Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

andrea2210
15. kvě 2009

na Ondraska a pak na dalsiho Tomaska od Mai 😵 a od Janicky nevime a Ädelky taky ne,,,,
(myslim ze adelka bude mit holcicku) 😵

lenkakubickova
autor
15. kvě 2009

Andrejko: to je jasný,že než usneš,tak to trvá, je to pech,no ☹ ..ale určitě to stojí za to! 🙂 😉 už by to chtělo nějakou nevěstu pro ty vaše klučíky 🙂

nensy
15. kvě 2009

andrej to nemusí bejt 5x denně mužeš dát i víckrát pokud má hlad a nestačí mu to jako těch 5 odměrek dodržuj ale nemusíš dodržovat to druhý mužeš mu to dát víckrát pokud má hlad

nensy
15. kvě 2009

nela to taky takhle měla že jsem jí dávala víc jsem se na to ptala dr a ta říkala abych dodržovala dávkování ale pak už záleží na mimču kolik toho vypije

mirka755
15. kvě 2009

tak koukám, že se mi příspěvek neuložil - nějak dnes zlobí net.
Leni to víš, já jsem měkejš normálně natož teď. A i když vím, že je to seriál tak to stejně ořvu
ZUZI ahojky, vítej zpět z porodnice 🙂. A co Míra - jak se chová k malému? Já si pamatuji že Libor se bál Anetku vzít, že pro něj byla hrozně malinká 😉
Andrej teda Adámek je fakt malý hlad 😉, ale za chvíli už budeš moct dávat kaše a k obědu zelenikové příkrmy, tak ho to snad pořádně nacpe 😵

nensy
15. kvě 2009

tak jsem tady jsem se zakecala 😀

lenkakubickova
autor
15. kvě 2009

Aspoň,že se nenudíš 🙂 ...tady je divně,jako by mělo pršet a pořád nic...sakra,už mě to štve, jsem z toho celá ochrápaná 😝 😀

nensy
15. kvě 2009

ne to se nenudím ale nela nespala ale tedkon usnula už tady pěkně zívala 😝 já bych teda taky spala

lenkakubickova
autor
15. kvě 2009

tak jdi spát,když můžeš...to je všechno z toho bláznivýho počasí :(

nensy
15. kvě 2009

jo asi pujdu když spí tak na chvíli

nensy
15. kvě 2009

tak už jsem tady měla jsem tady známou takže jsem sis tejně nešla lehnout

andrea2210
15. kvě 2009

nensynko ja se na to taky ptala a ona rikala ze nesmim prekrocit ty davky.... myslim (5 krat denne)
ale on uz ma 100% pres 7 kg,,,, tak by mel mit podle normos a Extra vetsi davku myslim tech 230 ml
ale nechci ho tak futrovat 😖

Rikala sem si ze to jeste tech 14 di uvidim a pak od ukon.4 dam i vetsi davku mlika🙂
a vecer tu kasi, a snad bude jako najezeny to by snad po kasi mel ne??????

nensy
15. kvě 2009

aha tak to jo andrej ale podle mě to nevadí

andrea2210
15. kvě 2009

nensynko tak bych mu prave asi i zaludek roztahla,,,,,
uvazuju ze mu dam na noc vetsi davku, 7 kg ma urcite tak ze by mel 230 a pres den 200 normalne 😅

mirka755
15. kvě 2009

Andrej už si nepamatuji kolik vypil synovec od švagrovky, ale v půli roce měl 10kg určitě 😀 . Ve 3 měsících vypadal jak půl rok a v půli roce na roční dítě 😵 . I teď když mu jsou 3 roky tak už by mohl jít do 1. třídy protože by tašku určitě unesl 😝

andrea2210
15. kvě 2009

Mirusko to same byl Honzik...... jenze jemu to davkovani stacilo, pil taky vic ☹ ale ne jak Adam Adam
je o pul kila pomalu tezsi nez Honzik byl 🙄
a ja se priznam ze Honzikovi jsem kasi nedavala,,,,, mel obyc. drazsi Krupici na noc od 4 mesice,,,, a pres
den prikrmy + mliko.....
proto nevim jestli mu mam udelat vetsi davku jen na noc,,, podle kil bych mohla je tam od 7 kg 233ml i s
vodou (a je to 5-6 mesicu) 🙄

andrea2210
15. kvě 2009

hodne lidi mi rika ze Adam vypada na pulrocni no....
jedna baba dneska na me ze jaktoze neumi sedet a ja ze ma teprve 3 mesice ani mi neverila a cumela
jak by zpadla z visne 😝

lenkakubickova
autor
15. kvě 2009

Andrejko, teeeda, tak to ti vůbec nezávidím,takhle si lámat hlavu s tím co dát Adámkovi papat 😕 ...to je zvláštní, že má pořád takový hlad, chuďátko hladový ☹

lenkakubickova
autor
15. kvě 2009

Andrejko: i na fotkach mi pripadá Adámek,že je mu víc 😅

andrea2210
15. kvě 2009

Lenicko on je pres den v pohode ale vecer radi....☹ ☹
a to mi vydrzel i do 5 rana od 9 vecera....... a ted prd... takhle by mel vic davek.... 😝 🙄

andrea2210
15. kvě 2009

ono kazdy jak ho vidi si mysli ze ma pul roku,,,,
i na poradnach jak lezi treba 4 mimca vedle sebe tak Adam je pro ti nim velky.... jak jsme byly na poradne
v tech 3 mesicich tak tam byla zenska na pul rocni a ona vazila jeste min nez Adam 🙄

lenkakubickova
autor
15. kvě 2009

Andrejko: nemrač se, za to přeci nemůžeš,že je tak velký 🙂 ...a máte v rodině někoho velkého?

andrea2210
15. kvě 2009

Lenulko nemame jen muj pradeda meril pres 2 metry ☹
Honzik byl tez velky nevim proc zrovna ja takova drobna mam tak velke prcky a ujedliky 😔

andrea2210
15. kvě 2009

Lenicko jdu krmit sem zvedava, tak dobrou noc mej se kraaasne 😵

lenkakubickova
autor
15. kvě 2009

Andrejko: tak ať je dnešní noc lepší!!!! 😉 🙂 ...já jdu koukat na telku. Dobrou,papa 😵

nensy
15. kvě 2009

tak holky dobrou noc

maicky
16. kvě 2009

Dobré ránko 🙂 Tak tady je jako včera. Sice neprší, ale je tu i tak ošklivě. Vůbec mi to nepříde jako jarní počasí, spíš jako podzimní

ojo: Konečně doma viď 🙂 Tomášek je nádhernej 🙂 A je dobře, že tě nezlobí 😉

andrejko: Tak jaká byla noc? Snad byla lepší 🙂

nensy
16. kvě 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tady brutál leje takže budem zalezlí doma

nensy
16. kvě 2009

tak zase radši andrej že ti jí než aby ti nejedl nela taky jedla dost když byla malá a tedkon je to malá nimra 😝

andrea2210
16. kvě 2009

ahojky holky,,,, tak sem dala vetsi davku na noc a vydrzel o 20 min. dyl jenom 😝 🙄
a to jsem mu dala 5 AR a 2 extra na zasyceni 😝
ale byla noc lepsi protoze se tak nebudil no... ale i tak,,,, asi mu dam kasi driv necham to tak tyden,,,,
za 14 dni uz bychom mohly zacit s prikrmy HURAAA! 😝

nensynko fakt?Honzik jedl furt a doted ji dost hlavne maso....

dneska mame jit na pout a je hnusne doufam ze se to pocasi aspon trochu spravi,,,,, Adam je protivny tak paaa
holky, k veceru pisnu, mejte se 😉 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru