Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
9. črc 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tak tady je zataženo 😝 mi máme dneska nakládaný maso a rýži

nensy
9. črc 2009

tak manža už jel a vzal si malou sebou tam mám klídek 🙂 čekám že bude každou chvíli pršet

lenkakubickova
autor
9. črc 2009

Ahooooj holky 🙂 To ja zase počasí ☹ ...ještě,že jsme měli aspoň o tom víkendu pěkně. Teď jedeme ke tchánovcům a plánujeme v sobotu výlet, tak snad nám to počasí nějak vyjde. V práci teď moc nestíhám, jsem tu sama,ještě celý příští týden, tak už abych měla volno!!! 😵

Luci: snad už je ti líp a bacili ti dali pokoj, ať jsi fit na dovču! 🙂

Miruško: Ondrášek je fakt náááádhernej prďolka 😉 😵 😵 A co Anetka,jak bere Ondráška? A že by už jsi musela najet na příkrm na noc?? 😕

Ivuš: teeeeda ty zase vyvařuješ dobrůtky 😉 😵

Adélko: koukám,že jsi si užívala u Dr. tak hlavně,že jsi zvládla vypít tu sladkou hrůzu 😉 🙂 A co s mamkou,utráceli jste za něco na miminko nebo na sebe? 🙂

Veru: kdy vy razíte na tu dovču? Koncem července, nebo se pletu? 😅 ...snad se vám do té doby umoudří počasí! 🙂 A co malý Tomášek? Kdy jdete na kontrolu?

nensy
9. črc 2009

ahoj leni tak jak je a co jak jsi na tom s ms 😕 už se něco hnulo 😕
no jo znáš mě já furt něco dělám 😀

liviky
9. črc 2009

brý rano
..jak nakládáš to maso?
..teda ty se máš,takovj veget,H. už taky dávno odjel do práce a podle všeho asi přijede zase až kolem půl 8 večer ☹ .....no já už mám po sprše,du usušit vlasy a pouvažovat jak se oblečem....je tu zataženo,sem tam se zvedne docela větší vítr a my jdem dneska docela daleko,tak se musím připravit na všechny alternativy.... 😅

nensy
9. črc 2009

na švej -žužu.jo to se mám ale jenom na chvíli nevím kdy dojedou jel se podívat jestli mu dovezli matroš aby mohl dělat ale pokud bude pršet tak nevím jela bych zase na houby 🙂 jo a kam jdete po uřádech

liviky
9. črc 2009

ale deme do banky,pak H. do spořitelny a pak do alberta - pro plyny atd....

nensy
9. črc 2009

aha tak to jo a co maj v albertu za akci za plíny

liviky
9. črc 2009

sleep and play....za 179,- a radox sprchové gely za 39,90 ......

nensy
9. črc 2009

tak to jo a klasický pemprs nemaj v akci nevíš

liviky
9. črc 2009

tak to nevím,kouknu se....mají v akci ty heřmánkové 😉

nensy
9. črc 2009

aha tak to jo tak se mi podívej když tak bych tam poslala vaška

lenkakubickova
autor
9. črc 2009

Ivuš: MS stále nikde, takže zatím nic nového...jen čekám a čekám...

nensy
9. črc 2009

a už jsi byla na tý vyvolávačce

liviky
9. črc 2009

jj dobrá
..no já mám vlasy vysušené,venku je furt nák pod mrakem.....tak du chystat tašku atd....

a ahojda Leni 🙂

lenkakubickova
autor
9. črc 2009

Livi: ahoj 🙂

Ivuš: ne,nebyla, 29.června jsem byla na utz a měla jsem moc nízkou sliznici,takže bylo na vyvolávačku brzo,teď čekám,jestli to do Po nedostanu a jinak jdu teď v po na vyvolávačku.

liviky
9. črc 2009

no tak tu už pomalu leze sluníčko......tak holky zatím ahoooj 🙂

nensy
9. črc 2009

tak to jo tak hlavně aby jsi to už dostala a mohli jste začít 🙂

adellaide03
9. črc 2009

Ahoj holky,
No jo bylo to sladké, ale dalo se to zvládnout. Pro mimi co bychom neudělaly že?
Teda Leni Ty s tou mrškou máš ale trable a tak nějak myslíš, že už ovulka byla?
Tady je chvíli zataženo, chvíli svítí sluníčko, no léto to rozhodně není. Ale mě to až zas tak nevadí i když mě štve, že ještě nemáme bazén a že jsem se ještě letos ani jednou nekoupala. Tak bych si s mimim zaplavala. Asi půjdu na krytý bazén a bude 😀

nensy
9. črc 2009

ahoj adel tak to je super 🙂

lenkakubickova
autor
9. črc 2009

Ivuš: to mi povídej...to čekání je neskutečný :(

Adélko Ahoj 🙂 ...jojo,je to těžký s mrškou ☹ ...ovulka? Nevím, protože ani podle teplot vůbec nic nepoznám,takže je to fakt záhadný... Dr. mi říkala v Po 29.6. ať se o víkendu snažíme,že by měla podle utz být ovulka 3-5.7. Tak jsme se snažili a uvidíme...
Jen si jdi zaplavat, já bych šla hned!!! 🙂

nensy
9. črc 2009

jo tak to ti věřím tak snad už to brzo dostaneš a budete moc začít

adellaide03
9. črc 2009

Leni to by byla sradna kdyby se to teď povedlo samo že? 😀

lenkakubickova
autor
9. črc 2009

já už to nějak neřeším, je to otrava,ale kdo si počká,ten se dočká, jen škoda,že nevím,jak si plánovat dovču ☹
jooo, to by byla prča,kdyby už bylo zaděláno 😀 😀 tak to hold poznáme,jak se bude dařit po vyvolávačce 🙂

adellaide03
9. črc 2009

Jo jo já vím Leni, že kdo si počká se dočká, ale já už bych Ti to tak moc přála ani nevíš jak.

lenkakubickova
autor
9. črc 2009

Adélko: za chviličku vám tu oznámím, že mám //,neboooj 😉 🙂

nensy
9. črc 2009

tak tomu věřím leni že to oznámíš 🙂

adellaide03
9. črc 2009

My už se Leni moc těšíme. Jinak s mamkou jsme na mimi nenakupovaly protože u nás je docela málo obchodů kde jsou věci na mimi a když už jsou tak drahé. Raději si zajedeme do Zlína nebo Ostravy tam je toho spousta a větší výběr. Mamka si ale něco koupila. Já chtěla taky že bych si něco koupila, ale nic mě nezaujalo.

nensy
9. črc 2009

holky tak já se pro dnešek loučím jedem na chodov na hadříky a na oběd do pizerie

liviky
9. črc 2009

holky hoj....tak už sme doma a hned sem dala holčeny spát,už krásně chrupkaj,tak mám chvíli klidu 🙂 .....koupila sem Vikče brusle - řadovky,tak sem zvědavá jestli jí to půjde 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru