Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

ojo
29. lis 2009

Ahoj holky, nějak nestíhám 😅

v pátek jsme byli u našich, že Míra natáhne kolnu, jenže začalo pršet, tak jsme jeli do raichu nakoupit, včera jsme byli celý den u našich, to už bylo lepší počasí, tak tam Míra tu kolnu natáhnul, dneska jel do práce a mě přijde, že je pondělí 😀 😀 ale přijede ňák po obědě 🙂
rozsvěcení stromku jsme měli v pátek 🙂

teď jdu vyrábět věnec, když je dneska ten advent a pak se vrhnu na další cukroví 🙂

zatím pááá 🙂

nensy
29. lis 2009

tak já jdu hodit sprchu jinak už mám všechno hotové

andrea2210
29. lis 2009

nensynko aha 😀 🙂

ja v pondeli zacinam peeect, a docela se na to normalne tesim,,,, vcera sem delala zelny zavin a povedl se...
mnam mnam 😅

andrea2210
29. lis 2009

nemate nekdo recept na nejake dobre cukrovi???? 🙂

liviky
29. lis 2009

hojda...jak se vede?
...já si tenhle rok vybrala už dva nový druhy cukroví nanetu a sou mnamííííí

jinak sem dnes po dlouuuuuuhé době dodala něco fotek.....https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... ..tak kuki 😉 🙂

nensy
29. lis 2009

nazdárek tak jsme tady tchýně už odjela
livi jaký nový cukroví

alushka5
29. lis 2009

tak nic ☹ na testiku jen / asi to byl menses..brzký a krátký

andrea2210
29. lis 2009

Livi davej receptik 😵 🙂 😉

nensynko a co deti dostali? 🙂

alushka to je mi lito☹ ale treba se to povede ted,,, 😉

nensy
29. lis 2009

andrej dostali hračky a oblečení

ojo
29. lis 2009

tak já dneska ty sirky spálila 🙄 🙄 🙄 mohla jsem je mít akorát, jenže trubka jsem chtěla, aby trošku chytli zlatavý nádech, no a když jsem se vrátila ze záchoda, tak byli už pěkně hnědý 😝 tak snad je pro letošek vybráno 😅
asi už na ně zadělávat nebudu a vyberu nějaký jiný 😅

a Tomáš má průjem ☹ tak mu dávám každou hoďku pít slabý černý čaj....jak dlouho může trvat??

tyntyna
29. lis 2009

Ahoj holky,
Vůbec nic nestíhám, ale to je asi normální. 🙂
Teď jsme nemocný, já manžel a Péťa naštěstí Honzíček je zdráv. V týdnu jmse měli s malým Péťou teplotu 38 a ve středu mi doktorka zakázala mluvit protože jsem stratila hlas, tak to bylo veselé nakonec přijela moje babička mi pomoct. Byla jsem moc ráda, že chodila s Honzíčkem ven. Byla jsem s Honzíčkem v 6tt u doktorky tak vážil 5610g a měřil 60cm to vážil a měřil Péťa ve 3 měsících. Doktorka nevěřila vlastním očím kolik od minule přibral. 😀
Chtěla jsem se zeptat slyšely jste o svazování miminek jsou na to speciální zavinovačky. Nám Honzíček nechtěl spinkat v noci pořád se budil na kojení. Tak jsme ho začli vázat do zavinovačky a on usíná o půl devátý a pak se budí na jídlo kolem druhé hodiny ráno.

Zuzanko nemusí pít jen černý čaj můžeš mu dávat i ovocný to mi radila teta sestřička oslaď mu ho a dej do toho čaje špetičku soli ona drží v tele vodu a nebude dehydrovaný. A jak se máš? A jak Tomášek spinká? Ještě ho kojíš? A co jste koupili malýmu k vánocům?

Ivu a co u vás je nového? A děti jsou zdravé? Co budeš péct na vánoce za cukroví? A jak se těšíš na vánoce?

Andrajko a jak ty se máš? A co u vás je nového? Ty, už budeš péct na vánoce a kolik druhů budeš péct? A to tě děti nechají péct? Já letos budu péct o víkendu, aby manžel pohlídat kluky a já v klidu mohla péct.Ale asi začnu 12.12.

alushka nebuď smutná určitě se to brzo povede. Zkus na to čaj nám tady skoro všem pomohl. 😉

Adélko a jak ty se máš? Kojíš malého Deniska nebo i přikrmuješ? A jak v noci spinká? A kolik, už přibral? A má dudáčka náš Honzíček ho nechce.

nensy
30. lis 2009

nazdárek jani no já už mám 10 druhu a nevím jestli ještě něco budu pect podle mě to stačí

nensy
30. lis 2009

to je jani pěknej kusanec hlavně že je zdravej

nensy
30. lis 2009

tak lukáš už je ve škole a malá si staví komín

nensy
30. lis 2009

už bych měla taky začít zdobit byt když bylvčera ten advent

andrea2210
30. lis 2009

ahojky holky....

Ojo to ti moc neporadim,my jsme prujmy nemeli☹ ale ze by ze zubu??? nevim nevim 😉
to cukrovi skoda 😒

ahojky Janicko tak to hezky pribira... jen tak dal 😀 ja ani jednoho nezavinovala,,, ja i chtela at si zvyka
jen chvili byl v normos zavinovacce,,, 😉 a jinak je hodny??? a co na nej Peta??? 😀
PECt me snad nechaji🙂 on mi spi dopol. tak tu hodku coz je malo a odpol pul hodky, takze budu pect
odpoledne jak prijde pritel z prace asi bych to jinak prave nestihla, tak tak dopol. uvarim 😅
Jinak u nas noveho nic... vse pri starem 🙂 a u Vas??? 😵

nensynko tak aspon meli deti radost 🙂 😉

Jinak mi je teda holky hur sice nemam teplotu ale sem zahlenena boli me hlava,kasel, rymu no hnus☹
uz abych nebyla nachcipana, Jinak kluci jsou zdravi takze sem rada nevim jak bych jeste tak litala, 🙄

adellaide03
30. lis 2009

AHoj holky
Andrejko teda jakto že je Ti hůř? To je nadělení tak se snaž co nejvíc odpočivat. Ja musím zaklepat, ale nám celé rodině se zatím nemoci vyhýbají.
Ivi teda to je síla tolik cukroví. A to Ti do Vánoc vydrží a není to pak tvrdé?
Janičko kočko vždyť si byla nemocná nedávno to je teda hrůza tak odpočívej ať si v pořádku. Malý spinká jak kdy. Předchozí dva dny zrovna o víkendu byl od pěti zvhůru takže jsme se moc nevyspali, ale dneska se napil večer o půl sedmé vzbudil se o půl třetí pak o půl páte, brzy usnul a teď ještě spinká. Jinak se snažím co nejvíc kojit, ale je to boj protože po pěti minutách kojení u toho usíná pak se za půl hodiny probudí, že má hlad tak kojm znovu, někdy už to nevydržím a přikrmím, ale vždycky přikrmujeme na noc. Kolik přibral zatím nevím ve čtvrtek jdeme do poradny to bude mít šest týdnů tak uvidíme. Dudáčka taky moc nechce, ale někdy si ho vezme.

andrea2210
30. lis 2009

ahoj adelko, jojo hur☹ sem takova zahlenena, sotva to vykaslu... no des 😠 😒 uz me to stve,
dneska budu odpol. lezet vemu leky a udelam horky caj 🙄

za chvili mikulas a vanoce to fakt utika, od pristiho tydne zacinam s velkym uklidem 😅

nensy
30. lis 2009

ahojky jo andrej měli radost nela nejvíc s kostiček
adel nebude to tvrdí právě že to bude pěkně měkký

andrea2210
30. lis 2009

nekdo si i cukrovi dava na mrazak, nechapu?? 🙂 od te pani co jsme ho brali tak ta pekla snad
30 druhu a davala si i na mrazak, a jeste rikala ze kdyz ma napr. na jare chut tak rozmrazi a dobre.... 😕

nensy
30. lis 2009

jo andrej já ho taky dávám a vyndávám ho na velikonoce a je moc dobrý

nensy
30. lis 2009

tak jsem trochu poklidila a jdu si vypít kafe

adellaide03
30. lis 2009

Ivi no ono asi jak které cukroví se rozleží. Některé musíš jíst hned jinak je pak tvrdé, ale ty asi děláš to na rozleženi že?

nensy
30. lis 2009

no tak který se musí jíst tak nák hned jsou nepečený ale ty zatím nemám

ojo
30. lis 2009

ahojky 🙂 tak dneska už Tomáš kakal normálně, ale i tak jsem ráno volala dr. tak mi doporučila probiotický sirup a dávat rýžový vývar s UM 🙂 i na oběd mrkev s rýží, ale asi mu dám, co jsem mu vařila včera - mrkev, brambor, špenát, žloutek...když už to měl dobrý 🙂
zuby mě napadly, ale nemá vůbec natelký dásna, takže to asi ne 😅
a nakonec jeden ten plech sirek je docela poživatelný, tak ho normoš poleju čokoládoua ocukruju a snad se to připálení trochu stratí 😅

tynty, my Tomáškovi nic kupovat nebudem 😅 teď jsme pořídili židličku, tak dostane jakoby tu 😅 a kojím už jen 1x v noci a papá už obědy a dopol ovoce 🙂 a spinká krásně, přes den tak dohromady t´3 hoďky a pak ho dáme spát po 20h a spí až do 5-6h 😵 to nakojím a pak chrní až tak do 8h...jak kdy 🙂 🙂

Andrej, teda to je hnus to zahlenění 😝 to poradím ACC long, rozpustný tablety do vody, jsou super, po nich jsem hned vykašlávala a je to i chutný pití 😉 tak dávej pozor, ať to nechytnou kluci 🙂

adelko, to máš doma furt rozkojeno, co?? když při tom usíná 😖 to takhle měla švagrová 😨 pak to dělala tak, že když měl malej jíst, tak ho nechala chvíli poplakat, aby se pořádně navnadil na to kojení 😉 a pak když viděla že začíná usínat, tak ho dala odkrknout, to se trochu probral a pokračovali 🙂

Ivy, teda deset druhů 🙂 🙂 to jsi šikula 🙂 to já budu mít jen pracny, dvoubarený slepovaný, těch pár sirek a rohlíčky 😅 no a možná zkusím ty marokánky nebo nepečený salám...nebo možná ještě nějaký slepovaný, ale to podle chuti 😀 😀
loni jsem tuhle dobu pekla perníčky, dala jsem je do chladu a k nim i jablko a stejně na vánoce byli tvrdý a vůbec nezměkli 😒

nensy
30. lis 2009

tak perníčky já nepeču ty nikdo nejí.no já uvidím ale už se mi do ničeho nechce

nensy
30. lis 2009

johanko malej je krásnej a těch vlásku co má

nensy
30. lis 2009

a co lenča už tady dlouho nebyla

johanka007
30. lis 2009

Ahoj,dík Nensy. 😉Já Vás někdy čtu,ale nepíšu.....toho času není na rozdávání.Jsem pořád s dětma.Dneska je ale Mareček poprvé od září v MŠ,tak jsem za net zasedla 🙂Honzulka už mi rejdí po bytě v chodítku a shazuje věci,takže jsem pořád ve střehu.Spadl mě bobek včera z postele a to jsem se jhen otočila pro plínku,holomek.Naštěstí postele nemáme vysoký.Měla jsem se vyliskat hned.No,už vím,že se nemůžu už ani otočit.Odnesla to boule. 😔Naštěstí "jen"!!!

Lenča má hafoooo zakázek na čepice. 😅 😵 😵 Takže jenom háááááááčkuje a háčkuje a háčkuje.

Moc Vás holky zdravím a já se zase ukážu.....,až budou mít kluci O.P. 😀 😀 😀 😀....a nebudu je muset střežit. 😅 😉

nensy
30. lis 2009

tak to jo já že se dlouho neozvala 🙂
tak to je šikulka že už takhle rejdí v chodítku

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru