Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

lenkakubickova
autor
12. srp 2009

Livi: to byl hodně slaboučkej "duch" 😀

johanka007
12. srp 2009

Adi...jéé,já bych dala Amálku 😵

liviky
12. srp 2009

leni - to neva,důležitý je že vidíš i ducha!.....zní to legračně,ale zvedne to náladu ne? 😉

johanka007
12. srp 2009

Holky.....já na duchy věřím 😀

lenkakubickova
autor
12. srp 2009

tak já taky věřím na duchy teda 😀 😀 😀 A musím jít makat!!! V Pá dám vědět,papa 🙂 🙂

liviky
12. srp 2009

...já takyyyyy 🙂

nensy
12. srp 2009

to jo hlavně musím mít ty tapky pač to do boty nedám jak je to nateklé a bolí to ale ven musím

nensy
12. srp 2009

leni to nevadí ale byl tam

liviky
12. srp 2009

tak to sme už teď napnutý jak kšandy 😀 ...ahojda a ať ti to rychle uteče 😉

johanka007
12. srp 2009

hahaha....čekala jsem,že se chytneš Klubíčko(že věříš na duchy) 😀 😀 😀

nensy
12. srp 2009

johanko co kluci jak se maj

johanka007
12. srp 2009

krááálovsky 😵 😉 Mája se dívá na Petta a Honzík má v puseně celou ruku...až půl hodiny(má práci) 😀 ,ale jo....dobrýýý.Honzík už je rošták.Je s ním sranda. 😅

nensy
12. srp 2009

tak to je dobře johanko 🙂

liviky
12. srp 2009

holky taky kukaj..ted tam jde ta slonice 😉
no u nás vypadá že dnes bude krásně 🙂 tak asi brzy vyrazíme ven,už mě to pachtění doma nebaví....sem při té přetavbě zhubla,vážím už jen 53kg 🙂

johanka007
12. srp 2009

Liv....dívala jsem se na pokojík.Je čananej.Tvůj nápad ty otisky na tu garnyž??? 😕 To je dobrýý 😵

johanka007
12. srp 2009

Tak zdarec....musím jít.Mrknu v průběhu dne 🙂
Pěknej den 😉

liviky
12. srp 2009

jj je....Viki mi chtěla pořád pomáhat malovat,ale bylo to všechno čmouhatý,tak sem jí dovolila otisky.....se jí to tak líbilo,že chtěla otisknout i bříško a prdýlku 😀 ...ale to nevím kde bych jí dovolila 😀 😀
Viki se ted snaží s tou slonicí spívat,ale spíš bych to přirovnala vytí 😅 ...doufám že se k ní Whitík nepřidá 😀

nensy
12. srp 2009

tady ne tady je hnusně už večer pršelo a dneska bude taky

liviky
12. srp 2009

tu pršelo od včerejší noci a celej den,ale ku večeru přestalo a dnes už tu leze sluníčko!

nensy
12. srp 2009

no tak to se máte tady nic je tma jak v pr...

liviky
12. srp 2009

tu už je na slunku 30st.....a žádnej vítr...sem zvědavá jetli to tak zůstane celej den!...já už chystám tašku a půjdem za chvíli s holkama ven 🙂

adellaide03
12. srp 2009

U občas vykoukne slunko pak zase zaleze takže tak střídavě. Ale moc vedro být teda nemusí.

nensy
12. srp 2009

teda tak to tam máte dobrej pařák tady nic.nela už psí jsem dala vařit polívku

liviky
12. srp 2009

to je dobrý ...Nela už psí 😀 😀

liviky
12. srp 2009

my se před chvílí vrátily z tesca,dala sem teprve holky spát tak budu mít na chvíli klídek 😅

nensy
12. srp 2009

jo nela tedkno usnula a já jsem usnula dopoledne a vzbudila se ve 12 🙂

no jo to byl překlep 😀 tak jsem osprchovaná a v 17 jedu na tu plastickou chirurgii

ojo
12. srp 2009

ahojky 🙂 tak my měli za vypadlý net od pondělka 🙄

co těhulky?? a to je otázka už i na Leničku 😉 😵 věřím, že už se tam mimískové pořádně zabydleli, grafík je krááásný 😵 😵 😵

nensy pořídila hafíka?? 🙂

tady počasí nic moc, trochu fouká a je jen okolo 20 stupňů 😒

tak zatím pááá 🙂

nensy
12. srp 2009

ahoj zuzko jo pořídili jestli se tomu dá říkat pes 😀

luci1980
12. srp 2009

Ahojky holky, těhulky a maminy 😵
Leničko, garafík je úžasný, mooooc na Tebe myslím 😵 😵 😵 Den ode dne to bude silnější duch a pak dálnice jak malovaná 😵 Jupíííí 😵 Držím dál palce Tobě i drobečkům 🙂

Bolístky ať se brzy zahojí, ani nevím co vše za úrazy se tu událo, nemám vše dočteno...

Nensynko, ať se vám s pejskem krásně žije a dělá vám radost 😵

Já byla hospitalizovaná, ve tři ráno jsme min. středu jeli do porodky, měla jsem kontrakce po dvou minutách, což bych ještě brala jako posly-nakonec po dvou hodinách přešly a snažila se přečkat, ale do toho všeho jsem měla šílenou bolest břicha, celého. byla jsem zatím 34tt...Bála jsem se o placentu, prostě co se uvnitř děje, bolest mě ohromovala. Takže mě nechali v nemocnici, vyšetření naštěstí ukázaly, že je placenta v poho, průtoky taky, není volná tekutina v těle, neprokázal se zánět, nic. Ale můžu říct, že to bolelo neuvěřitelně, měla jsem dva dny infuzi magnezka, nemohla dojít ani na wc, nešlo se ani na posteli bolestí otočit. no už jsem v poho doma, snad se to nevrátí, nechápu co to bylo 😝
A trpěla jsem tam bez Anetky ☹

tak se mějte krásně a já se zase ukážu 🙂

nensy
12. srp 2009

jo luci dík.já se loučím jedu na tu plastiku

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru