Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

andrea2210
10. črc 2009

fakt? ty jo a co s nim udelali??ta zenska tam je?

nensy
10. črc 2009

11tis jsem tam nechala 🙂 vykázali ho zbytu a pak mu zrušila trvalí bydliště

andrea2210
10. črc 2009

ty jo 11?tak to je moooc🙂 ale hlavne ze jste si udelali radost ja si zacnu obnovovät satnik uz asi nezhubnu
drzim na 60 kg uz dlouho.-)

a neprijde ji neco udelat?to byl jeji byt? chudak zenska co?
nedavno chlap mltil zenskou vedle v baraku pistela silene a do toho i pes☹ aSI zmlatil i jeho bylo mi az
zle z toho 😖

mirka755
10. črc 2009

ahojky
Andrejko papká každé 3 hodiny, ale buď ho musím dokrmit nebo odsát a dát z flašky. Pokaždé se mi z prsu nenají, furt hledá a snaží se sát ale jak se snaží tak mi ničí bradavky 😢

andrea2210
10. črc 2009

mirusko a co kloboucky?me prave dost pomohly... 🙂 je skoda ho tak brzo prikrmovat ☹
ja bych zkousela vsecko pokud uz by to neslo tak bych dala UM ... ted sem se snazila ale mela sem ho
slabe a mzi me to 😖

andrea2210
10. črc 2009

co 3? me papkal co 4 nekdy co 3 jak kdy a pres noc?

liviky
10. črc 2009

hoj holky,tak už sme doma!......tak sem dá se říct tu nejhorší depku rouchodila,ale tak nákk jak bych to řekla...na duši mi je pořád ouvej.
...závidím Vám ty starosti s kojením,to se dá zvládnut a hlavně ovládnout,ale ta moje skoro 3,5letá cácora a mě ted tak vyštavila za poslední dobu,že bych brečela jak želva 😒
.....na druhou stranu sem už ale ráda ikdyž to bylo krásný,že mám kojení za sebou a že si holky samy od sebe určily stop ze dne na den a byl klid 🙂

nensy
10. črc 2009

ne andrej už jí nic nepříjde udělat.já jsem spala a čekám až dojde manža

liviky
10. črc 2009

...tak já uspala cácorky,tak mám chvilku klid 😅 ...odpo pak půjdem ven Viki učit bruslit 🙂
nensy a co říkali vříčanech předtím jak ste tam byli na tu vázu?ani nevím jestli sem se už ptala 😅

nensy
10. črc 2009

ne livi neptala moc se jí to líbilo dostala jsi velkou pochvalu 🙂

ojo
10. črc 2009

ahojky, jsem tu jen na skok, dneska si chce Tomík pořád povídat 😀

Andrej, jojo stále kojíme 🙂 ale teďka ve středu jsem byla u dr. a za 14 dní přibral jen 50g ☹ ☹ no ale papá pořád stejně dokonce si dobu u prsu ještě prodlužuje...no dr. byla v klidu, že prý minule přibral za 14dní skoro 500g, tak teď mohl mít prázděnjší bříško...tak jdeme za 14dní zas na převážení, tak snad už přibere 😅

jinak noce jsou super, naposled kojíme ve 22h a hned usne probudí se kolem 3h ráno a pak zas hned usne a pak se vzbudí zas kolem 7h ráno 😵 😵 a pak kojíme po 3hodinach... 🙂

tak já se budu muset nějak hezky vyfotit 😀 😀

zatím pááá, zdravím ostatní 🙂

nensy
10. črc 2009

teda zuzko to je hodný miminko 🙂

andrea2210
10. črc 2009

Nensynko tak to je dobre, aspon ho ma z krku kdyz ji mlatil.. chudak no...

Livi ja ted ucila Honzika, umel to kraaasne hned, a ma jednoradovky 😀 😵 jezdi sam a krasne a brusle
ma sotva 14 dni a byl na nich tak 5 krat 😵 😀

Ojo to je dobre ze kojis a stale plne 😵 jen tak dal🙂 tak ted je teplo a treba pije mene, to ty vis nejlip🙂
urco mu staci kdyz je spokojeny 😵 😀 Jinak to ti spi naaadherne fakt 😵 no hodnoucky je 🙂

to zas Adam zacina byt vycurany pomalu nic neudelam aby nebrecel porad chce at je nekdo u nej at s nim
blbne aby se rechtal atd... ☹ za chvili stakovou ani neuvarim, vstane tak kolem pul 7 rana vydrzi byt pul
hodky vklidu a hraje si ale potom musime byt porad skoro u nej, pak ho to prestane bavit a chce nosit.......
to same dneska v obchode vzbudil se tam a chtel po me at ho nosim zacal rvat jakoby ho na noze brali,, tak
sem ho vzala a smal se no silecka 😀
moc ho ale nenosim,,, at nedopadnu jak moje mamka... horsi to breceni ti sousedi musi mit radost

andrea2210
10. črc 2009

nensynko hodne hodny je co?na to ze ma skoro 2 mesice 😀

ojo
10. črc 2009

andrej, jojo je opravdu hodný 😵 😵 ale myslím, že ono to ještě přijde, až bude větší 😀 nebo si to vyberu na druhým 😀

a co použít na Adámka klokanku?? 🙂 i když takový buclík na břiše už je hodně znát 😅 🙂 🙂 ale pravda aby si na to pak nezvyknul...to bys nic neudělala a měla ho pak furt za prdelí 😖

Miruš, zkus jak píše Andrejka ty kloboučky, třeba to s nimi půjde dobře 😉 🙂

tento víkend máme ve městě pouť a tradičně folklorní slavnosti, vystupuje tam hodně tanečních souborů z různých zemí, tak se docela těším 🙂 🙂

zatím páá jdu dělat véču 🙂

andrea2210
10. črc 2009

Ojo ja pouzivala kloboucky a super!🙂 doporucuju,i kdyz ze zacatku jak sal ty prsa byly rozkousnute
i pres ne ale fakt malinecko, mazla sem to vecer a pak v pohode 😀

a kdypak chcete druhe?jaky vek. rozdil? 😀

nene to jsem zkousela max 15 min. s nim vydrzim pak me vsecko boli☹

ojo
10. črc 2009

Andrej, to věřím, že je to tíha ☹ přece jenom už je mu skoro půl roku.. 😅 😕 😕 teda... ještě si pamatuju před rokem, jak jsi nevěděla jestli si těhu nebo to je cysta 😅 😀 😀 😀

my jsme tak plánovali, že bychom se začli snažit o druhé až se budou blížit Tomášovo 2. narozeniny 🙂 🙂 a chtěli bychom holčičku 😀 no snad se nám to povede... 😅

tudle mi kamarádka říkala, že její bratr s manželkou se snaží už rok a nic...chtěla navázat rodičák, páč už mají 3.letýho klučinu a nakonec se musela nahlásit na pracák 😕 😨

Andrejko a už jste čiperové zdravý?? 🙂

mirka755
10. črc 2009

přes kloboučky se právě skoro nenají vůbec, takže mu dávám normálně z prsu a občas se mi na nich ukáží prasklinky tak to bolí. Přes kloboučky se snaží sát, ale nejde mu to tak dobře jako bez nich - navíc nemám tak velké bradavky, takže je to fakt šílenost. Ale tohle jsem měla i při Anetě

nensy
10. črc 2009

tak jsme doma nela zustala v říčanech u tety akorát když jí dávala spát tak volala tatí ale usnula tak snad to bude dobrý a jedem pro ni v neděli pokud nebude zítra brečet

nensy
11. črc 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tak dneska jsem se vyspala velice dobře a je tady zataženo tak uvidím jestli se to vybere chci jet na houby

adellaide03
11. črc 2009

Ahoj holky,
tak dneska tady máme taky zataženo. Včera jsme slavili taťkovy narozeniny a dnes budeme ještě pokračovat a k tomu má mamča svátek. Přijede brácha se švagrovou a dětmi tak zase bude veselo.

nensy
11. črc 2009

ahoj adel tady je taky zataženo 😝 já uklízím at to tady taky vypadá

andrea2210
11. črc 2009

Mirusko ja nemam skoro zadne bradavky.. nema se ceho teda nemel se ceho chytnout zalezi jake
kloboucky mas, ja jich zkousela dost a pres nektere sat neumel,,,vazne to nevzdavej! vis ktere jsou nejlepsi???
teda me vyhovovaly MADELA velikost S. je tam i vetsi dirka a jsou male,, ty M jou na oooobrovska prsa......
ty S davali vsem v porodce (kdybys videla me prsa rekla bys ze snad kojit nebudu nikdy) jo a on maly citi
i vuni matciny badavky jsou hezky vykrojene, proste super, musis zkouset hlavne to nevzdat a odsavej a
odsavej at se mlicko tvori,,, ja u Honzika nemela zadne mliko pomalu.-( ☹ navic ten zanet kojila sem sotva 14dni 🙄

Ojo ahojky🙂 jojo on se pronese🙂 ja si vzpominam jak si mela 10tt a uz Tomik 😵 😵 no utika to vid?🙂
aby byly o 3?? to je super 😀
ani nejsme☹ Honzik kasle hleny☹ a Honzik ma rymu jak blazen, nemuze pomaludychat chudak, tak ma na spani
vyvyseny polstar ale i tak bobek☹ je zahleneny☹

nensy
11. črc 2009

tak už mám hotovou ložnici ještě pověsím záclonu

ojo
11. črc 2009

ahojky 🙂

Andrej, jojo aby byly o 3 😀 tak bobíci se v tom furt plácají ☹ ☹ to dělá taky to počasí na palici, minulej tejden hice jak blázen a teď tu máme sotva 15stupnů 😠 tak se brzo uzdravte 🙂 jo a nám na hleny v nosíku doporučila dr. Libenar, Tomovi to pomohlo, že se mu rozpouštěli a dobrý je, že se může kapat, i když je dítko zdravý jako preventivně 😉 🙂

dneska asi budem doma, počasí na pouť moc nepřeje 😖 ...snad zítra bude líp 😅

tak já jdu taky uklízet jako nensynka 🙂

zatím pá

nensy
11. črc 2009

ahoj ojo no jasně já šuruju musím toho využít 😀

andrea2210
11. črc 2009

ja dodelalä okna a lozni a uvarila 🙂 v 5 dojde tchyne at uz to je za mnou .-)

ojo ja mam nasivin pro deti anepomaha chudak kychne a zelene hleny.....☹)
libenar??? koupim .-) dekuji 😀 snad to pomuze uz je mi ho lito s tim dychanim 😒

preventivne bych nic nekapala at si na to nezvyka pak to vetsinou nezabira 😉 🙂 koupim to hned v pondeli 😀

tady je taky zatazeno 😖

ty hovna od tech holubu me fakt stvou 😖 😠 kdo to ma uklizet ten hnuj 😠

nensy
11. črc 2009

nazdárek tak jsme doma a nela se akorát koupe byla hodná

ojo
11. črc 2009

ahojky,

Andrej, určitě libenar kup, používá ho i moje švagrová a chválí si ho 🙂 několik kapek 3x denně do každý dírky 🙂 a já to používám hned jak začne Tomáš víc chrochtat, tak se mu ty hleny hned rozpustí a je klid 😉 🙂

nensy, máš hodný dítko 😉 😀

my byli dneska na pouti a jestli vyjde počasí, tak půjdem i zítra, Tomášek byl taky moc hodný, koukal si v kočáru a vůbec neplakal 🙂 🙂

zatím páá a dobrou 🙂

mirka755
11. črc 2009

krásný večer
jj Andrej, to víš že to nevzdávám. Malého kojím, dávám mu dokud mám. Dokud bude aspoň nějaké mlíčko, tak ho budu krmit. Já mám kloboučky od Canpolu a jeden od Medely, tak ho vyzkouším 🙂
My byli dnes u našich a zítra si bere Libor malou na chatu, chtějí se podívat po houbách. Prý má být od pondělí krásně, tak jsem zvědavá jestli jim to vyjde-abysme si také užili léta :o)

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru