Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

luci1980
18. říj 2009

Ahojky holky, moc teď nechodím k pc, nahlásit se na koníka jsem úplně zapomněla 🙂

Takže : 25.9.09 v 4.33 hod se nám narodil Davídek, úctyhodné míry našeho malého obříčka při narození byly 4650g/56cm 😎 Je to kus chlapa. Nakonec všechno bylo špatně, nechali mě dlouho přenášet a i přes to, že porod se ohlásil v noci sám, během 45 minut jsem byla otevřená a do porodnice jsem za tuto dobu dorazila na 8 cm otevřená a nešli jsme ani na hekárnu, ale rovnou na sál tlačit, tak se malý narodil nakonec akutním císařem, protože po píchnutí vody vyteklo místo vody zelené bláto a tak přišel primář a ihned mě odváželi na sál a řízli. Malý nebyl dorotovaný a úplně sestouplý, takže by to ještě chvilku chtělo polohovat a prodýchávat kontrakce a to už nešlo, protože šlo našemu semišáčkovi o život. bylo to všechno hrozně rychlý a provázeli to šílený nervy a strach, ale už zapomenuto, jizva zahojená a máme úžasné miminečko a hlavně, ZDRAVÉ !!!

Mai, moc gratuluji k narození Tomáška, hned jsem ošmírovala album, je úžasný a malinký 🙂 Jak porod? Nebudu dočítat... rychlé, pohodové? myslela jsem na vás 🙂

Adélko no a je to na Tobě !!! držím palce 😵

mirka755
18. říj 2009

LUCI pro kristovy rány, kde jsi rodila že tě ti hulváti nechali přenášet ☹ až byl malý v zelené vodě!!! Takhle nechali přenášet i kamarádku a měla to samé, až na ten císař - ten nestihli a roztrhla se úplně šíleně 🙄
Přeji Davídkovi hodně štěstíčka, zdravíčka a aby byl v životě mooc šťastný klučík 😵 ♥

johanka007
18. říj 2009

Luci ahoooj

Týýý jo, 😅 to je macíček.Je hezounkééééj....bobušínek 😉 😵
Přeji chlapečkovi strašně moc zdravíčka a ať ho má každý moc rád. 😵 😵 😵

Lucko to sis užila teda.A vím o čem se bavíš. ☹ U Marečka jsem měla taky takovou pl.vodu 😖 a následně císař. 🙄

nensy
19. říj 2009

ahojky dobré ráno všem.
teda luci gratuluji to byl teda pěknej kusanec 🙂 tak hlavně že jste oba v pořádku 🙂

nensy
19. říj 2009

luci malej je moc krásnej 🙂

pajulinkka
19. říj 2009

Ahojky dobre ranko, tak co jak je? Ja mam dneska hlidaci den a aji zitra budu mit hlidaci den...Hlidam synovce mno tak se ted koukame na disney chanel :D na pohadky..ted chce koupit fotbal :D

pajulinkka
19. říj 2009

JO a jinak sjem denska asi zase dostala MS ☹ nehcapu to ☹

adellaide03
19. říj 2009

Ahoj holky
Luci teeeeda to jsou ale cvoci, kamarádku u nás taky nechali přenášet 12 dnů, ale naštěstí tam bylo vše OK. No hlavně, že je Davídek zdravý, ale je to fakt hnus.
Paji MS?Vždyť si jí měla nedávno ne?
Ivi co Nelinka už je to lepší?

nensy
19. říj 2009

ahoj adel no moc ne ale už se snaží odkašlávat.zitra jdem k dr tak uvidím jestli jí dá antibiotika

adellaide03
19. říj 2009

Tak snad to bude lepší a antibiotika nebudou zapotřebí.

nensy
19. říj 2009

no to doufám uvidíme zítra

adellaide03
19. říj 2009

No to jo. A co dneska vaříš nebo máš uvařeno?

ojo
19. říj 2009

ahojky 🙂

Lucinko mooooc gratuluju 😵 😵 😵 malý je krááásný buclík, hlavně že je zdravý a už jste všichni pohromadě 🙂 🙂 🙂 to je dobře, že už je porod zapomenut, no ne vždycky to je nejkrásnější zážitek 😔 ale nechápu ty doktory 😠

my dnes měli úžasnou noc, jsem nějaká přespalá 😀 😀 no jsem zvědavá, jaký to bude, po změně času 😅

adellaide03
19. říj 2009

Zuzy já jsem dnes taky celkem vyspaná.
Holky pořát máme trable s těma vosama, ale už jsme příšli asi na to kde jsou a jak se tam dostaly tak se to tam vystříkalo a uvidíme. Teď zatím už nelítají, ale jen tak lezou po podlaze tak snad brzy zdechnou všechny a budeme mít klid.

nensy
19. říj 2009

teda adel to vás lituju mi jsme to měli taky a vubec jsem nemohla ani spát když jsem si předsatvila že mi ty potvory všude lezou 😝

tyntyna
19. říj 2009

Ahoj holky,

Lucinko, jé ty jsi rodila v den kdy nás propouštěli z porodnice domů. Moooooc gratuluji k Davídkovi, to teda je opravdu pořádně kus chlapa. 🙂 Hlavně, že to všechno tak dobře dopadlo a jste v pořádku. A co Anetka, jak se chová k Davídkovi?

Adélko, jak se cítíš? A kdy jdeš na kontrolu a máte tam ještě tolik sněhu? Teda to máte s těma vosama trápení.

Ivu, jak se máš? Koukám, že malá je nemocná, ono tohle počasí je na to jak stvořený.

Zuzanko koukám, že malýmu je pět měsíců to tak strašně letí. A jak se máš a co Tomášek je hodný?

nensy
19. říj 2009

ahoj jani jo je snad to vyleží tedkon šla spát s řevem ale šla 🙂

tyntyna
19. říj 2009

Ivu je to hrozný, když jsou děti nemocný. Tak snad jí brzo bude dobře. A co dnes budeš mít k obědu?

nensy
19. říj 2009

já vařím guláš a nakládám maso na čínu

tyntyna
19. říj 2009

Tak to zní moc dobře. Já budu mít dnes maso a k tomu zeleninu s bramborem. Teď čekám ,kdy se Honzíček vzbudí na papání pak půjdu tady poklidit a vyžehlit.

nensy
19. říj 2009

jo a co už jste byly venku s honzíkem

tyntyna
19. říj 2009

Ivu, s Honzíkem chodím ven už od druhého dne co nás pustili z porodnice na půl hodiny prvních týden a pak na hodinu, když bylo hezky. Ale teď co je tak hnusně tak jsme doma. Myslela jsem, že dnes půjdeme po dlouhé době ven, ale nějak se to tam mračí tak s toho asi zase nic nebude. ☹

adellaide03
19. říj 2009

ˇIvi právě je máme ve špajzu a lozí teda většinou v kuchyni a na wc máme tam větrání a letos v létě jsme měli v chalupě hnízdo no a teď se ty samice chtějí zahrabat a hledají kde a tak lezou tam, ale snad už je brzy všechny vypudíme. Mám strach hlavně pak kvůli miminku.
Janičko ahojky no jo sněhu je pořát moc ale zrovna před chvíli to konečně prohrnuli síce ne až přímo k nám, ale to se bude muset vyházet. Teď už jsem přece jen klidnější kdyby něco. Na ko půjdu buď zítra nebo ve středu podle sněhu.

tyntyna
19. říj 2009

Adélko tak třeba sníh brzo roztaje. Koukala jsem, že máš v albumu kočárek je moc nádherný. A kde máš fotky bříška?

tyntyna
19. říj 2009

Holky já musím končit malý popkakává a velký ho zlobí.

tyntyna
19. říj 2009

Mějte se moc krásně a až budu mít čas tak se zase ukážu. Musím ještě poklidit a vyžehlit.

ojo
19. říj 2009

Ahoj Jani, to víš, letí to...hlavně to teď spíš vidím na Adelce, že už bude za chviličku rodit 😅 😵 Tomík je stále hodný...no spíš svatý 😀 ...teď ještě víc, jak ho dokrmuju mlékem, už mu totiž moje mlíko nestačí, tak některá kojo nahrazuju UM, a kojím už jen tak 3-4x denně a už papáme i zeleninku 🙂 🙂

Adelko, ty vosy jsou hrozný 🙄 já je jednou vypalovala u kamarádky na balkone, měli zespoda zábradlí malý hnízdo...no chytla jsem asi 2 žihadla, ale hnízdo jsem zapálila a shořelo 😅 tak snad je brzo vypudíte, to musí bejt strašný, aby takhle lítali doma 😕 😖 😖
tak teď už i u nás vykukuje slunce a po sněhu už ani památky, tak to snad i u vás bude trochu tát 🙂 🙂

jdeme papat 🙂

nensy
19. říj 2009

to jo teda adel hlavně aby jste našli kde se hnízdí aby se vám to tam pak na jaře nebo kdy nevyrojilo

pajulinkka
19. říj 2009

Adelko, mela jsem ji pred 5 dny...celou dobu nic a ted zase ja nevim co je 😠 😠 😠

pajulinkka
19. říj 2009

Ale neni to MS ale spis jen takovy spineni!!! Já nevim co si o tom myslet 😒

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru