Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
2. únor 2010

Andrejko na večer mu přidávám nutrilon jinak kojím. A občas když se mi zdá, že má málo tak mu taky dám nutroš, ale jinak kojím. Taky jsem zvědavá kolik Ti malý váží a měří určitě dej vědět. 🙂 a jak píše Zuzka za pár let se možná ještě ne tu holčičku necháš ukecat. Já co mám malého tak si říkám, že bych i ty tři dětičky chtěla, ale to by musely být hodné jako Denisek 🙂
Zuzy tak to příteli se líbí David, ale mě teda moc ne protože jich je teď strašně moc.

ojo
2. únor 2010

Adel, no co jsme dali Tomáše, tak těch je teda fakt mraky 😅 ale my jsme ho chtěli, že ho v mojí ani Mírovo rodině nikdo nemá...a ani David a Rosťa tam nejsou 🙂

Míra chtěl třeba Pavla nebo Petra a mě se líbí i Jan (Jéňa...ne Honza) ale to mi teda přijdou frekventovanější než David 😅

adellaide03
2. únor 2010

U nás je právě strašně moc Davidů. My chtěli něco neobvyklého (teda spíš já)přítel pořád klučičí jméno nevěděl a až pak jednou řekl a co Denis když chceš něco neobvyklého. Já nad tím teda už taky přemýšlela, ale nenavrhovala jsem mu to a když to řekl i on tak jsem si řekla proč ne. Sice on má sestru Denisu, ale to nevadí 🙂

tyntyna
3. únor 2010

Ahoj holky,
tak tady pršelo a už zase sněží.

Adélko, to vůbec nevadí, že je Denisek malý on to pak dožene. Náš Honzík je zase velký teď jsme ve 4 měsících a 9 dnech měl 7010g a měřil 68cm. A jak ti denisek spinká? A v noci spinká v postýlce?

Zuzanko ještě jednou moc gratuluji k těhotenství. A jak se cítíš? Tak ti přeji aby to byla ta holčička. 😉
Vybrali jste hezký jména.

Andrejko jak ty se máš? A co kluci jsou hodný?

Ivu jak se máš? A co děti jsou zdraví?

Pají a co je u vás nového?

pajulinkka
3. únor 2010

Ahojky holky tak mi nakonec neter tu 2 letou a segru odvezli do nemocnice do te pras.chripky dostala mala zapal plic.Davali ji Tamiflu ale to vyzvracela, a cekaji na vysledky z prahy tak jsem napnuta jak ksandy ☹ Ta moje segra si stima holkama zazije jak nevim co ☹
Jinak tyntyn u me nic noveho dneska jsem to dostala ☹
Ojo:me to taky pripada ze to nejak nechce dr resit mno ☹ snad to zacne Dr nejak resit nebo se zblaznim 😖

Jinak u nas dneska v noci tak hnusne foukalo ze to ani mozne neni nafoukalo nam to snehu ze jsem se malem z baraku nemohla dostat ☹ a zase nasnezilo tak 5 cm...jestli ten snih co nejdriv neroztaje tak nevim zacinam mit asi bilou horecku 🙂

adellaide03
3. únor 2010

Ahoj holky
Paji teda tak snad budou holky se sestrou v pořádku, držím pěsti. Pokud jde o sníh tak toho u nás nasněžilo aspoň 20cm a ten vírtr taky pořádně foukal, už mě ta zima fakt nebaví.
Janičko Denisek tolik váží a měři ve 3 měsících a 8 dnech. V noci mi spinká krásně v postýlce. Většinou se vzbudí jednou na jídlo, dneska se dokonce vzbudil až ve čtvrt na šest takže je to zlatčko. Akorát dneska přes den nějak nemůže zabrat.

andrea2210
4. únor 2010

ahojky kocky 😵

Ojo: miry no takze vaha 11 930g hlava nevim a dokonce ho i merila ma 79 cm.. 😅
nejak jako moc nenabral asi proto ze porad lita jak splaseny a vnoci tez nespi klidne 😝
Jinak je zdravy a prej velky,,,
Jmena teda hezke.. no jsem taky zvedava co to nakonec bude 😵 😵

adelko: no nevim moc se mi nechce do tehu,, ale pak kliiiido 😵 uzivam si to od jeho narozeni proste 😝
takze i 3 deticky jo?? 🙂

Janicko: kluci hodni,, no ale ty zuby zas zlobi takze je i nekdy protivec ale da se to 😉
a jak to zvladate u Vas????

Paji: tak at jsou male brzo v poradku 😒

pajulinkka
4. únor 2010

Tak neter mela pozitivni test na praseci chripku 😢 ☹ ☹ ☹ bere Tamiflu ☹ bobek muj malinkatej :(

adellaide03
4. únor 2010

Andrejko mě ani to těhu nevadilo, kdybych si nezlomila tu nohu tak jsem měla úplně pohodové těhotenstv a dokonce se mi někdy i po bříšku zasteskne. Asi jsem divná co? Klidně bych měla tři dětičky, ale chci jít taky do práce. Jen doma to se mi být nechce, no ale uvidíme.

Paji to je mi líto, ale tak snad jí léky brzy zaberou a bude v pořádku brouček malej.

My máme dnes úplně zpřeházený režim protože jedl ráno až 5:40, ale nějak hezky dneska spí. Ne jako včera to spal sotva dvě hodiny.

maicky
5. únor 2010

Ahojky holky 🙂 Chtěla bych Vás poprosit, jestli by jste neposlali hlas pro kamarádky malou. Jsou v soutěži o nejhezčí miminko KLatovska 🙂 Předem děkuju. Malá se jmenuje Simonka Čápová.
http://klatovsky.denik.cz/miminka/vyberte-nejkr...

ojo
10. únor 2010

Ahoj holky 🙂

tady se ňák stávkuje 😀

u nás nic nového, byla jsem dnes u dr. a bobík povyrostl 🙂 našel mi teda zbytky po nějaký sraženine, ale v pohodě 🙂

byli jsme v pondělí poprvé plavat a moooc se nám to líbilo 😵 i Tomáškovi 🙂 🙂 tak jsem ráda 🙂 🙂

Paji, doufám, že už jsou na tom děti lépe 🙂

adellaide03
10. únor 2010

AHoj holkly
Zuzy tak to je bezva, že mimišek povyrostl a je v pořádku. Já jsem z pondělí na úterý měla nějakou děsně hnusnou žaludeční chřipku. Ale tak hrožně mi nebylo už dlouho. Zvracela jsem, horečku jsem měla no hnus. Moje mamka si dokonce musela vzít dovolenou aby se postarala o malého. Fakt jsem nebyla schopná. Ještě dnes jsem jedla jen suché pečivo, ale tak snad už to bude dobré. Ale byl to opravdu hnus.

ojo
19. únor 2010

Ahoj holky, tak co novinky?? 🙂

u nás nic závratnýho, stále jsme zdravý, těhu skoro nevnímám a na další KO jdu až 3.3. 🙂 byli jsme v PO okouknout sourozenecký kočárky, tak už mám vybráno a zrovna dneska jsem koukala, že včera dala paní inzerát na ten, který chceme, tak ho asi hned koupíme, páč je skoro za polovic 😵 😵

Adel, tak doufám, že už jste všichni zdravý 😉

adellaide03
19. únor 2010

Ahoj Zuzy no jo naštstí už jsme zdraví, ale byla to teda síla. Tak pokud je kočárek skoro za polovinu normální ceny a je v celkem obstojném stavu tak určitě neváhej a kupuj 🙂 Takže si těhu užíváš normálně a nic Tě netrápí? To je dobře. Tak snad bude i mimi hodňoučké ať to nemáš tak těžké s dvěmi malými dětičkami.

ojo
19. únor 2010

no určo koupíme, i tohohle Patrona jsme kupovali z druhý ruky a to po 2 dětech a slouží suprově 🙂 jinak těhu v pohodě, akorát mi bylo ze začátku divno, jako žaludek na vodě, ale už je to ok...jinak teda tvář a hrudník mám samej pupen 🙄 🙄 🙄

mirka755
20. únor 2010

ahoj holky
tak zase po dlouhé době 🙂, neštovice jsme zvládli - a že jich Ondra měl - i pravých - až hrůza! Doufám, že další nemoc si na nás netroufne.
JInak prďadlo Ondráš ustál 🙂 , třetí ho čeká 1.3. a pak se domluvíme na Pneumokoku. Začal se nám prďolka plazit http://yfrog.us/eup1020779z , má 2 zoubky a začal dělat hlavičkou NENENE - hlavně při jídle 😝 😀

ZUZI: gratuluji ke kontrole, utíká to rychle už jsi ve 3 měs. Hezky si užívej těhulkování ♥
ANDREJ: uteklo to viď, já jsem Anetčiný rok obrečela. Letos oslaví 3 roky a asi budu znova brečet 😢
ADÉL: gratuluji ke zkoušce, jsi fakt machr když zvládáš školu při mimískovi

adellaide03
20. únor 2010

Ahoj holky
Miruš děkuju. No malý je hodný tak to zatím jde a doufám, že to tak půjde až do konce. To je krásné, že je Ondrášek taková šikulka a dělá vám jenom radost, jen tak dál.
Zuzy my teda kupovali kočárek nový, ale nebyl zase tak drahý. Nejsem jako někteří kterí musejí mít kočár za třícet tistíc. Myslím si, že každý poslouží stejně.

ojo
22. únor 2010

Adel, no přesně, já si myslím, že taky každý poslouží stejně a na víc jak 2-3 roky ho nemáš, takže proto zas mi přijde zbytečný kupovat nový 😅
ale teď ještě chci kupovat golfky, resp. sporťák pro Tomáše, který má tu rukojeť spojenou, bude lehčí než tenhle patron a aby se mi dával snáz do kufru auta s břichem a ten asi koupíme nový 🙂

Miruš, to je Ondráš šikula 🙂 my máme pořád jen jeden zub 😀 se máte, že máte neštovice za sebou, já se budu muset asi proti nim očkovat, abych je od dětí nechytla teď na starý kolena 🙂 i když já je nemohla zaboha chytit jako malá a to jsem byla normoš s infikovanýma dětma ve styku 😅

my jsme proti pneomokuku Tomáše nedávali 😅

pajulinkka
22. únor 2010

ojo ja taky nemela jeste nestovice a jak si psala ty tak jsem taky byla s infikovanýma detma a nic..a ani ted ;) jak tu byl synovec od Zbyni tak jsem je taky nechytla

adellaide03
22. únor 2010

AHoj holky

Zuzy no jasně 🙂

Paji a jak se máš Ty?

My dnes byli na kontrolu s očkováním z porodnice a ještě ho stále nemáme zahojené takže očkování ještě nebude. Taky jsem chtěli jít na 4 měsíční kontorlu a bohužel tam doktorka nebyla tak mě to dost naštvalo. No co se dá dělat musíme tam jít jindy.

ojo
22. únor 2010

a co vůbec Lenička, ta tu nebyla snad půl roku 😕

adellaide03
22. únor 2010

Zuzy Lenička mi psala když se narodil malý, že mi k němu moc gratuluje, že teď na koníka nějakou dobu chodit nebude takže nevím co s ní je. Mám na ní kontakt, ale nevím jestli jí psát nebo ne. Osobně by mě taky zajímalo jak se jí daří.

ojo
22. únor 2010

hm, to chápu...ale už jsou to 4.měsíce, tak jí zkusím napsat, taky vlastně na ni mám kontakt 🙂

ojo
22. únor 2010

a včera měla přeci Lenička svátek, tak taky pogratuluji tady 🙂 Leničko všééééé néééééj a brzy se ukaž 🙂

adellaide03
22. únor 2010

Tak co Zuzy psala si té Leničce?

ojo
22. únor 2010

jj, odepsala, že teď nějak nestíhá a máme se kouknout k ní do albíčka pro větší info a že se někdy staví 🙂

adellaide03
23. únor 2010

Tak jsem koukala Leničce do albíčka. Konečně se snad bude něco dít a Lenička bude mít snad brzy miminko u sebe.

mirka755
23. únor 2010

Zuzi já také neměla neštovice, přečkala jsem infekci ve škole - pak ségru, synovce a teď i vlastní děti. Já také furt váhám proti tomu Pneumokoku, Anetu očkovanou nemáme - takže by jakoby dostala teď 1. dávku. Ale furt nevím, dr začala říkat že je toho už hodně - ale furt váhám

mirka755
23. únor 2010

LENIČCE pořád držím palečky, aby jim to s mimískem vyšlo. Je to fajn holka a zaslouží si být konečně šťastná ♥

ojo
24. únor 2010

Hojky 🙂 taky jsem četla, že už snad našli tu definitivní příčinu, tak snad se to brzo vyřeší a bude miminko 🙂

Miruš, no já tenkrát na podzim řekla, že prostě když bydlíme tady na šumavě na vesnici, tak očkování proti pneumokoku mi nepřijde tak důležitý...jiný třeba někde ve velkým městě jako Plzeň, Praha a tak 🙂 a taky, že stejně může chytit ten jiný typ, na který není očkován 😅 a dál jsme to prostě neřešili 😅

jo holky a už mám nové autí...stříbrný Berlingo 😵 😵 včera jsme si pro něj jeli do Brna...ale teda štreka, jsem zpátky řídila celou cestu 5 hodin a měla jsem toho plný zuby 😝 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru