Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

liviky
22. črc 2009

tak to jo,mě Lilinka ještě hajá,aspoň zaspí to brutál vedro přes poledne 🙂

nensy
22. črc 2009

nazdárek tak jsme doma děti se vykoupali a já jsem tedkon dodělala těstovinovej salát

nensy
23. črc 2009

nazdárek dobré ránko tak dneska jsem se vyspala velice dobře a tady už je krásně tak se bude malá koupat

nensy
23. črc 2009

hodila jsem fotečky pak se koukněte

liviky
23. črc 2009

hojda 🙂
...tak nensy sem kukla na fotečky,sou suuuper,moc Vám to tam sluší a teda tam muselo být kráááásně 😉

....já pčřed půl hodkou dorazila z kkoupáku,byli sme tam od 9 rána do půl 12,pak už to šíleně peklo a už tam bylo i lidí jako opic,a já měla na hlídání sebou kluky od kámošky,tak už sem pomalu přestala stíhat je hlídat a hlavně sem se bála ať se mi tam nepřipečou,tak sme šli radši na oběd domů a Lili mi usla doma ani ne za 5 min. jak byla utahaná z toho vedra a samozřejmě i z bazénu.....moc se jí tam líbilo,a dvakrát sjela dokonce i pod vodu,sem se bála že už vodu nebude chtít vidět a ta kozule se jen oklepala a hned eště eště,no tak to mě mile překvapila.....a domů sem šla přes město ve vršku z plavek,tak na mě lidi čuměli jak na nákého exota,ale mě bylo fakt děsný vedro,ted už je mi doma o něco líp 😀

nensy
23. črc 2009

ahoj livi jo krásně tam bylo fakt tedkon by jsme chtěli do tý jihlavi
tak to je super že se to lili líbilo a co dneska už budete doma nebo ještě někam pujdete a co pokoj už je hotovej

liviky
23. črc 2009

no máme jít na oslavu narozenin Ondry má 7 let,ale tam budou větší děti a Viki je pořád na chalupě,tak nevím jak by se tam Lili bavila,druhá kámoška chce aby sme došli za nima na zahradu a pak na pivko.....no tak jještě uvidím!
a večer mají přijít známí na pokec,asi kolem 20h.
a pokoj je ve stádiu příprav,dnes ráno sem zase stěhovala další věci do obýváku a krabic a doufám že o víkendu H. na to vletí a zmákne to během víkendu,ted je furt v práci ☹

nensy
23. črc 2009

ach jo no snad to stihnete než dojede viktora ne

liviky
23. črc 2009

no Viki má dojet domů v pondělí,já myslela že to tu do pátku připravíj a v sobotu bych odjela s Lili za Vikčou a v pondělí by sme se domů vrátily do jakž takž udělaného pokoje 😅

nensy
23. črc 2009

no tak uvidíš jak to pujde snad to stihnete

nensy
23. črc 2009

tak já se pro dnešek loučím jedem do ikei

adellaide03
23. črc 2009

Ahoj holky
jak jste prožily dnešní sluneční horký den? Já skoro pořát u bazénu. Bylo děsné vedro a i teď je tak jsem zvědavá jestli přijde nějaká sprška. Ale asi ano začíná se zvedat vítr.

liviky
23. črc 2009

hoj holky 😉
...tak sem s Lili šla na tu oslavu,ale vedro nehorázné,blééééééééé.....ted o půl 9 večer máme na teploměru stále neuvěřitelných 32st.....fakt maras a ani lísteček se tu nepohne jak je tu zdechlo,aspoň slabý vánek by mohl být ☹ .....Lili tím horkem zase odpadla přesně v 8,tak mám klídek aspoň....a doufám že neusnu než přijjde ten můj...potřebuju aby mi namazal záda,ikdyž sem se neopalovala,tak při tom hlídání dětí se mi docela dost chytly záda,ne že mám vypálenou čárku od plavek,ale dokonce i tu mašličku 😅 😀
...no nic nák mě dnes to vedro taky dostalo,du se vyvalit k telce je tam tuxedo s Jackie Chanem 🙂 a toho já můžu 😀

nensy
23. črc 2009

nazdárek tak jsme doma akorát nás chytnul ten slejvák bylo to hustý fakt

adellaide03
23. črc 2009

Nensy tak trochu toho slejváku pošli k nám, u nás je vedro jako blázen.

nensy
23. črc 2009

jo adel klidně pošlu tady to bylo až lítali stromy chlap co jel před náma tak před něj spadnul strom .vubec se nedalo jet

andrea2210
24. črc 2009

ahojky holky... tak ve stredu jsme byly na poradne a Adam ma 8 550g 🙂 mame prejit uz na Mliko 2
tak zkusim HIPP ted, kase mu sedi tak treba bude i mliko 😀
Naockovali ho a reakci nemel zadnou tak jsem byla rada 😵 prej jsme sikulky a obri 😀

nensynko ahojky tady byl poradny slejvak a silene bourky po pul noci byla to hruza bala sem se i ja fakt...
bylo to dlouho mi prislo a takovou sem teda nevidela ani nepamatuju,,, 🙄

Jak se jinak mate?? Adam mi jeste chrupka 😅

nensy
24. črc 2009

nazdárek andrej tak to je pěkný to má teda hodně co je vidět že mu chutná 🙂

andrea2210
24. črc 2009

nensynko ahojky,,, jojo ma ze?🙂 ale mudr. nas poprve pochvalila a byla z nej faaakt
nadsena, sem se dost divila 😀
jo a jedna mudr. jak ho videla tak ze vsech deti ji zaujal a rikala ze ho mam dat do reklamy ze ma
nadherne modre oci a ten uces a ta barva vlasu:D no potesilo me to ale 😀

a co vy? jakpak se mate??co deti?

nensy
24. črc 2009

tak to je dobře že jste dostali pochvalu nevadí kolik má hlavně že je zdravej a chutná mu 🙂 jo andrej mi se máme dobře uvidím jak bude když tak se pojedem koupat vypadá to že bude hezky

andrea2210
24. črc 2009

nensynko tady taky,,, a taky byla u vas takova bourka?? a kam jedete na dovcu??
jedete nekam??🙂
ja jdu rychle oskrabat brambory mam v troube kuratko🙂

dneska davam adamovi dyni sem zvedava uz jsem mu ji mohla dat o dost driv 😀

jo a zmenila sem mlicko mame HIPP ted sem mu ho dala a chutnalo mu a neublil nic 😵 😵

nensy
24. črc 2009

dneska budu vařit vepřové na paprice a houskovej knedlík pro lukáše a nám budu péct uzený a zelí

adellaide03
24. črc 2009

Ahoj holky,
Andrejko u nás byly velké bouřky taky po půl noci takže dnes vůbec nejsem vyspaná.Miminko pořát kopalo, asi se bálo a pořát se blýskalo a hřmělo tak jestli jsem spala pět hodin tak to je hodně.
Ivi ahojky.

nensy
24. črc 2009

ahoj adel tak jak je 🙂

adellaide03
24. črc 2009

No Ivi je lepší vzduch takže to je pozitivní, ale negativní je, že jsem se fakt vůbec nevyspala a teď k ránu bych spala jako miminko, ale vstávala jsem s přítelem. No možná si odpoledne zdřímnu.

nensy
24. črc 2009

jo adel tak to máš pravdu není dusno tak je super 🙂

andrea2210
24. črc 2009

nensynko a to delas jak to veprove?? protoze Honzik chce taky pak omacku a ja nevim
co budu varit na zitra 🙄

adelko ahojky🙂 ja sem taky nespala☹ spala sem no tak 5 hodin ale ne vkuse... 😖 ale je mi fajn 😀
ty bourky byly desny co??

nensy
24. črc 2009

normálně si osmažím cibulku na másle pak tam dám maso a dusím až je měkké a pak to zahustím šlehačkou a moukou .pak si rozehřeju máslo trochu a dám tam červenou papriku mletou a dám to po lžičkách do omáčky to dělám proto aby se tam od té papriky neudělali hrudky

andrea2210
24. črc 2009

nensynko diky, tak to udelam zitra🙂 a cim dochutis?jen soli??? mnam mnam to vypada moc dobre 😵

nensy
24. črc 2009

jo andrej jenom to osolím

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru