Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
12. srp 2009

Luci tak snad už to bude OK a prcek příjde na svět až v ten správný čas. Dávej na sebe pozor

lenkakubickova
autor
12. srp 2009

Luci děkuju 🙂 A držím palce,ať jste s miminkem v pořádku!!! 😵 😵

Ivuš: kam,že jdeš na plastiku? To už jdeš teď? 😕

nensy
12. srp 2009

už jsem tady byla jsem kuli těm prsum leni

maicky
12. srp 2009

Luci: Tak hlavně, že je vše v pořádku a že nic nenašli 🙂 Teď už jistě vše půjde tak, jak má 🙂

Ivi: A co ti řekli? Kdy máš termín operace?

nensy
12. srp 2009

no že mám mít papír od ortopeda nebo neurologa a mamograf a pak mám přijít

mirka755
12. srp 2009

ahoj
Adélko, co to provádíš těsně před porodem? Tak hlavně aby se ti brzy nožička uzdravila
u nás jsme v jednom kole, sednu k pc až večer protože přes den stíhám tak max juknout co se děje ale už není čas odepsat, protože se malý hlásí o slovo 😀 . Dnes jsem si objednala babyvak, protože má Ondra problémy občas zabrat přes den tak si budu hrát na indiánskou babičku 😀 .
Luci holka, ještě máš čásek na porod - hezky odpočívej :o)

JINAK VŠECHNY MÓÓÓÓÓÓÓÓÓC ZDRAVÍM A MYSLÍM NA VÁS 😵

nensy
12. srp 2009

teda leni obr gratulace testík je moc krásnej to je určitě těhu 😀 je to vidět moc hezky

nensy
12. srp 2009

no leni podle mě je to tutovka a obě 😀

lenkakubickova
autor
12. srp 2009

Tak jsem neodolala a po migrénách,pocitech na zvracení,které mám zrovna i teď jsem si udělala dnes těhu test...a čárka sílí 😵 😵 Tak vám tedy oficiálně oznamuji, že mimi se asi podařilo, buď zítra nebo v Pá si dojdu na krev na HCG 🙂 A tak za 14 dní na utz 🙂

Ivuš: tak to jo,mně to vyznělo,jako by jsi šla už přímo na tu plastiku 😀 😀 😀 Co Lukášek a pejsek, rozumí si? 🙂

Miruš: jen si prcků užívej,dokud můžeš! 😉 🙂

Verčo: juuuuuuuuuu 😲 😲 Ty máš krásný bříškoooo 😵 😵 😵

nensy
12. srp 2009

já to říkám že užř je to na jisto moc moc gratuluji to máte radost co

lenkakubickova
autor
12. srp 2009

Ivuš: díky 🙂 To je celkem fuk,jestli jedno nebo dvě,hlavně,ať je tentokrát vše v pořádku!!! 🙂

lenkakubickova
autor
12. srp 2009

Radost máme,to ano,ale líp bude,až budu vědět HCG a utz, že je/jsou mimi tam,kde má/jí být 🙂

nensy
12. srp 2009

určitě to bude v pořádku a kdy máš jít k dr na potvrzení když bude testík pozitivní

nensy
12. srp 2009

jo leni lukáš zatím dobrý

lenkakubickova
autor
12. srp 2009

měla jsem test dělat až v Pá a pak volat,tak možná zavolám už zítra a objednám se na krev na potvrzení a pak spíš až tak v 5-6tt na utz. To je fajn,že Lukáš je v pohodě 🙂

nensy
12. srp 2009

tak to je super to vám moc přeju tedkon už to budou jenom samé radosti

mirka755
12. srp 2009

LENIČKO MOCINKY GRATULUJI KOČIČKO ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ JSOU TAM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nensy
12. srp 2009

ahoj miruš tak co malej

lenkakubickova
autor
12. srp 2009

Miruš: děkujuuuuu,mooooooooc díky 😵 😵 😵

Ivuš: díky, to doufám!!! 🙂

holky je mi fakt dost špatně a hlava třeští jako šííílená, tak si jdu lehnout. papaaaa 🙂

nensy
12. srp 2009

tak jdi odpočívat leni

adellaide03
12. srp 2009

Juuuu Leni tak si nakonec nevydržela a testíkovala to mám radost, že tam čárečka chce. Potichoulinečku gratuluju. Věřím, že teď už to vyjde.
Miruš no jo jsem nešika, ale už je líp a snad se to do porodu všechno zahojí.

mirka755
12. srp 2009

Ivi dobrý, akorát to usínání mu furt nejde. Musím to vždy tak 2-3x udyndat a pak teprve zabere

nensy
12. srp 2009

neboj miruš ono se to srovná a co jak papá určtě dobře 😀

mirka755
12. srp 2009

už papá víceméně jen UM, protože mlíčko se postupně ztrácí. Snažila jsem se co mohla, ale s dalším dítětem to fakt nejde. Snažila jsem se kojit každou hodinu, do toho odstříkávat a stejně se prsa neumodřila - malý se mi u nich vztekal, chtěl jíst co hodinu. Anetka na mě visela, malý mi po kojení řval ☹. Teď už je mnohem spokojenější a hlavně vydrží dýl, hold mi nebylo přáno ani teď - ale hlavně že jsme vydrželi aspoň měsíc

maicky
12. srp 2009

Leničko: graaattttuuuulllluuuujjjuuu 😵 😵 😵 Krásný // 😵 Už se těšim na první fotečku z UTZ 🙂

Miruško: Nic si z toho nedělej, já taky určitě budu kojit tak maximálně 14dní až měsíc. Víc si myslim, že to nebude. Hlavně, že je Ondrášek spokojenej a ty si aspoň maličko odfrkneš 😉

nensy
13. srp 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tak mi už jsme s manžou vzhuru od 5 hodin

luci1980
13. srp 2009

Leničko, mooooc gratuluju, // jsou nádherné 😵 😵 😵

mirka755
13. srp 2009

Verčo smekám před těmi co mají problémy s kojením a mají doma další menší dítě, protože jsem si připadala že jsme u kojení furt - do toho Anetka, chtěla si se mnou hrát, pak vaření-úklid - jedna paní mi poradila, abych si s malým lehla do postele a kojila a kojila - jenomže s druhým dítětem? Ona má jen jedno tak je to pro ní lehčí

lenkakubickova
autor
13. srp 2009

Dobré ráno 🙂
Tak zítra ráno jdu na krev a odpoledne bych měla vědět HCG a zhruba za 14 dní na utz, tak pak dám vědět 🙂

Miruš: úplně tě chápu,asi je to u druhého dítěte fakt náročný...a hlavně to starší to asi hůř nese,ale důležitý je,že jste v pořádku,malý je spokojený a můžeš se oběma cvrčkům v klidu věnovat 😉 🙂

Luci: děkuju 🙂

Veru: díky 🙂 Snažím se se nějak sžít s nevolnostma,ani jedno těhu jsem je neměla a tentokrát to stojí fakt za to! Furt je mi na blinkání,ale naštěstín jen pocit, na záchod běhat nemusím...teda zatím 😅 😀 😀

liviky
13. srp 2009

Leni - držím pěstííííí ať máte štěstí a gratulujííííí 🙂

jinak ahoj všem a dobrý ránko 🙂 .....sem dnes v háji.....blokla se mi páteř a nemůžu se otočit do prava a v pravé ruce nic neudržím ☹ ....sem zvědvá jak to dnes s holkama dám ☹ .....tady leje tak budem doma pohádkovat!

jo a Miruš.....já když kojila Lilinku ,tak se mi ze začátku Viki lepila k druhému prsu 😀 a to podotýkám už rok moje mlíčko nechtěla a když viděla Lili tak chtěla zase...no tak mi to mlíko obě rozjely zase ve velkém a já kojila i Lilinku bez týdnu téměř rok 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru