Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
14. zář 2009

Paji a máte hodně brambor? Já si tuto prác taky dobře pamatuju. Vždycky jsme jich mívali strašně moc až mi z toho taky šla hlava kolem, ale teď už naši nasadili jen tak pro zábavu pár řádku a to nám stačí. Když tak kupujeme domácí brambory od známých. Když jukneš do mého profilu tam to všechno mám i termín. Ten mám 25.10.

andrea2210
15. zář 2009

ahojky holky🙂

jo jo uz lezeme🙂 je to sranda, a hlidat teda musim, vetsinou se tukne do hlavicky☹
jinak jak se citite???

nakouknu pozdeji, upravuju albumy a nejak nestiham tak to nedodelam ani,,, pak na Vas kouknu mejte
se zatim paaaaaa 😉 🙂

adellaide03
15. zář 2009

Andrejko ahojky, já se cítím docela dobře akorát asi nevíš, že mám zlomenou nohu, ale už je to pět týdnů tak doufám, že pomalu budu moct začít rehabilitovat.

mirka755
15. zář 2009

ahojky
Andrejko malý ti už takhle krásně sedí jo, Anetka seděla až v 9 měsících a ještě jsme jí museli podpírat :o)
Adélko snad ti brzy sundají sádru, už to máš také za pár - tak dávej hlavně na sebe pozor

a vy ostatní těhulky také, už máte porody přede dveřmi tak hezky odpočívejte 🙂

adellaide03
15. zář 2009

Miruš děkuju.

ojo
15. zář 2009

ahoj holky 🙂 dneska už se u nás konečně vyjasnilo a je docela teplo 😎

Andrej, to už je Adámek šikula, jak krááásně sedí 😵 a už leze 😵 😵 a co zoubky?? kolik už jich má? 🙂

Adel...ty brďo, to už je 5týdnů?? 😕 😕 to už je teda doba a jak se vůbec pohybuješ?? máš berle?? a co kontroly u dr. ? 🙂

my byli v So u našich, mamča slavila svátek a taky jsme zajeli do Zwieselu nakoupit pleny, sladkosti a v Kik mají pořádný výběr na děti, lepší než co máme tady ve městě 😅 v Ne jsme prolenošili doma a včera jsem byla v Plzni v práci se podívat a měla jsem sraz s kamarádkama, taky maminkama, bylo nás 4 kočáry, jedna těhulka 😀 😀 a to ještě 2 kočáry chyběli 😀 i když pršelo, tak jsme seděli venku, ale bylo fain, jsem je neviděla skoro 2 roky 🙂

zatím pááá

adellaide03
15. zář 2009

Zuzy ano mám berle takže celou dobu vlastně skáču. Tak jsem se bála aby se třeba mimišek nějak víc neposunoval dolů, ale vše je OK zatím jsem stále zavřená jen čípek je mírně zkrácený. K mudrovi s nohou jdu ve čtvrtek tak jsem fakt zvědavá. Ty si taky hezky s malým užíváš co? Už je to taky šikula že?

andrea2210
15. zář 2009

adelko ahojky ty jo to nevim☹ no hlavne ze uz to je v poradku bobku,,, 🙂

ahooojky Mirusko a jak ty valcis??🙂 co maly?? je hodny??? jojo me sedi a sedne si i sam🙂
no a honzik tak toho sem posazovala ten sedel ukon.4 mesic a nemelo se to adama nechavam at si
dela co chce🙂 jen ho nekdy dam do choditka tam chodi a je v nem rad, ale neni v nem mooc jen
kdyz neco potrebuju delat, protoze ho neuhlidam... musime za nim furt chodit no🙂 🙂 je aktivni..

Johanko jinak ahojky presne tak to u nas probihalo ta nemoc☹ hruza☹ snad uz to nedostane ty jo!
navic Honza byl nemocny a Adam od nej o5 nachlazeny☹ ☹

Ojo ahojky🙂 ma 2 zoubky ale male🙂 a rostou mu nejspis vrchni chudak mel i horecku urco ze zubu
po paralenu klesla a uz nebyla navic tech slin, a natekle nejvic, ☹ u tech zubu si uzivame az az☹
pak ho nafotim i jak leze atd.... 🙂 🙂

tak pak zas pisnu, jdu lezet zitra toho mam mooooc🙂
tak se kocky opatrujte, dobrou noc 😉 🙂 😵

adellaide03
16. zář 2009

Andrejko no zítra jdu s tou nohou na kontrolu tak doufejme, že budu začít moct rehabilitovat a že budu do porodu fit. Je bezva, že malý tak krásně roste.

ojo
16. zář 2009

Andrej, to už Adámek chodí??? 😕 😕 🙂 tak to je teda šilkula 😀

dneska je tady hnus počasí, mlha a ošklivě....přitom včera tu svítilo i slunce a bylo i docela teplo na kraťasy 🙄

pajulinkka
16. zář 2009

Adelko, hodne je slabe slovo 😀 😀 Jejich kvanta ale jako letos se uz ubrali radky tak jich neni tolik jak minulý rok 😉
Jinak u nas je dneska uplne kraaasne....slunicko sviti ptacci zpivaji...mno proste pohoda!!!!

adellaide03
16. zář 2009

Zuzy tak u nás je to naopak u nás byl hnusně včera a dnes je hezky, i když teď po obědě se udělaly mraky.
Paji my máme jedno malé políčko a druhé jinde. To jedno políčko mělo spoustu brambor a to drhé sotva jeden kyblík.

maicky
16. zář 2009

Ahojky holky 🙂 Akorát načuhuju, jestli už Lucka nebo Janička neporodily a zatim je tu ticho po pěšině, tak se asi nic neděje..

Adél: Držim palce, ať kontrola dopadne dobře a už se můžeš začít pořádně zotavovat 🙂

Andrejko: Malej je úžasnej 🙂 A moc šikovnej, je dobře, že je čipera, aspoň se zabaví 😉

Paji: Počasí závidim 🙂 Tady teda je už taky hezky, ale zase takový teplíčko tu neni, je to už na tričko s dlouhým rukávem. Ráno to tu stálo za prd.. ALe ještě slibujou babí léto, tak doufam, že jim to vyjde 🙂

adellaide03
16. zář 2009

Veru pokud by Janička rodila tak bych sem písla SMS, ale prý je zatím otevřená jen na 1cm takže doktor říkal, že to může klidně být i za 14 dnů, ale kdoví třeba to bude brzy. A co Ty?

luci1980
16. zář 2009

Ahojky holky, načuhuju, pročteno mám jen něco, ale nějak nedrbete...

Andrej, tedy, konečně opět na netu. Adámek je šikula 🙂

Já nerodím... otevřená jsem na 4cm, odešla zátka už minulý týden ve čtvrtek a nic nic nic... Zítra mám poradnu a CTG, tak uvidíme, jestli se něco děje či nee. Ale asi jee, to bych asi věděla, když by byly kontrakce 😀

Jani a Mai, držím palce, ať to jde hladce 😵 a těším se na mimča 😵

Adélko, Tobě držím palce s nohou, ať jsi brzy zcela fit a nachystaná na péči o mimi 😉

maicky
16. zář 2009

Adél: Já nic 🙂 Na posledním monitoru nebylo vůbec nic, což se dalo čekat a už do mě ani nesahala. Teď bych na další monitor měla jít přímo do nemocnice, protože moje doktorka má dovolenou a jestli neporodim na termín, pak mam další kontrolu až 1.10 😅 Tak uvidíme co se bude dít 🙂

Luci: I tobě držim palce 🙂 To už musí bejt co nevidět 😉

ojo
16. zář 2009

Luci, Jani, Veru, držím vám palečky, ať to máte brzo za sebou a ve zdraví to všichni přežijete 😉 ...teeeda toto uteklo... 😅

budete mít svý manžele při porodu??

mirka755
16. zář 2009

Andrej teď už to máme v klidu a pohodě domova, už jsme se konečně všichni spojili jako jedna velká rodina a vše se zvládá dobře. Malý je zlatíčko, přes den mi usne v lehátku nebo kočárku (občas si v postýlce) a v noci mi spí od přibližně 19,30h do 4h do rána. Někdy se stane že se vzbudí po půlnoci, ale to je málokdy. Takže jí za noc 1x - někdy se povede 2x.
Luci téééda, 4cm to už je na porod jak dělané-to se divím že si tě nevzali do porodky na hlídání-vždyť by se ti tam mohla zánest infekce ne, když už si takhle hodně otevřená?
Verčo, já také neměla kontrakce-ještě v pondělí na CTG a ve čtvrtek ráno byl malý na světě 😵

My byli dnes na Zličíně odvézt tchýni, jela na 4 dny do Paříže. V Datartu jsem si koupila mixér 3in1 (šlehač, ruční mixér, dózový mixér). Za chvíli budu malému mixovat zeleninku a hlavně jsem to také chtěla kvůli bramborům a když si dělám mrkev s cukrem (ručně to strouhat je na palici 🙄 )

maicky
16. zář 2009

Mirko: Já jsem taky u Dády v pondělí neměla nic na monitoru a ve středu se narodila 🙂 To se prostě nijak nedá předvídat. Až to příde, tak to příde 😉 Ty jo, tchýně se má 🙂 Si bude užívat 🙂

Zuzi: David určo nesmí u porodu chybět 🙂 Chtěl by si přestříhnout pupeční šňůru. U Dády to bylo rychlý a nestich si o to říct, tak teď říkal, že si to řekne za včasu 🙂

adellaide03
17. zář 2009

AHoj holky, tady to teda vážně upadá. Tak jsem dnes byla na kontrole s nohou a bohužel ještě na ní došlapovat nemůžu. Už si můžu sdělat ortézu, ale došlapovat ne takže nevím jak to pak bude s porodem. Budu se muset domluvit s mojí doktorkou jak to udělat jestli přece nebude nutný ten císař. Sice jsem ho strašně nechtěla, ale na další kontrolu s nohou jdu až 15.10 takže za měsíc tak nevím jak to bude. Uvidíme. Taky jsem byla v nemocnici na ultrazvuku kde chtěla doktorka ať mi udělají průtoky a všechno je v pořádku, miminko odhadně váží 2260 tak pokud je to pravda tak mi to přijde tak akorát.

adellaide03
17. zář 2009

A taky jsme byli ve ValMezu v jednom ochodě kde měli všechno možné pro mimi tak máme už zamluvený i kočárek tak jsem ráda, že už mám skoro vše nakoupené. Taky mi to trvalo.

ojo
18. zář 2009

ahojky, dneska tu je mlha, že nevidím na sousedy 😒

Adel, dobře že kontrola s mimískem dopadla v pořádku 😵 😵 😵 konečně vše nakoupené a nemusíš si s tím lámat hlavu, že? 😉 no a s tou nohou to je teda blbý?? a ptala ses, jak třeba s porodem nebo třeba po porodu jestli budeš moct na ni našlapovat?? nebo se k tomu nijak nevyjadřovali?? 😕 😕

Veru, tak ať to manža neprošvihne 😉 😀

Miruš, to je super, že už jste sehraná rodinka 🙂 🙂

Tomáš dneska poprvé spal celou noc 😵 takže kojo ve 22h, pak až v 6:30 a před 8h ještě zalomil, tak já s ním a chrápali jsme do devíti 😵 😵 😵 😀 takže super...kéžby mu to vydrželo 😀

adellaide03
18. zář 2009

Zuzy našlapovat bych měla podle toho doktora co jsem z něj byla toho 15.10 kdy jdu s nohou opět na kontrolu takže je to tak dost na hraně když mám rodit 25.10. a to můžu klidně i dřív. Co a jak s porodem se zeptám příští týden své doktorky v poradně. Ale máš pravdu, že jsem ráda, že mám aspoň skoro vše nakoupené, už jsem se hroutila. Chtěli jsme jet do toho Polska, ale když to nevyšlo tak neva, v tom obychodě bylo taky všechno a za poměrně dobré ceny.

vlada84
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ojo
18. zář 2009

Adel, aha 😕 a pak bys měla chodit na rehabilitaci? a to budeš chodit v šestinedělí?? 😕 a s porodem, to je pravda, že těžko asi můžeš skákat na míči a chodit do sprchy, když ještě nebudeš moc našlapovat na nohu, co?? to asi bude fakt lepší ten císař, páč, jinak by sis celou dobu porodu nemohla od bolestí ani trochu ulevit, když bys měla jen ležet ☹ 😖 hlavně že je vše připravené 🙂 🙂 a budeš mít aspoň doma nějaký pomocníky, až se vrátíš z porodky??

adellaide03
18. zář 2009

No na rehabilitace nevím jen mi doktor říkal, že už pak budu moct došlapovat, ale i tak mě děsí to jak se mimi narodí, že ho nebudu moct zřeba hned zvednout z postýlky když bude plakat apodobně. No Martin říkal, že si určitě vezme dovolenou a mamka taky tak ze začátku snad pomoc mít budu a pak už to snad zvládnu sama, ale i tak jsem z toho na nervy, ale tak nějak se to udělat musí.

ojo
18. zář 2009

Adel, to věřím, že máš z toho obavy ☹ to ti přeju, abys měla hodný dítko jako je náš Tomáš 😉 🙂 jsem zvědavá, co čekáte 😀

tak vím že Mai ještě nerodí...ale zajímala by mě Luci nebo Janička...ta se tu dlouho neobjevila 😅¨

a taky jakpak se asi má Lenička 😨 snad to zvládá dobře 🙂

johanka007
18. zář 2009

Ahojte holky 🙂 🙂 🙂 🙂

žádnej přírustek 😲 😲 😲 😕 ???
Ahoj Zuzíku 😉 Pořád je hodnoučkej Tomula?Tak to je bezvadnýýý 😎 A žádné nemoci....jo?Držíte se?Tedˇje toho všude 😒

Adélko hoj 🙂
a jak u Tebe..... 😕 😉 adrenalin koukám roste...máš to za pár.Za chvilku tady bude ta Tvoje holčička. 😅
A jaké jména máte vybraný?Máš to v albíku,nebo ne-e?Ani jsem nekoukala. 🙂

U nás doma pohoda jazz 😎 S Honzíkem už je sranda největší. 😀 A Mareček mě vynahradí tři pomocnice.Je zlateeej 😵 Dneska dával Honzíkovi plínku.No na tom by nebylo nic hroznýho....já jen,že jsem o tom nevěděla.Až když volal:"mamíííí pojdˇse podívat,jak jsem šikovnéééj" 😲 😲 myslela jsem,že omdlím.Měla jsem ho na v pokojíku na dece a Mája se jal přebalovat.Uf 😅 Já se sice nechystám rodit...,ale o adrenalin mám taky vystaráno 😀 😀 😀

Tak já zase mažu.....ještě mě tady čeká hromada prádla.Asi jenom ke stropu 😠 😅
Dávejte na sebe majzla a užívejte si babího lééééta 😵
Průběžně nakouknu....,jestli se některé z vás nenarodilo bobátko 😵 🙂 😵
papapa

pajulinkka
18. zář 2009

ahojky holky jak je???? Koukam ze se to tu nejak nehybe ☹ Brambory mame uz prebrane dneska byla pijateka na konec brambor ted uz je jen prodat 😉
Hele holky nevite co je s Lenickou?

maicky
18. zář 2009

Ahojky holky 🙂 Lenička už chodí do práce a má hodně zakázek na čepičky, tak sem nestíhá chodit.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru