Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

tyntyna
26. čer 2009

Paji, to je mi líto a přitom tolika holkám pomohl hned napoprvé. Tak to vyjde určitě oříští měsíc.

Ahoj Zuzanko, neboj třeba to nic není jen se ještě čistíš, ale pro klid si raději dojeď na tu ambulanci.

Ivu co dobrého vaříš?

Holky já jsem našla nádherný kočárek a vůbec není drahý.

ojo
26. čer 2009

tyntyn, no ale i po šestinedělí??? a ještě když plně kojím?? 😕 ☹

tyntyna
26. čer 2009

Já jsem taky plně kojila a když jsem jela po šesti nedělí na kontrolu tak jsem ještě špinila. Ale pak, už jsem to neměla co jsem kojila.

nensy
26. čer 2009

jo zuzko ono se to říká a většinou to tak je 🙂
jani vařím těstoviny a k tomu masové kuličky a houbovou omáčku

tyntyna
26. čer 2009

Ivu tak to zní moc dobře.

tyntyna
26. čer 2009

Holky, tak se mějte moc hezky a zatím ahoj.

mirka755
26. čer 2009

ahoj
jsem stále celá 🙂, Páji koberce už mám za sebou-ale nějak to nezafungovalo 😀. Dnes jsem byla vyběhat pěšky sociálku, tak snad se něco pohne a odpo jdeme ještě s kamarádkou kočárama.

andrea2210
26. čer 2009

ahojky 🙂

nensynko to jo,,,no 3 dite je faktna dnesni dobu prepych 😒

Janicko ahojky... Ojo ahojky,,, koukam ze si byla v praci s malinkym to se museli kochat co?🙂
jinak sem moc nedocetla... tak pozdeji🙂

Mirusko ale ale tak ty si porad cela jo?? no jemu se v tom brisku fakt libi 😀

andrea2210
26. čer 2009

Mirusko sem docetla ze chces hmat jo?? no to jsem zvedava🙂 🙂 jinak sem cetla ze ten hmat treba nepomuze
ani po druhe nepomohl... ale jak u koho,,, ve me se taky stoural ale asi to pomohlo, rikal ze porod nevidi
a vecer sem rodila...🙂 neskutecne me po tom bolelo bricho, nevim teda jestli to byl 100% hmat, ale nekrvacela
sem tak nevim, jen v pul noci rupla ta voda... 😝

ojo
26. čer 2009

tyntyn, no ale já nešpiním...normálně cejtim, jak to ze mě teče...ani intimka nestačí ☹

liviky
26. čer 2009

hoj holky 🙂 ...tak už sme ze svadby doma a holky spí
....Váám řeknu to byl zážitek 😅

lenkakubickova
autor
26. čer 2009

Ahoj holky 🙂 estíhám dočítat 😝 😀

Andrejko: jak ti teď malý papá,už je to v pohodě a co spaní? Možná jsi tu o tom psala,ale nějak to fakt nestíhám pročítat 😅

Miruš: tak to je něco,ty takhle běháš a nic, je to pacholek,kluk jeden 😉 🙂 A co sexík včera,byl? A taky nezabral 😕 😀

Jani: ahoj, jojo,blíží se nám to, dokonce vše asi vyjde dřív, než jsem čekala,ale to se dozvím v pondělí 🙂 A jak ty se cítíš? Co mrňous,nezlobí? A máš nějaké tušení, co by to mohlo být? 🙂

Zuzko: to jsou teda starosti s krvácením 😕 Já bych ze všeho byla hned vypleskaná 😅 Nebo si raději fakt dojdi k Dr. 🙂 A kdy plánujete druhý,když jsi se tak zmínila? chceš hned pokračovat dál v ateřský, až malý odroste?

Ivuš: ty pořád jen vaříš 🙂 Nechceš mi posílat domů PPL taky něco 😀

lenkakubickova
autor
26. čer 2009

Liviky ahoj 🙂 A co svatba dobrý? Co počasí???

nensy
26. čer 2009

ahoj leni no jasně klidně ti to pošlu bylo to výborný je to jednoduchý a hlavně rychlí 🙂

liviky
26. čer 2009

leni - no počasí dobrý,sice pod mrakem a dusno,ale žádný déšť,takže super.....nevěsta netradičně v sáríí,takže úžasná! 🙂 .....Viki nejdřív mohla na tetě oči nechat a pak chtěla brečet že jí teta nepůjčí kytici 😅 ...s Lili sem musela sedět vzadu a stejně přehlušila skoro celý obřad...pořád dokola pokřikovala hajíííí,hačíííí,čajíík,tataaaa....no šílený...než sme stihli popřát novomanželům tak kytičku sedmikrásek otrhala,požmoulala a dokonce 2 kousky snědla!!!...no není to malý poděs 😅 😀

lenkakubickova
autor
26. čer 2009

Livi: no coment 😀 😀 😀 😀 Ale aspoň byla sranda,no 😉 🙂

Ivuš: O.K. příště si něco objednám! 🙂

liviky
26. čer 2009

no srandy já užiju s cácorkama pořád 😀 ...aaaale co ani nevěsta ani ženich si nestěžovali tak všechno ok! 😎

nensy
26. čer 2009

a co leni kdy máš dovču 😕

lenkakubickova
autor
26. čer 2009

Liviki: hlavně,že nikdo fakt neměl připomínky, lidi jsou různí... 😅

Ivuš: my žádnou dovču neplánujeme, jen mám nahlášenou teď 27.-31.července, chtěli jsme jet do Jižních čech do Třeboně,ale uvidíme, nakonec možná budu odpočívat po transferu a nepojedeme nikam, nějak to nehrotím 🙂 Spíš záleží,kdy půjdu na ten transfer a od toho se to odvine.

nensy
26. čer 2009

no jasně tak tohle to je tedkon přednostní to chápu 🙂 už se těším až napíšeš že jsi těhu 🙂

lenkakubickova
autor
26. čer 2009

to si ještě počkáš, tak do půlky srpna nejdřív 🙂

nensy
26. čer 2009

to nevadí ale to už je za chvíli 🙂 a co vpráci furt fofr

lenkakubickova
autor
26. čer 2009

je to tu opruz,sice v pohodě,žádnej nervák,ale nestíháme vůbec nic, beru si práci i domů a teď i na víkend ☹ Ale nedá se nic dělat a teď bude mít od 6. moje kolegyne 14 dni dovcu,tak to bude neco! Ja budu chodit do Gennetu a tady to bude na palici,ale co se da delat... 😅

nensy
26. čer 2009

fakt jo tak to je teda mazec 😝 no to jo snad to těch 14 dní zvládneš

lenkakubickova
autor
26. čer 2009

co mi zbyde? Vubec si s tim nebudu delat vrasky,nejak to dopadne, hlavne,aby mi nejak nebylo blbe z tech stimulacnich injekci,ale psaly holky,co uz prodelali,nebo prodelavaji IVF, tak to snasi v pohode,jen nekomu je tak nejak spatne. Tak uvidime.

nensy
26. čer 2009

no nic .npo jasně nedělej jen si užívej že budete za chvíli tři nebo čtyři 🙂 ńo snad to budeš zvládat dobře každý tělo je jiny

lenkakubickova
autor
26. čer 2009

asi tak nějak a já věřím,že to bude v pohodě 🙂 Pokud to dostanu po injekci 7.července,tak bych mela jit 15-17.na transfer,pak budu tyden v praci a pak ta dovca, tak snad to datume takhle vyjde 🙂

mirka755
26. čer 2009

Andrej, jj na kamarádky také moc nezabral ale za pokus nic nedám. Tak uvidím co na to dr 😉
byli jsme venku 2 hodiny po obědě, teda splavená jsem byla jak hnuj-tak jsme hned s Anetkou vlítli do vany

nensy
26. čer 2009

no pokud by to takhle vyšlo tak by to bylo super co

lenkakubickova
autor
26. čer 2009

Ivuš: bylo,no,ale zalezi,kdy to po injekci dostanu,dostanu ji v Po a pak se picha 10 dni od 1.DC injekce a 11.DC se jde na odběr a 2 dny na to na zavedení...tak uvidíme,jak to vyjde 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru