Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

liviky
3. črc 2009

andrej ať to rychle přejde a malého taky 😉
....já ted dala holky spát,Lili zabrala do 5min. a Viki ta můra jedna furt ne a ne zabrat,se mi zdá že asi brzo ukončíme odpolední spaní ☹ ...no a až se vyspí tak deme na oslavu 🙂

nensy
3. črc 2009

tak to si to užijte mě se nela tedkon taky vzbudila

liviky
3. črc 2009

no mě ted Viki došla že se í spát nechce,tak to prdím a nebudu jí nutit....

nensy
3. črc 2009

no jasně tak jí nedávej mi jedem na černej most na nákupy tak se loučím zatím papa

liviky
3. črc 2009

téééda zase nákuppy,tak pak pisni co si skvělého ulovila,ale né rýmu 😀

ojo
3. črc 2009

ahojky 🙂

andrejko,beruško, odpočívej ať jsi brzo zdravá 😉

náš Tom má ošklivý zánět očička ☹ taky jsem s ním dneska jela na ambulanci a předepsali desinfekci a antibiotický kapičky a za 14 dní na kontrolu, tak snad se mu to vyléčí ☹ chudáček, furt mu teče hnis a nemůže přes něj koukat ☹

zdravím ostatní 🙂

tak zatím páá a hezký víkend 🙂

adellaide03
3. črc 2009

Zuzy tak těď když má kapičky to snad už bude jen lepší neboj.

liviky
4. črc 2009

dobré ránko a krásný víkend všem 😉

nensy
4. črc 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tak jsme včera dojeli ve čtvrt na dvanáct 😀 jinak jdu dělat marmeládu rybízovou a pak pečenej čaj a třešně naložené v rumu

adellaide03
4. črc 2009

Ahoj holky,
tak dneska tu máme opět teplo. Taky od rána s mamkou hlídáme synovce který má rok a půl. Švagrová šla na borůvky. Takže opět trénink. 🙂

andrea2210
4. črc 2009

ahojky holky ... ojo dekuji,,, citim se dneska skvele...

jenze Honzik kasel , ryma hruza☹ boli ho cele telo,,, zajdu na pohotovost

navic Adam mel horecku po odecteni ve 4 rano 38.5 a neco... ☹ no vypotil se teplotu zatim nema
ale vecer mel taky po 38 ☹
jinak od pul 12 vecer se budil az do 4 co pul hodiny... a od 4 rana spal skoro doted... bobek a cely spoceny
povleceni mokre, vsecko,,, no hlavne aby nebyl vic nemocny pokud bude mit teplotu jdeme na pohotovost....

a to mam dat Honzika jeste do skolky??? dekuji ani nahodou vsichni nemocni ☹ a jak si to tak predstavim
porad dekuji ne.... z Logopedkou se domluvim ze pujde az pristi rok, to uz bude Adam i vetsi....

a co u Vas holky??? jdu neco rychleho uvarit a pak prijdu nakouknout, papa 😉

andrea2210
4. črc 2009

Ojo to se zlepsi ja mu kapala septonex a mel to za chvili dobre a jak pises mel to tak samo
jak ty.... cele ocko zalepene a chudak ho nemohl ani otevrit,,,, neboj se to bude za chvili dobre 😉

liviky
4. črc 2009

ahojda....tak my ted došly domů z venku,teda tu je dneska pařák,škoda jen že ta zem není vysušená,hned bych šla s holkama na koupák!
....pes je tu rozplajzlý na podlaze a těžce odfukuje,ten tak brzo dnes chtít ven nebude!!!

nensy
4. črc 2009

ahojky tak jsem dodělala čaj a marmeládu ještě ty třešně a pak uvařit malá mi spí a mnaža je v práci

liviky
4. črc 2009

teda vy budete mít nensy plnou komoru mnamek,asi zase přijedem 😀

liviky
4. črc 2009

..jinak Vikča sakra měla dop. teplotu 39st....ted usly,ale už byla v poho....
..jo a dnes sem na oběd udělala karbenátky zapečené v bramboráku!...mnam dobrota,doporučuju 😝

nensy
4. črc 2009

no jasně klidně ten čaj je výbornej na zimu fakt dobrej a ty třešně s rumem to ještě neznám ale poradila mi to tchýně že to je výborný a musí se to nechat do vánoc uležet pokud to tady vydrží 😀 to jo teda tak to jsem ještě nezkoušela mi máme sekanou a brambor a okurkovej salát

nensy
5. črc 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tak tady celou noc prší a i tedkon takže nevím co budem celej den dělat

liviky
5. črc 2009

hojte.....tak Viki má zase teplotu,ale už en 38....fakt nechápu co to může být!
...jinak my dnes na oběd měli plněné žampiony s plněnými bramborami,zapečenými v troubě 😀 😝

nensy
5. črc 2009

nazdárek tak jsme doma byly jsme na houbách a tedkon byly k večeři a zítra bude hovězí na houbách

pajulinkka
5. črc 2009

Ahojky Slunicka...nejak jsem vas nestihla docist...ale zjistila jsem ze MIRECKA ma uz Ondraska....VELKA GRATULACE...
jinak piju cajicek...i kdyz teda neni nejak dvakrat moc chutny ale snad tento mesic zabere.... 😉 Ted uz je tu 3 nebo 4 dny tak krasne....slviticko sluni..... 😀 jen dneska bylo pod mrakem.....ale dusno jak šiňa 😀 a jak se jinak mate?

luci1980
5. črc 2009

Ahojky holky,
Any dneska vyjímečně usnula v devět, jinak chodí cca v deset až v jedenáct 😝 , takže moc na net nestíhám a tak vás sem tam dočtu, ale moc nepíšu 😉

Leničko, tvé IVF se blíží,mám radost s vámi a těším se, až nám tu budeš hlásit průběh, úspěchy a dávat fotečky bříška 😵 Na to tvé těhu se těším moc moc moc 😵

Miruš, k Ondráškovi jsem už pogratulovala, u Leničky jsem okoukla foto, malý je krásný, je cvalíček a brzy budete jistě doma a budete si užívat spolu s taťkou a Anulkou. Jsem zvědavá na vyprávění porodu a prostě si to své štěstíčko užívejte 😵

Oji, Tomášek je krásný, očičko bude snad brzy zdravé, jste pod dohledem lékařů a léky určo brzy zaberou. Držím palce, bobečkovi, ať nemá trápení...

Andrej, tedy, vy jste se v nemoci rozjeli. Ať jste brzy zdraví všichni. Se školkou na jednu stranu chápu, že se bojíš, aby nenosil HOnzík domů nemoci a nepřenášel na Adámka, když je tak malý. Ale na druhou stranu, když nebude trénovaný na nemoci ve školce, aby pak ve škole nechytil každý bacil a nebyl stále doma a nezameškával a tak. A ten kolektiv školky ho taky naučí nejvíc a připraví i nádherně na školu. Ale určitě víš nejlíp a všechno máte dobře ošetřený. Fotky jsem omrkla, moc vám to sluší, Adámek už je neuvěřitelný "velký" fešák a ty mamina jak lusk 🙂

Tynty, taky jsem zvědavá, co schováváš v bříšku. No tipy nemám, máš teď někdy utz ve 30tt, že? tak třeba tam se vám tajemství odhalí 🙂

Adélko, a jak Ty si užíváš těhu? Vše v pořádku? jak snášíš vedra?

Mai, nahlížela jsem do alba, moc Ti to sluší, a máš krásný komplítek těhu kalhot a šatů, ten je úžasný 😵

Jinak fotky nějaké hned vložím do alba, mám nové z utz a nějaké to břicho tam taky naflinknu, tak pak nakoukněte, jestli budete mít chuť 🙂

paa a mějte se krásně 😵

adellaide03
5. črc 2009

Ahoj holky,
Luci já se mám zatím skvěle, bříško pomalu roste a zatím těhotenství probíhá skvěle nic mi není, vedra mi až zas tak nevadí takže si nestěžuju. Do albíčka se určitě mrknu.Teda 30 týden toto letí co? Za chváli budeš mít taky malého u sebe.
Pájí a co u mudra už si byla? Nebo ještě chvíli počkáš. Jak dlouho se snažíte?

pajulinkka
5. črc 2009

Adelko...mno jak to tak pocitam tak to vychazi na 9 mesicu....ale 3 mesice po vynechaniu HA se to nepocita btakze prakticky 6 mesicu...mno jeste pockam tento mesic protoze piju bcajik a tak uvidim pokud ani cajik nepomuze tak pujdu k dr. a pak se uvidi...Mno nic valim do pelisku....tak se ,majte

liviky
6. črc 2009

dobrý ranko všem 😉 ....tady je dnes krásně,sem zvědavá jestli bude už Viki v pořádku!
😒

nensy
6. črc 2009

nazdárek tak jsem se vyspinkala do ružova tady je taky krásně

nensy
6. črc 2009

livi snad už jí bude dobře a co dortík už je vyfocenej

adellaide03
6. črc 2009

Ahoj holky,
páji tak to jo to ještě není taková doba. Tak pij hezky čajíček, snažílkuj se ať tady máme další těhulku.
Jinak jsem vám holky přidala fotky. Jednu z promoce a druhou fotku bříška .

liviky
6. črc 2009

no tak Viki měla ted teplotu 37,1..tak doufám že to už nebude stoupat! 😖
a dortík je vyfocený,sice jen v ledničce,ale zmenším ho a hned hodím 😉 ....
...adel - super břišenko,ted to už poletí jedna dva 😉

nensy
6. črc 2009

adel pěkný bříško 🙂
tak já dojím melouna a jdu vařit a uklízet je tady bordel jak v tanku

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru