Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

luci1980
26. srp 2009

načuhuju pravidelně, jen moc nepíšu 😉
Leničko, celou dobu sleduju napjatě a moc držím palce a jsem šťastná s vámi, že je mimísek kde má a v pořádku 😵

nensy
26. srp 2009

tak jsme doma segru v pátek pustí tak už se těší domu

adellaide03
26. srp 2009

Luci a proč nepíšeš?
Ivi to je fajn, že už jí pustí. Já už bych chtěla být taky z porodnice doma. Čím mám víc týdnů tím víc přemýšlím nad porodem a tím víc se bojím.

luci1980
26. srp 2009

Nensy, ségře gratuluji k narození prcka 😵

Adélko, nějak nestíhačka, vždy pročtu a pak zase mizím. Any mě u pc moc dlouho nenechá... navíc už se mi tu i špatně vysedává, břicho je obří, no však v něm je už asi 3,5kg velký prďola 😀

Jinak je mi stále vedro, takže jdu do sprchy a pak zahučím do pelechu 😉

Dobrou noc všem 🙂

mirka755
27. srp 2009

LENIČKO moc gratuluji, to je super 😵

holky TĚHULKY, jak Vám je - už finišujete :o)

maicky
27. srp 2009

Ahojky holky, ani nestíham dočítat. 😅 Takže jen pozdravim a zase mizim.

Leničko: 😵 😵 😵 Jsem ráda, že je mimísek v pořádku a že je tam kde má být 🙂 Konečně jste se dočkali skvělý zprávy po takovým stresu, teď jen odpočívej a buď v klidu a užívej si těhulčení a kynutí 😀 😉

Luci: Tak to sme na tom stejně 😀 I mě je pořád horko. Příde mi, že se potim víc než prase 😀 Noc co noc spim odkrytá, protože je mi hic i když nic nedělam..

Ivi: Paráda, že už ségru pustí 🙂 A nedivim se, že se těší domů. I když se tam o ně určitě starají dobře, tak přeci jen, doma je doma 🙂

Miruš: Jo jo už se nám to krátí a jistě se všechny nemůžeme dočkat až to opravdu příde. Já se teda už těšim, až bude Tomík doma 🙂 Buď mam pocit, že mi prasknou záda a nebo mi malej hrozně tlačí hlavičkou na spodek, až tam cítim takovou bodavou bolest... 😒

nensy
27. srp 2009

ahojky dobré ránko 🙂
jo veru už se těšín domu bude to tam lepší a hlavně si trošku odpočine

lenkakubickova
autor
27. srp 2009

Ahoj holky 🙂
tak mi začíná být po ránu čím dál hůř 😝 Jak jsem si to nikdy nezažila,tak tentokrát si to těhu užívám se vší parádou 😀 😀 ale aspoň vím,že je prcek v pořádku 😵 😵 Už se těším na zítřejší ultrazvuk. Ale jdu tam až v 15:00, taky se jen nelekejte,když nebudu psát,ozvu se spíš až k večeru.

Lucinko: koukám,jak u vás ty čísla tt jen a jen rostou a čekám,jestli někdo z vás neporodí dřív 😉 😅 Musí to být asi v těch vedrech šílený s takovým pupíčkem,co? 🙂 Tak se opatrujte,ať jste v pořádku. Koukám,že malej bude asi pořádný kus,když už má 3,5kg 😉 😀

Ivuš: já vím,že jsi říkala,že to bude dobrý,ale ono se někdy opravdu těžko věří po všech zklamáních a špatných zprávách od Dr. ☹ ...ale hlavně,že je to prostě v pořádku a šmitec! 🙂 A asi jsem to nestihla,tak se omlouvám a dodatečně gratuluji ségře k Františkovi,je krásnej a hlavně,že jsou oba zdraví!!! 😵

Veru: taky jsem moc ráda,že je nakonec vše O.K.,ale bylo to o nervy 😝 ...A jak píšeš,užívám si kynutí a nic nedělání 😀 😀 ...a hlavně ranních nevolností 😝 ...ty už toho asi taky občas musíš mít plný brýle ☹ Ono je fakt,že takhle ke konci těhu už se každá kamarádka těšila,až bude mít prcka u sebe a užívat si ho 🙂 Však ono už ti to uteče 😉 😵 Držím palce,ať tě Tomášek tlačí co nejmíň 😉

Zuzko: neboj,jsem na neschopence a opravdu se zatím do práce neženu...nejsíš budu doma do 1/2 října, do konce prvního trimestru,podle zdrav.stavu 🙂

Adélko:každá se porodu bojíme,ale myslím,že se budeme všichni tak těšit na to miminko,že ten porod zvládneme,neboj 😉

nensy
27. srp 2009

já vím že je to težký ale tedkon už jsi aspon trošku klidná ne 🙂 jo leni dík už se zítra těší domu

nensy
27. srp 2009

leni a zítra jdeš znova na ultrazvuk a v kolik jdeš třeba už bude vidět srdíčko

nensy
27. srp 2009

leni a co ta neschopenka to už budeš doma do konce těhu jako rizikové nebo pujdeš ještě do práce

lenkakubickova
autor
27. srp 2009

Ivuš,psala jsem to před cvhílí, jdu zítra v 15:00 na utz a neschopenka je jen na mně a já bych chtěla být doma do konce prvního trimestru....nevím,jestli už bude srdíčko,když v Út nebyla ještě ani pořádná fazolka 😅

nensy
27. srp 2009

no snad by už mohlo bejt tak hlavně at to je všechno v pořádku a uvidíš stou neschopenkou jak ti bude

tyntyna
27. srp 2009

Ahoj holky,

Leničko moooooc gratuluji, vidíš já ti to říkala, že to bude v pořádku. 🙂 Vím, že je to dost nepříjemný,když ti je špatně, ale je to známka toho, že miminko pěkně roste. 😵 A neschopenku si nech napsat, aspoň budeš doma v klidu. Tak to budeš mít zítra fotečku? A zvracíš nebo ti je po ránu jen špatně?

Ivu, jak se máš? A co děti jsou zdravé? Tuhle o víkendu jsme projížděli Kutnou Horou tak jsem si na tebe vzpomněla, jeli jsme k našim do Světlé.

nensy
27. srp 2009

ahoj jani jo mám se dobře a děti jsou zdraví 🙂 fakt jo no vidíš akorát je to tady trošku rozkopaný

tyntyna
27. srp 2009

Ivu právě jak je to rozkopaný, tak tam byla hrozná kolona tak jsme jeli přes město. 🙂 A ještě to je rozkopané v kolíně tak jsem byla štěstím bez sebe a cesta nám trvala 2 hodiny. ☹ No to je tak ,když někam jedu. 🙂

nensy
27. srp 2009

no jo ještě to potrvá do konce listopadu

tyntyna
27. srp 2009

Jé tak to jsem myslela, že to budou mít hotové dřív. Tak mě čeká ta cesta aspoň ještě jednou. ☹

adellaide03
27. srp 2009

Ahoj holky,
dneska se mi zdálo, že se nám narodila Amálka a u všech byla hodná jenom u mě pořát plakala tak jsem z toho byla na nervy protože jsem nevěděla co dělám špatně ☹
Holky co se týče horka tak to mě je v noci taky vždycky pořádné vedro, taky spím odkrytý. Navíc včera jsme šli s Martinem spát až kolem půl noci, ve dvě hodiny na záchod, pak jsem asi do tří nemohla usnout a před sedmou už jsem vstávala.
Leni je Ti špatně? Dobré znamení 🙂 , samozřejmě Ti to nepřeju, ale aspoň víš, že se mimišek vyvíjí.

nensy
27. srp 2009

no tak to zvládneš jednou mi tam jezdíme každej den 😝

tyntyna
27. srp 2009

Ivu problém je, že jak mám své problémy tak dvouhodinová cesta a ještě kolony kde se dobu musí stát jsou pro mě noční můra. ☹ Tak ,až pojedeme zase k našim tak to nechám na noc to snad takové kolony nebudou.

Adélko, nám malý Péťa od narození pořád plakal a nevěděla jsem co mu je a bylo to strašný, odčas jsem s toho byla zoufalá. Ale u tebe to byl aspoň a máš ještě šanci, že to tak nebude. 😉

adellaide03
27. srp 2009

No Jani doufejme, že to tak nebude. Jen já jsem si pořát říkala, no u mě pořát pláče tak mě určitě nimá ráda. ☹

tyntyna
27. srp 2009

Adélko, tak to není. Určitě by neplakalo tím, že by tě nemělo rádo.

adellaide03
27. srp 2009

Já vím Jani, jenže to víš v tom snu jsem si to tak myslela nebo jsem si myslela, že dělám ěco špatně. No jo jak se mrňous blíží tak ty sny asi budou častější. Navíc tu včera měla mamka kolegyně z práce a tak jsme se dost o miminku bavily takže to bylo asi i tím.

johanka007
27. srp 2009

Ahooojte 🙂 🙂 🙂

Samý dobrý zprávy.Dívám se,že některé jdou už společně do finále 🙂 Tynty měla poslíky po 10-ti 😕 😎
Lucka,Verča a Janule....37 tt..jooo? 😲 Ty wo-le.Tak která bude první??? 😅 😀
Já se 37 tt ani nedočkala....ve 35 jsem měla Honzulu u sebe 🙂
Holky,nevíte co je s Andry?Ta se tady neukázala.....no ani nepamatuju! 😕
Adi..."nenervez",každy dítě má rádo svoji mámu 😉

adellaide03
27. srp 2009

Johanko-Jani, Andrejka říkala, že teď nějak delší dobu nebudou mít doma internet nebo co, že přítel chce nějaký jiný, ale jak dlouho tady nebude to neříkala.

nensy
27. srp 2009

já to vím andrejka má odpojenej internet tak se nemusíte bát a neví kdy budou mít novej

tyntyna
27. srp 2009

Ahoj Jani to bylo asi s těch hrozných pavouků. Jeden mi spadl venku na ruku křižák hnusný a velký. Tak to jsem rozdýchala. Ale toho jednoho sice menšícho , ale macatého v ložnici, už ne. Pak mě začlo tvrdnout břicho a dostala jsem bolesti. No tak aspoň mám, už zbaleno. A jak se máš ty? A co Honzíček jak spinká? A co Mareček je na něj hodný?

Adélko a kdy budeš fotit bříško. Teď kamarádka byla u fotografky a má překrásné fotky s bříškem. 🙂

adellaide03
27. srp 2009

Jani no asi to zkusím teď přes víkend, ale budu se muset fotit i s berlema takže to nebude nic moc. A kde Ty máš bříško? Nám zase švagrová donesla fotky děcek které si taky nechala dělat u fotografky a taky mám v plánu až se mimi narodí, že se k ní objednám. Je to fakt krása takové fotky.

tyntyna
27. srp 2009

Adélko pořád si řikám tenhle víkend si vyfotím bříško, ale ono to zase nevyjde. Ale snad teď v neděli si bříško zase vyfotím.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru