Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
15. črc 2009

a co jani necháš si říct co to bude

nensy
15. črc 2009

holky tady je černo jak v noci a bude pěknej slejvák

tyntyna
15. črc 2009

Ivu nechci si to nechat říct, a hlavně nevím jestli to bude vidět protože miminko bylo hlavičkou nahoru a to teta říkala, že pohlaví vidět neni. Ale doufám, že se mimísek otočil.

nensy
15. črc 2009

nechceš jo takže překvápko jo a kolik jsi už nabrala kg

tyntyna
15. črc 2009

Ivu tady taky leje a je bouřka. A co budeš dnes vařit?

nensy
15. črc 2009

no jani ještě dneska dojedi koprovku a na veču nevím asi špagety

nensy
15. črc 2009

já tady dojím ze včera s kfc toustyd twistr a ještě je tady z mekáče tak at se to nevyhodí

tyntyna
15. črc 2009

Ivu tak to je jasný, že by to byla škoda vyhodit. Já budu v pátek péct ten dort prsa pro manžela tak jsem zvědavá jak to dopadne.

adellaide03
15. črc 2009

Andrejko neláká když už jsem to vydržela tak dlouho tak to vydržím až do konce. Ze začátku když byla ta obálka doma čerstvá tak mě to trochu lákalo a ještě přítel do mě furt mluvil, ale teď už opravdu ne. Teď už se těším na to překvapení.
Ivi uvidíme jestli mi bude dělat ultrazvuk a taky jestli tam mimi půjde dobře vidět.
Jani ahojky 🙂 U nás je pařák

nensy
15. črc 2009

tak tady už leje a je teda krásně vzduch super bych chtěla aby to vydrželo do večera
adel snad tam bude vidět určitě

adellaide03
15. črc 2009

Jo Ivi minule bylo takové rozmazané a pořát sebou vrtělo tak by to nebyla pěkná fotka. Je to bych taky potřebovala aby se u nás vyčistil vzduch. Trochu tady teda fouká, ale jinak je děsné dusno.

nensy
15. črc 2009

no adel třeba to kvám dojde uvidíš

tyntyna
15. črc 2009

Holky tady prší, už od rána a je bouřka.

nensy
15. črc 2009

jo jani to psala lenča.no tady už jenom mrholí

andrea2210
15. črc 2009

nensynko presne je mi hrozne hnus vedro----...

janicko no vsecko jsem meka nakoupeno nez se narodil.-)
a prat a zehlit kolem 36tt.-)

andrea2210
15. črc 2009

tady dneska prset nema ma byt 33 uz umiram a boli me hlava 😒

tyntyna
15. črc 2009

Andrejko, tak moc děkuji zrovna jsem přemýšlala kdy to oblečení vyprat a vyžehlit.

tyntyna
15. črc 2009

Holky já budu dnes končit mějte se moc krásně.

mirka755
15. črc 2009

ahojík
dopo jsme pěkně zmokly, jela jsem s dětma na socku vyřídit porodné. A teď - ukazuje se sluníčko, je modrá obloha a začíná být dusno. Odpoledne jedeme ukázat malého Liborové babičce

nensy
15. črc 2009

tak jsem tady měla jsem tady segru akorát odešla prej přibrala 16 kg a to má ještě měsíc do porodu

nensy
15. črc 2009

tak co adel jak jsi dopadla a co fotečka miminka je

ojo
15. črc 2009

Ahoj holky, nějak nestíhám 🙂

jak je hezky tak mám pořád rozlítáno, včera jsem byla u našich a odpol jsme se šli koupat, Tomík byl jen v plínce, jak bylo vedro 😎 dneska jsem byla na kafi s kamarádkama taky s kočárkama a zítra jedu na celý den k další svý kámošce a v pátek mam s další kámoškou ze školy oběd 🙂 😅

no hlavně že je krááásně 😎 dneska teda tady chcalo a buřina, ale odpol už zas slunce a pařák 🙂

Leni, krááásný grafík, moc na tebe myslím a držím palečky, aby tam už miminko bylo 😵 😵 😵

Miruš, hezky přibíráte 🙂

Andrej, tak už konečně zdravý? 😉 🙂

Tyntyn, Adel, fotečky bříšek a UTZ honem dávejte do albíčka 🙂 🙂

tak zatím pááá zas se někdy ukážu 🙂

nensy
16. črc 2009

nazdárek dobré ránko.tak tady je hezky.vyhodila jsem pěřiny na balkon a malá ještě spí

nensy
16. črc 2009

dneska jestli přijede manža dřív tak pojedem na houby

adellaide03
16. črc 2009

Ahoj holky,
tak tady byla hrozná noc, bouřka jako blázen, ale pořát stejné vedro. O půl druhé jsem udělala trochu průvan a trochu to pomohlo naštěstí. U mudra všechno v pohodě, ale už jsem ho málem nestihla. Martin pro mě přijel o půl třetí, kolem třetí jsme tam byli a on ordinuje do půl čtvrté, ale už tam nikod nebyl tak jsem ho málem nezastihla. Naštěsti jsem ho stihla, ale udělal mi jen vyšetření pohmatem, podle toho je vše OK a ultrazvuk bude příště. Jo a sestřička ještě poslechla mrňouskovo srdíčko. Nejdřív se schovával tak ho nemohla najít, ale pak bilo jako zvon. A cukrovku nemáme jupíííííí.

nensy
16. črc 2009

tak to je super adel že nemáš cukrovku a že je všechno v pořádku

johanka007
16. črc 2009

Zdar křepelky. 🙂 🙂

nensy
16. črc 2009

ahoj johanko jak je

adellaide03
16. črc 2009

Jo Ivi jsem ráda. Tak jsem stihla uklidit a za chvíli přijede švagrová se synovcema a toho staršího tady budeme mít do soboty.
Jahonako - Janičko jak se daří?

pajulinkka
16. črc 2009

Ahojky holky tak jak se dari?Tady je dusno, horko, mno asi tak jak kdyby vcera vubec neprselo a nebyla bourka asi 4 hodiny......je to strasne.,.....Jsem uz ted splavena jak prasatko 🙂
Mno jinak cekam na MS snad nedorazi

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru