Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
22. zář 2009

No jo tak to bude malý lumpík co? Ale neboj ono se to podá. Asi ho fakt musíš pořát hlídat co?

andrea2210
22. zář 2009

adelko ted musime, kytky taha vsecko, ale az ted nebyl takovy jemu se nic nechtelo,byl pohodovy
proste , na nohy se nechtel stavet nic,,, ted dela vsecko i to co nesmi... 😅
ted se i rozmluvil, tak rve na cele kolo, je to sranda takovy honzik nebyl 😀 jsou uplne rozdilni,,, 😅

andrea2210
22. zář 2009

trebe sem ho dala na chvili do choditka honzik sel na zachod curat a ja byla v kuchyni mel veceri udelanou
a adam to z obyvaku vzal a jedl, :D a honzik na nej adame proc mi jis veceri:D
mel rohlik s maslem a se syrem:D

adellaide03
22. zář 2009

To je teda ale šikula, že si to všechno tak hezky vezme. A teď nejsou kluci nemocní? Vím, že jak si sem chodila před tím pořát chudáčci něco mělil.

nensy
22. zář 2009

jo andrej je to lepší .já jsem v tom bytě byla furt zavřená a manža jezdil domu až večer tak jsem se nedostala vubec ven

andrea2210
22. zář 2009

adelko ted jsou zdravi, adam mel tu 5 nebo 6 nemoc honzik od nej a pak adam nachlazeny .-(
to byla hruza fakt ☹ ted se drzi tak snad budou dlouho 🙂 🙂 🙂

nensynko to verim my se meli stehovat do cech ale tu ma pritel jistou praci tak jsme porad tady 🙄

nensy
22. zář 2009

aha andrej tak třeba časem

andrea2210
22. zář 2009

jojo casem urcite to 100% 🙂 a je to uplne o necem jinem tam vid??klidek soukromi super!!! 😵

my jdem jist a ven, tak zatim papa pak se urco kouknu 😉 😉

adellaide03
22. zář 2009

Tak snad jim to bez nemoci dlouho vydrží.Tak snad se jednou přestěhujete, ale když má přítel práci tak to je v dnešní době nejdůležitější.

nensy
22. zář 2009

jo andrej klídek dobrý fakt super vylítneš na zahradu děti tady lítaj paráda

han.kal
22. zář 2009

Blahopřeji všem novým maminkám k jejich sluníčkům 🙂

nensy
22. zář 2009

nazdárek tak jsem tady na chvíli jsem si schrupnula 😀

maicky
22. zář 2009

Ahojky holky 🙂 Jak to vypadá s Lucinkou? Já jsem zatim 2v1 a ještě bych tak ráda nějakou dobu zůstala. Dneska jsem dorazila od doktorky s tim, že mam angínu ☹ Vyfasovala jsem antibiotika, tak snad brzo zaberou.

nensy
22. zář 2009

ahoj veru tak se brzo uzdrav at ti je líp

adellaide03
22. zář 2009

Teda Verčo chudáčku tak ať ještě vydržíš než vyzdravíš.

nensy
22. zář 2009

nazdárek tak mi jsem doma ale ještě určitě pujdem ven

ojo
22. zář 2009

ahojky, tak u nás krásné babí léto 😎 😎

zatím žádný další přírůstek?? 😉 🙂

Nensy, teeeda, baráček vám závidím 😵 ...my teda máme byt super velký skoro 100m2 a i vedle máme zahradu...ale přece jen baráček je baráček 🙂 🙂

Andrej, to si už teda užíváš...jak si tu dlouho nebyla, tak jen čumím, co už Adámek dovede 😀 😀 😀

Adel, tak pak poreferuj, jak dopadla zítra poradna 🙂

zatím pááá 🙂

nensy
22. zář 2009

ahoj zuzko jo baráček je super .no možná kdyby jsme měli to co ty tak bych taky neměla potřebu jít do baráku 🙂

nensy
23. zář 2009

nazdárek dobré ránko všem tak mi jdeme posnídat 🙂

nensy
23. zář 2009

tak mi jsme po snídani pak pujdeme ven denska to vypadá že bude zase krásně

andrea2210
23. zář 2009

ahojky holky....

mai: bobku tak to se setri a odpocivej,,, 🙂 😉

nensynko: no prave, se mate no 😀

adelko: presne prace je 1 misto... 😉 🙂

Ojo: jojo uzivame az az🙂 zacina byt nejaky aktivni, navic ani spat nechce jen blbiny...
a taky kouse Honzika, a chce s nim delat blbiny, chytne ho treba za hlavu a chce ho kousat srandy az az...
spis mu i zavidi ze jezdi treba doma na te detske motorce, chce taky a nemuze tak i breci... 😅
a co Tomik?? co uz umi?? 🙂 🙂

nensy
23. zář 2009

ahoj andrej v tomhle to je dobrý a co malej

andrea2210
23. zář 2009

nensynko zatim dobry🙂 ted tu leze, tak za hodku dostane svacu... 🙂
jo a taky vic ji .-( hlavne k veceru ty jo, vzdycky mu stacila presnidavka ted mu do ni davam piskoty
a mu to nestaci, takze asi zacnu davat chleba:D otesanek jeden, vcera snedl presnidavku a za hodinu
jeste jogurt a za 3 hodky na noc kasi... 🙄

nensy
23. zář 2009

tak to je šikulka a honzíka máš doma nebo ve školce 😕 tak zase lepší když mu chutná ta naše potvurka nechce moc jíst ve všem se štourá dneska jsem jí važila tak má 13kg

nensy
23. zář 2009

a co jinak jak to jde a přítele máš v práci co a co tchýně už dobrý

andrea2210
23. zář 2009

nensynko maly ma 10,a pul kila 🙂 ji fut ale krotim ho protoze on chce vsecko nikdo pred nim nesmi
jist☹ ani honzik pak breci ze mu to neda .... vcera sem prve mela jogurt a on mi ho snedl,,,a jak vidi
ze ji nekdo rohlik,,,,jeeeej to rve ze ho chce 😅
honzik je doma do skolky jde leden nebo spis unor na 4 hodiny 😀

andrea2210
23. zář 2009

jojo priel je v praci a ja???nic moc kazdy den chodim na injekce do zadku od patere mam ty migreny 😖 😒
a ted to byla hruza☹
tchyne nepije takze konecne se s ni da vyjit🙂 jsem rada🙂

a co u vas doma noveho? 😀

nensy
23. zář 2009

a co jak bylo bez internetu bylo ti smutno nebo se to dalo vydržet 😀
to nevadí nela měla taky takhle a tedkon jak lítá tak to šlo dolu a už nepřibírá takže se neboj on to taky dostane dolu 🙂 a co těší se do školky nebo se mu nechce

nensy
23. zář 2009

teda tak to ti nezávidím já jdu 8 na mamograf a snad se letos dostanu na ty prsa 🙂 tak to je dobrý aspon náký dobrý zprávy co.tady nic nového není všechno při starým.lukáš jede 5 na hory se školou na týden do krkonoš tak se těším si myslím že mu to prospěje

ojo
23. zář 2009

ahojky 🙂

Andrej, Tomáš zatím umí jen vehementně povídat 😀 😀 přetáčí se akorát na bok, ale už jen chybí aby zvednul hlavu a už by byl na břiše 😀 😀 taky chce dělat furt jen blbiny, hraje si s hračkama a směje se nahlas a vodičku má taky rád, mele tam sebou jak ryba nebo plácá ručičkama do vody a řehtá se 😀 😀 😀

Honzík ti ještě nechodí do školky?? to už by mohl i na 8 hodin...to by si pak měla víc času 🙂 ale určitě je doma hodný, viď? 🙂

tak já si před chvílí přečetla tenhle článek, no a docela mě naštval 😠 😒
http://www.novinky.cz/ekonomika/179726-ceske-do...

Nensy, baráček určo lepší...páč teď nám zvýšili nájem o skoro 800,- 😖 koupenej ho nemáme, obec ho nechce prodat 🙄 zrovna, když teď maj snižovat ten rodičák, zvýšit DPH a tak ☹ ☹ 😠

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru