Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

liviky
17. srp 2009

a nevím co dnes na oběd sakra,nák už nevím co vymýšlet!

nensy
17. srp 2009

já dneska nevařím mám od včera ten guláš a vašek jde dneska na duchodové a pak jedem pryč do práce jde až ve středu

nensy
17. srp 2009

tak manža dostal plnej duchod tak má radost

adellaide03
17. srp 2009

Ahoj holky,
tak kde máme Leničku snad krev dopadla na jedničku a brzy se tady ukáže.
U nás je taky vedro a já nemůžu do bazénu ach jo ☹

pajulinkka
17. srp 2009

Kouknete se do Leniccineho alba ☹

adellaide03
17. srp 2009

Paji teda co nám to tady dáváš za odkazy to snad není ani pravda ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

pajulinkka
17. srp 2009

Mě to teď Lenička psala ☹ ☹ ☹ Taky mi je stoho smutno.....a ještě víc Leniččce ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

adellaide03
17. srp 2009

Jako já fakt nemám slov opravdu nevím co na to říct to musí ten svět být opravdu tak nespravedlivý?

pajulinkka
17. srp 2009

Kdejaká K*A má mimi a zahodího někam do popelnice....a lidé co o miminko usilují, mají zázemí tak ho mít nemůžou ☹ Já bych se na to vykašlala ☹

nensy
17. srp 2009

jo holky je to smutný snad lenče to hcg bude stoupat a udržel se aspon jeden mimisek

pajulinkka
17. srp 2009

V to teď musíme jen a jen doufat 😉

nensy
17. srp 2009

určitě tam ten jeden je já tomu věřím moc jí to přeju

liviky
17. srp 2009

Leni - drž se,naděje umírá poslední 😉

adellaide03
17. srp 2009

Jo Paji to taky říkám pořát když někdo mimi chce tak ho mít nemůže a ten co ho nechce tak ho zahodí fakt hnus.

lenkakubickova
autor
17. srp 2009

Ahoj holky,vidím,že info máte. Jdu vám zvednout náladu,naděje umírá poslední 😉 🙂 V So na pohotovosti mi brali HCG a dnes jsem si zaplatila odber HCG jako samoplátce a vypadá to s HCG takto: Pá-99, So-136,dnes 377 😉 😵 😵 😵 Takže? Asi i přezto,že krvácím tam miminko je 😵 Důležité je,že HCG roste a doufám,že mimi roste tam,kde má! Zítra mažu do Gennetu,hodím jim tam všechny výsledky a nechám si napsat neschopenku,nechci riskovat,teď budu prostě v klidu doma 🙂

ojo
17. srp 2009

🙂 ahojky

kukám co Lenička 🙂 moc na tebe myslím a držím ti palečky 🙂 doufám, že to bude u tebe jako u mě, já jsem taky krvácela asi po týdnu, co mi vyšel pozitivní test a nechali si mě teda na pozorování v nemocnici a až po 5 dnech ležení tam se na UTZ ukázal kulihrach 😀 určitě si nech napsat neschopenku a jen lež a odpočívej jako by si byla v nemocnici, páč já si myslím, že to ležení k nečemu je 😉 😀

nějak nestíhám, vyklízím tady obývák, že ho budem ve st stěhovat do kuchyně, aby mohli pak pokládat koberec, zítra jedem na kyčle a od středy pak budem bydlet u našich, než vymění ty okna a Míra vymaluje 🙂 už aby to bylo hotový 😅

zatím pááá

pajulinkka
17. srp 2009

Leničko tak to je super.....urcite tam ten prcek nebo prcci jsou....Celý den jsem na tebe myslela 😉

lenkakubickova
autor
17. srp 2009

holky díky,snad už to bude dobrý,hlavně budu doma,tak nebudu delat vubec nic,sice nevim,jak to zvladnu,ale musim a kdyz bude uz prcek videt a bude vse O.K. tak se klidne do prace vratim,ale zatim,dokud neni nic potvrzene z utz a neprejde to krvaceni,tak budu doma 🙂

adellaide03
17. srp 2009

Leničko já jsem tak ráda, že to co si napsala není nic konečného a že miminko tam může být si strašně velká bojovnice a malinké určitě bude taky bojovat po mamince. Mocinky držím pěstičky a myslím na Tebe a na bublinku v bříšku ať hezky roste.

lenkakubickova
autor
17. srp 2009

Adélko: díky 🙂 Příští Po jdu na 8:00 na utz, tak snad tam ten prcek už bude vidět 🙂 Moc mě to povzbudilo,že přez to šílené krvácení HCG vyrostlo a jednou tolik,což je super znamení, že tam aspoň ten jeden mrňous je skovanej! 🙂

luci1980
17. srp 2009

Leničko, nakukuju a mooooc držím palce, ať tam mimi je a jste oba v pořádku!!!! Opravdu zůstaň doma, nožky nahoru, nech se obletovat, manžel je zlatej a vše zvládne sám a za týden určitě už bude prťousek vidět na utz 😵 Mooooc na vás myslím, to musí vyjít!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

nensy
17. srp 2009

leni tak to je super jsem ti to říkala že to jedno tam je 😀

mirka755
17. srp 2009

Lení kočičko, lež co můžeš, vím že je to k zbláznění ale hlavně když budete v pořádku ♥ ♥ ♥

jinak u nás je to celkém v pohodě, malý je občas uřvánek - musím ho chovat jak jinak ale hlavně když v noci spinká 🙂. A ANETKA JE OD PÁTKU ÚPLNĚ BEZ PLEN, přišla v noci že chce čůrat a od té doby jí dávám když malého krmím 🙂

maicky
18. srp 2009

Ahojky holky 🙂

Leničko: 😵 😵 😵 Jen odpočívej 🙂 Manža tě stejně nenechá nic dělat a bude Vás opatrovat 🙂 užívej si těhulčení a už se netrap špatnýma myšlenkama 😉

Jinak já jsem včera byla na kontrole a Tomášek už je otočenej hlavičkou dolů 🙂 Měří cca 45cm a váží 1980g. Už je tam chudáček nějakej zmáčklej a dává mi to častěji najevo, protože už mě dost tlačí dole i na hrudník, někdy to vážně bolí. Už mi vypsala papír na mateřskou, tak mě zejtra čekají úřady 😝 A další kontrolu už mam za 14 dní, už mi budou dělat stěry na streptokoka... Stejně si myslim, že ho mít budu.. S mým štěstím 😅

Miruško: Gratuluju k bezplenám 😀 To je fakt paráda 🙂 Dáda je sice bez plen, ale na noc jí ještě radši dávam, protože ona hrozně moc pije, tak že by stávala každou chviličku, ale třeba až bude Tomík a budu krmit, tak to zkusíme jako vy 🙂

nensy
18. srp 2009

ahoj veru tak jak je už se ti to blíží co 😀 určitě ty stěry dopadnou dobře uvidíš

maicky
18. srp 2009

Ivi: Je mi dobře 🙂 Už se těšim, až budeme mít Tomíka doma 🙂 A těm stěrům moc nevěřim, že budou v pohodě. U Dády jsem toho streptokoka taky měla, takže si naděje nedělam, že by tomu teď bylo jinak.

mirka755
18. srp 2009

Veru uteklo ti to viď 🙂, za chvíli budete mít Tomáška u sebe - a neboj, nebudeš ho mít, cítím to v kostech 😉. To je krásný, jak se tady rozrůstáme 😵 . My dnes razíme k našim, venku se dělá krásně

nensy
18. srp 2009

určitě to bude dobrý uvidíš se to opakovat nemusí

adellaide03
18. srp 2009

Ahoj holky,
Veru no jo nějak se to blíží co? Já mimi taky už hodně cítím a to jsem od tebe o měsíc do zadu, ale bříško mám naštětí tak akorát na skoro osmý měsíc (který začínám příští týden) mě nikdo netipuje a je to dobře když musím teď skákat s těmi berlemi. Někdy mám strach jestli to mimiškovi nějak neubližuje, ale tak zatím mě nic nebolí , křeče nemám tak snad ne. Já se taky nechávám mým Broučínkem rozmazlovat. Opravdu bych nečekala, že to všechno tak krásně zvládne a bude mě tak hezky opečovávat. Je to moc bezva.
Miruš Anetka je šikulka, zase máš o starost míň že?
Holky stejně jsem zvědavá jak mě v poradně budou kontorlivat a prohlížet když musím mít narovnanou nohu opravdu je mi to záhadou. No uvidíme. Jdu na konci srpna třeba do té doby už to aspoň trošku budu moct skrčit.

nensy
18. srp 2009

leni tak to je super tak hlavně odpočívej

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru