Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

liviky
29. čer 2009

já měla na jazyku to samý...du zdechnout do houští.....jak se říká u nás 😀 ...dobrou všem a krásné sny a pěkně vyspinkané děti 😉 🙂

mirka755
30. čer 2009

krásné ránko 🙂
podávám hlášení 😀: jsem pořád celá, sice mi tvrdne hodně břicho ale nic pravidelného-ale vnitřní tušák říká že do čtvrtka budeme čtyři 😉 . Nespím od 4 hod, nějak jsem už nemohla zabrat, tak jsem si aspoň uklidila kuchyň 😅

lenkakubickova
autor
30. čer 2009

Dobré ráno 🙂 Nemám čas vás holky dočíst ☹ Nic nestíhááááám 😠 😢 Tak jdu zas makat a zaskočím večer.

Miruš: tak to moooc držímpalečky,ať je Ondrášek na světě do termínu 🙂 Já hned ráno kontrolovalal mobila říkám: hmmm,tak nic ☹ 😀 😀

maicky
30. čer 2009

Bré ránko 🙂 Konečně neprší 🙂 Většinou prší od rána a teď je sucho, tak doufam, že to vydrží 🙂

Miruš: To určitě bude co nevidět 🙂 Jsem byla napnutá jak kšandy, jak na tom jsi 🙂

Johanko: Bejvávala sem jak proutek, teď je ze mě možná tak kmen kaštanu 😀 😀

adellaide03
30. čer 2009

Ahoj holky,
Miruš nic? A já už si říkala nakouknu a třeba už bude malý na světě tak snad to stihne do termínu.
Johanko mám bříško už vyfocené akorát ho ještě nemám na PC tak není tady víš.
Verčo u nás je zatím taky sluníčko tak snad to vydrží až do večera a už nebude bouřka a déšť.

nensy
30. čer 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 mi jsme si dneska zase přispali a malá ještě spí a venku je krásně 🙂
ahojky miruš teda ty se držíš 🙂

liviky
30. čer 2009

hoj všeeeeem 🙂
....do ted zase okupoval komp ten můj,ale už odešel do práce 😅...já se dnes musím pochválit,už ted vařím 😀

adellaide03
30. čer 2009

Livi tak to si šikovná, já už mám uvařeno ze včerejška houbovou omáčku.

nensy
30. čer 2009

nazdárek livi nekcej tak to tě chválím že už tak brzo vaříš 😀

mirka755
30. čer 2009

odpo jdeme ke tchánovcům tak to vezmeme procházkou, přes celé město tak se to snad rozhýbe. Ale hlen ze mě jde dál a jakoby mě někdo pořád píchal do čípku 🙄

maicky
30. čer 2009

Adél, u nás sluníčko nesvítí, ale neprší a to je hlavní 🙂

liviky: Já taky vařim většinou takhle ráno, protože když je hic, tak mi pak přímo do kuchyně praží sluníčko a to se nedá vydržet, tak buď vařim brzo ráno a nebo vařim den dopředu večer.

Miruš: To víš, že jo 😀 To by bylo, aby to nebylo 😀 😉

nensy
30. čer 2009

neboj miruš se to už konečně rozjede

mirka755
30. čer 2009

my dnes máme noky s kuř. masem a se špenátem 🙂, to bude bašta. U nás se dělá krásně, odpo bude pěkný pařák

nensy
30. čer 2009

to jo miruš to je bašta tady je vedro už od rána

tyntyna
30. čer 2009

Ahoj holky, nějak vás nestíhám dočítat.

Leničko byla jsi u té pani doktorky? A co říkala? Jo Péťa se na miminko těší, ale chce teď chlapečka a pak holčičku. 🙂

Veru, jak se máš? A je Tomášek, už otočený hlavičkou dolů?

Miruško, tak pořád nic. Tak snad, už brzo se Ondrášek narodí.

tyntyna
30. čer 2009

Ivu a co je u vás nového?

nensy
30. čer 2009

ahoj jani nic nového není 🙂 akorát je strašný vedro

tyntyna
30. čer 2009

Ivu a co budeš mít k obědu?

nensy
30. čer 2009

jani měla jsem ještě ten ledovej salát s kuřecím masem a francozkou zálivkou

maicky
30. čer 2009

Ahoj Jani 🙂 Mam se dobře, jen mi často bolí a tvrdne břicho, ale už jsem si zvykla. Malej se tam zatim protáčí. Minule když jsem byla na kontrole, tak měla hlavičku na levý straně a nožičky na pravý a pořád se tam mrskal, tak se ještě neustálil. Ještě má čas 🙂 A jak se cítíš ty?

tyntyna
30. čer 2009

Ivu tak to zní moc dobře. Taky budu mít salát s kuřecím masem z mekáče a dám si to k večeři. 🙂

nensy
30. čer 2009

tak ten jsem měla v neděli 😀

tyntyna
30. čer 2009

Veru já jsem byla na kontrole a miminko bylo hlavičkou nahoru, tak teta říkala, ať dělám kočičí hřbet a v něm si čtu nebo si s Péťou hraju, aby se miminko otočilo. V pátek jdu na cukrovku a k zubaři a 17.7. na velký ultrazvuk.
Jinak mě často bolí břicho a záda a začínám být dost unavená. Ale jinak je to super. 🙂

adellaide03
30. čer 2009

AHoj JAni a co Ty taky bys chlapečka a pak ještě holčičku? 🙂

maicky
30. čer 2009

Jani, tak to už se určitě těšíš na ultrazvuk, až mrňouska uvidíš, viď 🙂 Já jdu na kontrolu 20.7, musí mě pořádně prohlídnout, protože pak jedem na dovču, tak snad mě pustí.¨

tyntyna
30. čer 2009

Ahoj Adélko, no nevím holčičku bych chtěla, ale co kdyby to byl třetí kluk 😅 Třeba to teď bude holčička jsem moc zvědavá.

maicky
30. čer 2009

Jani: Třeba to ta holčička bude 😉

nensy
30. čer 2009

ahoj adel tak co kdy hodíte s jančou bříška

maicky
30. čer 2009

Ivi: Zrovna jsem se chtěla zeptat 😀 Janička tam má poslední v 18tt, což je už dlouhhhhooooo

nensy
30. čer 2009

to jo teda na to že je skoro už ve 29 tt 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru