Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
13. lis 2009

já uvařím vločkovou polívka a mám od včera ptáčky

nensy
13. lis 2009

tak jsem pověsila záclonu a dala další pračku se toho prádla nemužu zbavit

andre a co kluci dobrý a co malej je furt hodnej

adellaide03
13. lis 2009

Jo jo Andrejko je to šikulka. Teď teda spí už od osmi hodin tak snad pak bude spinkat v noci. No jo když jsem se na tu školu dostala tak to chci zkusit.

nensy
13. lis 2009

teda adel ten ale vyspává

nensy
13. lis 2009

tak manža už je doma a veme si malou ven tak si pujdu lehnout

nensy
13. lis 2009

tak jsem se vysplala a docela mi to pomohlo

ojo
13. lis 2009

ahojky 🙂

tak já dneska uklízela, pak byla venku na procházce a pak u sousedky na čaji 🙂

Adel, a ty máš třeba někoho poblíž, kdo by hlídal malýho, kdyby si šla do školy?? 🙂 nebo to jde třeba dělat i dálkově, že budeš mít studijní materiály doma a budeš chodit jen na zápočty?? 🙂

nensy
13. lis 2009

tak to se máš mě manža letěl pro čaj do lekarny

andrea2210
14. lis 2009

ahojky holky...🙂

nensynko no j hodny pres den, ale vnoci nejak moc nespi, casto se budi☹ no spis spi a pochoduje
ve spani....
my jsme dneska doma sami☹ takze odpol. jdu k nasim a do tesca kouknout na vnejake veci 😝
co budete dneska delat vy?

adelko obdivuju te 😉 🙂

dneska sem myslela ze se vyspim a prd vzbudil me ten muj uz v pul 6 rano, 😠 😠 😒

nensy
14. lis 2009

nazdárek dobré ránko všem

mi by jsme měli jít popřít babce k svátku .dneska mi je už mnohem lepe

pajulinkka
14. lis 2009

Ahojky holky tak se zase nezadarilo ☹ ale ja se nevzdavam....
Dneska se mi vybourala kamaradka dost dobra kamaradka....nic se ji nestalo ale i tak to byl sok ☹

adellaide03
14. lis 2009

Páji to je škoda, ale určitě to nevzdávej držím moc pěstičky ať se příště zadaří.
Zuzy já studuju dálkově a přednášek jako takových moc nemáme a u většiny záleží na nás jestli tam budeme nebo ne. Ono tam stejně jde většinou jen o diskuzi. Máme materiály které si pročteme a co nám není jasné tak na to se zeptáme.

nensy
15. lis 2009

nazdárek dobré ránko 🙂
paji neboj ono to přijde uvidíš

mirka755
15. lis 2009

ahojík
tak jsem tu zase po dlouhé době, rychle musím něco napsat. Jsem dnes kaput, celý den jsem lítala - pak odpo procházka a večer jsem dělala svíčkovou a domácí houskové knedlíky 🙂 .
Ondrášek se nám začal přetáčet na bříško, dnes měl holou prdku tak se furt natáčel pro plyšovou ovečku, kterou vždy nejvíc ocumlává a dal jí přitom zase pěkně zabrat 😀 . Aní má poslední dobou zvláštní chování, prostě vztekloun a na všechno má "nechci mámo". A hotovo, ale jinak to s ní jde. Oba jsou v noci zlatí, Ondra spí do 18,30h a vstává na mléko až tak kolem 4-5h a Aní musím v noci budit na čůrání - tak 1-2x, aby se nepočůrala. Sama se nevzbudí

ZUZI: já také vždy chtěla 3 děti, ale to už u nás nebude možné. Liborovi je už 35 let, navíc máme úvěr na dalších 25 let - takže to bysme museli vyhrát nějaký ten meloun, abysme se mohli přestěhovat do baráčku a na 3 prcky 😵 . Ale i tak jsem spokojená, mám dvě krásné zdravé děti - co víc si můžu přát 🙂 😵

PÁJI: moc mě to mrzí, že to pořád nevychází 😢 . Snad se brzy zadaří, mimísek si dává nějak na čas

VŠECHNY SE MĚJTE MOC KRÁSNĚ, ZASE SE TU NĚKDY UKÁŽU. Snažilkám přeji hodně štěstíčka ke // a maminkám, aby je dětičky moc nezlobily 😉

papapa

nensy
16. lis 2009

nazdárek dobré ránko.
teda miruš to je ale šikulka 🙂

ojo
16. lis 2009

Ahojky 🙂

Miruš, no Mírovi je 33let 😅 a máme první...no chtěl by dalšího klidně hned, aby při tom třetím nebyl starej 😅 ale kdybych fakt teď otěhotněla, tak by se narodilo v srpnu a to by Tomík sotva chodil, tak si to nějak nedovedu představit, jak bych to zvládala 😕 ale HA teda neberu, tak se necháme překvapit 😀 😀

Adelko, tak to je dobré studium 🙂 a přeji, ať je Denisek hodný, ať nechá mamku studovat 😉

Paji, tak to mě mrzí ☹ jsem zvědavá, co ti řekne dr. 😕

zdravím ostatní, jdu vařit 🙂

nensy
16. lis 2009

nazdárek tak jak se máte 🙂
koukám že to tady upadá co lenča sem už ani nechodí asi má hodně práce 😝
a co holky už jste začali pect nebo ještě máte čas já furt přemýšlím kdy začít loni jsem už měla 6 druhu a letos se nák nemužu dokopat 😝

mirka755
16. lis 2009

Zuzi tak takhle měl Libor Anetku - ve svých 33 letech. Proto jsme také měli Ondru tak brzy, po 40 bychom do dětí už ani nešli

ojo
17. lis 2009

ahoj holky 🙂

no pravda, že to tu upadá 😅 teď už se ty maličký prckové musí hlídat, tak neni čas sem chodit, že? a to ještě většina z vás má doma prcka ještě jednoho 🙂 🙂

Miruš, no taky bych chtěla, aby se druhý narodilo v tom rozmezí jak to máte vy 😉

Nensy, pečení cukroví?? 😕 neni ještě brzo?? já peču tak začátkem prosince 🙂 a dělam jen slepovaný, pracny a rohlíčky...a letos se snad dokopu k marokánkam 😀

adellaide03
17. lis 2009

AHoj holky
tak dnes byl zatím pohodový den malž byl docela hodný, ale to bylo určitě tím, že jsou všichni doma. Jsem zvědavá jak to bude zítra.

andrea2210
18. lis 2009

ahojky kocky 😵

Mirusko ahojky koukam ze fakt po dlooouhe dobe, tak sem prijd casteji🙂 aspon vice pokecame 😉
a co jinak??jak se mate a co Ani na maleho???🙂
moc nedocitam teda 😉

nensynko ja taky jeste nepecu, ale budu ted muset, udelam jen to zakladni jinak mi napece mamka,,, 😅

a co jinak holky???

adellaide03
18. lis 2009

Ahoj holky
tak jsme dneska byli s malým v poradně. Přibývá tak jsem ráda, sice by prý mohl příbírat trošku víc, ale podle paní doktorky to není žádná tragedie tak jsem ráda.

nensy
18. lis 2009

no holky já to taky letos poflákám

ojo
18. lis 2009

ahojky 🙂

dneska u nás bylo celý den slunečno...žádný mrak 😎 😎 krásně jsme se venku prošli, musela jsem i Tomášovi sundat obě deky a nechat ho odkryrýho, jak mu bylo horko 😅

Adel, tak super, že přibývá 🙂 a taky chodíte na procházky?? 🙂

nensy
19. lis 2009

nazdárek dobré ránko všem 🙂 lukáš odjel do školy a malá mi ještě spí tak pak pujdem na nákup

liviky
19. lis 2009

ahoj..zdravím Vás všechny a samo i Vaše zlatíčka 😉 ...nák mi poslední dovou nezbývá čas na koníka ☹

andrea2210
19. lis 2009

ahojky holky...

nensynko a co jinak?jste uz zdravi???

uz mate nejake darky? 🙂 🙂 🙂

liviky
19. lis 2009

já mám dva společný pro holky a jeden maličkej pro Viky.....no oči by toho chtěli moc,ale není tolik prašulí,ty dětský hračky a td..je vše strašně drahý! ☹

adellaide03
19. lis 2009

AHoj holky
tak malý snad konečně usnul i když v noci byl zlatíčko usnul v osm hodin a vzbudil se až ve tři hodiny pak o půl šesté a od té doby spaní nic moc.
Já dárky ještě nemám.Vzhledem k tomu, že malý je ještě moc malý a s mojí nohou daleko nedojdu tak si dárečky objednám přes internet.

nensy
19. lis 2009

nazdárek všem takjsme doma byly jsme v krámě

jo andrej zdraví jsme ale vysral se nám pc tak mám pujčenej notes .já už dárky mám krom našich a tchýně a nic už nekupuju.budem kupovat novej notes takmusím šetřit

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru