Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

pajulinkka
21. říj 2009

Mno já taky....

pajulinkka
21. říj 2009

Koukám že tu Nensy píšem jen mi dvě 😉

nensy
21. říj 2009

jo taky na to koukám že jsme takové samotářky

pajulinkka
21. říj 2009

Mno jo no...mi to nejak rozjedem 😉

nensy
21. říj 2009

to jo ale je tady nák mrtvo

nensy
21. říj 2009

tak co paji jak to vypadá

nensy
21. říj 2009

tak koukám tady je furt mrtvo

pajulinkka
21. říj 2009

Mno zatim nic...taky porad cekam a nevim nevim ☹ Nechci ji psat 😉

pajulinkka
21. říj 2009

Teda nedalo mi to ale stejne sem Adelce napsala 😉 A odezva nádhernááá 🙂
Text sms: JSEM PO CISAŘI PROTOŽE JSEM MĚLA VYŠŠÍ TLAK A MIMINKO NESESTUPOVALO. VE 13:31 SE NÁM NARODIL KLUK DENIS MÁ 3700g A 49 cm.JE NADHERNY....

ADELKO VELIKANSAK GRATULACE :-* A Deniskovi vse nej do zivota at vam dela jen a jen radoooost :-* Tesim se na fotecku

pajulinkka
21. říj 2009

jo jinak ten testik jsem nekoupila protoze jsme prijeli az v v osm hodin

pajulinkka
21. říj 2009

Notak holky co je svama?Zadny reakce?

lenkakubickova
autor
21. říj 2009

Adélko: mooooooooooc gratuluju 😵 To je pořádnej kusanec chlapa! Přeju vám hodně zdravíčka a štěstí a ať vám klučina dělá jen radost 🙂
Hold tady je to začarované a všichni máte jen chlapy 😀

Pavlí: držím palce, ať ti vyjde těhu! 😉

pajulinkka
21. říj 2009

Dekuji Leni, ale stejne to tehu nebude 😉 tomu neverim...pri mem stesti 😉
Ted mam nejvetsi radost s Adelky :-*

johanka007
21. říj 2009

Panebože......Ada má kluka,jo? 😲 😲 To mě potentuj 😀

No gratuluji!!! 😵 😵 😵 😵 😵 Adi,ať se brzo zahojíš a Denis(postrach ulice)ať je zdravej a mírumilovnej chlapeček.
Chceme fotooooo! 😠 😵 😵
A má to za sebou 😎

pajulinkka
21. říj 2009

Mno skusim napsat jeste Adelce zda nema tel. s fotakem ze by nam ho mohla vyfotit a poslat mi foto a ja bych ji pak hodila ke me do albiku...ale ted uz ji nebudu rusit pisnu ji rano....Taky se tesim na foto 😉

pajulinkka
21. říj 2009

Ty mě to teda teď napadla jedna věc 😉 Mi máme souseda malého jsou mu 4 roky a jmenuje se taky Denis...a jak psala Johanka do zavorky POSTRACh ULICE tak náš malý Denisek je opravdu postrach ulice...pamatuju si jak asi ve 3 letech si hral s Izolepou a Katka(jako sousedka) delala kure a jak ho vytahla ze tam neco udela nebo podlije nebo co tak on ji tam tu izolepu hodil ona si toho nevsimla a hodila to zpatky do trouby a obed byl v Prd*ely 😀 Mi se teda smály jak divy ale ona ne 😀 😀 😀 a ted je uplne silenej ja jsem sla snim a s jeho segrou pro zakrslý králíčky a jako můžu říct že nechápu jak Katka s Ivošem (jeho rodiče) sním můžou vydržet 😀 😀 😀 😀

A jinak dneska budu mít zase orchstr alá krávy přivezly z pastvy....dneska přijela další várka...kua...ja se na to vykašlu ☹ ☹ ☹ ☹ Ale dovezly takový malý telátka tak se ani nedivim že tak bučííí 😉 😉 😉 😠 😠 😠 😠
zabijuje a sežeru jsem se rozhodla 😀 😀 😀

nensy
22. říj 2009

nazdárek dobré ránko 🙂
paji tak snad dneska 🙂

jinak adel veliká gratulace k miminku moc moc gratuluju at jste brzo doma 🙂

pajulinkka
22. říj 2009

Mno snad dneska...mozna pojedem na obed tak by se mohlo povest abych skocila do lekarny

nensy
22. říj 2009

no uvidíš paji jak budeš stíhat

ojo
22. říj 2009

ahojda 🙂

teeeda takový zprávy hnedka, jo?? 😕 😵 😵 😵 Adelko, mooooc gratuluji ke chlapečkovi, krááásný míry má...tak nakonec ne Mikulášek ale Denisek 😵 😵 😵 ať jste zdraví a spokojený....jestli budete někdo Adelce psát, tak určo pozdravuje 😉

tak holčičky určo bude mít Lenička 😵 😵

Tomík akorát chrní, tak se musím rychle osprchnout a umejt hlavu, pak budem papat, dneska má špenát s bramborem 🙂 🙂

nensy
22. říj 2009

no jo lenča a ještě paji zustává 🙂

liviky
22. říj 2009

holky ahoj 😉
adel - veelikánská gratulace 😉

nensy
22. říj 2009

tak malá mi ještě spí a mnaža ještě nedojel

pajulinkka
22. říj 2009

Mno ja podle genu asi opavdu bubu mit holku...protoze jedna segra ma 2 holky a druha segra ma taky holku 😉 🙂 A jen z pritelove strany maji zas same kluky 😀
Jo jinak jsem ted psala Adelce zda teda nema tel.s fotakem aby poslala foto...tak uvidim...

maicky
22. říj 2009

Ahojky všem 🙂 Leni, děkuju za zprávičku 😉

Adélko: Moooc gratuluju k Denisovi 🙂 Má krásný míry 😵 Přejeme mu vše nej do života, hlavně zdravíčko a Vám ať dělá jen samou radost a ne starost jako tomu bylo ve filmu 😀

nensy
22. říj 2009

no uvidíme třeba pošle fotečku 🙂 mi jsme samé holky a všichni máme klukÿ kromě mě 😀 tak zase musím bejt vyjímka 😀
ahoj veru tak co malej je furt hodnej

maicky
22. říj 2009

Ahoj Ivi: Jo jo malej je zatim pořád hodnej, tak snad mu to vydrží 🙂 Samozřejmě, že taky brečí, ale to je přes den, takže to je v pohodě. V noci ho většinou nakojim a pak zase položim do postýlky a chrní 🙂

nensy
22. říj 2009

tak to je dobře že takhle hezky spinká 🙂

nensy
23. říj 2009

nazdárek dobré ránko všem. 🙂

nensy
23. říj 2009

tak jsme dokoukali pohádku a pujdu něco dělat musím ndeska upect dvoje řezy

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru