Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
31. srp 2009

Veru doufejme 🙂 A Tvůj malý má kolik?

maicky
31. srp 2009

Adel: Malej má něco přes dvě kila, ale přesně nevim, už byl dost zkroucenej, tak mi ho pořádně ani neměřila, protože by to byly jen dohady... Ale říkala, že bude mít asi kolem těch tří kilíček. Teď už prej bude přibírat na váze jen on

maicky
31. srp 2009

Adél: Myslim jako že porodní váha bude kolem tří kilo.

adellaide03
31. srp 2009

Jo Verčo je mi to jasné. Tak to je krásná váha řekla bych tak akorát.

maicky
31. srp 2009

Adel: jo jo taky si myslim. Je to v normě a nic drastickýho 🙂

nensy
1. zář 2009

nazdárek dobré ránko všem 🙂 tak já už si dávám kafčo za chvíli pujdu připravit lukáše

johanka007
1. zář 2009

Já jsem na tom stejně 😅 ....vypiju fa-fe a jdu chystat děti.Mája se do školky těší.Nechám ho tam i spát.Ůterý-Čtvrtek. 😎 Doma se už nudil.

johanka007
1. zář 2009

Verči,máš už nějaké poslíky? 😕 😉

maicky
1. zář 2009

Bré ránko 🙂

Johanko: Tak to se ve školce malej vyřádí a doma bude andílek 🙂 😉 A poslíčky mam, ale teď bych řekla, že nemam tak veliký jako jsem měla před půl měsícem. Cítim tvrdnutí břicha, bolí mi záda, ale nic strašnýho. 😉

nensy
1. zář 2009

nazdárek tak jsem si dala kafe as tejně bych spala

adellaide03
1. zář 2009

Ahoj holky,
tak my jsme s mamkou opět ještě něco dostěhovaly v obyváku a teď mi dala mamka prát věcičky pro mimi,

lenkakubickova
autor
1. zář 2009

Ahoj holky, je to v háji, HCG mám 75, čekám na telefon z Genetu,kam mám jít do nemocnice...prcek to zabalil

adellaide03
1. zář 2009

Leničko IP. Jinak nevím co napsat, K tomuto už opravdu slova nestačí. Snad jen drž se sluníčko naše.

nensy
1. zář 2009

leničko je mi to moc líto .drž se ☹

luci1980
1. zář 2009

Leničko, to je mi moc líto, nejradši bych Tě jela obejmout, slova jsou asi marná ☹

johanka007
1. zář 2009

😔 😢 😢 😢 ........budˇstatečná Leni 😔 ....já nevím co napsat.

pajulinkka
1. zář 2009

Lenicko to je mi moc moc lito... ☹ Drz se holka

Jinak teda dneska jsem byla u Dr. takze ovuluju prej normalne ale mam nizkou hladinu estrogenu...a proto se mi nevyviji dobre sliznice kde by se melo zavrtat oplodnene vajicko...mam ji na 4 mm a ma byt minimalne 9 mm...takze musim brat vitaminy nebo co to je jmenuje se to FolGravid...musim to brat aji rpes tehu az teda budu bo by se mohlo stat ze mimi potratim a mohlo by se to castokrat opakovat. A navic tato vada nebo en vada ale je to proste geneticky dane a mam to po svem otci 😒 tak nevim mno...musim si zitra zajit koupit ty vitaminky a budu je papat

adellaide03
1. zář 2009

Pavli tak to je bezva. Teď už víš kde je problém, budeš brát vitamíny a snad budeš mít brzy miminko v bříšku. Tohle je malá věc pokud se s tímn dá něco dělat.

pajulinkka
1. zář 2009

Mno je to dobre...ale i tak mam strach ☹

adellaide03
1. zář 2009

Paji to věřím, ale musíš věřit, že pak vše dobře dopadne.

maicky
1. zář 2009

Leničko: Strašně mě to mrzí 😢 😢 😢 A jak píšou holky.. Tady jsou slova zbytečná ☹

Paji: Vitamínky určitě zaberou a vše bude v pořádku a miminka se dočkáte. 🙂

liviky
1. zář 2009

leni - drž se holka!!!....optimistce jako tobě to musí vyjít 😉

nensy
1. zář 2009

nazdárek tak jsme doma byly jsme venku za 2 hodky dojede lukáš a pak na večr jdemk segře na koupání františka

lenkakubickova
autor
1. zář 2009

Holky díky,ale hlavně mě tu nikdo nelitujte!!! O to fakt nestojím. Je mi naprsoto mizerně,štve mě,jak je ten život nespravedlivej, ale musím se s tím nějak poprat,nedá se nic dělat. Teď momentálně si vůbec nedokážu představit jít do dalšího IVF...přeci jen je to "psycho" 😖 ...ani nemám pomyšlení na normální snažení,spíš strach,že se to bude opět zas jen opakovat ...teď budeme mít stejně půl roku pauzu, tak do té doby se mi to snad v tý kebuli srovná!!! 😅

Pavli: to je skvělá zpráva,že Dr. objevil/a problém, a že se dá řešit, což je důležitý! 🙂 Vím o jedné kamarádce co měla taky problém s růstem sliznice a měla pak v těhu speciální léky,aby se mělo miminko dobře a za chvíli se jí prcek narodí! Neboj se toho. A zkus třeba pít kontryhelový čaj,ten taky podporuje růst sliznice.

adellaide03
1. zář 2009

Lenikčo nebo já myslím, že o letování tady nejde. Spíš snad o podporu Tobě i manželovi. Vém, že to není moc přece jen je to počítač kam toto píšeme, ale i přes ten počítač jsme si tady všude na diskiuzích vytvořily pěkné vazby a vztahy tak snad aspoň takto Ti tady trošilinečku pomůžeme. Asi bude nejlepší to teď nechat tak i když určitě pochopíme (já tedy ano) když se tady nějakou dobu neobjevíš.

pajulinkka
1. zář 2009

Lenicko...litovat nema cenu tim jen cloveku bude hur...a dekuji za podporu ja teda spis ted myslim na tebe i kdyz me i to moje trapi!!!Ale je to sileny!!!!
Uz jsem to tu jednou psala kdejaka KU*VA muze mit dite a jeste ho zabali do igelitu a zahodi do popelnice, a lidi kteri si miminko moc preji ho mit nemuzou ne nemuzou ale nedari se!!!!Je to proste nespravedlny!!!!!!

nensy
1. zář 2009

přesně tak jak píšou holky leni 🙂
jinak byl tady kámoš tak jsme popili.
😀

adellaide03
1. zář 2009

Ivi teda nějak brzy ne 🙂

nensy
1. zář 2009

jo adel denska jo nák jsem musela zapít narozky 😀

adellaide03
1. zář 2009

Jo vlastně Ty máš zítra na můj svátek narozky že? Tak hodně šzěstíčka, zdravíčka, lásky ať tě manžel i děti poslouchají 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru