Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
18. čer 2009

Jani zatím pá.

andrea2210
18. čer 2009

nensynko nebavka? ???

ahojky Janicko jojo spinka dobre🙂 spinka no dneska od 21:00 do 4:00 rana🙂 a pak uz byl v 6 vzhuru
no vyspana jsem ale jsem jak pytlem prastena, mam hroznou migrenu☹ je mi i zima☹ ☹ ☹
to je dobre ze se mate fajn, a mimisek taky 😀

adelko mela se poradit s tebou nebo s vama ne? no ja bych ji asi rekla svoje, nebo bych se ji zeptala, ze vy
to chcete jako prekvapeni tak proc se vyptava? bych chtela videt co by ti na to odpovedela..... 🙄 🙄

adellaide03
18. čer 2009

Však já se jí tak Andrejko zeptám a pak Ti napíšu co mi na to řekla 🙂

nensy
18. čer 2009

andrej jaká nebavka 😕

andrea2210
18. čer 2009

adelko jo?? pockej a ona tchyne s vama bydli?? nebo nebydli?? no to jsem vazne zvedava,
ale je to jeji ostuda ne tvoje 😉
ja ty tchyne vazne nechapu, ale vis co??jak sem uvazovala ze si to nenecham rict(ale nevydrzela sem) tak
sem se bala ze tchyne bude volat a zas se vyptavat, nastesti to neudelala, navic sem nechtela rodit kde sem
rodila, jen kvuli tomu ze pracuje ve vedlejsi budove ale sla sem🙂
nedelala ostudu a neptala se na nic, ani na porod nic🙂 🙂 no trochu se zmenila sem rada jako, ale asi proto ze
ma tu malou od pritele od jeho brachy ma ji casto i na noc,,,

nensynko no jak se te na neco zeptam tak neodpovis☹

andrea2210
18. čer 2009

normalne mi na tu migrenu nezabral ani prasek nic☹ a to mam 2 kafe a tez nic 😖 😖 😖

andrea2210
18. čer 2009

adelko jinak koukam ze mate uz jmena🙂 Matyáš nebo Matyas???? Vanesku ma kamaradka🙂
moc se mi to jmeno libi, a taky se mi zacla libit Laura🙂

nensy
18. čer 2009

aha tak to jsem vubec nepostřehla 😀
no tak to už máš asi hodně rozjetý andrej to se mi taky stává

nensy
18. čer 2009

vidíš ani jsem nepostřehla že se mě ptáš na oběd .já mám od včera lasagně a zítra budu vařit boruvkové knedlíky

andrea2210
18. čer 2009

nensynko ale az tak?? je mi fakt jako az zima, a sla bych nejradeji spat pritom jsem vyspana☹ ☹

ja totiz nevim co varit☹ jestli segedin nebo knedle😀

malej zvalil 210 mrkev+brambor+kvetak😀 to je jedlik😀 tak jdeme ven protoze je dooost uz protivny,,,
pak kouknu holky🙂

papa nensynko 😀

adellaide03
18. čer 2009

Andrejko naštěstí nebydlí to bych se zbláznila my bydlíme v rodinném domku nahoře bydlí naši a my dole. S ní to ne to by neklaplo. O Lauře taky uvažujeme, no uvidíme co to nakonec bude pořát se ty jména nějak mění 🙂

nensy
18. čer 2009

jo andrej taky mám zimnice to by chtělo ticho a tmu

adellaide03
18. čer 2009

já teda musím zaklepat, ale co jsem těhotná tak jsem migrénu neměla a to jsem je taky mívala strašně. Nejhorší když jsem brala HA pak to bylo lepší a fakt teď co jsem těhu tak zatím ani jedna

nensy
18. čer 2009

tak to bud ráda adel pač by jsi nemohla žádnej prášek

nensy
18. čer 2009

tedkon mi akorát volala kámoška že je už od 10 v porodnici a že jí odtekla voda tak čekám kdy se to narodí

andrea2210
18. čer 2009

adelko to verim,ja bych taky s tchyni byt nemohla 🙄 no jsem zvedava co ti na to rekne
jak ji reknes proc se pta kdyz chcete vsichni prekvapeni 🙄

nensynko ted vsichni rodi co,,?ted to tehulkam nezavidim v tom horku s brichem 😅

nensy
18. čer 2009

to jo andrej akorát mi volala že už porodila kluka 3200 a 51 cm

andrea2210
18. čer 2009

nensy tak to je akurat 🙂 ty porody hrozne trvaji co? 🙄

nensy
18. čer 2009

no volala v pul druhý že jí praskal voda a za osm tři byl venku to šlo rychle

mirka755
18. čer 2009

ahojky
Ivi a kdy měla termín?

nensy
18. čer 2009

první měla 7 a druhej měla 24

nensy
19. čer 2009

nazdárek dobré ránko 🙂
tak co miruš ještě se držíš

nensy
19. čer 2009

kuk už jsem tady

liviky
19. čer 2009

kuk 🙂

nensy
19. čer 2009

no nazdárek konečně 😀 včera jsem večer chytla nerva nela dostala na zadek až se stoho pozvracela jak se vztekala

nensy
19. čer 2009

odešel mi stolní mixer budu muset koupit novej kuli lukášovi a vubec se mi nechce nevím jestli to tak rozmixuju stím tyčovým

liviky
19. čer 2009

jaakto?
..co vyvedla llumpice?
..a kde ty ses tu vzala???

nensy
19. čer 2009

livi já sem chodím už od začátku tak sem chod taky 🙂
prosímtě jak jsem furt doma tak mám ponorkovou nemoc a nela teda tedkon zlobí jako čert nechtěla spát se tady zase vzteky válela po zemi tak dostala na zadek a dala jsem jí do postýálky vyvztekat a jak byla rozeřvaná tzak se pob.... no sem chytla nerva jsem říkala vaškovi at si dělá ty svoje melouchy o víkendech že nebudu furt zavřená doma jako krysa

nensy
19. čer 2009

lukáš už jde v pondělí do školy a maj zrovna focení tak uvidím je to poslední týden

liviky
19. čer 2009

aha tak to jo
no my ted máme docela drama už druhý večer...Lili si chce pvídat,dostává záchvaty smíchu a ne a ne spát a já tak po půl hodině chytám nerva,že se furt jen chlame a nechce spát...no a když odejdu tak začne hulákat mamaaaa a já se zas bojím že vzbudí Viki! 😠

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru