Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

lenkakubickova
autor
28. čer 2009

Ahoj holky 🙂

Adélko: no to musel být skvělý pocit ta promoce 🙂 A je super,že vám řekli o té škole,na rok a půl to je fakt bomba! do toho bych taky šla bez váhání 😵 😵

Cukrik: no tak to gratuluju k bratrankovi 🙂 Kukám,že byl tak akorát, tak šup,ať si na nás co nejdřív uděláš čas 🙂 A co snaženíčko? Jak se daří? 🙂

Miruš: koukám,že stále 2v1, tak to jsem zvědavá,kdy se Ondráškovi začne chtít na svět 🙂 😉

Jani: tyyyyjo,to tak letí,že už jsi 29tt, to je fakt mazec! 😕 Hlavně,že o malém víš,že je v pořádku 🙂 A jak se na sourozence těší malý Péťa? 🙂

Livi: doufám,že se ty povodně už zastaví! A že budete mít vodu "jen" ve sklepě! Drřžím palce,ať se vám ta voda vyhne!!! 😉

Těhulkyyyyy, vy vůbec nedáváte bříška 😢 😢 a já se tak těšila,jak budu koukat,jak rostou miminka ☹

Veru: doufám,že vám se zatím ta voda vyhnula, hlásí,že to hrozí i na Plzeňsku... brrr, je mi z tý vody na nic a pořád má jen pršet dál ☹

Ivo: ty choroby jsou na nic ☹ ... já do teď ležela od Pá, chytla mě nějaká šílená viroza,včera jsem ani nemluvila, všechno na průduškách a dneska už je to lepší. Docela mě to vytočilo, protože teď potřebuju být před tím IVF absolutně zdravá!! Tak snad se to do týdne zlepší,jinak mám tenhle měsíc po IVF ☹

adellaide03
28. čer 2009

Leničko ahojky, jo bylo to fajn a teď jsem se bavila sa kamarádkou o té škole, na netu moc informací není tak říkala, že tam zítra zavolá tak pak budu vědět víc a podle toho se rozhodnu. Já mám bříško vyfocené, ale ještě ho nemám v pc tak ho sem nemůžu dát víš.
Miruš ty budeš jak Ojo Zuzka ne? Taky přesně na termín.

mirka755
28. čer 2009

Adél tak to by bylo ještě super, kdyby to bylo v termínu. Ale bojím se že půjde až po termínu, na Anetku jsme čekali přes týden ☹ - už to byla fakt fuška

adellaide03
28. čer 2009

Tak holky se prý vždycky šlechtí 🙂 I když u nás to bylo naopak. Brácha byl týden po termínu, já týden před termínem.

maicky
28. čer 2009

Ahojky holky 🙂 Jdu nakouknout na Mirušku 🙂 Koukam, že beze změny a stále tu 🙂

Miruš i já jsem Dádu přenášela 🙂 A jak se cítíš? Máš nějaký tušení, že by to mohlo přijít dřív nebo na termín? Nebo v to ani nedoufáš?

Leni: Bříško vložim zítra 🙂 Teď jsem se nějak nefotila... Jinak u nás voda v pohodě, tady sme na kopci, tak k nám nic nedoteče 🙂 Ale lidi v okolních vesnicích jsou na tom hůř ☹ A držim palečky, aby si to pořádně vyležela a IVF se nemuselo odkládat 😉

liviky
28. čer 2009

holky tak ted sem seděla u kompu a slyšela sem za zády takový šum za oknem ....sem vykoukla a venku jen mrholilo a z města šel slyšet ten šum a najednou jak mávnutím proutku to od města doběhlo....brutál liják 😕 ...strašně divnej pocit fakt!

nensy
28. čer 2009

názadárek tak jsme doma teprve tedkon jsme dojeli.byly jsme ve scontu a u tchýně a pak na pizze .nele jsme koupili indiánkský stan tak je nadšená 🙂 jsem řídila a policajti chytali jak diví ale nechytli mě 😀 jinak tady neprší ale je šílený dusno 😝

jo leni mě se to taky drží ale to je tím počasím 😝 hlůavně aby jsi byla zdravá než pujdete na to

lenkakubickova
autor
29. čer 2009

Ahoj holky 🙂 To počasí už mi leze krkem, sice je teplo,ale pořád je tak divně,jako by mělo každou chvíli pršet. Je mi tak líto lidí,které potkala ta povodeň 😢 Už ať je sluníííííčkooo!!!!! Držte mi dnes palce, jdu na ten kontrolní utz,jestli nemám cysty a dostanu pigáro,aby do týdne dorazila MS a jdem na to!! 🙂 Jinak jsem celý víkend ležela a na konec to zřejmě byla nějaká chříipka s hlasivkama a nejspíš z klimatizace, protože už je mi dobře,jen hůř mluvím.

Adélko: tak to jsem na bříško moooc zvědavá 😵

Miruš: mooooc držím palečky,ať se malý narodí do termínu,ať si tu ve středu přečteme,že už jdedeš rodit 😉 😀

Livi: to je strašný ta povodeň ☹ ...to muselo být o nervy,když nevíš,jestli leje,nebo se valí vlna.... 😢 Držte se a hlavně,ať je voda už pryyyyč!!!!

Veru: ty máš krásný pupíček,moc ti to slluší v těch šatičkách a už jsem zvědavá,jak bude teď pupíček větší 😵 😵 To je dobře,že jste v kopci, je to fakt pech ta voda :(

Tak já jdu makat,protože jdu k tomu dr. na 11:00, což je blbá hodina a budu tu poletovat. Papa 😵

liviky
29. čer 2009

hoj holky dobrý ránko všem! 😉
.....tak tady zatím neprší,ale sluníčko zatím nikde,ale dusno už je ted!

nensy
29. čer 2009

nazdárek dobré ránko 🙂
leni určitě všechno bude v pořádku a ty to po injekci dostaneš a mužete začít 🙂
ahij ivčo tak jak je honzu máš v práci mi jsme si dneska přispali 🙂

nensy
29. čer 2009

tak co miruš ještě jsi celá

maicky
29. čer 2009

Ahojky holky 🙂 Tak už jsem vložila fotečku pupíku 🙂 Nepříde mi na fotce, že by nějak moc povyrostl, ale ve skutečnosti se cítim jak bachyně 😀

Leni: Jo jo je to děsný ta voda ☹ Už aby začlo bejt hezky. Člověku to na náladě fakt nepřidá a je děs, když musíme neustále sedět doma na zadku 😠 A děkuju za pochvalu 🙂

liviky
29. čer 2009

hoj hoj,..tak už sme doma z nákupu 🙂
....H. mám nensy doma,je tu děs počasí ☹ .....půjdu holkám ohřát polívku a asi pak půjdu zalehnout s nima.....dostala sem dnes mrchu a je mi slabo,ale ode dneška začínám brát antikoncepci(po 5 letech) 😅

andrea2210
29. čer 2009

ahojky holkyjen nakukuju, sem k.o nejak....
mela sem pres vikend teplotu☹ a mam uz jen rymu nastesti....
je neco noveho?🙂

maicky
29. čer 2009

Ahojky Andrejko 🙂 Tak ty taky marodíš? To je pech, ale neni se čemu divit v tomhle počasí ☹ A co malej? Ještě zlobí v noci?

andrea2210
29. čer 2009

ahoj mai 😵 uz ne uz jen ryma a v sobotu sem mela pomalu 38 horecku ☹
dalsi den zvysena a uz jen ryma, jojo to pocasi je humus! porad leje a zaplavy atd .-(
adamek spi od 21:00 do 5-6 rana 😵 a dneska jeste pokracoval do pul 8 no jsem rada 😵 😀
pekny kolotoc mas 😵

andrea2210
29. čer 2009

jdu krmit 😀

maicky
29. čer 2009

Andy: Děkujem 🙂 Tak to je zlatej, když ti takhle krásně spinká 🙂 Je dobře, že tě teploty i rýma rychle přešli 🙂 Hlavně, aby se to nevrátilo.

andrea2210
29. čer 2009

mai: ryma jeste je a moc necitim chut,,, ☹ ale boli me i svaly jakoby☹
ale je mi dobre uklizet a varit muzu, horsi s tou chuti☹ no adamovi nesolim tak je to v pohode horsi
Honzik a pritel 😅
uz jsme pojedly tak jdu nakoupit moc se mi teda nechce 🙄

adellaide03
29. čer 2009

Ahoj holky,
Leni držím pěsti ať ultrazvuk dopadne na jedničku.
Veru krásné bříško taky brzy dodám své.
Andrejko to je teda Adámek šikulka.
Já dnes byla ve Vsetíně u jednoho doktora s mamkou a teď jsme dorazily a začíná hřmít takže asi brzy bude bouřka ach jo 😒

nensy
29. čer 2009

nazdárek zdravím všechny 🙂
malá ještě spí a já jsem konečně vyžehlila těch 6 várek prádla splavená jsem až na prdeli 😝
tedkon se jdu najíst mám ledovej salát s francozkou zálivkou a kuřecím masem

maicky
29. čer 2009

Adél: Děkuju 🙂 Už se těšim u tebe na fotečku 🙂 Jistě už se krásně kulatíš 😉

nensy
29. čer 2009

veru už máš pěkný bříško

maicky
29. čer 2009

Ivi: Děkuju 🙂 Už se těšim, až ho mít nebudu 😀 Ale vim, že pak se mi po něm bude zase stejskat 😀

nensy
29. čer 2009

jo ale co už se tšíš na mimčo jsem koukala jak ti to taky rychle uteklo

liviky
29. čer 2009

tak Vikča už je vzhůru a baští angrešt,by ste měly vidět její ksichtík 😀 ....já se du chystat na odchod,du dnes na nehtíky 🙂

maicky
29. čer 2009

Ivi: Jo jo těšim se a moc 🙂 A utíká to jako voda.. Děs.

Liviky: Uží si to na nehtíkách, to bude relax, viď 😀

nensy
29. čer 2009

tak si to užij chvíli bez holek kdo ti je bude hlídat
to jo teda veru to to letí

adellaide03
29. čer 2009

Veru to víš, že bříško taky roste, ale ještě to není tak hrozné.
Tak se tady opět přehnala bouřka a už se to zase vybírá. To je fakt počasí děs.

mirka755
29. čer 2009

ahojík holky
tak mám po kontrole, jsem otevřená na 1 prst a dr mi udělala Hamiltona (aniž bych jí o něj řekla 🙂), hned mi přitom odešel zátkový hlen. Celý den mi tvrdne břicho, stále odchází krvavý hlen a píchá v podbřišku. Máme prý hodně sexovat a zaručeně se to rozjede - manžel se už děsí z toho jak bude šílet v noci aby mě honem odvezl 😀 . Tak snad se to rozběhne v nejbližších dnech 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru