Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
14. led 2010

Ahoj holky
Ivi dkuju mám fakt radost, že to jde i s miminkem.
Dneska už spal Denisek hezky do půl čtvrté, pak se vzbudil o půl šesté trochu si cucnul a usnul u nás v posteli a spinkal až do osmi a to už jsem ho šla budit 🙂 takže ten včerejšek byl asi fakt z té mé nervozity.

mirka755
14. led 2010

téééda nejsem tu nějakou dobu a teď koukám, že ZUZI je těhotnááááá!!!! Moc gratuluji, to je super 😵 že Vám to tak krásně vyšlo brzy 🙂 . To jste chtěli viď? A už vybíráte jména ?

Já byla v úterý s Ondrou na půlroční kontrole, míry má 9,37kg a 72cm, je to kusan. Doktorka se smála 😀 , má skoro to samé co Aní v roce

ojo
14. led 2010

ahojky 🙂

Adel, tak super, že Denisek už spinká jako dřív 😵 ...to víš, oni to ty miminka vycítí..kort když kojíš 😉 🙂

Miruš...no zas tak brzo jsme nechtěli 😅 ale nevadí, já se těším 🙂 🙂 a Ondra je teda kusanec a jak je dlouuuuhej 😕 🙂 🙂 ...Tomáš měl v půl roce něco přes 6 kg 😀 😀 😀

andrea2210
14. led 2010

Mirusko no hezky teda🙂
my meli na 10 mesicni 12 500g 😵 je taky vetsi nez Honzik byl ale ne o moc 😉

Zuzi a jak ti je?? nevolnosti??? nejak sem moc nedocetla...

Jinak ja se tesim na sobotu davam oba k nasim a jdem pariiiit 😵 no ale jako bude mi i smutno☹
dam je tam kolem 7 vecer a v 8 rano si pro ne naklusu 😀

ojo
14. led 2010

Andrej, super, že jdete pařit 🙂 🙂 my taky v sobotu jdem na zábavu, budem spát u našich, tam to pohlídá teta a my všichni i s našima jdem do vsi na hasičskej bál 🙂 🙂 no jako loni 🙂

jinak nevolnosti žádný 😅 ale to jsem neměla ani u Tomáše...akorát občas zacítím bolest na bradavkach nebo píchnutí v podbřišku 😝 ale fakt jen občas...jinak fakt nic...bůhví, jestli sem fakt těhu 😕 😀 😀 😀

adellaide03
14. led 2010

Ale jo Zuzko těhu určitě si. Kdyby ne tak by na testu nebyly takové tlustice a mě ze začátku těhu taky píchalo v podbříšku takže neboj určto tam je další mimi.
Andrejko bezva, že se jdete pobavit člověk si někdy potřebuje odpočinout. I když je pravda, že mě stačí jen když jsem třeba teď byla na chvíli bez malého a bylo mi smutno. Na noc ho určitě ještě dlouho nenechám a na víc dní už vůbec. Tchán pořád jak se těší na léto až bude mít dovolenou, že ho na pár dní pohlídají, ale já jim ho na pár dní určitě nedám. Pro děti do věku tří let je totiž nejdůležitějším bodem matka, ona je jejich sprostředkovatelem ke všemu (to nám říkal na jedné přednášce jeden bezva přednášející a já s ním souhlasím) takže možná třeba na jednu noc, ale na dýl v žádném případě. To není pro mě. Navíc tchýně je všelijaká takže ne ne.

andrea2210
15. led 2010

ahojky🙂

Zuzi to se maaate na bal jo??🙂 nooo ja se chci uz odreagovat,,,, nekdy me prepadne depka,,, z
toho kolotoce a litani ale ono to dalsi den prejde...🙂dlouho sem nevidela i kamaradku tak se na fakt
dost tesim....
Urcite si tehu 😵 nevolnosti byt nemusi, bud rada ze je nemas 😵

decka jeste spi 😅 😵 a ja uz peru...🙂

adelko ja bychje nikdy na vic dni nenechala ja jdu vecer z domu a hned rano si pro ne naklusu,,,akurat
mamka ma chudak rikala at spim do obeda a at spocnu jenomze ja bez nich nespim bohuzel........ 🙄
ja ani Honzu nikde nedavala tak 1 za mesic nebo 2 tak jak zitra dam na noc a rano sem hned u nich 😵

Jinak HOLKY PRODAVAM po ADAMOVI veci vel 6-9mesicu a 9-12 mes.meli BYSTE NEKTERA ZAJEM?????
Jinak JE ODNASIM DO BAZARU hromadi se mi TO!!!!!
jsou prevazne znaska CHEROKEE!!!

ojo
15. led 2010

ahojky 🙂

tak my dneska byli na kontrole a Tomáš už je zdráv jako rybka 🙂 🙂 a váží 7600g a měří 70cm...teda kam se hrabem na Mirušky Ondru 😅 😉 😀

Adrej, já tu mám věcí zatím dost...švagrová mi taky něco šoupne 😉 a to chodítko už mám od kamarádky, tak taky bohužel 😅 ale určo se budou hodit třeba Adelce 😉

já bych se teda nebála Tomáše našim nechat třeba na víkend...klidně i v létě...ale pochybuju, že by se naši do toho hrnuli 😅 😀 😀 ale určo to uvítám, když bude druhý dítko 🙂 ale musím říct, že je to taky divný pocit, když jsem jim ho nechala na hlídání a jeli jsme tenkrát do Plzně...no bylo to jen na dopoledne a už se mi stýskalo 😅

adellaide03
15. led 2010

Andrejko jak už jsem Ti psala. Mám teď věciček dost tak snad pak až budeš mít další odnosené věcičky.

Zuzy já bych se taky naším nebála nechat Deniska, ale bydlíme s nimi (oni nahoře, my dole) takže to zas takové hlídání není, ale mamce teď nebylo nějak dobře tak bych jí tím nezatěžovala, ať se v noci vyspí. Jen prostě tchánovcům ho na tak dlouhou dobu nenechám, teď rozhodně ne. Však budou mít v červnu další vnouče tak jim pak třeba švagr se švagrovou nechají na pohlídání jejich. Mě taky totiž štvou ty jejich kecy. Když byl v bříšku tak pořád mleli kolik mu toho koupí a dají a co mu dalí? Nějaké chrastítka, bryndáky, odsávačku na vysavač a toď vše. Moje mamka mi toho pro něj koupila hromadu. A přitom mají daleko víc peněz než naši. Mě teda nejde o to aby mu to dávali, já mám věcí a všeho pro něj dost, ale tak se neměli chvástat no ne? A ještě jedna věc mě štve. Mají psa, zlatého retrývra a tchán pořád na Deniska, no to už se těšíš až budeš noře jezdit na hřbetě a pít z jedné misky že? Já teda zatím nic neříkám, ale pokud by to měli praktikovat tak určitě zakročím a to rázně, protože tohle se mi nelíbí. Vždyť ten pes bude větší než on 😠 fakt už teď z toho mám nervy.

nensy
15. led 2010

koukám andrej že budete za 3 týdny slavit rok co tak to bude něco uteklo to jako voda

ojo
17. led 2010

ahojda 🙂

tak mám novinku, Tomášek už začíná lozit 😵 😵 dneska už zkoušel první pohyby a koordinoval ruce i nohy...takže určo brzo poleze jako fík 🙂 🙂

byli jsme včera na bále, tak jsme si to užili...akorát jak ještě nikdo neví, že jsem nejspíš těhu, tak mě lákali na panáky, tak jsem vypila dva whiskey creem 😖 to byl to tlamolep, tak snad mimi ta troška neublíží 😅

adellaide03
18. led 2010

Ahojky holky
Zuzko tak to je paráda,, že Tomášek začíná lozit. Ani se nenaděješ a bude chodit že? Neboj ty dva panáci miminku neublíží. Já jsem na Valentýna ještě nevěděla, že jsem těhu a vypila jsem docela dost vína a Deniskovi to snad neublížilo. A pak jsem taky torchu pila na začátku března když jsme byli na narozeninách synovce a nechtěli jsme ještě nikomu říct, že čekáme mimi tak jsem taky vypila dvě deci takže to určitě miminku neublíží. Já se teď pořát učím, ale dnes mi to moc nejde. Brouček byl vzhůru 1:45, 4:05 a něco po šesté hodině. ☹

ojo
19. led 2010

no holky, tak už tu moc chodit nebudu, Tomáš už se pěkně rozlezl a objevuje celý byt 😀 tak ho musím mít na očích 😅

snad se všechny máte ok 😎

adellaide03
19. led 2010

Tak snad nás aspoň občas poinformuješ jak pokračuje Tvoje těhulkování Zuzo co?

ojo
19. led 2010

adel, jj určo budu chodit pořád, když bude třeba Tomáš spát 😉

zatím vše ok, jen občas zabolí prsa, ale jinak pohodička 😵 už jsem zvědavá na tu kontrolu v pondělí 🙂

adellaide03
19. led 2010

Taky jsem na Tebe zvědavá a těším se na infošky. Já pořád přemýšlím jestli jít ve čtvrtek na zkoušku nebo ne. Je toho moc. Sice jsem to všechno přečetla, ale nevím nevím. No na sto procent se rozhodnu až zítra. Chtěla bych to už mít za sebou a mít zase na chvíli čistou hlavu.

adellaide03
21. led 2010

AHoj holky,
tak se musím pochlubit. Dnes máme tři měsíce a já jsem je oslavila tak, že jsem zvládla hodně těžkou zkoušku ve škole a protože byla poslední tak mám o to větší radost, že se škola dá zvládat i s prckem. A taky jsme byli na kyčlích a pan doktor říkal, že je máme krásně předpisové tak mám dnes skvělý den. 🙂

ojo
21. led 2010

ahojky 🙂

jééé Adelko, tak to moooc gratuluju 😵 😵 😵 a fakt teda smekám, že školu zvládáš při prckovi 😎 😎 a samo gratuluji Deniskovi k 3měsčnímu výročí 😀 fain, že máte kyčle ok 🙂 🙂

u nás nic nového...dneska jsem teda načapala Tomáše jak chmatá po kytce 😲 😲 doufám, že si nic nestrčil do pusy, nevypadalo to...byla to africká kopřiva a nenašla jsem na netu, že by byla jedovatá 😅 tak snad bude ok...teď ještě spinká 🙂

adellaide03
21. led 2010

Teda Zuzy teď už je to náročnější že aby něco nespalal co? Jo jsem taky ráda, že to zvládám i s mimiškem. A to jsem v tomto semestru byla ve škole jen jednou. Ono je to stejně jedno protože dálkové studium je hlavně o samostudiu a já mám tu výhodu, že hodně věcí si pamatuju ještě z předešlé školy, ale je fakt, že mi to, že to zvládán zase pěkně zvedlo sebevědomí. Jsem fakt ráda, že jsem se do toho pustila.

pajulinkka
22. led 2010

Ahojte holky, koukám koukám a Ojo je těhulka!!!Pošli nějaký těhu bacili mě se totiž to těhu nějak pořád vyhýbá ☹ ale já se dočkám....

Adélko a kam chodíš vůbec na výšku?Já jsem včera hledala nějakou ale už nestinu přijímačky na letní semestr tak si počkám a půjdu až příští rok 😉

A jak se jinak Vám ostatním vede co?

nensy
22. led 2010

ahoj paji a už ste podstoupili všechna vyšetření 😕

já jdu 16.5 na zmenšení prsou konečně

adellaide03
22. led 2010

Ahoj holky
paji přijímačky na vysokou školu ještě stihneš, uzavírka je až na konci února. Já studuju univerzitu Palackého v Olomouci, fakulta sociologie a andragogiky, obor sociální práce.
Ivi proč už nemáš v profilu fotečku?

nensy
23. led 2010

ahojky dobré ránko

adel měním imige tak pak budou nové fotečky.

adellaide03
23. led 2010

Aha tak to se moc těším. Taky bych sem měla dát nějakou novou fotku 🙂 .
U nás dneska bylo ráno mínus dvacet. Chtěli jsme jet ke tchýní a tchánovi, ale je stále mínus dvanáct takže raději Deniska ven dávat nebudu a zůstaneme doma. Možná ho dám mojí mamce a zajedeme na nákup, ale malého raději ven dávat nebudu.

pajulinkka
25. led 2010

ahojky Nensy mno na vysetreni jsme zatim nebyli byla jsem v prosinci u dr a ta rekla ze jeste pockame 3 mesice takze pokud neotehotnim do brezna tak bude hodne velke vysetreni...
ALe kamosovi se 19.1 narodila holcicka a vážila 4,25 kg a merila 51 cm...takze byla oslavicka...ale rikala jsem jak jeho pritelkyne ji mohla vyprdnout 😀 ale sla na cisare 😉

nensy
25. led 2010

neboj paji to bude určitě dobrý a žádný vyšetření nebude potřeba uvidíš

adellaide03
25. led 2010

Paji já mám teď ve škole kamarádku ta má tři děti a ta první holčička vážila 5,05 a to jí rodila normálně a říkala, že z těch třech dětí to byl nejlepší a nejrychlepší porod. 🙂 Jo a pokud jde o to vyšetření tak víš jak to bylo u mě? MuDr mi dával žádanku na spermio, ale přítel už tam ani nedošel protože jsem byla těhu. Tak věřím, že u Tebe to bude taky tak.
Holky nemáte někdo profil na facebooku? Že bych si vás tam přidala?
Já jsem trochu nachlapezná a i Denisek má menší rýmu tak snad to nebude nic horšího.

mirka755
25. led 2010

ahojky
Zuzi no jo, já nevím po kom Ondra je 😝 😀 . V roce bude mít snad 15kg, zrovna jsem minule řešila do jaké nosnosti jsou ty úchyty co drží nástavby kočárku - když už má 10 kg. Doufám že aspoň 20kg, protože chci s kočárem jezdit do jara příštího roku 😉
Zítra jdu s Ondrou na očkování, tak jsem zvědavá jak to přečká - první měl v pohodě
Andrej, my toho máme hafo 🙂

ojo
25. led 2010

Nazdárek 🙂

tak se hlásím jako ofiko těhule, skvrna odpovídá 7tt a ťukalo už srdíčko 🙂 no z ordinace jsem vyšla se smíšenými pocity 😅

Miruš, druhou včelku taky jistně zvládne v poho 😉 🙂

Paji, jj ňák se to neplánovaně povedlo 😅 tak posílám těhu bacilky tttttfffffffffffuuuuuuuuuuuujjjjj, ttttfffffffffffuuuuuuuujjjjjj, tttttttffffffffuuuuuuujjjjjjj 🙂 🙂 🙂 koukej ňáky nachytat, ať na to vyšetření nejdeš 😉

Nensy, tak to se těším na jiný fotky 🙂

Adel, já sice na facebooku jsem, ale vůbec ho nepoužívám, tak to asi bude zbytečné 😅 a ať jste brzo zdraví 🙂

zatím páá a dobrou 🙂

adellaide03
25. led 2010

Zuzko gratulace k mrňouskovi. Proč se smíšenými pocity?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru