Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

pajulinkka
16. čer 2009

Ahojky holky jak se dari ani vas nestiham dočítat :D Mno jako nemám moc časíku, na internet teď moc nechodim...hledám si práci mno teď bych mohla začít pracovat na benzínce tal čekám kdy konečně nastoupim 🙂 Mno jinak háčkuju jak mourovatá to musí Lenička vědět protože mi moc pomáhá 😉 Tak se mějte

adellaide03
16. čer 2009

Paji a co mimišek snažíš se nebo tomu necháváš volný průběh? Já mám po státnicích úspěšně takže to je u mě nového jinak vše při starém.
Andrejko psala jsem to ráno dnes jsem se vážila a zatím mám nahoře tři kila.

andrea2210
16. čer 2009

aha adelko ja moc nedocitam hlavne toco neni pro me 😉 jen 3???tak to je pohoda 😉 🙂

pajulinkka
16. čer 2009

Adélko, pořád se snažíme možná že se to tento týden už konečně povede...Moc bych si to přála 🙂

adellaide03
16. čer 2009

Andrejko jo zatím jsem spokojená, že jen 3
Paji tak držím pěstičky a určitě nám dej vědět jak pokračuješ.

mirka755
17. čer 2009

dobré ráno
holky teda k posledku je to fakt záhul, 2 dny mě bolí břicho jako při menstruaci. V noci jsem byla 3x na velké a dnes ráno jsem měla na intimce narůžovělý hlen - myslíte si že by to mohla být zátka? Při Anetce jsem jí neměla, takže vím prd 😅

nensy
17. čer 2009

nazdárek dobré ráno jo miruš to bude zátka takže podle mě už brzo budeš rodit 🙂

mirka755
17. čer 2009

no tak to manželovi ani říkat nebudu, ten už by šílel že budeme rodit-jak ho znám. Ale už jsem se dočetla že i tak můžu vydržet až do termínu, no uvidíme

nensy
17. čer 2009

jo miruš to mužeš vydržet ale aspon víš že už to muže přijít každým dnem 🙂

mirka755
17. čer 2009

😀 no tak teď nevím jestli mám šílet nebo se radovat 😉 . Ale zase je dobré, že je to o krok napřed

lenkakubickova
autor
17. čer 2009

Ahoj holky 🙂 Zas jdu jen letem pozdravit,nestíhám vás navštívit 😝

Miruš: tak držím palce,ať je vše v pohodě! Jsem zvědavá,kdy Ondrášek přijde na svět 🙂 Třeba už s emu chce ven 😉 😵

Pavli: držím palce s prací!!! Je to dnesk adocela složité,tak věřím,že ti ta práce vyjde a stejně tak i tentokrát to miminko 😉 😵 😵

nensy
17. čer 2009

to jo miruš já bych se radovala že už za chvíli budete mít doma ondráška 😀
ahoj leni

adellaide03
17. čer 2009

Ahoj holky,
Miruš já myslím, že Ondrášek do termínu nevydrží. Moje švagrová taky před porodem lítala na velkou tak že bysme se brzy dočkaly dalšího miminka? Hlavně dej někomu vědět ať víme 🙂

lenkakubickova
autor
17. čer 2009

Ahoj Ivuš 🙂

Miruš: jojo,radovala bych se,že už bude prdelka s váma a budeš už mít brzy vše za sebou 🙂

lenkakubickova
autor
17. čer 2009

Adélko: ahoj 🙂 Kdepak máme tvoje bříškooooo???? 😕 ☹

adellaide03
17. čer 2009

Leni jsem ostuda musím ho ale vyfotit. Zatím je tak akorát 🙂

lenkakubickova
autor
17. čer 2009

Adélko: hlavně,že jste v pořádku 😉 🙂 Tak šup,šup nové fotečky,ať je čím se kochat! 😉 😀

Ivuš: co děti? Už jste zdravý?

nensy
17. čer 2009

jo leni už jsou dobrý akorát nela rýmu pošlu ti to příští týden tedkon se nedostanu na poštu.lukáš bude ve škole tak budu mít dopoledne čas
ahoj adel

andrea2210
17. čer 2009

mirusko ahojky🙂 me odchazel hlen taky ale tak 3 dny a uplne odesel v porodce pak po
odtoku plodovky 🙄
u prvniho mi odesel hlen taky v porodce a za cca 5 hod. byl maly na svete.-) ale urco porodis kazdou
chvili 😵 😵 😵
tak hlavne at to mas brzinko za sebou 😵 😵 urcite INFORMUJ JU??? 😵 🙂 🙂
jo a kdyz si byla nekolikrat na velke tak to bude nekdy ted jak rika adelka 😉 😉

ahojky jinak vsem 😵 😀
dneska jsme si prispaly🙂 a je krraaasne venku takze cele odpol.budem urco venku, a co vy? 😀

adellaide03
17. čer 2009

Leni jo snad už budeme v pořídku. Dnes po obědě jdu k praktické a pak do poradny. Měla jsem jít v pátek, ale to jdu na ty další přijímačky do Olomouce takže jsem se domluvila se se střičkou že můžu přijít dnes.

andrea2210
17. čer 2009

adelko tak to pak pisni🙂 🙂 skoda ze nechcete vedet pohlavi, ja sem taaaak zvedava 😵

adellaide03
17. čer 2009

Jo Andrejko písnu. Neboj za pár měsíců se tajemství odhlaí (doufám, že mi ho dřív neodhalí mudr). Já se chci prostě nechat napínat až do posledního okamžiku 🙂

nensy
17. čer 2009

tak segra byla včera ve 32 tt na ultrazvuku je to teda kluk a má 2200g

andrea2210
17. čer 2009

adelko tak to jo teda🙂 🙂 🙂 ja myslim holcicku 😀 on to treba odhali ale nerekne🙂

nensynko tak to je fajn🙂 hezka vaha uz 😉

tak ja jdu uspavat maly je protivny 😅

nensy
17. čer 2009

to jo nela měla v tomhle tádnu o dost mín

adellaide03
17. čer 2009

Andrejko tak on to bude vědět taky na stoprocent protože dostal ty výsledky z genetiky kde má taky napsáno co čekáme. Já jsem teda sestřičce říkala jak se věci mají, že nám to omylem poslali, ale že to i přesto vědět nechceme a ona řekla, že to poznačí ať se třeba nepřeřeknou, ale znám dost případů kdy se přeřekli. No já nevím jednu dobu jsem se cítila na kluka a teď zase na holčičku tak uvidíme 🙂

nensy
17. čer 2009

tak jsem si dala sprchu .uvařeno mám ještě udělám bublaninu a pak pujdem ven až odjde manža s práce

andrea2210
17. čer 2009

adelko ja sem vazne zvedava fakt 😀 😵 a na poradne budes mit UTZ?🙂 🙂
mas ty vubec nejakou fotecku??? 😵

nensynko ja jdu taky ted krmit maleho a pak ven, jsem zvedava jestli to sni ma i to maso 😅

mirka755
17. čer 2009

tak uvidíme 🙂, dopo jsme byli s mamčou ve městě tak jsem si tělo trošku rozhýbala 😉, odpo jedeme s tchánovci na chatu a večer bych mohla hupsnout na manžela 😉 aby se to dovršilo 😀
Adélko jsem zvědavá co budete mít :o). My máme ještě zbytek svíčkové od tchýně

andrea2210
17. čer 2009

Mirusko a treba se to rozjede 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru