Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
17. črc 2009

Ahoj JAni, no je fakt, že tam toho moc vidět není, ale tak hlavně, že je miminko v pořádku.
Já dnes byla třikrát v bazénu a super voda 27 jako kafíčko.

pajulinkka
17. črc 2009

Ahojky
Leni mi nakonec jsem na to koupaliste nedorazli....Nejak se nam deti rozprchli :D Nebo spis moc jich tu dneska nebylo....mi si doma pekne napustili bazen a ja jsem se uz koupala teda jen lezela na lehatku ale bylo dobre lehce jsem se opalila a to ja se opaluju spatne :D Mno co no

adellaide03
17. črc 2009

Paji taky jsem se opálila samozřejmě že s mírou, ale já se opaluju dobře takže mi to problém nedělalo.

nensy
17. črc 2009

tak jsem tady měla jsem tady kámošku ze sabinkou je stejně stará jak nela tak se spolu koupali v bazenku tedkon odešli a tady se pěkně zatáhlo je tady pěkný černo bude pěknej chcavec

nensy
17. črc 2009

ahoj ´jani já tam tea taky moc nevidím ale hlavně že je všechno vpořádku

mirka755
17. črc 2009

ahojík holky
vůbec sem nestíhám přes den chodit, jak je hezky tak jsme venku a nebo vařím-uklízím. Za chvíli mě čeká žehlení, abych to měla z krku-na balkoně mi visí povlečení tak abych toho zase neměla hodně. Prďolky už chrundí, dnes jsme toho docela dost nachodili. Teď nám tu trošku sprchlo, na to jaká byla buřina - nic moc-jenom aby se nekouřilo od huby 😀 . Zítra jedeme k našim, bude ještě malá zakončovací pařba na počest Ondráše :o), tak snad bude hezké počasí - chceme grilovat 🙂
tak se tu mějte krásně, jdu žehlit, papapa

mirka755
17. črc 2009

Jani sice toho fakt moc není, ale hlavně že je cipísek v pořádku 😵
Leni - Páji, ať mrška nedorazí - přeju hodně štěstíčka ♥ aby to vyšlo 😵

nensy
18. črc 2009

nazdárek dobré ránko .dáme kafčo a jedem na houby

lenkakubickova
autor
18. črc 2009

Ahoj holky 🙂 Dopoledne jsem ztrávila cestou do gennetu a zpět,jela jsem si pro injekce!!! 😵 😵 Takže od zítra stimuluju 😵 😵 V Pá jdu v 8:15 na kontrolu,tak uvidím co dál, teď jedeme nakupovat a malovat,takže se spíš zastavím večer nebo zítra.

Všem krásný víkend, papa 😵

nensy
18. črc 2009

ahojky leni koukám že už si zítra začneš píchat to mám teda ohromnou radost 😀

ojo
18. črc 2009

ahoj holky, nestíhám dočítat 😅

celej tejden jsem jezdila do města a na koupaliště a měla jsem spichy s kamarádkama...bylo fakt super počasí, opravdový léto 😎 😎 😎 Tomáš byl kolikrát jen v plínce, jak bylo hic, ale pohoda, ani žádný opruzeniny se neobjevili 🙂 🙂 🙂

Leni, tak už budeš stimulovat 😵 😵 😵 jupííí, to už bude brzo někdo v bříšku 😉 😵 😵

dneska je Tomáš nějak živej, furt je vzhůru už od 9h, vůbec nechce zabrat a někdy je i protivný, tak ho ukolíbam, tak klimbne na 15minut a pak zas otevře kukadla 😕 🙄 no aspoň že je to zlato hodný a nebrečí 😵 😵 😵

teď jsem douklízela a asi se půjdu natáhnout 🙂

zatím pááá

adellaide03
18. črc 2009

Ahoj holky,
Leničko bezva, že MS dorazila a Ty budeš moct stimulovat 🙂
U nás dnes opět vedro jako blázen, ale teď se začíná ochlazovat a vypadá to na pěkný liják s bouřkou. Chtěli jsme jít na mysliveckou zábavu, ale takto to asi padá protože je to venku.

mirka755
18. črc 2009

Leničko to je super, jen tak dál do zdárného začátku miminka 😵
my byli dnes u našich, všichni chlapi se pěkně zřídili - jsem teď doma sama, Libor šel ještě za klukama ukázat fotky malého :o). Udělám si kafíčko, dám si nožky nahoru a juknu na telku 🙂

adellaide03
19. črc 2009

Ahoj holky,
tak dnes jsem se konečně vyspala protože už byl krásně ochlazený vzduch, žádné dusno super. A teď je pod mrakem a prší, ale to mi nevadí. Zítra už má být líp a to chceme jít s mamkou na borůvky. U nás jsou jich mraky tak si asi udělám džem mňam.

nensy
19. črc 2009

ahoj adel já jsem se taky dobře vyspala taky byl chládek 🙂

adellaide03
19. črc 2009

To bylo super co Ivi?

nensy
19. črc 2009

to jo jako fakt dobrý celej den teda pršelo ale mě to nevadilo pač ty dusna to je hruza 😝 tak mi se najíme ajedem na výlet at nesedíme doma a tady se už dělá krásně

nensy
19. črc 2009

nazdárek tak jsme doma a výlet byl pěknej

ojo
19. črc 2009

ahojky, jak se vede??

od včera nám tu prší celý dny 🙄 a teplota jen tak okolo 17 stupňů

a v pátek mi ukradli peněženku v Tescu s veškerýma dokladama a bylo tam jen asi 800kč...peněženka byla u Tomáše v autosedačce a když jsme po nákupu koukali v bočním obchodu na krmivo pro psa, tak tam k němu někdo musel šáhnou 😠 😠 ...doma i auto jsme vše prohledali 🙄 teda ty doklady mě fakt štvou ☹ ☹

nensy
19. črc 2009

ahoj ojo teda tak to je smula no hlavně že jsi tam neměla víc ale ty doklady taky co toho obýhání kuli tomu

ojo
19. črc 2009

jj nensy, čert vem prachy, to je docela v pohodě, ale hlavně ty doklady....se bojím, aby mi za nějakej ten rok nepřišla domů exekuce, že si někdo na mě něco půjčil a já neplatím splátky ☹

nensy
19. črc 2009

no právě zuzko ty doklady to bych taky asi byla naštvaná 😝 no bylo by dobrý to dojít nahlásit na policii a pokud by k něčemu takovému došlo tak by jsi byla s obliga protože jsi to nahlásila .pokud mužu poradit tak si tam zítra zajed

ojo
19. črc 2009

nensy, máš pravdu, určo to půjdu zítra nahlásit, zkusím teda ještě zajet do Tesca, jestli ji někdo nenechal na informacích a pak sjedu na tu policii...

tak páá a dobrou noc 🙂

adellaide03
20. črc 2009

Ahoj holky,
dnes je u nás krásně, ale zima jen deset stupňů. Chceme jít na borůvky tak to je úplně ideální počasí. Nebude zima, ale ani horko.
Zuzy teda to je děs. Aspoň běž teda nahlásit ztrátu těch dokladů jak Ti radí Iva protože v dnešní době fakt člověk nemůže vědět kdo co s nimi udělá.

lenkakubickova
autor
20. črc 2009

Dobré ráno všem 🙂
Tak jsme se o víkendu rozhodli pro malování,jenže ty debilové,co tam před náma bydleli vymalovali ložnici nějakým sajrajtem a my to nemohli ani za nic přemalovat 😠 !! Koupili jsme si světlounce žlutou a zelenou a na strop klasicky bílej Primalex. Původní barva byla totálně oranžová a ani 4 vrstvy bílé barvy to nezakryly 😠 😢 😢 Nooo,takže jsme jen malovali,malovali a ještě musíme dneska a to už snad zabere. No jsme pěkně naštvaní a ztahaní, takže se mi ani nechtělo do práce 😅
Večer jsem si píchla první injekci do stehna,to byl porod! 😀 😀 Bála jsem se jako čert,než jsme si to všechno naředila a namíchala,tak jsem se bála víc a víc a pak jsem s jehlou na stehni přemýšlela asi 5 minut co s tím 😀 no a šup a nakonec jsem to tam prdla a ani jsem to necítila, takže v pohodě! Teď pokračuju denně jedno pigáro do St, ve Čt dám pigára 2 😝 a v Pá jdu na kontrolu,kde se dozvím,kolik injekcí mě ještě čeká a kdy asi půjdeme na miminka 😵 😵

Zuzko: to je pech s tou penženkou ☹ Tak honem dneska nahlásit ztrátu,ať jsi v klidu 🙂

Miruš: tak co grilovali jste? Hmmm,dala bych si nějaké grilované masíčko! 😉 🙂

Adélko: byli jste na té myslivecké zábavě? Nebo to rovnou padlo,že to bylo venku? Je fajn,že se ochladilo,konečně jsem se taky pořádně vyspala 🙂

lenkakubickova
autor
20. črc 2009

Adélko?: tak držím palce,ať máte hooodně borůvek!!! 😉 🙂 Dala byh si borůvkové knedlíky!!!! 😀

nensy
20. črc 2009

nazdárek dobré ránko 🙂
zuzko jen se tam stav a pak pokud jí nikdo nenašel tak to dojdi nahlásit pač kdyby se fakt něco stalo tak budeš mít papír v ruce že jsi to byla hlásit že ti někdoodcizil peněženku.

majdaa
20. črc 2009

Ahojky,muzu se na neco zeptat?Za tyden jdu na prvotrim.screening.Nevite jestli se ten ultrzvuk provadi uz pres brisko? Dekuji.

nensy
20. črc 2009

ahoj majdaa pokud si pamatuju tak se dělá přes břicho ne vnitřně

lenkakubickova
autor
20. črc 2009

Ivuš: ahoj 🙂 Tak co výlet? Byli jste někde?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru