Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

johanka007
29. čer 2009

Ahoooooooj.Dneska večer to snad klapne!!!! 😅 😵 😵 😵 Jak jde zátka...a pořád....,+ ten centák....no-no...tipuju dnes večer 😉 😎 😎 NO SÁZÍM,ŽE DNESKA V NOCI 😉 🙂 🙂 😵 Takže se drž....maminkooo 😵 😵

Jinak všechny mooooc zdravím.

mirka755
29. čer 2009

Jani děkuji 😵 , já už bych nejradši dnes v noci jela. Dr se mě ptala "máte vše připravené", tak snad to klapne. No budeme s manžou snažit, dám i horkou vanu 😉

adellaide03
29. čer 2009

Miruš tak držím pěstičky ať to v noci klapne a ráno je Ondrášek na světě a určitě dej po někom tady info ať víme.

mirka755
29. čer 2009

jj, napíšu Leničce sms. Jdu si udělat nějakou baštu, mám hladík. Budu večer

lenkakubickova
autor
29. čer 2009

Ahoj holky 🙂
Tak jsem se konečně dostala v klidu k PC, občas tu bojujeme s manžou a je to někdy fakt náročný uloupit si chviličku na koníka 🙂 Tak z dneška jsem měla takový zvláštní pocit,nejdřív malé zklamání a pak radost. Paní Dr. Langerová, u které jsem dnes byla poprvé je moc příjemná! Byla jsem s ní moc spokojená. Udělala mi utz a řekla,že se mi rýsují krásné folíky,ale že sliznice je moc nízká na to,aby mi píchla Agolutin, že je vidět,že mám delší cykly. Takže její rezimé je,že mám přijít na další utz kontrolu 13.července za 14 dní a pak mi píchne Agolutin,takže se to trochu víc posune a IVF bude spíš až začátkem srpna, tak nějak jsem se těšila, že už dnes dostanu pigáro,tak jsem byla v první chvíli zklamaná, ale hlavně,že je vše v pořádku, hormonální profil je výborný a cysta žádná 😵 😵 Jinak mi vše krásně vysvětlila co se týče IVF. Takže těch 14 dní už nějak přežiju a pak huráááá do toho 🙂

Miruš: jeeeee,tak to jsem zvědavá,kdy se malému bude chtít ven,doufám,že do rána přijde smska 😉 😀 😀 A holkám to hned napíšu, piš ve dne v noci 😉 🙂

Veru: juuuuu,to je bobma,takový krásný bříško 😵 😵 To tak strašně uteklo 😲 😲 Vždyť jsi nám před chvílí oznámila těhu 😀 😀 😀

adellaide03
29. čer 2009

Leničko to nevadí, že se to o 14 dní posune to už je hned uvidíš, hlavně, že je vše v pořádku a Ty můžeš na IVF to je nejdůležitější.

lenkakubickova
autor
29. čer 2009

Adélko: jojo,hlavně,že je vše O.K. 🙂 A dokonce mám prý na levém zdravém vaječníku i s vejcovodem naprosto úúúžasný folikuly,tak se máme o víkendu snažit o miminko,že je prý hodně vhodná situace, tak bych se nasmála,kdyby se to povedlo 😀 😀 😀 jak tam u vás je? Já t padám dusnem, je mi strašně!!! Úplně je mi vás těhulek líto,jak musíte být hotové ☹

adellaide03
29. čer 2009

Teda Leni to by bylo něco kdyby se to povedlo přirozeně co? U nás je taky strašné dusno a vlhko, hnus. Je fakt, že jak jsem dnes šla věšet prádlo tak jsem se musela i chvíli zastavit jak se blbě dýchalo.

mirka755
29. čer 2009

tak u nás padají trakaře ☹, začalo šíleně lejt a bouřka je jako k*áva ☹

adellaide03
29. čer 2009

Miruš tak prý i změny počasí a hlavně bouřky působí na vyvolání porodu takže se to třeba povede i u Tebe.

maicky
29. čer 2009

Ahojky 🙂 Tak nakonec se to počasí dneska docela povedlo 🙂 Zašli sme na brusle a pak ke známým na zahradu 🙂 Dáda je vylítaná a už chrní a Gyp taky 😀

Miruško: Držim palce, ať se to rozjede 😉 A doufam, že se nejdýl během zítřka dočkáme sms, že už máš Ondráška v náručí 🙂

Leni: Děkuju za pochvalu bříška 🙂 Je hezký, ale spíš jen pod tričkem. Ty strie jsou fakt příšerný... 😝 A těch 14 dní určitě uteče jako voda 🙂 Na mimi čekáte takovou dobu, tak těch 14 dní to už je o proti tomu sranda 😉

mirka755
29. čer 2009

no uvidíme, snad jo - už se docela těším 🙂

nensy
29. čer 2009

ahoj miruš tak nsad už se to konečně rozjede 🙂

maicky
29. čer 2009

Miruš: Se ti nedivim, že se těšíš 😀 Já se taky těšim a to jsem teprve ve 28tt 😀 A jak ti je?

adellaide03
29. čer 2009

Veru já se taky těším a to jsem ve 24 týdnu 🙂

mirka755
29. čer 2009

Verčo dobře, akorát mi každou chvíli tvrdne břicho. Začala jsem si to psát po 20 hod a interval je tak +-15 minut, ale nebolí to. Půjdeme do hajan, rozparádit malého 😉
tak se tu mějte a kdyby něco tak písnu, jinak se tu sejdeme ráno 😀

liviky
29. čer 2009

hoj holky tak já se zase dříve ke jkompu nedostala ☹ .....miri hodně zdaru a ať už si koukáte do očí s mimískem ráno 😉

....jinak na nehtíkách bylo fajn,zase je mám čačííííí 😀 ,holky měl hlídat H. ale muusel do práce,tak hlídala kámoška,pak sem došla a zase ona zmizela na hodinu a já zase hlídala 4 děcka 😅 ...sem ráda že už sme doma a holky spěj 😀

johanka007
29. čer 2009

Miruš tak co....už?Ono se říká,že když se zničeho nic udělá dobře,tak se do pár hodin rozjede porod.(je to i moje vlastní zkušenost)..... 😅 😉

johanka007
29. čer 2009

zdravím liviky 😉 🙂

Veruš....křááááásnýýýýýý bííško! 😵 To jenom já...byla prosím pěkně Fyona 😠 ,tak tlustááá a zelenáá 🙄 🙄 😀

johanka007
29. čer 2009

Adélko 😠 ,kde máš vyfocený Ty....domeček 😠 ...pro miminko?Tajnůstkářko 😉

liviky
29. čer 2009

hoj johanko 😉
....koukám že máš taky menší věkový rozdíl mezi dětma jako já,jak to zvládáš?.....já sem momentálně ráda,že už holčeny spí 😅

johanka007
29. čer 2009

🙄 zdarec..liv.... 😉
....hmmm,já je mám taky nejradši...když už spí 😠 😀

johanka007
29. čer 2009

......a jak to zvládám?No,nestíhám....lítám jak blááázen...celej den,ale snáším to statečně 😵

liviky
29. čer 2009

...jj to sou ksežrání 😀 ..........akurát sem dnes dostala mrchu,tak sem náká vyšťavená 😒

johanka007
29. čer 2009

Potřebovala bych se hned po ránu naklonovat 🙄 😠 😠 ...a to min.3x!!!Jedna maminka by byla v kuchyni(celej den),druhá maminka by dělala dokolečka-dokola prádlo a ta třetí....ta by byla s dětma a mazlila se s něma a usmívala se....atd....atd!

johanka007
29. čer 2009

😀 já mrchu neviděla už 365dní!! 😀

liviky
29. čer 2009

jj no to mi povídej až dojdeš jak se klonovat dej vědět 😀 ...a sou tvý kluci divočáci nebo spíš klidasi?...moje cácorky sou divošky no hrůza.....obě ve znamení berana 😖

maicky
29. čer 2009

Johanko: Děkuju za pochvalu 🙂 A určitě si nebyla fiona!!! 😠 A nemysli si, já nejsem taky žádnej proutek... 🙄

johanka007
29. čer 2009

Liv....já se loučím.Jdu spadnout do postele.H*bou napřed!
Dobrou,papa 😉

johanka007
29. čer 2009

Veruško-beruško.......nes*r....Ty jsi proutek 😠 😠

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru