Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

pajulinkka
16. říj 2009

Ahojky holky Adel je prej v poradku 3 dny jim nesla elektrika proto tu nebyla 😉 Jsem mela o ni strach tak jsem psala Lence jestli nema cislo ;)

nensy
16. říj 2009

ahoj paji už jsem si říkala jestli jí něco není

mirka755
16. říj 2009

ahojík holky
vůbec nemám čásek sem chodit. Takže to musím vzít tak nějak letem 😉. Zima nás pěkně všechny překvapila, až mi bylo ouzko při Televizních novinách. Chudáci lidi co jsou bez tepla a elektriky v tomhle počasí ☹ . Ale snad jim to brzy pustí. U nás padá sníh, do toho zaprší a fouká dost silný vítr. Vytáhla jsem vše ze zimního počasí, ještě že tu máme boty po synovci - Aní jdeme koupit pořádné zimní zítra - tak budeme mít lítací den. Pro Ondráše fusak mám už od dubna 😀 😝 , ten se vozí jak pán 😉 . Už pěkně řádí, směje se jak blázínek. Dám foteču do alba, má kamarádku o 3 měsíce mladší - to je ale rozdíl 😀
Jinak je vše u nás při starém, jsme převážně doma. Občas nějaká procházka

nensy
17. říj 2009

nazdárek dobré ránko všem
miruš malej je hezounkej

pajulinkka
17. říj 2009

Miruš mallej je šikula 😉 u nás včear sníh slezl teda spíš roztál 😉 ale je tam venku zima jak na sibiri 🙂 Fuj litulu taky ty lidi co jsou bez elektriky a tepla ja mrznu i kdyz je tu teplo 😉

nensy
17. říj 2009

tak jsme složili uhlí tak snad už nebudu muset tolik lítat

adellaide03
17. říj 2009

AHoj holky
tak jsem za ty tři dny o nic nepřišla. Jak už psala Paja nešel u nás tři dny proud až včera večer ho konečně zapojili. K doktorům neám šanci bohužel se dostat tak snad ještě mimi počká s příchodem na svět než se všechny větve odklidí a odhrne se sníh, snad se to dneska pohne. Bohužel stále sněží, ale naštěstí se má pomalu oteplovat tak snad to ještě rychle roztaje. Na nohu už se snažím došlapovat (i když mi to mudr neschválil, ale při minulé kontrole říkal, že už to pak povolí takže se snažím). A jak se máte holky vy ostatní?

maicky
17. říj 2009

Ahojky holky 🙂 Jak se tu všehny máte?

Adélko: Super, že už jste funkční 🙂 Snad to zase nevypadne a držim palečky, aby se vše stihlo odklidit a až se bude chtít prcíkovi na svět, aby jste měli volnou cestu 😉

Miruško: Malej je už krásnej špalíček 🙂 Ty jo, malýmu už sou 3 měsíce a 2 týdny. To je fakt šílený jak to letí.. Našemu malýmu je dneska 14 dní a příde mi to jako včera co jsem rodila. Je hrozný jak ten čas letí. Člověk ráno vztane, uklidí, uvaří, pohraje si s dětma, pak třeba de na procházku, vykoupe je a dá spát a zase pořád dokola. To ty dny pak fofrem utíkají a kolikrát ani nevim co je za den 😅

adellaide03
17. říj 2009

Verčo děkuju snad ano. No jo je to fakt síla jak to všechno letí.

maicky
17. říj 2009

Adél: Jo jo, se nenaděješ a za chvíli budeš mít taky prcka u sebe a pak tu budeš psát, jak se už obrací a leze a tak 😀 S tim mimčem ten čas letí naprosto jinak. Aspoň mě to tak příde

nensy
17. říj 2009

ahoj adel tak snad se prcek ještě nerozhodne a ještě chvilku počká

adellaide03
17. říj 2009

Verčo jo jo to máš určitě pravdu. Už mě to těhu celkem zmáhá už bych chtěla mít za sebou porod a pak už se snad bude lépe zvládat i ta noha.
Ivi no doufejme, že počká. Dnes mě zas docela tvrdne břicho, ale to už mi teď tvrdne docela často.

nensy
17. říj 2009

no adel aby tě to nechytlo už je to jenom týden

adellaide03
17. říj 2009

Ivi doufejme že ne. Bylo by to zajímavé mě někam dopravovat. Příští táden má být až 14 stupňů a sluníčko tak to rychle roztaje, ale teď mimiškovi domlouváme ať ten týden aspoň vydrží.

nensy
17. říj 2009

no mohlo by se ještě oteplit a co už máš všechno připravený

adellaide03
17. říj 2009

Ivi jo připravené mám už naštěstí všechno. NA to jak jsem se bála, že to všechno nestihnu tak jsem to stihla připravit.

ojo
17. říj 2009

ahojky 🙂

Adelko, ufff konečně si se ozvala...už jsem si říkala, kdy vám zapnou ten proud 😉 tak si nakonec na kontrolach nebyla, co? tak ani nevíš, jestli se to schyluje k porodu nebo ne, viď? 😕 no ale tak snad mimísek si vybere zrovna ten týden, kdy bude hezky... 🙂 🙂 to je dobře, že už máte vše připravené 😵 😵 už se nemůžu dočkat, jestli to nebude holčička 😉 😀
a jaký máte vybraný ty jména?? 🙂

dneska venku hnus, tak jsme byli doma...tomíka už začnu přikrmovat i jednou dopoledne, už i na to mám málo mlíka, tak budu kojit jen ráno, oběd a před spaním 🙂

adellaide03
17. říj 2009

Zuzy nevím jestli se schyluje k porodu nebo ne chci jít do poradny hned jak to bude možné tak snad v úterý nebo středu už to půjde. Jména zřejmě Mikuláš anebo Rozálie.

mirka755
17. říj 2009

to jo Veru, letí to jako blázen. Na dětech je nejvíc vidět jak stárneme 😉. Dneska jsme byli nakupovat, Aní botky a zimní bundičku a já sobě botky.
Adél téééda, ten sníh je potvora. Máte vybraná pěkná jména, Rozárku jsem chtěla také 🙂
Ivi děkuji, jak Vy se máte?

nensy
17. říj 2009

ahoj miruš jo máme se dobře akorát je nela nemocná takže nechodíme ven

pajulinkka
17. říj 2009

ahojky holky....Adel ja jsem mela o tebe strach...ale jsem rada ze je vse v pohode!!!A co by si delala kdyby mimi chtelo na svet etd nekdy co? Jejda by si rodila doma...A jinak mi bychom pak chteli taky MIkulase 😉 U nas se snih moc nedrzel jen je nehorazna zima 😒

Jinak jsem zjistila ze jsem si rozdrapala asi znaminko na ruce ☹ Tak budu muset jit na kozni, rovnou se objednam aji na krev protoze obvodni mi chce delat etsty na cukrovku, cholesterol a stitnou zlazu protoze mam nejaky zdr. problemy a jeste se ted hrozim at nedostanu zanet mozkovych blan...nejaky ty priznaky mam ale nechci prehanet porad se prohlizim jak debza ☹
Snad se mi vsechno vyhne 😉

nensy
18. říj 2009

nazdárek dobré ránko všem mi jsem se dneska mioc nevyspali nela skoro celou noc nespala a zvracela 😝

nensy
18. říj 2009

tak jsme po snídani a manža je dneska doma tak si trošku odpočinu

adellaide03
18. říj 2009

Ahoj holky
teda Pavlínko zánět mozkových blan to není žádná legrace urychleně ka paní doktorce. Snad i to znamínko bude v pořátku. Po pravdě nevím co bych dělala kdyby mimi chtělo na svět v těhle podmínkách, nevím jestli by se dalo mě nějak dopravit tam kde to bylo už průjezdné aspoň na bobách vůbec netuším a jsem ráda, že se to zatím nemusí řešit. Dnes u nás opět sněží, ale už ne tak moc jako dřív a sníh už trochu klesl tak už se těším až sleze úplně, ale asi to ještě chvíli bude trvat.
Ivi a co je Nelince?

nensy
18. říj 2009

nevím adel zvrací a má kašel asi chřipka

adellaide03
18. říj 2009

Takže si s ní ještě u doktora nebyla?

nensy
18. říj 2009

ne ještě nebyla ale manžel už tam s ní jel

nensy
18. říj 2009

tak jsou doma má oteklej krk s bílejma puchýřkama tak musíme jíst pomalu a dietní a čaj jenom černej neslazenej aby jí to nenutilo zvracet.chtěl jí píchnout penicilin ale je na něj alergická tak musíme zítra na vítěr a podle toho nám udělaj antibiotika.tedkon spí

adellaide03
18. říj 2009

Chudinka malá tak snad se to zlepší.Držím pěstičky.

nensy
18. říj 2009

díky adel tedkon spí

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru