Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

liviky
19. lis 2009

u nás dnes svítí nádherně sluníčko...a já tu mám kupu žehlení,nehlásí se někdo? 😅 😀

nensy
19. lis 2009

tak to já se nehlásím zadělala jsem si tři druhy tak pak jdu pect jsem letos nák pozadu 😝

adellaide03
19. lis 2009

Livi já se nehlásím měla bych taky něco dělat, ale nějak se mi nechce protože u nás je zataženo a to jsem myslela, že půjdu kousek na procházku s kočárkem ať noha neleniví.
Ivi Ty si teda výkonná tak brzy péct cukroví, ale aspoň ho budeš mít pěkně odležené.

nensy
19. lis 2009

jo adel a hlavně to budu mít za sebou

ojo
19. lis 2009

ahojky, tak u nás zase jasno 😎 😎

livi, já se taky nehlásím...nežehlím ani doma, natož u někoho jinýho 😉 😀 😀 😀

nensy, tak už jsi zadělala?? 🙂 no je pravda, že na těsto bych taky mohla zadělat a začít péct až se bude chtít...to těsto se nezkazí, ne?? 😉

Adel, když vyloženě nechčije, tak byste vyrazit mohli, ne? 😉 nás předevčírem chytla asi 5x přeháňka, ale co, na kočáru je pláštěnka a já měla kapuci, tak pohoda 😉 🙂

nensy
19. lis 2009

ahoj zuzko jo už mám tři druhy upečený a zítrajdu na další.ne to těsto se nezkazí

liviky
19. lis 2009

holky vůbec neva...já už mám vyžehlíno 😀
a teda nensy ty si drak čeče..a co už si upekla?
.já zatím ani nevím co budu dělat!

adellaide03
19. lis 2009

Zuzy jo to bysme mohlo.My ještě nemáme pláštěnku, zapoměli nám jí tam dát tak až pojedeme kolem tak se pro ní musíme zastavit.
Já jsem právě objednala na netu nějaké vánoční dárečky

nensy
19. lis 2009

no dělala jsem kokosky ,kometky a linecký a zítra pokračuju

mirka755
19. lis 2009

Andrej malá je z Ondry úplně vyprdelená, jestli jí to vydrží tak jedině dobře 🙂. Je to taková sestřička opatrovatelka, když pláče tak za mnou vždy přiběhne "mamí Oga pláče" 😀. Někdy ho brání až moc, když si ho chce někdo pochovat tak furt říká "ne Oga mámy". Musela jsem jí naučit, že ho jen půjčíme a zase si ho vezmeme domů 🙂. Nechce bez něho chodit ven na procházky, jinak je to potom vítání jak když ho neviděla sto let 😅

nensy
20. lis 2009

nazdárek dobré ránko všem.tady je dneska pěškná zima

nensy
20. lis 2009

mi jdem za chvíli na nákup a pak jdu zase pect

adellaide03
20. lis 2009

Ahoj holky
Miruš tak to je moc krásné, že má Anetka malého tak ráda to je bezva.
Ivi a kolik toho budeš péct?Ty toho teda musíš mít hodně.
U nás dneska v noci opět super, vzbudil se o půl druhé pil deset minut a usnul, pak o půl šesté a usnul jen na chvilku, teď jsme opět dali napít a si spinká. Venku je dnes nádherně i když ráno byl mríz tak po obědě půjdeme ven.

nensy
20. lis 2009

no adel nevím kolik toho budu pect jak budu mít náladu a hlavně jestli mě nela nechá

liviky
20. lis 2009

hoj holky.....dnes tu máme krásně,celé dopo sme s Lili protrajdaly po venku a až se holky vyspí tak upečeme tatovi bábovku,Viky chce strašně péct....no a zítra asi začnem taky s cukrovím..asi začnem bublinkama 😅
..no já du poklidit nádobí a připravit vše na tu bábovku ať má Viky radost 😀

nensy
20. lis 2009

tak to se máte tady je taky docela hezky.jakejma bublinkama 😕

liviky
20. lis 2009

nám už se bábovka pečééééé 😀

nensy - bublinky sou stráášně jednoduchý a rychlý.....je na to třeba 50dkg hl. mouky,1 šlehačka ke šlehání a 1 tuk (planta nebo Iva)..to vše zamíchat,těsto nechat vychladnout....no a pak vyválet těsto jak na nudle a vykrojit kolečka,ty dát upéct..ony ty kolečka v troubě nabydou,stanou se z nich takové bublinky...no a hned teplé je obalit v cukru s van. cukrem a hotovo!...je to fakt rychlý,nenáročný a je to moooc dobrý!

nensy
20. lis 2009

jo už vlastně vím co to je

ojo
20. lis 2009

hojky 🙂

tak dneska bylo zas slunečno 🙂 a včera ještě tepleji, byla tu mamina, tak jsme se procházeli a dnes i včera jsem chodila jen ve svetru 😎 😎 a to bydlíme v horách 😅 no ale jakmile už klesá slunce, tak je chladno 😖

tak vy už pečete?? 😕 to já nejdřív budu muset nakoupit suroviny až pojedu do města a pak asi už taky začnu rovnou péct, abych to měla z krku 🙂

nensy
21. lis 2009

nazdárek dobré ránko všem.
jo ojo už pečem já to chci mít už hotové abych se stím pak nemusela patlat

andrea2210
21. lis 2009

ahojky holky🙂 jak se mate???

uz pecete jo??? no teda...

Ojo ahojky ty nezehlis??? 😝 ja teda jo a kazdy den uz me to nebavi 😝 😅

nensynko no teda ty si ale sikulka 😵 😉

Mirusko no to je dobre ze to tak bere, Aspon nezarli🙂 🙂 Honzik by Adama taky nikde nedal jedine s nim
a taky ho brani 😵 je to hezke 😵

adelko no to je ale spac 😵 hlavne ze je takovy hodnoucky 😵

my jsme byly na kontrole s tim uchem ,,, ma to porad zarudle i hltan ☹ je trochu nachlazeny no... ale nechapu
tak dlouho???? mame prijit na kontrolu jeste po nocem roce ☹
konecne zacal hezky spinkat,,, uz tak necestuje,,,, vydrzi sam stat udela tak 2-3 krucky a pak spadne,,,, neudrzi balanc 😵 a umi udelat hlavou jojo uz i nene,,,, pak papa jak si veliky kdyz reknem tak zvedne rucky nahoru,,,,
a kdyz reknem adamku udelej hopi hopi tak tak ¨hezky skace nozkama je sikovny fakt 😵 😵 😵
pres den uz moc teda nespi....

a co u vas noveho???dneska odpol. jdeme ke tchyni tak sem zvedava 😝

nensy
21. lis 2009

ahoj andrej no já jo aspon to budu mít hotové teda upečený plnit to budu tak 14 dni před vánocema
tak to je šikulka andrej

andrea2210
21. lis 2009

nensynko a co uz si udelala???🙂 🙂 me se do toho vubec nechce, asi fakt napecu
jen zakladni a prdim to 😝

jak je u vas??
taky si rikam, no doooost se mu venujeme jenze kdyz odejdu tak breci varim a musim byt u nej musi na me
videt dokonce uz ani s tatkou moc byt nechce hlavne teda se mnou no 😅

nensy
21. lis 2009

tak už mám uvařenou rajskou 🙂
otevřela jsem okna venku je krásně

ojo
21. lis 2009

ahojky 🙂

nensy, já taky dnes vařila rajskou 😉

Andrej, tak to je Adámek opravdu šikula 😵 😵 ...to je mu teprve 9 měsíců 😵 😵 ...jo Andrej, já nežehlím 😅 Míra jako zedník to ani nepotřebuje a co nosíme doma, tak to taky nežehlim...stejně se to za chvíli na těle vyrovná...ani povlečení, na to taky nikdo nekouká a už nežehlim ani Tomášovo věci, teda jen bodýčka, co mu jde na tělo, páč má nějakou drsnější pokožku, ale to má asi po mě 😅 no a v létě, když to věším ven, tak se to krásně vyrovná, že to vůbec nevypadá zmačkaně 😉

dneska pojedem do města na velký nákup, abych taky už mohla začít péct, taky jen to základní a chtěla jsem ještě příští sobotu do raichu, ale to už asi padne kvůli té prasečí chřipce 😝
a dneska večer tu máme v hospodě hasičskej bál, tak naši se nabídli hlídat, tak konečně někam vyrazíme 😀 už se těším 😀 😀

adellaide03
22. lis 2009

Ahoj holky
tak Denoušek byl dneska u přítelových rodičů a byli jsme tam až skoro do sedmi. Teď nějak zlobil, možná vycítil, že je maminka smutná a ve stresu, tatínek nás strašně zklamal a nevíme co bude dál.On spí já ale nemůžu.Vím, že bych měla, ale nejde to. Na jednu stranu nechci zůstat s malým sama na druhou stranu vím, že už mu nemůžu věřit, nevím s čím je lepší žít. Nikdy bych neřekla, že něco takového zažiju ☹
Zuzy doufám, že jste si bál pěkně užili. To je bezva, že už je malý tak velký, že se vaši dají na hlídání na noc.
Andrejko vy s těmi nemocemi taky pořád bojujete chudinko.
Ivi Ty si ale skvělá hospodyňka.

nensy
22. lis 2009

nazdárek dobré ránko
adel co se stalo s přítelem teda co ti udělal

andrea2210
22. lis 2009

ahojky kocky 😉

to jenom ja jsem asi takova, ja fakt zehlim kazdy den, a to treba neni ani zmackane 😉

adelko prosimte co se stalo???☹ proc te sklamal??? zas neco kvuli tchyni ? hele reknu ti ze ja bych taky
nechtela byt sama navic s 2 detma... a to nam to taky obcas neklape, hadame se atd.,,, ted uz ani ne kvuli
tchyni ta se nastesti umoudrila, prestala pit, sem za to rada...
a copak ti udelali? 😒 Hlavne nebud smutna, maly to z tebe pozna, navic kojis☹

nastesti uz jsme ok... adoch uz prestava takze aspon ze tak doufam ze zas neco nechyti 🙄

andrea2210
22. lis 2009

jinak dneska se jedem kouknout do Polska,,, a vemem i nejake darecky 😵 😵

nensy
22. lis 2009

ahoj andrej tak to se máte taky bych jela

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru