Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
14. srp 2009

a co paji jak ti dneska je a co mimčo jak to vypadá

ojo
14. srp 2009

ahoj holky 🙂 nestíhám dočítat..

Leničko, gratulujiiii 😵 😵 😵 na testíku jsou // kráááásně vidět 🙂 🙂 🙂 to je dobře, že sílí, uvidíš, příští týden už na tebe vyběhnou pořádný kolejnice 😀 😀

Adelko, ty máš zlomenou nohu??? 😕 musíš na sebe dávat pozor, ty těhule jedna 😉 🙂 tak ať se to dobře zahojí, ať můžeš pak lítat kolem prcka 🙂 🙂

musím zas letět, Tomidlo pobrekává....nemám moc času, začínám dneska vyklízet obývák, přes výkend chceme zase výletnit na chodský slavnosti a pak v Ne na návštěvu za známíma a pak už příští týden tady začnou měnit ty špaleťáky 😖 😖

zatím pááá, zdravím ostatní 🙂

pajulinkka
14. srp 2009

nensy: tak dneska jsem se aji celkem vyspala....ale byla jsem nadopovana paralenem...antibiotika jsem ještě nezačla brát....nějak se mi do nich nechce 😉 radši si počkám na MS, dneska bych ji měla dostat ale nějak se jí asi nechce....jak jsem si dělala srandu s kamarádkou, že jsem byla na vyšetření a DR mi bdue chtít napsat nějaký hormony a já nakonec otěhotnim sama 😉

nensy
14. srp 2009

jo paji to většinou tak je že pak otěhotníš 😀 tak snad ms nedorazí

pajulinkka
14. srp 2009

No já se taky modlím aby nedorazila 😉 ale při mém štěstí teď tak dorazí 😠

nensy
14. srp 2009

neboj paji ještě neni nic ztraceno

liviky
14. srp 2009

nensy - jo ještě mě to bolí,ale asi hodku sem se vyspala a je to o něco lepší....večer začnu brát antibiotika tak zítra už mi snad bude líp!

liviky
14. srp 2009

jo jinak holky už mám doma,sou po obědě tak deme zase spát....se mi asi pak nebude chtít večer 😒

nensy
14. srp 2009

to jo ivčo no hlavně to nenamáhej 😝 mě nela taky spí i pes a vašek je v práci

nensy
15. srp 2009

nazdárek dobré ránko.tak mi jedem za chvíli na chatu a budem tam až do večera

lenkakubickova
autor
15. srp 2009

Ahoj holky 🙂 Tak výsledky krve bohužel nemám,až v Po odpoledne ☹ ...ale jedeme dneska pryč,tak to už nějak uteče 😉 🙂

Přeji všem krásný víkend a v Po dám vědět,papa 🙂

pajulinkka
15. srp 2009

ahojky holky...ucho se trosku zlepsilo....ale uvidim...jinak MS zase opet dorazila ☹ ale tak pak uvidim co mi rekne 1.9. na gynde
tak se mejte uzivejte pekneho dne a ahooj

pajulinkka
15. srp 2009

a ještě něco při mém štěstí co teď opravdu mám mě začíná bolet druhé ucho...takže si asi hodim mašlu nebo já nevim ☹

nensy
15. srp 2009

nazdárek tak jsme doma byly jsme celej den na chatě

nensy
16. srp 2009

nazdárek tak dneska asi budem doma nela má prujem aje celá opruzená tak uvidím nebo pojedem poo na chatu

adellaide03
16. srp 2009

Ahoj holky,
tak my včera grilovali maso a byla to sranda jak mě vezli k tomu ohni 🙂 Taky fakt nemůžu ze své švagrové (manželky od bráchy). Nikdy jsme se nemusely, ale že tohle řekne před všema fakt holky takového bezcitného člověka jsem v životě nepotkala. Nejdřív když jsme seděli na terase a mamka říkala, že mě tam nějak dostanou na to řekla !však může sedět tady ne." ne aby třeba řekla, že nám pomůže nebo tak něco. To jsem ješště byla z ticha. Pak jsem řekla nahlas Martinovi (to je můj přítel), že mi slíbil, že tvrdé pít nebude aby mě odstal zpátky a ona. "však teď vidíš jaké to je když jedete k nám a on řídí a Ty piješ." tak jsem se naštvala a řekla jí, že přece nejde o to pití normálně, ale o to, že mě pak poveze nahoru. No prostě tohle chování nechápu. Nevím proč se ke mě tak chová. Nikdy jsem jí nic neudělala, pomáhala jí s dětmi a i teď je často hlídám a ona prostě musí být taková. Vím sice, že je taková a vím, že jí spousta lidí nemá rádo za to jaká je, ale vždycky mě to mrzí. Tak jsem si postěžovala a už je mi líp. 🙂
Zuzy no jo zlomila jsem si nohu co se dá dělat tak dodržuju léčebný režim ať se hezky rychle zahojí a já můžu dokoupit věci na mimiško a pak být fit až se narodí.
Paji to je ale mrška ta MS, že zase dorazila, ale v září se snad dozvíš víc a snad se zadaří.
Leničko neboj krev bude určitě v pořádku hlavně, že čárečky sílí.
Ivi co máš dneska v plánu?

nensy
16. srp 2009

ahoj adel no nevím tedkon dovařím knedlíky a pojedem na chatu doma je vedro fakt se to nedá aspon budou na vzduchu

nensy
16. srp 2009

to je teda pipka adel tak se na ni vykašlej nemá to cenu se rozčilovat

adellaide03
16. srp 2009

Ivi to víš, že na ní kašlu, ale my se žvdycky divíme čeho všeho je schopná. Tak snad jste si to na chatě hezky užili. Já po obídku spala a pak jsem seděla venku na lavičce, nic jiného dělat nemůžu.

nensy
16. srp 2009

jo tak to já bych se taky divila 😝 jo na chatě bylo fajn tedkon jsme dojeli na veču jsem dělala chlebíčky v tomhle vedro to je dobrý

nensy
17. srp 2009

nazdárek dobré ránko všem.tady už je dneska krásná a korát jsem si nák ´přeležela a bolí mě za krkem

liviky
17. srp 2009

brý ranko

nensy
17. srp 2009

nazdárek tak jak je

liviky
17. srp 2009

no fyzicky už docela fajn
😉

nensy
17. srp 2009

tak to je dobře a co holky

liviky
17. srp 2009

holky tu už dneska řáděj od 6 h. rána!

nensy
17. srp 2009

no lukáš toho dneska v noci taky moc nanaspal 😝 a co honza je už v práci

liviky
17. srp 2009

ale ony spaly celou noc a krásně,ale holt v 6 už byly vyspinkané do růžova!....a jo H. už je v práci!

nensy
17. srp 2009

no tak lukáš ten dneska jez snad celou noc 😝

liviky
17. srp 2009

jez?....jako lez? 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru