Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

lenkakubickova
autor
20. kvě 2009

Adélko: gratuluju ke zkoušce!!! 😵 😵 Neboj, utz bude v pořádku! 😉 🙂

nensy
20. kvě 2009

jo adel tak to ti věřím a ještě máš nákou zkoušku

pajulinkka
20. kvě 2009

ahojky holky tak zas nic ☹

andrea2210
20. kvě 2009

adelko gratuluju si sikovna 😵 😵 urcite to vsechno zvlaaadnes 😀

ahojky pajul.... tak to me mrzi,treba to vyjde priste 🙄

lenkakubickova
autor
20. kvě 2009

Pájo: ahoj 🙂 Jaktooo?? Žádná druhá // nebo dorazila mrška? 😕

nensy
20. kvě 2009

paji jakto jsi to dostala 😕

adellaide03
20. kvě 2009

Holky děkuju jste Zlatíčka.
Paji no to nám vysvětli? Přišla mrška?

pajulinkka
20. kvě 2009

Ahojky holky ano dosla mrska dneska odpoledne ☹ snad se to povede dalsi mesic 😉 skusim se aji obejdnat na gyndu bo jsem byla domluvena s DR ze pokud neotehotnim do 9 mesicu od vynechani HA tak mam prijit 😉 a neco stim udelame a uz to bude skoro 9 mesicu...zatim se mejte a dobrou noc

lenkakubickova
autor
21. kvě 2009

dobré ráno všem 🙂

Pájo: tak se objednej k Dr. a mezi tím jak na schvál se vám to povede 😉 😀 😀 Co šátek? Háčkovala jsi? 🙂

adellaide03
21. kvě 2009

Ahoj holky,
Paji určitě si na gyndu zajdi a jak píše Lenička mezi tím než Tě pošle na vyšetření se to povede jako mě 🙂
Ahoj Leničko jak se daří? U nás už te´d ráno je vedro jako v létě.

lenkakubickova
autor
21. kvě 2009

Adélko ahoj 🙂 Tady je taky krásně,konečně už je létooo 😵 😵 ...jinak se mám dobře,až na to,že je v práci honička,ale aspoň to utíká 🙂

adellaide03
21. kvě 2009

Leni zítra se to má prý zase pokazit, ale o víkendu už má být opět líp. Doufám, že už brzy napustíme bazén. Už se nemůžu dočkat 🙂

lenkakubickova
autor
21. kvě 2009

To počasí je děs...tak ať je pořád nějak normálně a ne takovýhle skoky ☹ ...a jak se učíš adél na další zkoušky? Kdy jdeš příště? A zítra jdeš na ten utz,viď? 🙂

adellaide03
21. kvě 2009

Ano Leni zítra jdu na ten ultrazvuk. Včera jsem si ještě zjišťovala různé věci i o odběru plodovky kdyby chtěli a nevím jestli to podstoupit nebo ne, fakt jsem na váškách.
Do Ostravy jedu ještě v pondělí odevzdat tu praxi kterou te´d píšu a ještě na zkoušku (ona to ani není zkouška) protože nás vyzkouší z referátu který jsme si připravili po skupinkách takže to je snad v pohodě, to si jen přečtu. Vybrala jsem si sekty takže to se dá okecat a pak už jen 5.6. státnice.

andrea2210
21. kvě 2009

ahojky holky hezke rano preju🙂

tak maly spinkal dneska kraaaaaaasne 😵 dopapal v 21:00 tu kasi a papal v 6 rano a spal doted🙂 🙂
takze vyspana jsem do ruzova, a on urcite taky🙂

dodelala sem lozni a jdu vysavat tak se zatim mejte hezky🙂

pajul tak to drzim palecky at to dobre u mudra dopadne 😉

ahojky adelko a Lenulko 😵 🙂 😉

lenkakubickova
autor
21. kvě 2009

Adélko,no tak to už máš školu hotovou, to zvládneš! 😉 🙂 🙂 ...Adélko,já osobně,bych na plodovku šla,nic za to nedáš a budeš klidnější 🙂 Uvidíš, co ti řeknou na utz, ale já bych do toho šla určitě,pokud by mi to Dr. doporučil.

lenkakubickova
autor
21. kvě 2009

Andrejko ahoj 😵 😵 ....no tak to je úúúžasný,že jste se takkrásně vyspali!! 😉 🙂 ...a dala jsi mu jinou kaši,nebo víc, že tak spal?

maicky
21. kvě 2009

Dobré ránko všem 🙂

Paji: Tak to mi mrzí ☹ Ale tak teď už to určitě vyjde, když piješ čajík 😉

andrejko: Tak to je paráda, že spal takhle krásně 🙂 Já už mam skoro vařeno a teď se dam do úklidu, ale abych řekla pravdu, tak se mi do něj moc nechce 😝

Adélko: Gratuluju ke zkoušce 🙂 A zejtra držim palečky, aby vše bylo v pořádku 🙂 A určitě bude. Třeba už Vám řeknou co to bude 😉

Leni: Ahojky 🙂 Tak co? Háčkuješ něco? Nebo čekáš na příze? Já jsem včera měla nutkání si koupit aspoň dvě klubka tady v krámu, ale pak jsem si řekla, že počkam, až dorazí ty objednaný 🙂

johanka007
21. kvě 2009

Ahojte 🙂
Adi,já byla na amniocentéze i na odběru choriových klků.

lenkakubickova
autor
21. kvě 2009

Veru ahoj 😵 ...teď jsem doháčkovala ze staré zásoby čepičku kamarádce a mám načatou jednu pro Nensy,té dělám klobouček. No a až to dodělám,tak si udělám stránky na MMB na prodej a budu dělat na kšeft 🙂 Prachy se neztratí a mě to baví 🙂 ....a včera jsem byla jak ty,pořád jsem chodila okolo galanterie a váhala,že si koupím aspoň 2 klubka 😀 😀 😀 ale přesně jsem si řekla,že vydržím,snad už dorazí! 🙂 A Nensy chce bílý klobouček a bílé mám plnou tašku, takže jsem to prostě nepotřebovala a počkám 🙂

lenkakubickova
autor
21. kvě 2009

Jani-Johanko,ahooooj 😵 😵 😵

nensy
21. kvě 2009

ahojky dobré ránko tak já jsem si dneska přispala 😀 včera jsem to dostala tak mě bolí břicho 😝

maicky
21. kvě 2009

Leni: Tak to je skvělej nápad, určitě se ti zakázky jen pohrnou 🙂 Si šikula 🙂 Já háčkuju jen pro naší malou a pro pár kamarádek, ale na kšeft bych na to neměla náladu 🙂 Háčkuju si pro radost a když mě to nebaví, tak to prostě odhodim 🙂 A navíc s Dádou toho času tolika neni, takže většinou háčkuju po nocích 😀 A až budeš mít stránky, tak mi pošli odkaz, ať se můžu pokochat 🙂

nensy
21. kvě 2009

to si myslím taky že se jí pohrnou je moc šikovná 😀

adellaide03
21. kvě 2009

Leni no jo strašně ta studia utekla, uvidíme jestli půjdu dál či ne?
Andrejko ahojky
Verčo no myslím, že už to půjde vidět, ale my si to stejně asi nenecháme říct.
Johanko-Janičko ano a dal se ten odběr zvládnout? Různě píšou různé věci, nejvíc mám strach z potratu.

nensy
21. kvě 2009

neboj adel já jsem teda na tý amniocenteze taky byla a dobrý měla jsem teda stoho strach ale dá se to vydržet zas tak staršný to nebylo

johanka007
21. kvě 2009

........no dalo,to víš že jo 😉 ......sice to bylo nepříjemný,ale dalo se to vydržet.Ucítíš malé píchnutí (jako když berou krev)a potom takovej tlak(jak to nabírají)....no a potrat je možný,ale snad jen v případě,žee nedodržíš,co Ti řeknou.A to je:ležet a dodržovat klid na lůžku 48 hodin(asi 48 už to nevím přesně a možná se to zase nalinko změnilo)......neboj se.Ono,když jdeš na banální operaci,tak Ti do papírů taky napíšou,že můžou nastat komplikace a že můžeš umřít....atd.
Ale samotný rozhodnutí je stejně na Tobě. 😉

johanka007
21. kvě 2009

Neboj se 😉

nensy
21. kvě 2009

fakt jo johanko tak to mě teda nic neřekli o ležení 😝

lenkakubickova
autor
21. kvě 2009

Veru: ono to tak horký nebude,neboj. Udělám tak 4-6 čepiček jako vzorek a pak až po obednání je uháčkuju. Ale každá kačka dobrá 🙂 Určitě, po víkendu udělám vzorky na MMB 🙂

Adélko: tak uvidíš,jak se ti bude chtít, studovat dál můžeš kdykoliv 🙂 ...a neboj se potratu beruško, to by jinak nedělali,kdyby něco takového hrozilo!

Ivuš ahoj 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru