Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
30. črc 2009

Leňulko jen hezky odpočívej ať si na transfér mimišků připravená moc se těším na další pozitivní zprávičky od Tebe.
Zuzy mě je teď taky nějak divně po každém jídle, asi tak jak na začátku těhu, ale já to můžu svést ještě na to těhu. Snad Ti prášky zaberou a bude dobře.

pajulinkka
30. črc 2009

ahojky holky, tak jsem dneska byla na gyndě...mno dneska mi vzala stěry z čipku a v pondělí jdu na krev aby zjistila jestli se mi tvori vajicka a jestli jsou v poradku a ja nevim co mi jeset o nich rikala 🙂 Mno takze pak si mam 10.8. zavolat na vysledky a pak mam prijit az 1.9. na kontrolu a dohodne se jakou medikaci mi nasadi a jak bduem pokracovat....pokud ale po nasazeni medikace neotehotnim do 3 mesicu tak musi pritel na spermiogram.Ale to mi uz rikal v sobotu ze pujde ze radsi at vime na cem jsme....Mno tak snad vse dopadne dobre...drzte mi pesticky

Leni ty se drz a at uz mas miminka v brisku

nensy
30. črc 2009

tak to je dobře paji že už se to nák hnulo.
já jsem upekla chleba s česnekem a černýma olivama a jedem na chatu grilovat maso

pajulinkka
30. črc 2009

Mno abych se nakonec nedivila a neotehotnela bych tento tyden 😉 Mno ale myslim si ze asi to tak jednoduse nepujde...jsem rada ze to je tak jak je.....DR byla velice prijemna a vse mi vysvetlila

adellaide03
30. črc 2009

Paji však jsem to tady psala když se něco začíná dít otěhotníš ani nevíš jak. Tak to bylo u mě. Přítel měl taky žádanku na spermiogram, ale už jsme jí nevyužili 🙂

lenkakubickova
autor
30. črc 2009

Ahoj holky 🙂 Myslela jsem,že si s vámi chvilku budu psát,ale blbě se mi sedí u PC, mám dost bolavé břicho,tak u toho nemůžu sedět a raději jen ležím. Zítra písnu,kolik máme oplodněných embryjek a kdy to vypadá na transfer embryjek 🙂

Pavli: supeeeer,že jsi byla u Dr.konečně se začalo něco dít 🙂 Neboooj,brzy budeš taky těhulkovat 😉 🙂 Moooc držím palce!!! 😉 😵

Adélko: děkuju 🙂 A jak se ti daří? Žádná nová fotečka bříška ☹ 😉

Ivuš: ty pečeš chleba v té domácí pekárně? Pořád o ní uvažuju,ale mám obavy,abych jí využila...

Zuzko: díky, teď se jen válím,jak píšu,břicho je fakt citlivé,dost, tak jdu zas ležet a spíš zaskočím zítra na pokec 🙂

adellaide03
30. črc 2009

Leňulko jen hezky odpočívej. Neboj bude fotečka. Jsem tady psala, že když jsem minulý pátek začla ten sedmý měsíc tak bych tu něco mohla hodit. Takže ty budeš mít dubňátka že? Já bych druhé mimi taky chtěla na jaře 🙂

mirka755
30. črc 2009

Zuzi když ten náš špuntík brečel až mi to trhalo srdce, furt říkají nenechávejte děti dlouho řvát-tak jsem se bála (kamarádky syn má pup. kýlu a půjde na operaci). Ale teď chrundí od 18h - zlatíčko naše. i Anetka - ta usnula v lehátku před televizí.
Leničko - kočko moje, já ti mimísky tak moc přeju - už se těším až nám napíšeš kolik jich máš v bříšku 😵 ♥

musím jít na úklid, dokud mi spí potomstvo 😉

ojo
30. črc 2009

Miruš, to chápu...když Tomáš pobrekuje, tak ho nechávám, ale když už začíná plakat, že mu tečou slzičky a je to už takový utrápený pláč, tak ho taky hned pochovám 🙂 taky nenechávám dlouho plakat, hlavně u Tomáše to neni zvykem, že pláče, takže nechci, aby byl rozmrzelý z toho, že jsem ho nechala uřvat 😅

Paji, no tak hlavně že už se začne něco dít 🙂 a za chvíli přibyde další těhulka 🙂 🙂

Adel, to víš, ty jako těhulka si to můžeš dovolit 😉 🙂

jinak já od odpoledne běhám každou půl hodiny na záchod...už mě bolí zadek a střeva mi v břiše lítají, jak kdyby mě kopalo mimi 😖 😖 občas mě chytnou i křeče do žaludku 😖 ☹ blbý je, že si nemůžu nastolit třeba jen suchary, abych neztratila mlíko ☹ tak snad brzo bude líp 😨

zatím páá a dobrou noc... 🙂

nensy
30. črc 2009

ahojky už jsem doma.
jo leni peču a tenhle ten byl výbornej .určitě tu pekárnu využiješ je super dá se v ní dělat všechno 🙂

adellaide03
30. črc 2009

Zuzy dnes jsem si psala s Janičkou Tyntynkou a taky má nějaké takové problémy, zřejmě nějaká střevní viróza, tak ať se to brzy spraví.

nensy
31. črc 2009

nazdárek dobré ránko tady taky řádí náký střevní chřipky

lenkakubickova
autor
31. črc 2009

Ahoj holky 🙂 Tak máme oplodněných 6 bobánků z 11-ti. Pokud zítra budou bobci 4, tak jdu na ET zítra bez prodloužené kultivace a pokud jich bude 5, tak jdu na ET v Út No,uvidíme, hlavně,že se nám oplodnilo aspoň něco 😉 🙂
Hmmm a zapomněla jsem se zeptat,jestli je normální,že mě pořád bolí ty vaječníky ☹ ...občas to popíchává a když jdu čůrat,tak je to docela větší bolest ☹ Píchá mě v nich jako ďas a jakmile se vyčůrám,je po bolesti...chjooo, to jsou starosti ...tak počkám do odpoledne,zda se to zlepší Jakmile je víc cítím,vezmu brufen,ale nevím,jestli pomáhá 😅 Já celkově nějak prášky nepolykám 😅
Takže dnes tu taky moc nebudu,blbě se mi sedí u PC ☹

Miruš: děkujuuuu 😵 Já se tak modlím,aby se to povedlo na poprvé!!! 😅 😵 koukám,že si s malým asi občas užíváš 😕 😅 Ale hold to k tomu patří,no 😉 🙂 Hlavně,že je jinak hodný! A co kojení? Pořád kojíš bez problémů? 🙂

Zuzko: teda, to ti nezávidím ty starosti...snad tě brzy ten průjem,nebo co to je za zlobu, přejde!! 😉 🙂 Je blbý,že nemůžeš mít dietu... ☹

Ivuš: já už o tu pekárnu říkám ježíškovi 2 roky a nějak se k tomu ježuch nemá 😀 ...že prý ji nevyužiju 😅 Ale já si právě myslím, že by bylo úžasný mít čerstvý chleba a hlavně i tmavý a mnohem levnější než v krámu! 😉 🙂 Snad ho letos ukecám 😀

Adélko: už je ti líp? že by nevolnosti přšly zpátky? 😉 😅 Tak ať se toho brzy zbavíš 😉 🙂

zatím papa, jdu se natáhnout 🙂

nensy
31. črc 2009

leni tak to je hezký ale zase se vám jich chytlo docela dost z 11 tak držím pěsti 🙂
jo leni chlebíky jsou moc dobrý a hlavně čerstvé a není to šizený já jsem s ní spokojená 🙂

nensy
31. črc 2009

podle mě to píchání je normální a myslím si že se to srovná hlavně odpočívej

lenkakubickova
autor
31. črc 2009

Ivuš: jojo,asi je to normální,přeci jen se v nich "šťourali" dost dlouho a hodněkrát, do každého folikulu jeden vpich a bylo jich 20,no ☹ ...a upozorňavali mě na to,tak hlavně,že nekrvácím 🙂
Pekárnu musím ukecat! 😉 😀

Manžel už mě honí ležet,tak´mizím,paaaaaa 🙂

nensy
31. črc 2009

určitě ukecej já jsem teda ukecávat nemusela a tedkon se nám to bude hodit 🙂

mirka755
31. črc 2009

Leni jak kdy, přes den mu kojení jakš takš stačí ale v noci se s bradavkou vždycky tak pere ☹. Už jsem přišla i na to, že jak nemohl spát a brečel tak to bylo hlady. Už krásně vždycky hned usne, spokojeně. Vydrží spát i 4-5 hodin, z prsu mi vydržel max 2 hodiny, někdy 3 hod - ale to bylo spíš vyjímečně

ojo
31. črc 2009

ahojky 🙂 tak dneska už je žaludek i střeva v pohodě 🙂 🙂 a to jsem ani nevzala ty tabletky, páč mi je přiveze Míra až přijede dom 😅

Leni, to se povedlo hodně vajíček 😵 😵 😵 tak jsem zvědavá, jestli to bude už zítra nebo až v ÚT 🙂 a kolik ti jich budou zavádět?? jen holka odpočívej 😉 taky myslím, že je bolest normální a bude to ještě pár dní bolet 🙂 🙂 🙂

Miruš a ty teda ještě přikrmuješ?? 🙂 Tomáš teďka 2 noci vydržel spát 7 hodin 😵 😵 jinak spí standartně těch 6h...od 22h do 4h...a to furt jen kojím, takže se krááásně vychrápu 🙂 🙂 a pak ještě pospáváme, takže vždycky spím tak těch 7-9 hodin 😵 😵

jdu se psíkem ven a očuchnu jak je venku, když tak vyrazíme 🙂

lenkakubickova
autor
31. črc 2009

Zuzko: necháme si zavést 2, to je klasika, 3 zavádějí až po 35. roce věku. A myslím,že ty dvě jsou akorát, a ikdyby bylo mimi jedno,budeme za něj vděční!!! 🙂

Miruš: tak to je super,že ti tak dlouho Ondrášek spinká 😵 A jen kojíš,nebo i přikrmuješ?

nensy
31. črc 2009

určitě se to leni chytne hned já tomu věřím

mirka755
31. črc 2009

Zuzi to je dobře, že máš mlíčko co malého zasytí. Já tohle neměla ani při Anetě, za celý den odsaju 100ml. Prsa mám měkká, musím dokrmovat
Leni to víš že se Vám miminka povedou, už se moc těším až sem napíšeš - čekáme miminko/a 😵

nensy
31. črc 2009

ahojky holky chvíli tady nebudu tak aby jste neměli strach máme náký lítání tak nebudu stíhat hned jak budu moc tak se ozvu
na všechny moc myslím 🙂
a leničce at se bobáskové hned chytnou 🙂
mějte se zatím moc hezky

nensy
1. srp 2009

nazdárek tak mi už jsme vzhuru a dáváme kafčo a pomalu to pujdu balit na chatu a už se dneska těším do bazenu.odpoledne budem grilovat kuřátka 🙂 v pondělí jedem s lukášem do motola

nensy
1. srp 2009

tak co leni jak to vypadá dneska s mimiskama kdy pujdeš

luci1980
1. srp 2009

Ahojky holky, zdravím a načuhuju hlavně kvůli Leničce 😵 To je fajn, že jsou miminka nachystaná k mamince 😵 Přeju ať se vše daří a těším se na další šťastnou těhulku 😵 😵 😵

Oji, jak je? už je to břicho uklidnilo? snad joo a je nejhorší za Tebou. Všechny tyhle nemoci v těhu a při kojení jsou hnus, když člověk nic nemůže, léky a tak... Drž se. Tomášek je šikulka 😵

Nensy, užijte si to na chajdě 🙂

Mai, určitě Tomík ještě v bříšku vydrží, držím palce 🙂 Taky mám tohle těhotenství horší, neustálé bolesti břicha, až skoro ani chodit nemůžu, jsem omezená v pohybu, co krok to bolest, čípek už mám změklý a prostupný. Ale říkám si, že už jsme daleko, ještě určitě vydržíme a když by to bylo od toho 36-37tt, tak už dobrý. Do té doby chci zuby nehty vydržet celá 😵 Ale nakonec pak budu ještě přenášet, třeba to bolení vůbec nic neznamená 🙂

lenkakubickova
autor
1. srp 2009

Ahoj holky,tak nam zbyli 3 bobci a dnes v 11:45 si pro ne jdeme 🙂 😵 😵 😵 😵 Pak se ozvu papa

maicky
1. srp 2009

Ahojky 🙂

Leničko: Parádní zprávička 🙂 😵 😵 😵 Moooc držim palečky, ať to všechno vyjde a hned se prckové uchytí 😵

Luci: I tobě držim palce, ať vše je v pořádku a malej je zdravoučkej 🙂 Ale uričtě to zvádlnem a jak píšeš, tak ještě budem přenášet 😀 😉

lenkakubickova
autor
1. srp 2009

Veru: mooooc děkuju 🙂 Mám strašnou radost,že už jsem se dočkala,ale na jednu stranu mi to zatím nějak nedochází 😉 😀 😀 😀 Zbyli nám 3 bobci,tak se zkusíme domluvit,jestli by nám nedali všechny 3, bylo by mi líto toho jednoho nějak jen tak zlikvidovat 😔 Aspoň by byla větší šance, že se nám miminko povede 🙂 Pak dám vědět,kolik jich u sebe teda mám 😉 🙂

Lucinko: koukám,že tobě se to už pomalilinku blíží co? To je děs,jak to letí 😕 😅 Tak se opatrujte a už se těším,jak se za chviličku prcek narodí 😵 😵

ojo
1. srp 2009

ahojky 🙂

jéééé, tak Lenička už je na zákroku, co tu píšu 😵 😵 😵 držím mooooc palečky... 😉 😵 😵

Miruš, tak hlavně, že Ondrášek prospívá 😉 🙂

Luci, ty brďo, tak možná budeš první 😉 😀 😀 už jsem ready 🙂 ...asi jsem jen něco špatnýho snědla 😝

Nensy, užijte si chatu 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru