Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

johanka007
2. říj 2009

Zuzi....tak jak....víš něco kolem Verči?
😒

nensy
2. říj 2009

já jsem taky napnutá jak struna

adellaide03
2. říj 2009

Ahoj holky
tak to jsem zvědavá kdy bude mít Verča malého u sebe snad brzy.
Já dnes byla ve škole a bylo to fajn být mezi lidmi a poznat nové lidi.
Teď mám nějakou depku, začínám mít strach s porodu ☹

ojo
2. říj 2009

hojky 🙂

zprávy nemám žádný, taky hypnotizuju telefon, ale nic.... 😅 jestli teď v noci nedostanu sms, tak jí zítra ráno písnu 😉 🙂

Adel, neboj se...to neni žádný hrůzostrašný zážitek 😉 🙂 nesmíš si strach připouštět, začni se spíš těšit 😉 🙂

johanka007
2. říj 2009

Adi...neměj.Porodní bolesti....to je jako hodně silná menska 😉A jestli máš opravdu strach,tak si hned na příjmu v porodce řekni,že chceš epidurál(na ztišení por.bolestí) 😉

johanka007
2. říj 2009

Adi, hernajs...kde máš foto Tomáškovýho domečku? 😠 😝

adellaide03
2. říj 2009

Já se asi ani bolesti nebojím spíš aby to dobře dopadlo abysme byli s miminkem v pořádku.

johanka007
2. říj 2009

U samotného porodu nebude jen jeden doktor.Ale většinou tam je celej team.Por.asistentka(někdy dvě),gynekolog(někdy dva)a pediatr(někdy dva)
Já tam měla sedm lidí.Tři gyndaře,dvě asistentky a dva peditry 🙂
Během porodu bude miminko monitorovaný.Co chvilku Ti přiloží sondičku na prcka. 😉 😵 Bude o vás dobře postaráno....uvidíš.Jak píše Zuzík.....TĚŠ SE!!!!

adellaide03
2. říj 2009

Jani děkuju. Já vím, že to tak je jen si myslím, že to asi na každého někdy padne a to je dnes můj případ.

johanka007
2. říj 2009

To bude boblýýý 😨

adellaide03
2. říj 2009

Věřím, že ano. Možná mě do toho stresuje ještě ta noha víš tak proto mám z toho i větší nervy.

nensy
3. říj 2009

nazdárek dobré ránko všem tady je dneska pěkná kosa snad se to vybere

nensy
3. říj 2009

ták jsem uklidila kuchyn a vařím polívku ještě musím povlíknout

lenkakubickova
autor
3. říj 2009

Ahoj holky 🙂
dlouho jsem tu za vámi nebyla,nějak jsem neměla sílu,ale už se mi po vás stýská,tak jdu nakouknout na novoty U mě zatím nic nového, za chvíli mi končí šestinedělí a 22.10. budu mít výsledky z imunologie,tak snad budemem moudřejší,ab jsme věděli,co bude dál... Trombomutace vyšly v pořádku! Jen jsem nevěděla,jestli se radovat,protože,pokud budou všechny testy O.K., tak nevím v čem je problém a budu se bát jít do dalšího těhu...no,uvidíme ...pokud bude vše v pořádku,byla bych pro normální snažení tak 3 měsíce,a když nic,tak půjdeme do dalšího IVF...prostě teď nejde dělat žádné závěry. avíc,teď to máme i v práci dost nahnutý,takže si prožívám fakt dost špatný období a doufám,že už to skončí! Dávají nám tu měsíc a buď firma skončí,nebo pojede dál.

Nensy: koukám,že máte baráček jo??? To jste v pronájmu? My teď koupili parcelu a chceme tak do 3 let stavět,pokud vše vyjde s prodejem bytu, musíme počkat na konec fixace.

Adélko: koukám,jak ti to letí 😕 To budeš mít za chvilku miminko u sebe 🙂 Jsem zvědavá,jestli tu uděláš tu krásnou tečku a konečně se tu narodí taky nějaká holčička! 😉 A ty jsi teď nastoupila na vejšku?

Zuzko: koukám,že malý roste naprosto šíííííleným způsobem,to tak letí 😕 ☹ A Tomášek je krásnej 🙂

Jani-Johanko: ahooooj, jak ty válčíš s klukama? Všechno v pohodě, co se týče zdraví? 🙂

lenkakubickova
autor
3. říj 2009

!!! Verča !!! 😵 😵 😵 😵

Možná předběhnu Zuzku,ale právě jsem dostala zprávu od Verči!!! 🙂 🙂 :

Ahoj vsem,jmenuji se Tomasek Janca,na svet jsem vykouknul v 5.17 s vahou 3230 a mirou 50cm. Uz jsem napapanej,vykoupanej a klidne si tu spinkam. A musim se priznat,ze jsem celej tatinek,takze skoro holohlavej 🙂

lenkakubickova
autor
3. říj 2009

Veru: gratulujuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵

ojo
3. říj 2009

jj Lenička mě předběhla 😀 😀

Verunce moooc gratulujeme a už se těším na fotečky 😵 😵 😵

lenkakubickova
autor
3. říj 2009

Zuzko: omlouvám se ti 😉 😅 ...ale je to tu samej chlap,chtělo by to tu holčičku 😀 😀 je to na Adélce 😀

ojo
3. říj 2009

Leničko, hodně jsem na tebe myslela, copak asi dělá a tak....asi taky hodně háčkuješ, viď?? 😉 🙂 v práci to je dost blbý 😖 ...no snad se prognozy nepotvrdí jako před půl roke,to vám taky hrozili vyhazovem, viď? budu držet palečky...ach jo, blbá krize..resp. podělaní američtí neplatiči 😠 🙄

Leni, snad výsledky dopadnou dobře, určitě lepší, než kdyby dopadly špatně...jedna paní tady má albumek, že prodělali 3 IUI a 3 IVF a až když přešla jinam, tak zjistili příčinu (asi myom, který bránil spermiím jít do dělohy...nevím) a po té, co ho odstranili, tak už je těhu 🙂 určitě to nevzdávej 😉 🙂

a koupili jste parcelu?? někde na okraji Prahy?? 🙂 🙂 baráček je baráček, že?? 😵 😵 😵

ojo
3. říj 2009

jj chtělo by to holčičku...tak třeba zrovna ty přivedeš na svět rovnou 2 holčičky 😉 🙂 🙂

lenkakubickova
autor
3. říj 2009

Zuzko: teď je to fakt blbý,zavřeli jsme pobočku speditéru v Hradci Krélovým, v Děčíně a v Praze ze 4 speditérů zůstali dva...je to na dlouhé povídání,ale utekli nám ty nejlepší speditéři a svoje zíákazníky stáhli s sebou,takže to je průser ☹ ...teď objíždí obchoďáci ty zákazníky a musíme čekat,jestli je stáhneme zpátky nebo ne...tohle je fakt na prd, to je hodně špatná situace... 😢 ...ale nikam sama nepůjdu,já tu budu dokud nedostanu výpově´d s odstupným,ať z toho aspoň něco mám...protože pro mě bude problém najít práci...vdaná,34 let,bezdětná...takže se budou akorát klepat,kdy jim odejdu na mateřskou a navíc,jak začnu chodit do Gennetu,tak razítka od Dr. řeknou svoje a můžou mě ve zkušebce radši vyhodit.... No,lepší na to nemyslet,nějak to dopadne,co se dá dělt,je fakt blbá doba a já práci potřebuju,uvázali jsme si další splátku pozemku na krk a navíc i kvůli mateřské,ale tak to je ještě daleko a ve hvězdách. No,uvidíme 😝 Těhu nevzdávám,ale všechna vyšetření jsou zatím o.k. tak je těžký se nebát jít do dalšího,pokud vyjde i imuno v pohodě. Proč se mi teda přestávají plody vyvíjet??? A už 3x? To asi není jen tak...no,radši o tom nebudu psát,nebo mě zas chytne depka 😉
Jo,pozemek jsme koupili na Berounsku přímo v Jívině, asi 2 km od komárova u Hořovic, je to 1032m2 a 299,-/metr, takže bomba!!! To jsme nemohli nechat ležet a je tam krásnej výhled 😵 😵 Prahu a okolí by jsme si v životě nemohli dovolit,tohle bylo fakt supeeeeer!!!!

lenkakubickova
autor
3. říj 2009

Zuzko: jinak s čepičkama se mi roztrh pytel,nevím co dřív 😝 Ale je to dobře,aspoň mám zábavu a i nějakou tu korunu navíc 🙂 Teď už dělám i zimní, ale potřebuju naháčkovat další vzorky a nestíhám ☹ ...teď se hodně prodává ta s tím buldočkem pro kluky,ale taky je to pěkná piplačka 😀 můžeš jen tak nakouknout: http://kubajda-hackovani.shop1.cz/

ojo
3. říj 2009

Leni...jj už jsem koukala 😉 🙂 tak aspoň nějaký přivýdělek,že? jen mít aspoň šestery ruce 😀 😀 😀
tak to jste koupili super pozemek 😵 😵 😵 to věřím, že jste ho tam nemohli nechat ležet 🙂 ...jen kdyby se tady na Čachrově taky něco objevilo, tak hned po tom skočíme 😀 😀 😀 tak snad se práce ještě rozjede...budu držet palečky 😉 😉

ještě mám info o Verči manži, prý je Tomík teda plešatý po taťkovi, ale ukřičený je po mamce 😀 😀 😀

lenkakubickova
autor
3. říj 2009

no právě, ne šestery ruce,ale aspoň destaery 😀 😀 😀 ....jojo,říkali jsme si,že ikdyby tam ležel ladem pár let,tak jsou to uložené peníze a jednou stejně baráčekchceme,tak prostě buď za roky po skončení fixace postavíme,nebo dýl,podle financí, to už je pak jedno,hlavně,že je pozemek!!! 🙂 Budu drýet palce,ať tam jednou něco seženete taky!

Jooo,tak to je pěkný teda, to, že je malý ukřičený po mamince...ale aspoň se nezapře,že je prostě jejich 😉 😀

adellaide03
3. říj 2009

AHoj holky
Je to je nádhera včer ase narodila holčička jedné mé známe chudák 12 dnů přenášeka a dneska ráno Verča, tak teď už fakt zbývám jen já, boji, bojim.
Leničko kočko naše ahojky. No jsem zvědavá jestli to teda na konec bude ta holčička. Je fakt, že mi ji všichni tipujou, ale zase pokaždé na ultrazvuku mi říkají chcete vědět nebo víte pohlaví když řeknu že ne tak mi řeknou, že oni to ví, že je krásně vidět co to bude tak uvidíme.

nensy
3. říj 2009

nazdárek ahoj leni.
jinak verče všechno nej k narození miminka

lenkakubickova
autor
3. říj 2009

Adélko: musí to být holčička!!! 😉 Jinak to tady bude nějak zakletá diskuze 😉 😀 😀 😀 a neboooj, každá ženská porod zvládla,tak to zvládneš taky,však se na vás bude těšit mimčo a vy na něj,to za tu útrapu stojí 😉

Ivuš: ahoj 🙂

adellaide03
3. říj 2009

Jo Leni já vím, jen včera na mě padl nějaký splín dneska už to zase vidím jinak.Jo taky ses mě ptala na tu školu. No jo nakonec jsem se tam po odvolání dostala tak jsme měli včera úvodní přednášky, Martin je tak hodný, že si vzal hodno odvezl mě tam, pak teda jel do Zlína (kde on studuje poslední rok) a přijel zase za mnou.

lenkakubickova
autor
3. říj 2009

Adélko: tak to gratuluju,že jsi se dostala!! 🙂 Milan je dnes poprvé ve škole,teď má poslední rok,tak to bude asi náročný,ale už aby to měl za sebou! 🙂 A držím palce,ať je těch slínů co nejmíň,ale je jasný,že máš obavy, ani nemáš ponětí do čeho jdeš,ale ono je to možná lepší 😉 ...sakra,letí to hrozně!! Kuukám jako ďas,že už to máš za pár! 😕 😕

jen mě děsně mrzí co ty hajzlíci udělali s mateřskou ☹

http://ekonomika.idnes.cz/materska-pristi-rok-v...

adellaide03
3. říj 2009

Jo s tou mateřskou mi ani nemluv. Hlavně že chtějí aby se rodily děti. No jo no někde se šetřit musí. Já jsem ráda, že jsem se tam dostala i když to bylo až na odvolání, ale to je jedno. V9m, že to s mimim bude těžké, ale chci to zkusit a věřím, že když mi moji blízcí pomlžou, že to půjde. Seznámila jsem se tak s holkou, která má tři děti (i když nevypadá, mimochodem je Ti strašně podobná), dvě děti má v pubertě a nejmladší má dva roky a říká, že se to dá zvládnout protože s malým předtím taky studovala tak mě to tak nějak trochu uklidňuje.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru