Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

tyntyna
30. čer 2009

Veru třaba jo, ale Petísek by teď chtěl toho bratříčka s kterým by si mohl hrát. 🙂 A pak teprve tu holčičku. 😀

tyntyna
30. čer 2009

Jo jsem strašná ostuda, ale v neděli jsem bříško nevyfotila. Snad se k tomu dostanu dnes. 😉

maicky
30. čer 2009

Jani: Hlavně, aby to bylo zdravý a myslim, že by se nezlobil ani za holčičku 🙂

tyntyna
30. čer 2009

Veru ,jo vím, že je to to nejdůležitější, ale malý to tak nebere. Ze začátku říkal, že tu holčičku v nemocnici necháme.

nensy
30. čer 2009

jo holky je to jedno co to je hlavně že je to zdravé 🙂

maicky
30. čer 2009

Jani, neboj, on by si zvyk, nic jinýho by mu nezbylo 🙂 A ty děti toho napovídají.. Dyť to znáš a pak by z ní byl unešenej

tyntyna
30. čer 2009

No o víkendu viděl holčičku měsíc starou, tak se na ní kouknul a nic neříkal. On má představu, že se narodí chlapeček stejně velký jako on a bude si s ním hrát. 🙂

tyntyna
30. čer 2009

Tak jsem byla dát ven prádlo tam je, ale strašné dusno.

nensy
30. čer 2009

to jodusno tam je fak strašný

tyntyna
30. čer 2009

Tak aspoň uschne prádlo.

tyntyna
30. čer 2009

Holky, půjdu se najíst a pak něco dělat. Mějte se zatím moc krásně.

nensy
30. čer 2009

tak zatím jani a nezapomen vyfotit to bříško

liviky
30. čer 2009

hoj hoj holky
...tak už sme doma,venku je šíleně veddro a někde v dálce zase buří.....dala sem holky spát,tak budu mít chvíli klid 😅

adellaide03
30. čer 2009

Tak u nás od jedné až skoro do teď řádila bouřka to je fakt děs. Doufám, že zítra nebude protože odpoledne mám zítra poradnu a jestli bude tak hrozná bouřka jako dnes tak se asi pos....
Jani malý Štěpánek od švagrové si taky nejdřív myslel, že až si mimi narodí, že bude stejně velké jako on a bude si s ním moct hrát tak když se narodil tak ho ze začátku nebral na vědomí, ale postupem času jak se začal smát a výskat a podobně tak je jeho velký brácha ochránce uvidíš, že to tak bude i u Pétě.
Já už mám bříško vyfocené, ale jak už jsem psala stále ho nemám z foťáku na PC takže až bude na PC bude i tady a budou tu i nějaké fotečky z promoce. 🙂

dracekmracek
30. čer 2009

ahoj holky,

nensy jsi tu?potřebuju se na něco zeptat,ale nechci to tu rozebírat....

nensy
30. čer 2009

ahojky už jsem tady byla jsem na houbách našla jsem vrchovatej koš velůkej fakt krásný houby ale 15 klíštat jdu do sprchy 🙂
ahoj katuš tak mi napiš do ip

lenkakubickova
autor
1. črc 2009

Ahoj holky 🙂 Já byla včera v práci až do 17:15, měla jsem toho plný kecky,tak jsem ani večer nešla na PC. Dneska tu budu muset opět zůstat,je toho nějak moc,se to tu nějak podezřelo sešlo,zrovna o dovolených 😝 Ale cooo, v Po je jeden den volna navíc,tak už aby byl víííííkend!!!! 😵 😵

Adélko: už se moooc těším na fotečky! Šup šup do PC!!! 🙂

Ivo: jak ty jsi vlastně na tom s tou operací? Jdeš někam a kdy?

Miruškooooooo: že by stále 2v1?? 😕 😀 😀

adellaide03
1. črc 2009

Ahoj holky,
Leničko teda zrovna o dovolených a Ty toho máš hodně to je hrůza že? A kdy máš dovolenou Ty?
Tak co Miruško stále nic?

lenkakubickova
autor
1. črc 2009

Adélko,já mám dovču poslední týden v červenci,ale zřejmě nepojedeme do Třeboně,jak byl náš plán,protože to zrovna vychází, že bych v tu dobu měla stimulovat a chodí se na kontroly, takže ani nijak nic neplánujeme, kolegyně má teď 14 dní a pak už celé léto nic,takže si pak budu moc vzít dovču kdykoliv 🙂 A vy někam razíte?

nensy
1. črc 2009

ahojky jo leni letost chci musím počkat až bude mnaža doma

liviky
1. črc 2009

dobrý ranko všem 😉 😀
...tady je pod makem hned od rána!

nensy
1. črc 2009

nazdárek tady ne a je už strašný dusno

liviky
1. črc 2009

hoj nensy
sakra už mě štve jak to prádlo neschne!

mirka755
1. črc 2009

ahojík
jj stále celá, ale včera se to pomalu začalo hýbat-po procházce jsem teda měla pocit že už pojedeme ale utichlo to. Tak si dáme dnes po obědě znovu procházku a znovu se pomazánkujeme 😉, aspoň si vynahradíme těch pár dní co jsme spolu nebyli 😅
Dnes mi má pošta přivézt telefon, objednala jsem si radůstku tak se už těším 🙂

nensy
1. črc 2009

teda miruš ty jsi ale držák 😀

adellaide03
1. črc 2009

Leni letos pojedeme zřejmě jen do Jižních Čech k Martinově babičce a uděláme si nějaké výlety, ale až v srpnu to bude mít dovolenou tak snad mi bude stále tak dobře jako teď a zvládnu to. Jinak jsem se zapoměla pochlubit, že dostal Martin přidáno což jsme v krizi teda nečekali a že se nám to teď hodí 🙂
Miruš ty nás teda napínáš respektive malý tak ať se to dnes rozjede a zítra na termín je tady. 🙂
Tady je taky sluníčko a dusno. Odpoledne jdu do poradny. Jestli bude tak hnusně jako včera tak potěš koště.

ojo
1. črc 2009

ahoj holky, nestíham dočítat, od soboty nám nešel až do včera net... 😠

Miruš stále celá??? no já už se těšila na zprávu že už to máš za sebou 😀 😀 😀

krvácím pořád, tak jsem včera šla znova k dr. a zjistili teda, že je to z čípku, zkusili odebrat cytologii a nabrali krevní obraz a doporučila mi nějaký čípky a železo...tak musím zaklepat po prvním čípku to docela zabírá 🙂 ...no snad to do pátku přestane, jinak tam musím znova 😖

a byli jsme včera na kyčlích a pro změnu má špatnou pravou kyčel ☹ tak furt široký balení...

jak se mají těhulky??

dneska je nebe bez mraku a docela pařák, tak razím hned ven se trochu opálit 🙂

adellaide03
1. črc 2009

Zuzy teda taky to nemáš lehký co? Ale snad už to bude jen a jen lepší. U mě zatím dobrý nic mě netrápí jen ty dusna by nemusely být a mohlo by být normální letní počasí.

mirka755
1. črc 2009

Zuzi co jste dělali vy abyste tomu trošku pomohli? 😎

ojo
1. črc 2009

Miruš 😀 😀 ten den byl takovej lítavej...nejdřív jsme jeli na výlet na hrad, pak jsme si opékali buřtíky a na večer jsme šli do hospůdky na terasu a když jsme přišli domů, tak jsem si dala teplou sprchu a pořádně prohřála bříško, chtěla jsem ještě sexík, ale na to jsme byli oba unaveni 😅 ...no ale stejně mě k noci chytli kontrakce 😀 jo a taky ty dny předtím jsem šlapala často schody 😉 🙂

Adel, no snad už to skončí, byla jsem z toho špatná, nemůžu se koupat, ani s tamponem, o sexu nemluvim, tak mi to jako už štve, protože už to trvá přes 7 neděl 😖 ☹ tak snad ty čípky pomohou...za tu cenu 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru