Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

lenkakubickova
autor
2. čer 2009

Miruš: přesně tak s tím jídelm 🙂 Sice sama nemám zkušenosti,ale dělá to spoustu kamarádek,jak píšeš a funguje to. jen to hold Dr. neříkají 😅 😀 ...tak si užijte dnešní den, tady je od rána nějak zataženo a přitom má být teplo. Tak snad tam budete mít u vás líp 🙂

nensy
2. čer 2009

nazdárek miruš 🙂 no jasně každý dítě jí jinak a každý má jinej metabolizmus

maicky
2. čer 2009

Dobré ránko 🙂 Tak my jsme měly noc parádní 🙂 Dáda se zbudila jen jednou a spala do půl osmý, takže paráda, ale včera teda šla spát až ve čtvrt na deset, protože nemohla zabrat, tak sme si prohlííželi knížky. Jindy padne v půl osmý a je klid a teď tu strašila. Ale zase sme se vyspaly obě, takže paráda 🙂

andrejko: Jak říká Miruš, prď na dr. Záleží na doktorce jaká je. Některý je to fuk, hlavně, že je dítko zdravý a jindy buzerujou i za hovadiny.. Ty jsi jeho mamča a ty si s nim celej den, takže víš, co to dítko potřebuje. Ona ho vidí max. 1 za měsíc, tak nemůže říct, že ho přejídáš a naschvál! Tak až tě příště bude buzerovat, tak jí řekni, že jí ho dáš na měsíc domů, ať teda vymyslí co s nim 😀

adel: To byl sen co 😀 Si pamatuju, jak se mi pořád zdálo o maturitě, když se blížila 😀 Ale neboj i zvládneš to i bez toho, že nevíš, jaký otázky sis vytáhla 😀 😉

nensy: ahojky 🙂 Jak se mají děti?

nensy
2. čer 2009

ahoj veru děti dobrý nela zlobí a lukáš je ve škole

maicky
2. čer 2009

Ivi: Tak to jo 🙂 A jak to takhle zvládáš bejt tady a do toho uklízet, vařit a tak a ještě se starat o Nelu a hlavně pak o Lukáška? Já sem ráda když sem sednu na chvíli mezi uklizením a pak když jde Dáda spát 😀 Jinak bych to nevzládla

nensy
2. čer 2009

no verčo už to mám zaběhnutá stíhám všechno a ještě jsme včera byly cele dopoledne venku 😀 ale jo dá se to uklízím a mezi tím nakukuji a vařím

maicky
2. čer 2009

Ivi: Aha 🙂 No to já když vařim a uklízim, tak si mezi tim hraju ještě s Dádou a tak, takže bych to asi opravdu nevzládla 😀 každopádně klobouk dolů. 😉

nensy
2. čer 2009

no maicky mě už to ani nepříjde 🙂 jinak tady se to vybralo tak snad bude hezky

andrea2210
2. čer 2009

nensynko prdim ji to jo.... jen nemam rada kdyz na me rve 😠 😖
Mirusko Honzik ma taky nohu 30 a ma 23 kg.... ty jo ale ve 3 letech??to je jeste vetsi macek🙂
dneska mu zas dam na obidek mrkvicku s bramborem,,, aspon se snad vykaka

ahojky mai🙂 to jo to mas pravdu
😉 🙂

dneska je maly cely den protivny,., koukala sem mu do pusy a zas mu dasna nabihaji ale poradne 😅

andrea2210
2. čer 2009

tady je kraaasne slunicko sviti 😵

maicky
2. čer 2009

Ivi: Tady taky vykukuje sluníčko, tak odpoledne asi vyrazíme na zahradu a k večeru si opečem buřtíky 🙂 Mňam.

Tak já se rozloučim, jdu se dát do toho denního kolotoče, vaření a uklízení 🙂 Až dam Dádu spinkat, tak kdyžtak na chvíli nakouknu. Zatim papa 🙂

nensy
2. čer 2009

jo tak to asi každej ale není to tvoje máma a taky by xse podle toho měla chovat 😝
na mě taky tenkrát dr vyjela když jsme byly s lukášem na pohotovosti tak jsem jí řekla at si uvědomí ským mluví že nejsem žádnej sráč aby se semnou takhle bavila a koukala jak pero 😀

andrea2210
2. čer 2009

ja to taky zvladam tu treba byt🙂 adam treba spi a honzik je s tatkou na kole, tak to mam furu casu,
kdyz uklizim rano a nekdy varim pres odpol🙂

nensy
2. čer 2009

mnam verčo mi jsme včera grilovali masíčko

maicky
2. čer 2009

Andrejko: To jo, to já jsem taky občas zaskočim, ale nensy je tu pokaždý když dorazim 🙂 Ty sem taky skočíš na chvíli 😉

andrea2210
2. čer 2009

nensynko jo?? ona na me minule jaktoze tolik nabral co ji a ja ze jen mliko neverila,,, zacla
pocitat a zas mlet ty tabulky,,,,
a ja na ni ze byl Honzik taky velky a obezni neni... ze se velky taky narodil a ona uz pak nerekla nic 😝

maicky
2. čer 2009

Ivi: Tak tim bych nepohrdla 😀

andrea2210
2. čer 2009

mai jojo to jo🙂 na chvili a az bude adam lezt tak nebudu mit cas pomalu ani zaskocit 😅
budu ho hold porad hlidat🙂 no uz aby to bylo moc se na to tesim 😵 😵

maicky
2. čer 2009

Andrej: Nic si z ní nedělej. Dáda taky byla buřtíkatá a už bych řekla, že už z toho pomalu začíná vyrůstat, aspoň nám to říkají ostatní. Tak se na ní vyprdni. Jak jsem psala, ty víš nejlíp co ten mrňousek potřebuje 😉

andrea2210
2. čer 2009

mai a co ty,,?jak se citis??co maly?? kope kope?🙂

maicky
2. čer 2009

Andrejko: Uteče to jako voda a za chvíli Vám doma bude běhat 🙂 Je to děs, jak to s těma dětma utíká.. 😅

Tak já už vážně jdu. Mějte se tu fajně 🙂 Papa

andrea2210
2. čer 2009

mai: jojo, ten sni za chvili nas😀 otesanek:D

maicky
2. čer 2009

Andrejko: Tak ti ještě odpovim 😀 Cítim se fajn, jen mi občas tvrdne břicho, ale zatim to neni nic strašnýho. Jinak Tomášek je zatim asi kliďas. Kope občas a málo. Nijak razantně, ale to asi ještě příde, až víc vyroste 🙂 Kope spíš ráno, když se zbudim, pak se občas překulí kolem oběda a pak zase až k večeru. Takže zatim nic moc, ale už je krásně cítit 🙂

andrea2210
2. čer 2009

mai tak to byl i Honzik podobny a byl hodny a spal kraasne fakt celou noc🙂
tak bude treba hodne miminko 😵 😀
me tvrdlo dost od toho cca 21 tt 😝 ale vydrzela sem do 39 😀
me se hrozne libi tehulky, ty bricha atd 😵 😵 jeee kamoska je tehu asi 20 tt a nema zadne bricho🙂

andrea2210
2. čer 2009

holky jdu neco delat pak se zastavim🙂 zatim se mejte kraaasne 😉 🙂

andrea2210
2. čer 2009

me teda Adam snad v tom brise skakal... me to i budilo ze spani 😅

adellaide03
2. čer 2009

Ivi ano Lenička má přehled a pravdu platí mu i sociální.¨
Andrejko no jo spala jsem hrozně, ale nějak to musím vydržet.
Leničko mimi by chtělo zlobit večer když si lehnu na záda tak furt kope, ale když si lehnu na bok tak se mu to asi nelíbí tak přestane. Fotečky dodám jen te´d fakt nestíhám. Po státnicích ho budu fotit častěji a dodávat do alba.
Cerčo děkuju za podporu musím to zvládnout.

adellaide03
2. čer 2009

Mělo tam být Verčo omlouvánm se už ani neumím psát

nensy
2. čer 2009

tak to je super adel dík 🙂

adellaide03
2. čer 2009

Nemáš zač Ivi.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru