Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
2. črc 2009

Ahoj holky,
Miruško držímě s mimiškem pěstičky ať je Ondrášek rychle na světě.
Leničko teda v té vaší práci se pořát něco děje, to věřím, že je to na palici. Ale tak snad budeš mít brzyčko v bříšku dva rarášky a od prácě budeš mít pak klid.
Andrejko tak se nbám brzy uzdrav je to na palici být v takových vedrech nemocná že? Moje mamka měla ten zápal plic a ještě pořát je doma, ještě pořát to není OK takže věřím, že je to otrava.

andrea2210
2. črc 2009

nensynko nebo vis co nepoznal??? jak mas to co strika tu travu ona se ho na to ptala a rekl ji ze nevi
co to je jako ja taky nevim co to je sem nevedela ze je to pumpa no mazec jako... me se zda ze toho po
nem chce hodne no nevim no☹ ☹

JA taky nemam horecky jen me bolely klouby a svaly☹ pak prujem rano☹ a nemohla sem skoro dychat,mela sem
jen 1 den zvysenou to je chripajzna... a taky kaslu, a Honzik zacina kaslat taky... ☹

Leni ze?? jako ja nemam obrazky z rybama☹ ☹ nebo si nevzpomel na to ze klic se dava do zamku ale vi to
tak rikala ze proste tu zasobu nema 😖 😖 😒

andrea2210
2. črc 2009

adelko plic? ja mam asi prudusky nevim☹ ale je to fakt hnusne☹ ale leky mi zabiraji jeste ze tak🙂

adellaide03
2. črc 2009

Andrejko tak to je dobře že zabírají, mamka měla troje antibiotika než jí zabraly a měla skoro 14 dní horečky tak byla strašně zesláblá.

lenkakubickova
autor
2. črc 2009

To jo,ale je to čekání ☹ ...nechápu,že mám najednou tak rozhašenej cyklus 😠 A to pořád piju ten čají, co mi ho tenkrát upravil a pomohl a po té laparce je to absolutně na prd...

Ahoj Adélko 🙂 Jo,je to sice složitý,je tu hukot,ale je to tou situací a dovolenejm,po létě tu zas bude klid a bude se vše v pohodě stíhat 🙂 Pokud teda v tomhle vyhazovu není něco jiného....a doufám,že firma pojede dál. Protože mám obavy,že spousta lidí se asi trhne a odejde samo, už jen kvůli tomu šéfovi...a nedivila bych se,kdyby si založili vlastní firmu. No,uvidíme, práci mám,tak co 🙂

nensy
2. črc 2009

to jo teda andrej to bych taky nevěděla 😝 toho si nevšímej každý dítě je jiný mě připadá že chtěj po těch dětech dneska nák moc

adellaide03
2. črc 2009

Leni jo jo s prací je to teď fakt na prd. Já doufám, že až budu po třech letech hledat práci tak už ta situace bude lepší a, že i s tím titulem to půjde líp. No uvidíme. Taky jsem ráda, že Martin má docela dobrou práci o když je v ní taky kolikrát do večera, ale zatím se drží a teď mu dokonce šéf přidal a to docela dost takže na to, že je krize jsme byli fakt překvapení, samozřejmě mile. Teď se hodí každá korunka.

andrea2210
2. črc 2009

adelko jojo sem rada🙂 i kdyz mi zas zacina byt divne....-( ☹

Nensynko ze jo, me se to taky zda divne, to ma umet basnicku na priste a ma vykladat pohadku o cem si mysli ze
je + ty ryby a to co neumel,,, + kostka, ctverec a trojuhelnik 🙄

nensy
2. črc 2009

no to je teda fakt hodně mi připadá

lenkakubickova
autor
2. črc 2009

Adélko: to je super,že Marinovi přidali! 🙂 Milan teď začal dělat v té své práci na živnosťák, takže už není zaměstnanec,ale dali mi o dost víc,takže do toho šel,taky jsme šťastní za každou korunu,kor když vím,že plánujeme mateřskou a do roka zůstanu doma a příjem bude minimální. Jen doufáme,že nebude platit nějak šílený daně, moc se v tomhle nevyznáme,tak to na rok vyzkouší a kdyby to nebylo výhodný,tak se vrátí zpět ke smlouvě jako zaměstnanec,ale počítali jsme,že ikdyby platil daně 100.000 ročně,tak bude mít o 100.000 čístého ročně víc,takže myslím,že to bude v pohodě 🙂

lenkakubickova
autor
2. črc 2009

Andrejko: to mi teda přijde šílené,tohle chtít po 4 letém dítěti 😲 Neřeknu,kdyby byl před školou... to je děs teda ☹

adellaide03
2. črc 2009

Jo Leni tak to by bylo opravdu pěkné.

andrea2210
2. črc 2009

jo holky a vite co??, ona jeste chce abych ho dala do skolky ted aby mel kamarady atak,,,jako jsem pro...
jenomze on mi spi do 8 a kdyz je maly proc by si nemohl pospat?? za chvili ho ceka vstavani porad.....
a takys porad nekde litam po doktorech a vsude a nechtelo by se mi jste rano litat do skolky a pak rychle varit pak zpatky do skolky pak napr. na poradnu pak domu nakrmit pak zas ven pak uklidit do obchodu a pak spat zbita,navic ve
skolce jsou decka porad nemocne,,,,, tak si to udelam vklidu rano ne,,,,,?? ona mi volala at priste prijdu ja a ne
pritel to mi zas rekne ze mamalou tu zasobu a ze by mel jit do skolky atd......
jo a jit tam mame 2.8 to vsecko ma do mesice umet 🙄 🙄 🙄

lenkakubickova
autor
2. črc 2009

Adél,přeci jen jsme dost přemýšleli,jestli si nechat zavést jedno nebo dvě embryjka...jen z finančních důvodů a kvůli malému bytečku..nějak nás to první nadšení z dvojčátek začalo dost hlodat,protože to není jen tak,ale nakonec jsme usoudili,že necháme dvě a necháme to na přírodě a díky tomu zvýšení příjmu to zvládneme 🙂

andrea2210
2. črc 2009

jeste mame procvicovat dě tě ně..... to ma taky umet.... jo a ja si nepamatuju ze sem umela ve 4 trojuhelnik, ctverec a kruh.... 🙄 🙄 🙄 sem si hrala venku z deckama 🙄 🙄 🙄

adellaide03
2. črc 2009

No Andrejko záleží to na Tobě, ale já si teda myslím, že kolektiv je pro dítě k jeho rozvoji to nejlepší, ale samozřejmě záleží na Tobě.
Leničko jo nechte dvě neboj uvidíš, že se to zvládne. Já už jsem vám tady psala o té kamarádce jak má dvojčátka a když měly dva roky tak ten přítel jí zemřel. Bydlí s nimi sice v domečku, ale s otcem který pije ona má jen jeden pokojík a kuchyňku v druhém pokojíku bydlí ještě její sestra a taky to zvládá takže se neboj všechno jde.

andrea2210
2. črc 2009

lenicko ja bych sla taky do 2 embryek... treba se uchyti 1,,,,,, ta moje teda byla na Umelem 2krat
a nechala poprve 3 a chytlo se 1 a po druhe 2 emrya a chytlo se taky 1 ja bych do 2 sla 😀 😉

andrea2210
2. črc 2009

adelko ja taky jenomze co ty nemoce ???? adam je maly.... vsak pujde v 5 do povinne......
ted ma maly od zname spalu.... a minule mel chripku a byl vic jak mesic doma pak nestovice je vic
doma nez tam... jo a odnasi to i jeho rocni sestricka vzdycky to od nej chytne matka je porad u doktora 🙄

andrea2210
2. črc 2009

ja ho tam byla hlasit jak mel 3 roky jenze sem otehotnela tak sem ho odhlasila.....
jinak kdysi ty decka taky ve skolkach moc nebyly a normalni jsou: treba ja

nensy
2. črc 2009

tak jsem tady dala jsem malou spát tak snad usne

adellaide03
2. črc 2009

Andrejko já vím, ale švagrová taky měla miminko a kluka dávala do školky, říkala, že sis aspoň tak trochu odpočine, ale chápu že je to na obě strany těžké rozhodování.

lenkakubickova
autor
2. črc 2009

holky,jojo,už jsme dohodnutí s manželem,že jdem do 2 embryjek,že to nějak zvládneme 🙂

Andrejko: s tím Honzíkem mě to mrzí...jsou to staroszi :( ...ale neboooj,on se to naučí,budete trénovat a bude to O.K. 🙂 😉

andrea2210
2. črc 2009

adelko prave nevim nevim,,, asi je stejne pozde zapisy jsou v dubnu nevim jestli by mi ho vzaly...
tak do tech 12:00 bych to mohla zkusit ho tam dat no......

lenicko jojo nauci se 🙂

nensy
2. črc 2009

určítě to leni zvládnete

adellaide03
2. črc 2009

No Andrejko třeba jen do těch dvanácti opravdu švagorvá říkala, že si fakt odpočinula, no však uvidíš.
Leničko to víš, že to zvládnete.

andrea2210
2. črc 2009

adelko jojo ,volala sem Logopedce ta rikala ze se popta a ze to zaridi treba do tech 12:00 jak rikas...
a prej tam byt cely mesic nemusi ja teda myslela ze musi tak prej se zepta,,, taky mi rikala ze potrebuje
mit nejakou cinnost a ze se i sklidni, a si s detma pohraje,,,, tak nevim nevim, hlavne aby fakt nebyl porad
nemocny,,, 🙄

tyntyna
2. črc 2009

Ahoj hokly

Andrejko Péťovi byly 4 roky a do školky mi ho nevzali, protože jsem těhotná a mají ve školce plno. Tak je se mnou doma a jsem ráda, že je doma. Protože děti okolo co chodí do školky jsou pořád nemocný a teď když jsem těhotná tak se bojím, abych něco nedostala. Naposledy ve školce řádila spála, tak se Péťa s kamarády chvilku neviděl a bylo to. Péťu dám, až na ten poslednií rok než půjde do školy.

Leničko to je boc bezva, že se vám to blíží a určitě to zvládnete. 🙂

Ivu jak se máš?

Adélko jak se cítíš?

adellaide03
2. črc 2009

Andrejko já myslím, že určitě děti v jeho věku potřebují kolektiv.
Ahoj JAničko já se cítím dobře a co Ty?
Pokud jde o tu školku já jsem teda určitě pro aby děti chodily do školky, myslím,že je to obohatí. Já jsem do školky chodila a bylo to super, nelituju toho. Mohla jsem být doma protože by mě hlídala babička, ale naši mě dali do školky a fakt to bylo bezva fakt myslím, že děti potřebují vrstevníky a ne pořát okolo sebe dospělé.

nensy
2. črc 2009

ahojky jani nic u mě nového akorát jsem tedkon vytřela a uplně ze mě leje jdu dát spršku

tyntyna
2. črc 2009

Adélko já jsem ve školce brečela a nechtěla jsem, aby mě tam mamka nechávala. 😅 Ale čase jsem si zvykla. Začlo mě teď často pobolívat v podbříšku a včera jsem měla stahy, což jsem u Péti neměla, ale brzo to přešlo.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru