Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

lenkakubickova
autor
18. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Tak jsem ode dneška na neschopence,snažím se převážně odpočívat,tak moc ani u PC nesedím. Ráno jsem byla v Gennetu a dr.říkal,že je důležité,že HCG stoupá a to je dobré znamení, že to mimoděložní těžko bude,protože by takhle krásně hor´mon nerostl 🙂 utz mi nedělal,že prý by asi bylo moc brzy a tím,že krvácím,tak nechce dráždit sliznici, stejně jdu na utz v Po,ani ne za týden a to už uteče jako voda 🙂

Verčo: to je fakt nááářez,jak to letí 😕 😕 🙂 Aaspoň si už za chviličku budete Tomáška všichni užívat 🙂 Doufám, že ti ta mateřskou vyřídí bez nějakých komplikací a čekání 😉 A na stěry budu držet palce!!!

Miruš: no tak to je úžasný,jak je Anetka šikovná! 😉 🙂 Gratuluju!!!!!! 😵 😵 😵

Adélko: tak to musí být s bříškem asi fakt záhul o berlích,ale snad už tě jich brzy zbaví 😉 🙂 Buď na sebe opatrná. Ty potvůrko a kde máš fotku bříška? 😉 😀 😀

Ivuš: jojo,jen teď poléhávám 🙂 Abych si pak něco nevyčítala. Jsem i děsně ochrápaná,takže mi to i vyhovuje 🙂

tak se tu mějte krásně a já se jdu povalovat 🙂 Zatím,papa

nensy
18. srp 2009

tak to je super koukala jsem že jdeš v pondělí na ultrazvuk tak nsad už tam bude něco vidět

lenkakubickova
autor
18. srp 2009

Ivuš: díky! doufám,že bude mimčo tam,kde má být! Pak už budu opravdu klidná 🙂

nensy
18. srp 2009

určitě leni bude tam kde má být já tomu věřím 🙂

maicky
18. srp 2009

Leni: Já na mateřskou nemam nárok 😅 Nastoupim rovnou na rodičák, takže teď už nedostanu až do porodu žádný peníze. Před Dádou jsem totiž nepracovala, chtěli sme mimi hned jak jsem dokončila školu, tak to i vyšlo. Nějak to ale zvládnem 🙂
Super, že HCG stoupá 😉 A těšim se na pondělní ultrazvuk 🙂 A jsem moc zvědavá, jestli je tam jeden drobeček nebo dva 🙂

lenkakubickova
autor
18. srp 2009

Verčo: ahaaa,tak to je pěkný,ale to už nějak zvládnete, co zbyde jiného,viď? 🙂 Sama jsem napjatá,jestli je tam jeden nebo dva,uvidíme 🙂

nensy
18. srp 2009

leni ikdyby tam byl jen jeden tak to nevadí hlavně že tam bude

adellaide03
18. srp 2009

Leničko no já bych to bříško i vyfotila, ale bude jedině s berlemi 🙂 . Jinak mi dneska psala manželka od Martinového bráchy, je doktorka tady v nemocnici a psala mi, že můžu na kontrolu s nohou přijet teď ve čtvrtek, že je tam nějaká poradna na zlomeniny a taky mi tam domluvila, že si tam můžu zajít na gyndu. Moc se mi teda nechce jsem zvyklá na svého doktora, ale tak co se dá dělat. Doufám, že se nožka hojí. Úplně se bojím co mi řeknou.Pokud jde o Tebe holka naše zlatá mám opravdu velikánskou radost, že si doma odpočíváš a myslíš na mimiško. Já jsem si taky myslela, že by to mimiděložní být nemohlo protože ta čárečka už Ti hezky sílila takže do pondělka to už uteče a pak už snad budeš klidnější, ale i přesto hezky odpočívej.

nensy
18. srp 2009

tak holky já smažím bramboráky 😀

adellaide03
18. srp 2009

Ivi tak to bych si i dala. Já teď měla koktejl z borůvek a byl úžasný

mirka755
18. srp 2009

Lení na začátku těhu také krvácela - hned v 6tt a pak v 10tt. Moc držím palečky, aby to prdínek ustál a Ondrášek měl kamaráda/y 🙂
Jj, už je o starost míň. Jsem moc ráda, že se to Anetka naučila sama a že jsme jí nemuseli nutit. Horší to asi bude s Ondrou, když to vidím u synovce-má je ještě ve 3 letech.
Já měla dnes u našich kuř. řízky a brambor, už jsem to dlouho neměla. Zítra jedeme na chatu, tak nám udělá mamča nějakou ňamku :o)

nensy
19. srp 2009

nazdárek dobré ránko.tak segra je už v porodnici tedkon ji vyšetřujou a zítra jí to budou vyvolávat tak snad se už taky dočkáme 😀

ojo
19. srp 2009

hojky 🙂

Leni, to je dobře, že dr. nepotvrdila mimoděložní 🙂 🙂 a že hcg stoupá, mooooc držím palečky 😉 🙂 🙂

těhulkyyyy, pošlete Leničce těhubacilíky!!!!! 😀 😀 😀

včera jsme byli na kyčlích a konečně už to má v normálu 😵 sice se pravá stále vyvíjí opožděně, ale vyvíjí, takže široký balení už dávat nemusíme, jenom ještě tak měsíc jen na noc 😵 😵 a taky mu brali z prstíku krev na krevní obraz jen pro kontrolu a chudák řval jak tur ☹ ale po chvíli se na mě zas smál 😀 😀 a já včera ještě trubka zapomněla, že tam má bolístku a šla jsem mu stříhat nehty a asi jsem mu to zmáčkla, páč se probudil a zase spustil řev 😅 ...chudák 😅 ale dobrý, dneska už se na mě zas nahlas řehtal, to byla prča 😀 😀 😀

už to tu mám skoro vyklizený a připravený na stěhování a že to pak zaigelitujeme 🙂 a večer pak už pojedem bydlet k našim 🙂 má být hezky, tak se konečně u nich na zahradě můžu trochu ogrilovat 😀 😀 😀 😀 😀

zatím pááá a zdravím ostatní

adellaide03
19. srp 2009

Ahoj holky,
tady to teda dneska zase spí.
Zítra jedu na kontrolu té nohy na půl osmé tak na mě myslete ať je to aspoň trošku lepší.

lenkakubickova
autor
19. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Dneska den nějak utekl, dopoledne jsme byli s manžou a pak odjel do práce,přijela mamka a pak jsem zhřešila a šla na chvíli s kamarádkou před barák na džusíka 😅 A teď si jdu dát nohy nahoru,polštář pod prdku a ležet u televize 😀 😀 Zítra jdu na krev na HCG,jelikož stále malinko krvácím,tak chci vědět na čem jsem 😝 ....sice to podle mě ustává,ale mám prostě strach a do Po do utz je daleko,tak se chci trochu uklidnit,že HCG roste...teda doufám! 🙂 Tak dám odpoledne vědět,jak na tom jsem.

Zuzko: podle utz to ještě nemám potvzené,ale podle HCG je mimoděl.hodně málo pravděpodobné,spíš prý vůbec,tak tomu věřím 🙂

Miruš: díky za uklidnění,je to prostě zvláštní pocit,když vím,že jsou na testu // a i krev O.K. a přez to krvácím, dneska už to teda "zatím" ustalo,tak doufám,že už je to konec! 😝

Adélko: mooooc ti zítra budu držet palce na kontrole s nohou!!! 🙂

tak se mějte krásně a hezký večer všem, papa 🙂

adellaide03
19. srp 2009

Leničko já budu zase držetl palečky zítra Tobě, snad budeme moc obě psát dobré zprávičky 🙂

luci1980
19. srp 2009

Ahojky holky,
Adélko, tedy, zlomená noha? no to jsi tedy těhulka s pořádným úrazem... Opatruj se, ať je kontrola dobrá a brzy jsi zahojená 🙂

Leni, na zítra držím moc palce, ať HCG ukáže zase obrovský skok kupředu 😵 Odpočívej a ať je vše v pořádku 🙂

Já mám dnes za sebou kontrolu, včetně CTG natáčení. vše ok. malý má už 3140g, takže když se narodí v termínu, jistě bude mít přes 4kg... no drobek to nebude 😀 váhou a velikostí je o dva týdny starší a třeba tak nějak půjde i dřív ven, uvidíme 🙂

Fotky omrkávám průběžně, dětičky krásně rostou a mamkám to sluší 😵

Miruš, Anetka je šikula. Naše Any se už taky odplínkovala definitivně, přes den i noc, ale nebudí se, vydží nečůrat do rána. Počítám, že ještě nějaká nehoda ale bude 🙂

Ojo, ať to máte doma co nejdříve hotový a krásný 😵

adellaide03
19. srp 2009

Luci no jo jsem šikulka. Je to otrava, ale hlavní je aby to bylo v pořádku do porodu.
Tak třeba půjde malý dřív. A ještě nemáte rozhodnuto jak se bude jmenovat? My teď od toho zase nějak upustili tak snad se brzy rozhodneme pro konečnou variantu.

nensy
19. srp 2009

leni tak at ti to HCG dopadne dobře budu na tebe myslet

nensy
20. srp 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 leni at ti to dobře dopadne

lenkakubickova
autor
20. srp 2009

díky,výsledky budu vědět okolo 15:00 tak vám dám vědět....už teď mám nervy na pochodu a od rána mám pořád pocity na omdlívání,tak jsem šťastná,že už jsem doma!!! a jdu spát, tak papa 🙂

nensy
20. srp 2009

tak hlavně at dopadnou dobře ale určitě jo

mirka755
20. srp 2009

jéé Lení napiš mi prosím hned sms, jdeme na koupaliště a já bych to do večera nevydržela. Tak už máme první nehodu za sebou, Aní chrní celou noc takže když malého krmím tak jí prostě musím vyndat z postýlky a posadit na nočník. Včera mi furt říkala že nechce a pak to tak dopadlo 😖

lenkakubickova
autor
20. srp 2009

😵 😵 😵 😵 😵 holky,já bulím jako želva 😢 😢 😀 😀 Mám HCG 1083!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nensy
20. srp 2009

leni tak to je skvělí jsem to říkala moc blahopřeju a ještě aby jsi věděla jestli tam je jeden nebo dva 😀

adellaide03
20. srp 2009

Leničko bezva, super, úžasné jsem tak ráda.
To já dnes teda zažila trochu stresu, no ale co se dá dělat. Nejdřív jsme byli na kontrole s tou nohou, byl tam nějaký odborník který to strašně chválil, že ta zlomenina není tako hrozná, že je to jenom jakoby vlásečnice nebo co, ale že oproti minulému snímuku je to lepší tak jsem byla ráda. Sice nemůžu stále došllapovat, ale to nevadí , na kontrolu jdu až 17.9. Pak jsme ještě šli na gyndu kde mi to taky domluvila švagrová. Jenže tam jsem si dala. Jsem vždycky strašně vysgtresovaná a tak jsem je upozorňovala, že si měřím doma sama tlak, že ti prostě jinak nejde, že ho vždy u doktorů mám vysoký. No nic samozřejmě opět vysoký, tak doktor, že teda musím dát moč. Jenže mě se na malou nechtělo. Tak mě nechali čekat na příjmu na porodním sále. Tak jsem pila a čekala až se mi začne chtít. Pak jsem opět šla na záchod no a slyšela rodit maminku, takže opět to s mým čuráním nebylo slavné, ale trochu moči jsem jí dala. Doktor mezi tím pořát říkal, že si mě tam budou muset nechat, samozřejmě, že já nechtěla tak pak teda řekl, že uvidíme jak dopadne moč a že mě ještě poslal na interní vyšetření. A taky dobře udělal protože doktor co tam byl říkal, že prášky, které beru na tlak moc v těhu vhodné nejsou (já se teda přiznám, že jsem je nejedla protože jsem pořát měla tlak nízký) tady tyto ale jíst budu. Moč byla v pořátku takže mě pustili domů. Jinak mám trochu zkrácený čípek a trošku nižší krevní obraz tak mi dal železo. Miminko ale už váží 1700g.

lenkakubickova
autor
20. srp 2009

Nensy: děkuju,mně je to celkem jedno jestli jeden nebo dva,hlavně,že mám někoho v pupíku a vydržel to krvavé trápení!! To prostě bude ženská,když to vydržela 😉 😀 😀 😀

Adélko: teeeeeeeeeda,ty jsi si dneska užila,chuděrko ☹ Ale hlavně,že jsi doma a jste v pořádku!!! Tak buď na sebe s tím tlakem opatrná,ať jste v klidu doma 🙂 A přiznej se,už máš všechno na miminko? Co kdyby jsi musela fakt v porodnici zůstat?? 😕 😅

adellaide03
20. srp 2009

Leni neboj to já opatrná jsem a teď tím víc. A přiznávám se dobrovolně všechno na miminko ještě nemám. Mamka s Martinem mi pondělí koupili komodu kterou jsme měli vyhlídnutou, pak mamka koupila Vaničku (to mi slíbila že kouopí), ale spoustu věcí bohužel ještě nemám ☹

ojo
20. srp 2009

ahojky

Leniiiičko, tak to jsou krááásné zprávy 😵 😵 😵 hcg krásně roste, určitě tam nějaký bobek je 😵 tak stále odpočívej beruško 😉 🙂 🙂

Adel, teda ti doktoři to je něco 😕 no ale je vidět, že snaha byla a chtěli se o tebe postarat 😉 🙂 ono to dokupování věciček jde teď těžko s tou nohou, viď? 😖 no já se přiznám, že jsem všechno koupila přes net 😀 😀 jen kromě věcí z lékárny 😀

já píšu zrovna od našich, dneska nám taťka dorazí pozdě, asi kolem 22h 😒 prej ty okna šly zrovna u nás vyrvat špatně, tak se to musí víc zazdívat 🙄 no co se dá dělat 😝

tak zatím páá a dobrou noc všem 🙂

lenkakubickova
autor
20. srp 2009

adélko: teeeedy,ty jsi zlobidlo!!! 😉 🙂 A kdy začneš nakupovat? To já bych nevydržela a už bych měla nakoupeno 😀 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru