Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
13. črc 2009

Ahoj holky,
Leni teda to by bylo něco kdyby to bylo těhu co? A pokud ne nevadí bude IVF a mimišek nebo mimišci tam budou za chvíli. 🙂

luci1980
13. črc 2009

Leničko, moooc držím palce, ať je to TĚHU !!!!!!!! 😵 😵 😵
ale když ne teď, tak příští měsíc, určitě, takže to už není žádný čas.
Moc na Tebe myslím 😵

ostatní zdravím, nemám vše dočteno, omlouvám se... 🙂

adellaide03
13. črc 2009

Luci ahojky jak se daří?

nensy
13. črc 2009

ahoj luci tak jak je koukám že se ti to taky blíží co

nensy
14. črc 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 mi jsme měli krušnou noc nela nám 2x zvracela

adellaide03
14. črc 2009

AHoj holky,
teda Ivi vy se z těch nemocí fakt nevyhrabete. A už je to lepší nebo jedeš k doktorovi?

nensy
14. črc 2009

adel teplotu nemá ale měla včera zmrzku a pak na to zbaštila špekáček a ten jí nesedl celej ho vyblinkala

luci1980
14. črc 2009

Ahojky holky, malá mi usnula, tak jdu pozdravit. Dočítat moc nestíhám... tak snad se nezlobíte, vždy tu jen tak proluftím a zmizím 🙂

Nensynko, ty jo, chudinka, to zvracení je u děti hrozný ☹ Když to bylo jen dvakrát, ulevilo jí to a už nezvrací dál, tak snad to fakt bylo jen ze špatné kombinace jídla a už bude beruška dobrá 🙂 Dneska holt si dá dietku a snad už to bude ok... Opatrujte se.

Leničko, neláká Tě to testnout?

U nás vše ok, zítra odjíždíme na dovolenou, jedeme na týden na Vysočinu, pár dní strávíme u známých a pak v penzionku a užijeme klídku a rodinné pohody 😵 Už se moooc těším. Ještě musím vyžehlit věci s sebou, včera jsem hodně prala a uklízela, ať je doma po návratu vše naleštěný 🙂
Docela často mi tvrdne břicho, celkově je tohle těhu oproti tomu s Any mírně horší, víc mě bolí břicho, teď to časté tvrdnutí. vyskákaly mi křečové žíly v tříslech, i na nohou, takže snad to po porodu zmizí a nebo se to holt pak bude řešit. jen mě kamarádka porodní asistentka trošku vylekala, že když jsou křečáky v tříslech a zasahuje to i na pipinu, tak je to indikace k císaři, prý při nástřihu ty ženský pak hodně krvácejí a je to nebezpečné... no uvidíme jak to půjde,dr zatím neříkala nic, pročetla jsem diskuzi, kde s tím ženský normálně odrodili, tak snad to u nás taky tak bude 😵

Miruš, malý je pěkný, je paráda, že se vám kojení zaběhlo a že vnitřně cítíš, že to vzládáte a že to půjde. To je na tom asi to nejdůležitější, věřit si 😵 Držím palce, užívejte rodinného štěstíčka a těším se na další fotky prcků 😵

A jak Ty, Adélko?

co Tyntynka, už ví co čekají?

liviky
14. črc 2009

hoj holky 😉
...já včera dala holky babi na noc a plánovala s tatou rošambo a ve 22h. sem letěla k babi,Lili měla 40tku teplotu,tak sem tam až do rána zůstala a hlídala jí.....dnes sme šly hned k dr. a ta mi řekla že bud je to z přehřátí nebo zuby nebo slabá viroza,ale že krk,oči,uši vše v pořádku a kdyby si na ní nešáhla tak by ani neřekla že je nemocná!
tak nevím,zítra máme dojít na kontrolu a i s močí pokud možno!.....no a ted sem před půl hpdkou měřila s tím,že Lili je v poho,vůbec nehřeje,hraje si,pije atd....a ejhle naměřila sem 38,3,tak fakt nevím co to sakra je! ☹
a to sem dnes chtěla s holkama konečně na koupák je tu totiž šílený hic,na sluníčku =44st. no brutál,se mi ani nechce věřit co sem to za číslo na tom teploměru za oknem uviděla 😕

adellaide03
14. črc 2009

Luci já těhotenství prožívám úplně v pohodě. Nebýt těch nervů s učením které jsem měla a pka když jsme čekali na výsledky jestli náhodou drobeček nemá Downův syndrom tak ani nevím, že jsem těhu. Teď poslední dobou mě prcek hodně kope.
Já Luci zatím ještě taky nevím jestli nepůjdu na císaře, zase kvůli očím, dozvím se to v srpnu kdy pojedu do Zlína na kontrolu tak jsem zvědavá co mi řeknou. Neboj obě to zvládneme uvidíš.
Livi u nás je taky vedro. Už máme sice napuštěný bazén, ale ještě je dost studený, ale taťka dělá speciální ohřívání tak snad se brzy nahřeje ať si s prckem v bříšku můžeme zaplavat
Ivi aha takže to není viroza, ale z přejezení. Ale i tak si se určitě musela bát co?

nensy
14. črc 2009

ahojky holky jo adel je to že se přejedla ale je jí dobře normálně jí takže super

liviky
14. črc 2009

tak mě malá usla a zatím je klid,sem zvědavá jakou se mi bobek vzbudí....... ☹

nensy
14. črc 2009

tak mi už jsme po spaní 😝

andrea2210
14. črc 2009

ahojky holky .-)

mirusko ani se ti nedivim ze si rada ze kojis jen tak dal 😵 😵 😵 😵

lenulko ze by????? drzim palecky aby to bylo tehu 😵 😵 😵 😵

moc sem nedocitala,pak poctive doctu za chvili dojde pritel zajdu do rosmanu na akce honzik furt srajdi.-- 🙄

liviky
14. črc 2009

...tak sem ted měřila Lilince teplotu ve spaní a má 37st.,........tak kéž by se to už nezvyšovalo.....

nensy
14. črc 2009

tak to je dobře livi že už nemá

liviky
14. črc 2009

no spí v klidu,vůbec sebou nešije,tak doufám že jí ten spánek ted pomůže

nensy
14. črc 2009

určitě jí to pomuže se aspon prospí

liviky
14. črc 2009

no to jo,víš co mě štve,že když na ní sáhnu tak ani není teplá,normálně si hraje,jen sem tam se jí něco dotkne a zamručí,ale jinak v poho ...ta teplota je náká zákeřná,jakoby vnitřní či co!

nensy
14. črc 2009

to bude dobrá a neměla to třeba od zubu

liviky
14. črc 2009

no o je jedna z možností,ta druhá je prý přehřátí..no uvidíme jestli se mi podaří chytnout moč a co nám zítra řekne dr.

liviky
14. črc 2009

..tak Lili pořád spí.....je to už něco přes 2 hodky!
....já už zatím vyprala aspoň deky z berana na které mi nezbýval pořád nák čas!
....a sem zvědavá jestli bude chtít hovězí vývar,to by jí taky mělo pomoct ne?

nensy
14. črc 2009

🙂 no jasně tak uvidíš.vašek byl na houbách přivezl velkej koš hřibu tak jsem to nakrájela a dala sušit

lenkakubickova
autor
14. črc 2009

ahoj holky,jdu jen rychle pozdravit a večer sem zaskočím 🙂
Háčkuju jak vzteklá,tak nic nestíhám 😅 😀

Luci: neláká mě testnout,protože by to bylo brzy,víš? A já tak nějak moc nevěří,že je to těhu, to by musela být sakrra náhoda! 🙂 Hold jsem včera dostala injekci na vyvolání MS a když do týdne nedorazí,tak budu testovat 🙂 Doufám,že ty křečáky budou v pohodě,dyžtak se raději fakt poraď s Dr. 🙂

Ivuš: mňáááááám, houby závidím!!! 🙂

Andrejko,Adélko a Livi ahoj 🙂 😵

nensy
14. črc 2009

ahoj leni ty už jsi doma nebo máš dovolenou

lenkakubickova
autor
14. črc 2009

proč doma? Já jsem v práci 😝

lenkakubickova
autor
14. črc 2009

přez den hukot tady a doma pak háčkuju,víš? A vařím a uklízím a chodím spát v jednu ráno 😅

nensy
14. črc 2009

tak to jo a dovču máš tedkon někdy nebo ještě nevíš

nensy
14. črc 2009

tak manža každou hcvíli dojede a jedem do mekáče mám hlad jako vlk

lenkakubickova
autor
14. črc 2009

Ivo: já mám dovču až poslední týden v červenci.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru