Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
2. črc 2009

Janičko hezké bříško taky vám ho sem musím hodit. Tak na sebe buď opatrná.

tyntyna
2. črc 2009

Ivu to počasí je strašný, a prý mají být třicítky to bude šílenost. A jak je u vás tady je zataženo.

TAk jsem dala do alba fotky bříška. Pak přidám ještě ultrazvuk.

lenkakubickova
autor
2. črc 2009

!!!!!! MIRUŠKA !!!!!

Ahoj,už jsme čtyři.Dnes v 9:12 hod. se narodil Ondrášek 🙂 (za asistence tatínka),měří 50cm a váží 3,760kg. Porod byl celkem dobry,moc mě netrápil 🙂 .Mirka

adellaide03
2. črc 2009

Mě by nevadilo kdyby byly třicítky ale takové ty normální ne takové dusno a vlhko jak je teď to se nedá pořádně ani dýchat.

lenkakubickova
autor
2. črc 2009

hoky,teď nemůžu moc psát

Jani,jen rychle: kráááásnýýýý bříškooo 😵 😵

adellaide03
2. črc 2009

Jejda já to říkala, že Ondrášek vykoukne přesně na termín tak velká gratulaceeeeeee

nensy
2. črc 2009

tak koukám že než se osprchuju tak už je ondrášek na světě tak velká gratulace miruš 🙂

nensy
2. črc 2009

teda jani ty už máš krásný bříško moc ti to sluší

tyntyna
2. črc 2009

Mirušce moc velká gratulace,určitě je ráda, že to má za sebou. 🙂

Leni a Ivu moc děkuji.

nensy
2. črc 2009

není za co máš fakt krásný bříško

lenkakubickova
autor
2. črc 2009

!!! Miruška !!!!

Ted mi psala Mirka,když jsem se jí ptala jak manža asistoval toto: Celou dobu stál při mně,ani na minutu neodešel.Nechali mu přestřhnout pup.šňůru 🙂 To muselo být super!!!! 😵 😵

lenkakubickova
autor
2. črc 2009

A kdo je další na řadě s porodem? 😅 Janička,že? 🙂

tyntyna
2. črc 2009

Leničko, to je tak krásný, je to bezva, že tam Miruška měla manžela.

Ivuško, prosím tě chtěla jsem se zeptat jak odhaduješ kolik marcipánu na dort?

tyntyna
2. črc 2009

Lenočko, máme to s Verunkou tak nějak na stejno.

maicky
2. črc 2009

Mirušce mooooc gratulujem k Ondráškovi 🙂 Je to pěknej kus chlapíka 🙂 Aňulka z něj bude mít velkou radost a tatínek si jí dneska určitě lupne 😀 😀 Je dobře, že Mirku Ondrášek moc netrápil 🙂 Myslim, že si toho za poslední dny užila dost 🙂 Ať jim krásně roste a dělá jim jen a jen samou radost jako Aňulka 🙂

lenkakubickova
autor
2. črc 2009

Já bych se nasmála kdyby Verča s Janičkou rodily ve stejný den 😀 😀 😀 😀 😀

nensy
2. črc 2009

nevím jani já to dělám s tý krabice a pokud budeš potřebovat víc tak udělej dvojtou dávku

andrea2210
2. črc 2009

Janicko ahojky, prave ted ma ten maly spalu a mela ji i ta rocni holcicka☹
tam je taky plno ale na logopedii sem volala a asi se primluvi nevim, kvuli nemocem se mi ho tam davat prave
nechce☹ ☹

adelko ja vim a on je spise s nama a jak jsme venku tak si s detma hraje,,, no nevim nevim,, ale asi pujde na ty 4
hodiny vic ani tuk....

andrea2210
2. črc 2009

😵 JUUU TAK TO MIRUSCE POGRATULUJ Leni ju???? super to mela teda rychly porod!!!! 😵

andrea2210
2. črc 2009

jani stahy tak brzy??, a beres horcik??? s tim neni sranda...

tyntyna
2. črc 2009

Ivu, chci potáhnou dort ve tvaru srdce. Hloupé je, že to chci dělat do barvy a nevím jak odhadnout kolik toho. A z té jedné dávky je 400g asi tak je to tak? A když to rozválím a zjistím, že toho je málo jde ten marcipán dodělat a pak zpracovat s tím hotovým a znovu rozválet?

andrea2210
2. črc 2009

Janicko kraaasne brisko fakt 😀

lenkakubickova
autor
2. črc 2009

Andrejko: jasně,vyřídím!! 🙂 Pogratulovala jsem jí za nás za všechny 🙂

tyntyna
2. črc 2009

Andrejko, měla jsem to včera chvilku, ale u Péti jsem nic takového neměla. ☹ Nic na to neberu tak snad to bude v pořádku. Jo, je to blbý, když jsou děti nemocné, chápu tě že ho tám dát nechceš.

nensy
2. črc 2009

jo jde to tak udělat

tyntyna
2. črc 2009

Ivu a na klasický kulatý dort ti stačí udělat těch 400g marcipánu?

andrea2210
2. črc 2009

Janicko aspon ty chapes🙂 no nechci s nima porad litat po doktorech,,, vim prave od ni ze v te skolce tam moc nejsou
jsou vecne nemocni, jsou vic doma fakt, a ona vecne lita,,, chudak☹ pred tim mel zanetstredniho ucha atd...... 🙄
uz jsem se ale domluvila s logopedkou,,, muzu to mozna i odrict ale zda se mi to blbe kdyzsem se s ni domluvila.... ach jo☹
No kdyzti tvrdne brisko mela bys mit ten horcik,,, ja ho mela brat skoro dokonce abych neporodila predcasne.......

andrea2210
2. črc 2009

rikala sem ji ze mi dlouho spi a ze muze jeste spat kdyz nemusi kdyz je maly ze pak bude muset
vstavat porad,,, tak rikala ze si zvykne, no me se vstavat taky chtit nebude, Adam zacina spinkat jak Honzik 😔

nensy
2. črc 2009

jo na klasdickej ti stačí ten jeden

tyntyna
2. črc 2009

Andrejko,já jsem ráda, že Péťu do školky nevzali, protože by byl pořád nemocný a já bych se bála, aby něco domu nedonesl, ve školce byly neštovice. A tak byl doma a za kamarády nechodil, aby je nedostala. Ptala jsem se mamky a ona se nepamatovala jestli jsem je měla.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru