Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

andrea2210
22. lis 2009

ahoj nensynko, ja se taky tesim🙂 🙂 doufam ze neco vyberem 😀
jinak vcera u tchyne super🙂 udelala nam domu cinu a upekla dort takze nemusim aspon varit...
a musim rict ze cina se ji fakt povedla, nabalila nam domu tasku a sli jsme byly jsme tam tak 2 hodky
a nevadilo mi to 😀
akurat zas mela malou na vikend....

a co vy nensynko jak se mate 😉

nensy
22. lis 2009

takže tchýně už je dobrá jo tak to je super

andrea2210
22. lis 2009

jojo nensynko uz tak trictvrte roku nepije, stara se no, takze jsem rada 😅
tak ja jdu udelat polivku aspon a pak vyrazime zatim se mej papa 😀

nensy
22. lis 2009

tak to je dobře a užijte si to zrovna vám vyšlo počasí

adellaide03
22. lis 2009

Ahoj holky
tak jsem zatím zvolila techniku vyčkávací a uvidím jak to dopadne.Tak nějak jsme si promluvili a snad i vyjasnili pár věcí. Nechci zahodit šest a půl let života s ním a navíc když máme spolu malého tak uvidíme snad se to poddá a bude to zase jako dřví.
Andrejko a s tím neklidem máš pravdu byl v noci strašně zlobivý nechtěl odemě pít tak jsem ho musela přikrmit a i přesto to nebylo ono.

nensy
22. lis 2009

adel a co ti vubec udělal to jsi nám neřekla 😕

nensy
23. lis 2009

nazdárek dobré ránko všem tak lukáš už je ve škole a nela mi ještě spí

andrea2210
23. lis 2009

ahojky....

adelko to urcite s tchyni vid?? 😖

nensynko tak to si pospala teda ze?adoch mi vstaval v pul 7 a Honzik ted tak jdu vysat a vytrit
a mam hotovo uz mi i pracka doprala 😀

adellaide03
23. lis 2009

Ahoj holky
ono je to trochu složitější a na delší psaní tak až budu mít čas tak vám to povím.
Andrejko Ty si teda šikulka takhle to pěkně zvládáš.
Holky malý má ucpaný nosík a nevím čím mu ho uvolnit.Čistili jsme,vysávali normální odsávačkou, dokonce dávali i kapičky pro miminko (jen ty trochu pomohly, ale není to ono ☹

nensy
23. lis 2009

ahojky jo přispala si ale už vstala

ojo
23. lis 2009

ahoj holky 🙂

zabavu jsme si užili 😵 😵 a včera jen polehávali, byli jsme jak přejetý válcem 😅 Tomík byl zlato, celou noc chrněl až do 6h do rána, my dorazili kolem 2h ráno a pak spal ještě do 8h, tak jsem se trochu prospala 🙂 🙂

Adelko, a jaký máš kapičky?? já používám Libenar 😉 někdo si chválí vincentku ... a ten Libenar teda kapu i když rýmu nemá, jako prevenci 😉 a zkus koupit tu odsávačku na vysavač, jestli máte regulaci výkonu, ta je fakt super a určitě mu uleví...stojí okolo 300kč 🙂 a na noc mu dávej přes šprušle mokrý ručník, aby měl vlhký vzduch, bude se mu lépe dýchat 🙂 ...a bylo by super, jestli máš doma eukalyptovou vodičku, tak to kápnout do tý vody a tak namočit ten ručník 😉 a třeba i můžeš dát pod matraci pod hlavu nějakou knížku, aby se mu trošku zvýšila hlavička, to mu také pomůže lépe dýchat 😉
moooc mě mrzí, že tě přítel zklamal ☹ zrovna v tuhle dobu, kdy byste naopak měli být spolu a štastni, když máte doma takový uzlík 😨 a to je to tak vážné, že čekáš, že zůstaneš sama?? 😕 ☹ no přece miminko taky plánoval, tak snad by vás teď chvíli po jeho narození neopustil....hlavně se drž a zachovej chladnou hlavu, snad to nebude tak horký, jak se zdá... držím palečky 😉

Adrej, tak fain, že u tchýně dobrý a že se drží 😉 🙂 🙂 a s tím žehlením, to je práce, která mi fakt nebaví a nemám ji ráda, tak to nedělám 😅

tak já jdu ještě supsnout do pelíšku, Tomáš si hraje v postýlce, tak si trochu zdřímnu 😀 😀

nensy
23. lis 2009

nazdárek tak jsme doma byly jsme nele koupit kalhotky

adellaide03
23. lis 2009

Zuzi moc děkuju za rady.Dávám mu ten Libenar, to nám dali v porodnici, pořádně jsem mu to odsála a je to lepší. Musím zaklepat. Mám teda normální odsávačku a určitě chceme koupit tu na ten vysvač i když jsem ze začátku byla proti. Říkala jsem si aby to miminku nějak neuškodilo, ale to je blbost protože to by nemohli prodávat. Všichni v mém okolí si ji chválí tak uvidíme. Co se týče přítele tak nějak jsme si to vyříkali a uvidíme.Nechci zůstat s malým sama a on o nás taky nechce přijít a opravdu na druhou stranu je moje velká opora. Vím, že život není pořád jen růžový tak snad to překonáme a bude to zase jako dřív.

ojo
23. lis 2009

Adel, no určo ji kupte, já jsem se jí taky ze začátku bála, ale je to v poho, vyzkoušela jsem ji na sobě a jen to šimrá 😉 co slyším, jak prý děti u toho řvou jak tur, ale já Tomíka naučila, že se nemusí bát, vždy když jsem mu šla vysát i jen holuba, tak jsem mu u toho dělala opičky, smála se a tak 😀 ...a teď to snáší úplně v pohodě, ví co ho čeká a nechá si odsát i když je na bříšku a smeje se u toho 😵 😵

to je dobře, že jste si to s přítelem vyříkali, snad to byla jen přeháňka a bude vše ok 😉

adellaide03
23. lis 2009

Zuzy no on je Denisek ještě malinký ale je fakt, že už krásně kouká tak bych ty opičky taky mohla zkusit a třeba to zabere. I když já jsem mu to vytahovala jak byl hladový takže křičel i z toho.

ojo
23. lis 2009

Adel, no ze začátku měl Tomík vykulený oči a tak, ale něžně jsem na něj mluvila...to pak až začal vnímat, tak jsem se usmívala a hrála si s ním při tom 😉

Míra se teď dívá na zprávy a Tomáš mu u toho dost nahlas povídá 😀 😀 😀 glaglagla, dadada, vavava... 😀 😀 😀 fakt sranda 😀

a už jsem zadělala 2 těsta, tak ještě zítra slepovaný a možná rohlíčky a dám se do pečení 🙂 a tenhle týden musím natrhat někde jedli, v neděli je už advent 😲 🙂

nensy
24. lis 2009

nazdárek dobré ránko
tady je strašnej vítr a už mám napečeno 8 druhu

ojo
24. lis 2009

ahojky 🙂 tady to taky funí 😖

nensy, neříkala si, že letos moc nepečeš?? 😅 😉 😀 😀

nensy
24. lis 2009

no právě želetos moc nepeču jinak tak 16 druhu

nensy
24. lis 2009

tak jsme měli čočkovou polívku a jsme po večeři

nensy
25. lis 2009

nazdárek dobré ránko všem
andrej tak jak jste nakoupili v polsku

nensy
25. lis 2009

tak lukáš už odjel do školy a malá s manžou ještě spí

nensy
25. lis 2009

zuzko a co ty už pečeš nebo ještě ne

andrea2210
25. lis 2009

ahojky holky....

jak se mate???co prcci???

nensynko uz mas tolik???? ty brdo,,, smekam 😝 😵

v Polsku nic moc☹ nakonec jsme byly v Ceskem Tesine a jestev Karvine v tescu, tam sem koupila
Adochovi takovou tahaci housenku od Fisher Price + vkladaci kostky do takove hracky,,,, + obleceni nejake
a Honzikovi hraci Hokej,a boby s volantem, ktere hrooozne moc chce 😅
jo a zitra jdem pro kolo Honzovi mamca nam prispeje takze ten bude mit obrovskou radost 😵
o vikendu mu jdeme jeste nakoupit nejake to obleceni a jeste neco dokoupime a uz mame vse 😵
a co vy? uz mate nejake darecky?

nensy
25. lis 2009

tak jsme doma jdu dělat oběd
andrej jo mám ještě bych něco chtěla asi ale až zítra

ojo
25. lis 2009

ahojky 🙂 dneska tu je azuro 😎 😎

nensy, no já mám zaděláno na dvoubarevný slepovaný, pracny a sirky...tak se dneska do toho pustím 🙂 🙂

Andrej, tak aspoň něco jste pořídili 🙂 🙂 já mám jen pro mamču knížky a toť vše 😅 poslala jsem mail příbuzenstvu, co chceme my pod stromek a ať taky pošlou svoje přání mailem, ať nekupujem zbytečnosti, tak čekám na seznam a pak nakoupím 😅

nensy
25. lis 2009

ahoj zuzko no vidíš taky jsi šikulka ty sirky jsou výborný akorát se strašně drolej když je upečeš

ojo
25. lis 2009

nensy, no já ty sirky dělám poprvý, tak nevím 😅 budu je tvarovat mlýnkem a pak jeden konec namočím do čokolády 🙂 na obrázku v kuchařce vypadalo moc chutně 😀

nensy
25. lis 2009

jo jako jsou moc výborný to je fakt

ojo
25. lis 2009

tak jsme přišli z prochajdy, bylo tam fakt krááásně sluníčko 😎

tak a jdu se vrhnout na ty pracny...zkusím vyčíst z návodu, jestli naše trouba umožní péct na dvou plechach, aby to bylo rychle hotové 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru