Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
22. čer 2009

tak to je super že je všechno v pořádku miruš

adellaide03
22. čer 2009

iAndrejko jo za rok nebo se zkusím ještě odvolat a uvidíme. Tchýni jsem řekla když se ptala a co mimi. "Však ses byla ptát tak víš ne" ta na mě vykulila oči něco vykoktala, omluvila se. Já jí řekla, že jí snad o miminku říkáme tak proč tam chodila a že si to nepřeju a bylo. Doufám, že to pochopila. Ať si o mě myslí co chce.

adellaide03
22. čer 2009

Miruš tak třeba už na další monitor nepůjdeš a bude Ondrášek na světě.

andrea2210
22. čer 2009

Mirusko jojo delali porad od 34 tt na kazde poradne a v nemocnici i ty stahy... 🙂
ja psala myslim ze mi ho nedali,,, ten papir s tim srdickem,, a ty ho mas🙂 🙂

adelko no teda tak to je fajn ze si ji to rekla,, to jsem zvedava jestli da do konce tehu pokoj 🙄
🙂 🙂
maly je protivny jdu uspavat tak se mejte holky, papa 😵

adellaide03
22. čer 2009

Andrejko já jsem taky zvědaví. Dnes jsem to říkala holkám v práci co mi udělala a ony taky nechápaly.

andrea2210
22. čer 2009

adelko je divna, neco jako moje tchyne, ta kdyz jsme ji neco nerekli obvolala vsecky
(u prvniho hlavne) 🙄

mirka755
22. čer 2009

aha, já to blbě pochopila 😅 , proto mi to bylo divné. Já také nikdy nedostala záznam domů, ale jelikož jsem měla druhý dnešní záznam z porodky, tak mi sestra řekla že když to dopadne Ok tak ho mám přinést až na další kontrolu-že ho nemusím k nim zpět nosit. Za Anetky také nemám ani jeden záznam

ojo
22. čer 2009

ahojky,

Miruš, to je dobře, že je vše ok, no ale už by se Onráškovi mohlo chtít na svět 😉 😀

Adel, dobře si to tchyni řekla 😉 a to neva, že tě do školy nevzali, přece jen za pár měsíců budeš rodit a budeš mít jiný hezký starosti 😉 🙂 🙂

tak zatím páá a dobrou 🙂

mirka755
22. čer 2009

holky, modlete se - třeba ho to nějak přivábí a půjde ven. Já ho navnazuji furt, že na něj čeká krásná teploučká postýlka-kočárek a hlavně rodiče s Aňulkou a nic - zůstává furt v bříšku 😀

adellaide03
22. čer 2009

Zuzy já vím, ale víš jak to je člověka zamrzí to, že udělá písemné a pak ústní ne.
Andrejko no jo já si na ty její výstřelky začala zvykat, ale tohle mě fakt dostalo.

lenkakubickova
autor
22. čer 2009

Ahooooooooj holky 🙂 Já vůbec nic nestíhám!!! ☹ 😢 ...nestíhám vás ani dočíst. jen co jsem tak rychle prolítla...v práci sem vůbec nestíhám zajít a doma toho mám fakt plný brejle ☹ ...a o víkendu jsme byli pryč,mám další kamarádku těhulku 3 měsíce, takže teď už v naší partě budeme samá maminka 🙂

Adélko: super reakce na tchýni,jsi šikovná a máš pravdu,nemá se co ptát, a když už,tak se má ptát vás, kašli na ní,ale je to fakt síla. Bch byla taky vytočená jako nikdy ☹ ...mrzí mě,že jsi ústní zkoušky neudělala,ale to nevdí,třeba tě vezmou na odvolání,nebo příští rok 🙂

Miruš: to je dobře,že kontrola dopadla dobře 😵 😵 doufám,že se Ondráškovi už začne chtít ven,už se na něj tady všechny tetky těšíme 😉 😀

Andrejko: doufám,že budeš mít klidnou noc s malým,když je protivný 🙂

Zuzko: to letí teda,když vidím,že malému už je přez měsíc 😲 ...je to mazec,ale vypadáte oba dobře 😉 🙂

Veru: taky gratuluju k úspěšné poradně 🙂

Ivuš: konečně,že jsou zas děti zdravé, tak ať vám to co nejdýl vydrží! 🙂

johanka007
22. čer 2009

Dobrý večer,koukám,že jsem natrefila na p.Kubíčkovou 😠 😀 ....Zdarec!!!

Miruško tak už se rozloupni... 🙄 😀 Moc jsem na Ondráška zvědavá.
Moc jsem nechodím,páč jsem přes den zaneprázdněná těma capartama 🙂 .....večer si dám maraton po domáctnosti a před spaním vyřídím poštu.Potom padám na papulu.
Až bude mít manža čas 😀 😀 😀 ,tak se tady s váma zaseknu.Ale kecala bych,že přes den nenakouknu...momentálně mě zajímá TA NAŠE MIRUŠ 😵 😵 😵
Všechny zdravím......moooooooc!Ahojte. 😎 😎 😎

lenkakubickova
autor
22. čer 2009

Ahoj Jani-Johanko 😵 😵 ....chápu,že máš záhul,ono je někdy fakt těžký najít čas na PC, já to taky třeb ajen prolítnu jedním okem,ale není čas na psaní a kecání,teď tu poletuju,meju nádobí a jdu žehlit,pak padnu na hubu 😅 a ráno v pět vstávám a v 6.00 už musím být v práci 😢 ...nestíháme teď... Co malej? už je v pořádku??? asi jo,viď? 😉 🙂

nensy
23. čer 2009

nazdárek dobré ránko 🙂
jo leni jsme zdraví tak doufám že nám to dlouho vydrží

mirka755
23. čer 2009

ahojky
Adélko to zamrzí, to víš že jo ☹. Třeba to vyjde příští rok
Moc Vám všem děkuji, já už bych fakt klidně rodila - ale vše co je osvědčené aby se porodilo tak na mě neplatí. Celé těhu nosím Anetku a nic, ještě mě napadlo že nebudu jezdit výtahem a budu vycházet schody 😅

nensy
23. čer 2009

ahoj miruš koukám že jsi furt celá a pěkně čilá 😀

mirka755
23. čer 2009

Ivi čilá až moc, to je děs. Dnes je počasí na prd, akorát se půjdu s malou nasnídat. Ta čučí na Mašinku Tomáše, dnes odpo máme jít ke tchánovcům - tak to asi vezmeme mhd když tam leje ☹ (a to jsem chtěla jít procházkou - ani to počasí mi jí nedopřeje 😝 )

adellaide03
23. čer 2009

Ahoj holky,
jo Leni tchýni jsem to prostě říct musela smířila jsem se s mnoha jejími výstřednostmi, ale tohle přece nejde. Tak hlavně, že máš v práci co dělat ono je to lepší než se nudit ne? Snad nám pak budeš podávat informace až budou mimiška v bříšku 🙂
Miruš no jo počasí si nevybereme, ale neboj uvidíš, že už to uteče a malej bude na světě. 🙂
Ivi ahojky

mirka755
23. čer 2009

jj, když už to uteklo do teď tak ten týden uteče jako voda - od zítřka se to přehoupne 🙂. Tak já se loučím, budeme tu mít synovce na dopoledne tak pa

andrea2210
23. čer 2009

ahojky holky🙂

adelko hlavne se nenechej,,, ja uz se taky nenecham a tchyne je fakt lepsi,, ale i tak mi vadi 😝 🙄

Mirusko koukam ze porad nic🙂 nooo ono se mu asi v brisku libi no 😅

Lenulko ahojky,, tak jsme meli nakonec kraaasnou noc, a to prospal vcera cely den spal od 21:00 do 5 rana a
pak jeste do 7 rana... no vyspana jsem snad nejlip 😵 😵 😵

mam uvarene poklizene a uz jen vytru v 11 mi dojde kamoska 😀 je zvedava jak Adam vyrostl.-)

andrea2210
23. čer 2009

taky u vas porad leje??-(

tyntyna
23. čer 2009

Ahoj Miruško, tak ještě nic. A co třeba čaj maliník ten jsem pila u Péti,jen teď nevím jak dlouho před porodem. Pak v pátek jsem byla na kontrole otvírala jsem se, ale na porod to ještě nebylo tak jsme se v pátek večer snažili v sobotu ráno pak teplá vana a zase snažení a odpoledne v sobotu mi odešla hlenová zátka a večer byla taky vana a snažení. A v neděli dopoledne hurá do porodnice. 🙂

Andrejko, tady taky leje. Ale mě to nějak nevadí nemám ráda ty dusna to je pak pro mě strašný. A jak se máš?

Ivu a co je u tebe nového? Pojedete někam na dovolenou?

Adélko kdy budeš fotit bříško?

adellaide03
23. čer 2009

U nás t eda zatím neprší, ale asi taky bude.
Andrejko no jo já si od ní taky nenechám nic líbit a co se týče našeho drobečka teprve ne. Zkusí mi jednou něco říct do výchovy tak uvidí.
Janičko ahojky jak se daří? No vidíš to bříško. Pořát furt lítám, něco mám, že večer jsem unavená a na focení si ani nevzpomenu, ale už to doženu. A kdy Ty budeš fotit?

tyntyna
23. čer 2009

Adélko asi budu fotit o víkendu. To by jsme tady nikoho mít na návštěvě neměli. Teď jsme to měli samou návštěvu.Tak na to taky nebyl čas. Ale bříško mám teda , už pěkně velký.

adellaide03
23. čer 2009

Mě Jani taky už roste, ale zatím tak akorát. Lidi mi vůnec netipují, že už jsem začala šestý měsíc 🙂 zatím jsem přibrala tři kila tak to jde.

tyntyna
23. čer 2009

Adélko mě u Péti taky bříško nebylo dlouho vidě, až pak začlo růst po pátém měsíci. Ale asi to bylo tím, že jsem hodně cvičila a teď ne.

adellaide03
23. čer 2009

No je to možné já předtím taky cvičila, a teď jsem objevila cviky pro těhotné tak chci začít. Chci taky začít plavání pro těhotné tak uvidíme.

tyntyna
23. čer 2009

Adélko já plavat chodit nemůžu, protože trpím na záněty tak abych něco v bazénu nechytla. ☹

adellaide03
23. čer 2009

Je tak to Ti Jani teda nezávidím, já už se na to plavání strašně těším 🙂

mirka755
23. čer 2009

holky já piju maliník od 34tt, ale večer zkusím tu teplou vanu a skočím na manžela 😎

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru