Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
4. čer 2009

to jo adel to musíš mít teda nervy co já bych teda měla 😝

adellaide03
4. čer 2009

Jo Ivi to teda mám strašné takové jsem snad neměla ani před maturitou

nensy
4. čer 2009

tak to ti věřím ale to bude dobrý uvidíš že to pak stebe spadne

lenkakubickova
autor
4. čer 2009

Adélko: chápu,že to je nervák,ale nebooooj, zvládneš to!!! 😉 Budeme ti tu od rána držet palce a napjatě do večera čekat na dobré zprávy!!! 🙂 Takže Martin tam bude celou dobu s tebou? To je super,ne? 🙂

andrea2210
4. čer 2009

adelko a zitra budes mit k veceru klid uz???, budu na tebe myslet vazne moc moc moc 🙂 😉 😵
to zvladnes uvidis 😉

holky tak sem malemu dala presnidavku a prdi snad se vykadi jako--- zblajznul ji celou od Sunarku bananova
a chtel jeste ta sklenka ma 200ml jako takze vic nez mliko 😅
snad vydri ....

a mam novinu chce sam sedet ma malicko hlavu vyvysenou a zustane na loktech chce si sednout nejde mu
to tak se vztekne a breci a pokousi se znova POKROK fakt 😵 😵
super ho sledovat 😀 ale nechce vubec lezet 😝

mirka755
4. čer 2009

ahojky
já jsem od včerejška jak přejetá ☹, včera jsme byli venku 4 hodiny až jsem si z toho musela jít lehnout. Dnes jsem usnula opět na hodinku. No už to začíná být pěkně zajímavé 😒 , snad to zvládnu do konce
Adélko neboj jsi šikulka, zvládneš to a pak budeš mít klídeček na mimčo 😵

adellaide03
4. čer 2009

Holky děkuju jste moc hodné. Nějak to musím přežít.

andrea2210
4. čer 2009

Mirusko to verim ze si uz unavena, touz je chvilicka uvidis zvladnout se to musi a je to ke konci
hruza co? 🙄

andrea2210
4. čer 2009

mirusko koukam ze brisko pomalu klesa 😵 😵 😉

mirka755
4. čer 2009

no Andrej můžu ti říct, že když jsem pracovala až skoro do konce tak jsem nebyla tak unavená jako teď. Nejsem unavená z Anetky, ale prostě z domácích prací apod. Ty mi fakt dávají pěkně zabrat, prostě dělám už co stihnu a další až budu mít náladu. Naštěstí to ale není tak hrozné, že by mi leželo prádlo třeba 14 dní - to ne. No nějak se musí přežít 🙄 😠

mirka755
4. čer 2009

pomalu ale jistě 😉, už se mi pod prsama dělají ty prohloubeniny jak mi klesá břicho tak se to natahuje 😀

lenkakubickova
autor
4. čer 2009

Miruš ahoj 🙂 Tak koukám,že bříško opravdu pomalu klesá 🙂 ....a jak je vidět,tak ke konci těhu je porod už vysvobození,co? 😕 ...neboooj, už jen chviličku 😉 ...kdy jdeš na kontrolu?

mirka755
4. čer 2009

Leni při Anetce jsem tohle neměla, to jsem mohla do posledka dělat cokoliv a nic by nebylo. Prostě mám v sobě chlapa tak je to znát 😀 😝 . Teď už budu chodit každé pondělí + od 15.6. na monitor srdíčka do nemocnice :o)

lenkakubickova
autor
4. čer 2009

Miruš: jooo,jak píšeš,hold je to chlap,noooo a ty jsou vždy něco extra 😉 😀 😀 ...tak to jsem zvědavá,co ti v Po Dr. řekne, jestli porodíš dřív 🙂

mirka755
4. čer 2009

to já jsem také zvědavá co mi řekne 🙂, no jestli bude Ondráš po Liborovi tak to bude horor při každé nemoci 😀 - ten je fakt typický chlap rýmička-kašíleček a musí ležet 😉

nensy
4. čer 2009

miruš koukám že už ti jde bříško krásně dolu 🙂

mirka755
4. čer 2009

ahoj Ivi, až se přehoupne příští týden tak už začnu mít bobky 😅

lenkakubickova
autor
4. čer 2009

Miruš: budu držet palce,ať je ondrášek po tobě!!! Ještě,že Milan takový není 😀 ...ale stejně to strašně uteklo 😨 pamatuju si,když jsi nám poprvé ohlásila,že jsi těhu a každou chvíli už budeš rodit 🙂

nensy
4. čer 2009

leni počkej hned dám do alba nelču s čepičkou od tebe

lenkakubickova
autor
4. čer 2009

Ivuš: to jsem teda zvědavá 🙂

lenkakubickova
autor
4. čer 2009

Ivuš: juuuu,Nelče to moc sluší 🙂

nensy
4. čer 2009

jo sluší fakt moc.díky 🙂

mirka755
4. čer 2009

😀 jé děkuji Leni. Ale jinak je Libor normální, až na ty nemoci 😀 . Můj táta je ale to samé, jakmile jde na něj rýma nebo zuby tak už na něj máma pomalu nemluví, protože ví že to nemá cenu 😝
to jo, uteklo mi to rychleji než při Anetce - celkově i nástup na mateřskou a už jen chybí 28 dní

lenkakubickova
autor
4. čer 2009

Ivuš: nemáš zač,hlavně,že jí sedí 🙂

mirka755
4. čer 2009

Ivi Nelinka má krásná kukadla, moc jí to sluší kočičce 😵

nensy
4. čer 2009

jo leni sedí jí pekně 🙂
neboj miruš to zvládneš 🙂

lenkakubickova
autor
4. čer 2009

Ivuš: to jsem ráda 🙂 Když budeš chtít a malá z toho vyroste,můžu udělat další 😉

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=111276

Miruš: počkej,za chviličku už bude Ondrášek mezi náma a pak už bude chodit,půjde do školy ....a nebudeš chápat,jak to letí 😝

nensy
4. čer 2009

jo miruš dík to slušílenča je šikulka no ještě by se mi líbili ty šatičky 😀

lenkakubickova
autor
4. čer 2009

Ivuš: vím,ale fakt nevím,jak bych to zvládla bez průběžného měření, od oka je to na prd a přeci jen bych na to vyplácala dost bavlny a co kdyby jí pak nebyli...fakt nevím,no 😝

nensy
4. čer 2009

nebo by se mi líbíl leni ten šátek a myslím že ten obvod 49 by stačil ne 😕

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru