Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
25. čer 2009

kdo ti bude hlídat lenka jo 😕

adellaide03
25. čer 2009

No jo je to děs co se pořát děje.
Já dnes budu mít guláš.

liviky
25. čer 2009

jj hlídat bude Lenka,kdo jiný 😅
..a co je venku to je fakt děs.my máme za oknem na teploměru 27st. ale je pod mrakem,hnusné šero a dusno!...bez tak bude ještě lít jak z konve,doufám že né jak půjdu k dr.
...jinak Viki koká na pohádku Bolt...bylo to nedávno v kině,je to super je to o holčičce a jejím bílém psovi,Viki se vtom nák vzhlídla,furt se ted mazlí s tím naším bílm hafanem 😀
a adel - mnamí guláš 😝

adellaide03
25. čer 2009

Livi já mám normálně guláš ráda, ale teď v těhu nejvíc ujíždím na sladkém, maso teda nemusím vůbec a večer taky nemám na nic chuť tak vždy jen tak něco zobnu abych něco snědla, ale chuť jako taková na to není.

liviky
25. čer 2009

no tak já v těhu taky byla víc na sladké,ale jinak sem žrala vše ve velkém!!!

nensy zapni si skype,něci ti pošlu.....Lenka dělala Ondrovi do školky na narozeniny dortíky a jsou prostě báječný....já myslela,že když sem viděla v noci o půl 1 ráno jak svítí že je něco s Matýskem a ona pekla koza a zdobila 😀

nensy
25. čer 2009

už ho mám zaplej 🙂 no tak to jsem na to zvědavá určitě budou hezký 🙂

nensy
25. čer 2009

tak se tady mějte jedem pryč doma mě to nebaví

mirka755
25. čer 2009

ahojky
tak u nás se asi ženili všichni čerti, bouřka jako kr*va to snad není možný-až jsem se bála i já ☹. Šla jsem si s malou po obědě lehnout a před 14 hod nás vzbudili rány jak z děla. Už tu svítí sluníčko, ale taková bouřka tu nikdy nebyla
jinak hurááá, už mi přišlo potvrzení z okr. správy a konečně dostaneme všechny peníze a budu to mít vyřízené 🙂

pajulinkka
25. čer 2009

Ahojky holky tak dnešní noc jsme přežili celkem v pohodě...voda klesá...jen chudak sklep...ale mame tam asi 2 nebo 3 cm...je to síla během jednoho dne to šlo skoro o metr...a chbělo teda jen kousek a bylo to na cestě a mi pod vodou....ve dvou čádstech už to bylo aji na cestě....ale snad se nevyplní předpovědi a už nebude pršet....Jinak nevim nevim.l....Jinak ráno tady byla bouřka...ale to bylo jak kdyby někdo zapaloval auta a ty bouchali no děs

adellaide03
25. čer 2009

Tak u nás začíná bouřka právě teď takže raději vypínám počítač.

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

lenkakubickova
autor
25. čer 2009

Ahoj holky 🙂 Teeeeda,vy jste toho zase nadrbaly 😀 😀

Adélko: jak se máš? Co mimísek,zlobí tě? A co bříško roste?

Pavli: zrovna jsem na tebe myslela,jak na tom jste s povodní, budu držet palce,ať se to už jen zlepšuje,ať už neprší!!! Je to děs,teď jsem koukala na zprávy a je snad okolo 10 mrtvých 😢 ☹

Miruš: no tak to je super,že už budeš mít penízky v pořádku!! 😵 Tady už teď svítí sluníčko,ale jinak celý den lilo a bylo jak ve skleníku :(

ojo
25. čer 2009

Ahoj holky,

tak dneska u nás taky propršelo, ale naštěstí už nebyla taková mlha jako včera 🙂 a i u nás musím říct, že je 20stupnů 😀 a zrovna se žene buřina 🙄

já dneska byla v Plzni v práci ukázat malýho, takže celej den v tahu, ale bylo to príma, Tomík tu cestu nesl vesměs dobře, jen 2x teda spustil pořádnej ryk, až jsem musela zastavit a utěšovat ho 🙂

Miruš, to je dobře, že se sociálka umoudřila 😉 🙂 a nechystá se malý ven při těhle bouřkach??? 😉 😀

Paji, teda, už aby ty lijáky skončili ☹

Leni, tak příští týden už je červenec...už budou za chvilku miminka v bříšku 😵 😵 😵

lenkakubickova
autor
25. čer 2009

Zuzko ahoj 🙂 To víš,no,nakonec to trochu letí 🙂 V Po jdu na kontrolní utz, kde se dozvím vše o stimulaci,obdržím léky a kolem 7.července začnu stimulovat, takže kolem 20.července,pokud bude vše v pořádku, budu mít miminka v bříšku 😵 😵 To je super, že malej zvládl cestování, to si asi v práci užil babinec co? 😀

ojo
25. čer 2009

Leni, jojo, vesměs babinec 🙂 ale choval si ho jen jeden kolega a chlap 😀 😀

pořád na tebe myslím a palečky držím nonstop 😉 a budu dokud ty prcíky neporodíš 😉 😀

zatím páá

adellaide03
25. čer 2009

Leničko ale jo máme se s mimiškem dobře. Zítra mám promoci tak jsem zvědavá jak to zvládnu snad v pohodě. Jo a bříško už je větší, taky už by to bylo divné kdyby nebylo 🙂
Zuzy to je bezva, že Tomášek cestu zvládnul.
Kristy děkujeme za inforamce to je bezva 🙂

mirka755
25. čer 2009

😀 😀 😀 ani bouřky, ani krupobití - malému se ven nechce. V pondělí mě čeká poradna tak se chci domluvit s dr, jestli by tomu trošku nepomohla tím hmatem. Další týden mají dovču a to bych stejně musela nastupovat, tak uvidím co mi řekne. Jinak poctivě vycházím schody a dnes jdou na manžela vášně 😉 😵

lenkakubickova
autor
25. čer 2009

Adélko: no tak to je super,že bříško roste 🙂 Ty vůbec nefotíš pupíček 😢

Miruš: teeeda,tak to je teda pěkně línej chlap ten Ondrášek!! ☹ 😀 😀 Uvidíš,co ti řeknou v Po, třeba se to ještě do té doby změní, manžela dnes chytnou vášně a ty zítra porodíš 😉 😀 😀

nensy
26. čer 2009

nazdárek dobré ránko 🙂
miruš tak snad už brzo porodíš už se ti blíží termín 🙂

liviky
26. čer 2009

brý ranko všem 🙂

liviky
26. čer 2009

sakra tu je tma jako večer,sakra a to máme jít dnes na svadbu ☹

nensy
26. čer 2009

jo tady je taky tma ale je tady dusno není zima

liviky
26. čer 2009

no tu je na teploměru 20st.,ale dost fouká

nensy
26. čer 2009

jo tady je taky 20 ale nefouká je fakt dusno asi bude pěknej slejvák

pajulinkka
26. čer 2009

Ahojky holky, už ted od včerejška neprší voda klesá ale ne moc. Horší je to v Novém Jíčíně.Ale mojí kámošku to moc nezasáhlo....Mi máme zatím vodu jen ve sklepě.Zbyňa jako přítel včera vynášel vodu tak takových 80litrů vynesl.A jesště tam něco málo zůstalo.
Ale pořád je výstraha až do neděle...u nás tak ani pršet nemusí ale horší je to když prší v Jeseníkách. To je pak u nás katastrofa....ale snad to bdue už dobré.
A co vy?
No Miruš jako musíš Ondráška nějak popohnat skus drhnout koberec 😀 to udělala moje ségra a už jí ráno vezli 😉

tyntyna
26. čer 2009

Ahoj holky
Miruško tak ještě nic, snad už to bude brzo. 🙂

Leničko to jsou úžasné zprávy. 🙂 Moc ti přeji, aby všechno bylo v pořádku a miminka si měla v bříšku hned dvě. 🙂

Paji, kdy máš dostat Ms a co čajíček piješ ?

Ahoj Ivu, jak se máš?

pajulinkka
26. čer 2009

Tyntyn ja uz jsem MS mela.Prisla o tyden driv a cajicek piju 🙂

ojo
26. čer 2009

ahoj holky, tak jak je u vás?? tady dneska neprší a docela teplo 🙂

Miruš, přece jenom máš termín až příští týden, tak snad se do tý doby umoudří sám, ne? 😉 😀

já zas dneska trochu víc červeně krvácím a to už mám po šestinedělí, dr. má dovču, takže poo sjedu na ambulanci ať mě důkladně prohlídnou...se bojím, aby ve mě něco nezůstalo ☹

nensy
26. čer 2009

ahoj jani jo mám se dobře akorát vařím tak nemám tak čas 🙂
ahoj zuzko tak co malej furt tak hodnej 🙂

ojo
26. čer 2009

jj Ivy, pořád 🙂 jsme teda zvědavá na druhý, to bude určo opak...

už se ozejvá 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru