Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
16. kvě 2009

no právě andrej nela maso nechce vubec právě tedkon jsme byly na 18 měsíční a má 11.5kg takže dobrý nemá tolik se vytáhla a taky byla cvalda ve 3 měsících měla 6.3kg

andrea2210
16. kvě 2009

nensynko tak to jo maly mel ve 3 ani ne skoro 7 kg.... ale taky byla macik jak tak koukam.... 😀
no kdyztak cinknu mudr behem tydne a zeptam se jestli muzem zacit s kasi o tyden driv...... jsem
zvedava fakt,,,,

tak se mej kraaasne ja utikam papa 😉 🙂

nensy
16. kvě 2009

klidně dej andrej jájsem taky zkoušela

lenkakubickova
autor
16. kvě 2009

Dobré ráno 🙂

Tady je taky hnus,zataženo,vítr a a prší ☹ ...Milan jede okolo 10:00 na zkoušku do školy,tak se pak vrhnu na úklid 🙂 Jinak jsem včera doháčkovala šatičky!!! 🙂 🙂 🙂 Tak dám fotku do albíčka 🙂 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Andrejko: já tomu teda nerozumím,ale vím,jak kolikrát kamarádky začali dřív,ač jim Dr. tvrdila něco jiného 😅 ...uvidíš,ale já bych mu zkusila klidně nějakou kaši na noc dát...dyť co tím zkazíš?? 😕

Ivuš: no teda Nelča byla taky pěknej cvalda a teď je akorát 🙂

andrea2210
16. kvě 2009

nensynko a kdy si zkousela???🙂

lenicko prave ze myslim ze nezkazim nic,,,, jen se porad trochu bojim aby mu neco nebylo 😝
ale ja sem treba v tech 3 mesicich jedla vsecko i zeli... ja mliko nechtela vubec ani ve spani, a rvala sem furt
hlady, tak co mi meli dat?????
a Honzik mel krupici.... a to deti nesmeji no 😝
a o tyden kdyz dam driv myslim vadit nebude navic je vetsi nez ostatni .-)

tady je taky hnusne 😝 🙄

andrea2210
16. kvě 2009

Lenicko ty si sikovna, ty saticky jsou naaadherne 😵 😵

nensy
16. kvě 2009

andrej já jsem zkoušela tak v 3 měsích a dvou týdnech kupovala jsem ty nemléčný kaše

nensy
16. kvě 2009

no právě leni taky pěkně baštila a tedkon je akrát 🙂

lenkakubickova
autor
16. kvě 2009

andrejko: přesně,co já vím,tak nám už prý kolikrát i dávali namočený knedlík v omáčce,nebo namočené rohlíky...ale to už je dávno 😀 ...myslím,že nic nezkazíš a týden nic není,neboj, já bych mu kaši už dala 😉

nensy
16. kvě 2009

teda leni ty šatičky jsou fakt nádherný kouzelný fakt se ti moc povedli 🙂

nensy
16. kvě 2009

tak šup na větší velikosti já chci taky 😀

andrea2210
16. kvě 2009

nensynko ty jo tak jo🙂

holky dneska pro ni jdu a na noc zkusim no,,,,, navic se ji dava min nez sunaru tak ten zaludek se
jakoby zmensi🙂
a treba tolik hamat nebude a nebude se budit porad hlady bobek muj 😵

nensy
16. kvě 2009

jo andrej přesně tím nic nezkazíš vubec a uvidíš že mu to bude chutnat a víc se tím zaplácne

andrea2210
16. kvě 2009

no prave on chce chudak vecer spat ale hlad mu nedovoli a jak ji tak u toho chrni
vzdycky rve v kuchyni a ceka nez to udelam, bobek muj, a pak dostane flasku a je tvrdy on by
chtel vzdycky spat no 😖

nensy
16. kvě 2009

no jasně andrej jen mu jí kup nevím jestli je jenom rýžová nebo i ochucená se podívej já jsem teda kupovala sunarky nebo nestle

lenkakubickova
autor
16. kvě 2009

Ivuš: fakt se ti líbí? No tak to jsem ráda 😉 🙂 ...když on ten rozpis je jen na velikost 56-62 ☹ ...takže neodhadnu,jak udělat větší,hlavně,když to nemám na kom měřit, to by pak šlo...

nensy
16. kvě 2009

uvidíš že to bude dobrý a určitě ho to zaplácne

andrea2210
16. kvě 2009

nensynko ja tim ze jsme na nutrosi tak koupim prvni kasi 🙂 a nebo muze i ryzovou je to jedno
navic AR obsahuje ryzovou moucku co je v tech kasich 🙂
nensynko a mala se ti taky porad budila hlady a chtela spat?

lenkakubickova
autor
16. kvě 2009

andrejko: jak říká Nensy,klidně jí kup,nic tím neezkazíš,hlavně,at se malý nají! 😉 🙂

andrea2210
16. kvě 2009

lenul ja se prave bala ze je moc brzy kdyz je to od ukon.4 mesice....
ale Honzik mel krupici od 3 mesicu nejak,,,, a taky mu nic neni,,,,,, sunar mu tez prestal stacit,,,, 😔

andrea2210
16. kvě 2009

saticky by urcite Nelince slusely 😵 😵 😵

nensy
16. kvě 2009

no jako leni jsou fakt nádhernýýýýýýýýýýýýý 🙂 aha tak to je škoda že někde není rozpis i na větší co.

jo andrej muže i rýžovou se podívej na kaše ukončenej 4 měsíc 🙂 maj víc druhu teda jestli si ještě pamatuju.jo andrej taky to byl žroutík ale tedkon už jí to nák přešlo taky mlsá ale ne tolik akorát zobne a hlavně až začne lést a chodit tak ty kg pujdou rychle dolu

nensy
16. kvě 2009

jo právě sjou moc krásný ale já jsem na háčkování střevo 😝

andrea2210
16. kvě 2009

nensynko taky myslim Honzik vazil ve 3 letech 20 kg a neni tlusty a to maji deti v 1 tride....
doktorka furt at neni obezni a bla bla... pritom kdyz se asi velky narodil je jasne ze je vetsi nez ostatni....
no na mudr. prdim jako...
stejne na poradne rikala ze bude papat za chvili zeleninku,,,, 😅

andrea2210
16. kvě 2009

ja neumim ani plest 😀

andrea2210
16. kvě 2009

ani me to nebavi🙂

Holky moje ja se loucim tak vecer nebo zitra pisnu🙂 Mejte se moc kraaasne Pa :-* 😵

nensy
16. kvě 2009

no jasně andrej ale to muže bejt taky stavbou kostí 🙂

nensy
16. kvě 2009

mě by se háčkovaný šaty líbili i na mě 😀 ale to by byla spotřeba bavlnky 😀

nensy
16. kvě 2009

jinak dneska dělám ty halušky se zelím a upeču k tomu uzený a vašek je doma je tam hnusně takže nemaká až zítra pokud bude počasí

lenkakubickova
autor
16. kvě 2009

andrejko: určitě bych dneska někde kaši koupila a vyzkoušela! 🙂 Užijte si pouť a hlavně,ať se vám na ni zlepší počasí!! 🙂 Měj se krásně, papa 🙂

Ivuš: no to víš,na nás by byla sakra spotřeba bavlnky 😀 ...taky se mi moc líbí háčkovaný i na dospělý,ale to musím sehnat nejdřív nějaké návody 🙂 A jinak děkuju za pochvalu šatiček 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru