Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

andrea2210
19. kvě 2009

ahojky holky,,,,

tady taky leje a bourka teda silena-☹ ☹

jinak malemu sem dala kasi na noc byla husta 140ml dojedl ji v 20:45 nejak a ve 4 rano kraval a hlad jak
blazen,,,, 😠 ten cas se snizuje vydrzel do 5 rana pak do pul 5 a ted do 4 😖 😝 a kase hustsi ☹
holky teda bojim se ze i kase na nej bude malo 😖 😔

a co budete dneska delat?? ja jdu zehlit a delat ryzi 🙂

nensy
19. kvě 2009

ahoj andrej 🙂 no jo andrej to víš kaše to je něco jinýho než mlíko to víš že mu to bude chutnat víc 😀

andrea2210
19. kvě 2009

nensynko to jo ona mu chutna trepe se jen jak ji vidi a lzickou ani nestiham nabirat,,,,
jenomze nemela by zasytit treba na celou noc???? ☹
bojim se ze mu pak nebude stacit a co mu dam vecer? 😒 😝
ty hodiny fakt skracuje,,, myslim s tim jidlem kdy ma hlad 😖

adellaide03
19. kvě 2009

Ahoj holky,
tak u nás bylo pořát krásně a až teď po páté hodině mě vzbudila bouřka a nemohla jsem usnout a teď před sedmou kdy vstávám s Martinem bych spala jak miminko. No děs, ale už jsem se probrala.
Pavli já bych řekla, že MS nedorazí vždyť si pila čajíček 🙂
Andrejko a jejda začínáš mít doma velkého jedlíka co?
Leni a co grafík byla už ta ovulka?

lenkakubickova
autor
19. kvě 2009

Je to děs to počasí... 😝 snad se to už zítra vybere,jak předpovídají!!! 🙂

Andrejko: jeeeeejda, to máte doma malého otesánka,ne? 😕 😉 ...chuděra hladovej...a můžeš mu dát víc kaše???

Adélko: můj grafík je dost záhadnej 😕 😕 ...od 12DC měřím ovutestama a už 6.den mám stále slabou čárku...jsem z toho jelen 😝 😖 ...ale ob 2 dny se snažíme...tak uvidím 🙂
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

nensy
19. kvě 2009

andrej ale nela mi tohle dělala taky stou kaší 😝

adellaide03
19. kvě 2009

Leničko jen se hezky snažte, moc držím pěstičky ať to vyjde. 🙂

nensy
19. kvě 2009

no ta to nevím ještě by ten ovu test měl zesílit 😕

lenkakubickova
autor
19. kvě 2009

jasně,že ovu test by měl mít stejně silné // ...mívala jsem vždy cca 2-3 dny slabou druhou // a pak najednou dvě stejně silné // a pak 2 dny opět // slabé a konec...noooo, uvidíme 🙂

nensy
19. kvě 2009

no tak uvidíš leni třeba to ještě zesílí

andrea2210
19. kvě 2009

nensynko a co si delala????

lenulko prave ze to nevim☹ spravne asi ne ma se jim tim jakoby scvrknout ten zaludek kdyz pil 200
od te doby co ma na noc tu kasi tak mi vic jak 180 nevypije... aspon tak...
Jako Honzik mel krupici a po ni spal 8 hod. vkuse a jak se vzbudil tak ne hlady ale protoze dlouho spal.... 🙄

ahojky adelko... 😵

maicky
19. kvě 2009

Ahojky holky 🙂 Tak tady sice sprchlo, ale žádnou bouřku jsem neslyšela. Teď je tu krásně a svítí sluníčko. Už jsem byla v krámu a šla jsem s krátkým rukávem 🙂

paji: Držim palečky a doufam, že na testíku objevíš vytoužené // 🙂

Leni: tobě taky držim palečky, aby to už vyšlo 😉

andrejko: Tomu ale vážně chutná 😀 😉

Adélko: S tim stáváním sem na tom stejně. Zbudila jsem se asi ve čtyři a pak jsem nemohla usnout a když se Dáda zbudila v sedm, tak sem se nemohla vyhrabat z postele 😝

andrea2210
19. kvě 2009

podle me takovy otesanek neni, kdyz mu pres den staci jen 166 ml jednozu se stane ze vypije tech 180
vic ale ne,,, a ji po 4 a neco hodinach coz je fajn.... a kdyz pil jeste nedavno 200 tak si rikam ze aspon i
tak ted nenabere...

andrea2210
19. kvě 2009

ahojky mai🙂

holky a spi mi az do ted... od toho mlika🙂 a to uz mel byt hodku spravne vzhuru 😀

nensy
19. kvě 2009

no andrej nic dala jsem jí o mlíko víc 😝 ale podle mě to nebude jídlem ale třeba je vyspalej anderj někomu to stačí 🙂

andrea2210
19. kvě 2009

nensynko vyspalej?? no to nevim to by prave vypadalo jinak.,....
hele on vstava jo?? v tech 4 rano ale chce spat, dam mu dudel a dost ho taha a u toho rve a spat
chce 😝 prave ze to bych poznala kdyby nechtel spat tak je probrany jak predtim,,,,
🙄 no uvidime dneska,,,, dneska ho nenecham spat v poledne ho necham max. hodku pak
odpol. hodku a k veceru pred vanou max hodku a uvidime jestli vydrzi,,,,, no jsem fakt zvedava.....

nensy
19. kvě 2009

no tak to fakt nevím třeba má fakt hlad 😝

lenkakubickova
autor
19. kvě 2009

Ivuš: snad zesílí, uvidíme,já to nějak neřeším,buď se zadaří,nebo ne 🙂

Andrejko: to je mi líto,že máš takovýhle starosti s Adámkem :( ...snad se to zlepší, chudák ☹

nensy
19. kvě 2009

tak co ty víš třeba se zadařilo 😀

andrea2210
19. kvě 2009

nensynko prave ze ma 100% hlad 🙄
ale aspon ze 7 hodin vydrzi a ne 3-4 jak mel mliko na noc☹ to by mel fakt vic davek nez ma mit a pil by
200 jestli ne vice 😅
no uvidime, dneska to zkusim s tim spankem takhle jak jsem psala a jsem fakt zvedava, pritom kase fakt
husta jak blazen 😝

Lenulko ja doufam ze se mu to nejak upravi casem.....

nensynko a mala uz ti spi bez jidla vnoci??? a co papa?

lenkakubickova
autor
19. kvě 2009

Ivuš: je to zvláštní,ale nějak nad tím vůbec nepřemýšlím, říkám si,že o nic vlastně nejde...a mimi bude v nejhorším v létě z IVF 🙂

nensy
19. kvě 2009

to jo andrej tak aspon že tak 🙂
andrej nela ta jí už všechno jo spí naposledy jí v 18 hod a pak až ráno až se vzbudí 🙂
leni jasně bud jedno nebo druhý a leto už klepe na dveře 😀

andrea2210
19. kvě 2009

nensynko a kdy ti teda vydrzela celou noc kdyz byla takovy jedlik???? a po cem tak vydrzela???
naposledy v 18?? ty jo tak to holka dlouho vydrzi 😀

andrea2210
19. kvě 2009

jinak ja chci s prikrmama- zelenina atd zacit pozdeji od ukon. 4 mesice to je za 14 dni ale chci
tak za ty 3 tydny az mozna dyl🙂 🙂
kasi budu davat na noc porad uz 🙂 🙂

lenkakubickova
autor
19. kvě 2009

jojo,léto je za dveřmi 🙂 ...juuuuuu, tad yleze sluníčkoooooo 😵 😵

nensy
19. kvě 2009

nevím andrej mě vydržela celounoc tak od pul roka ale to už jedla skoro všechno 😝 jo andrej ona je naučená že naposledy jí v 18 a pak až ráno v 7

andrea2210
19. kvě 2009

nensynko me prvni spal porad,,,, fakt,,,, bez jidla vydrzel i 9 hodin snad uz od 2-3 mesicu......
aha a na noc si ji davala kasi??? myslim v tech pul roce? a vydrzela??? davala si ji te kase vic???
ptam se jak koza ze?? ale jsem hodne zvedava, protoze prvni byl jinci no 😅 a bojim se aby mu tahle
davka kase stacila 😒

vcera sem dokonce videla i zeleninovou kasi od ukon. 4 s cuketou a mrkvi podle me ty kase stridat muzu od toho 4 mu koupim i jinou prichut treba ho jina vic zasyti🙂

andrea2210
19. kvě 2009

Lenicko tu lije a je tma jak v dupe 😝

lenkakubickova
autor
19. kvě 2009

Andrej: to tu bylo ráno,ale teď už je krásně 😵 😵 ...nevím teda na jak dlouho 😀 😀 😀

adellaide03
19. kvě 2009

Tady už taky neprší, ale možná ještě bude. Učím se ty pitomé příklady a nejde mi to. Asi to jen tak přeletím a ještě si spíš přečtu tu teorii. Ach jo už mě to nebaví. Zítra už je ta zkouška ble 😒
Leni všal uvidíš jak to bude. Je bezva, že máš takovýto přístup si šikulka.
Verčo no jo je to děs.
Jo holky a už mám větší bříško tak ho zase musím vyfotit 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru