Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
3. čer 2009

Andrejko no vidíš, každé dítě nemusí mít na očkování reakci je bezva, že malý jí nemá.
Ivi jo je to dobrý, že jsou hodní tak snad budou i v pátek 🙂

nensy
3. čer 2009

určitě jo uvidíš že to zvládneš

maicky
3. čer 2009

Bré ránko všem 🙂 Tady svítí sluníčko, ale fouká vítr, tak snad nic nepřinese. No uvidíme..

adel: To je určitě nervozitou, že se to tak blíží. Přece jen je to už za dveřma a za dva dny už se toho zase tolika stihnout nedá, ale ty už to určo všechno umíš 😉

andrejko: Tak to je paráda, že Adámek zvládá očkování na jedničku a je to už kus chlapáka 🙂 Ty jo skoro 8kg to je vidět, že je zdravý a prospěšný mimi 😉

andrea2210
3. čer 2009

holky jojo s tim ockovanim sem rada, kdyz maji teploty tak jsou protivni... 😅

mai: dekuji 😵 rikala ze je zdravy, a velky🙂

tady jsou mraky☹ vidim to na dest!☹

uz uspavam maleho je protivny, pak mu udelam mrkvicku s bramborem🙂 vcera teda toho snedl dost 😅

nensy
3. čer 2009

tak tady je taky pěknej vítr

maicky
3. čer 2009

andrejko: vůbec nemáš zač 🙂

ivi: tady je taky vítr, tak si myslim, že i něco přižene

nensy
3. čer 2009

tady taky jako prase 🙂 nela mi spí tak mám klídek

adellaide03
3. čer 2009

U nás to taky vypadá že začne každou chvíli pršet.
Verčo. No všechno neumím ani zdaleka snažím se aspoň ke každé otázce něco, ale fakt už mě to nebaví.

nensy
3. čer 2009

takjsem tady peču roládu a k tomu brambor a malámi ještě spí

maicky
3. čer 2009

Adél: I tak to zvládneš 🙂 Si šikula 🙂

adellaide03
3. čer 2009

Verčo no doufejme 🙂 jinak děkuju.A jak se daří Tobě? Co Tomášek v bříšku?
Tak tady už se nám oblaky roztrhaly a je krásně.

maicky
3. čer 2009

Adél, tady je taky jasno, ale fouká ten vítr, ale koukala jsem, že lidi chodí v tričkách s krátkým rukávem, tak to asi tak studený nebude.
Tomášek? Se má asi dobře 🙂 Občas se překulí a kopne, ale nic strašnýho 🙂 A co ty a pohyby?

johanka007
3. čer 2009

ahojte.....jdu mrknout co nového.... 😕 ....a Lenča má dnes znát ty výsledky,že?

johanka007
3. čer 2009

Jéééé,ted se dívám na kočárek-čananej-pro holčičku 😵

adellaide03
3. čer 2009

Veru včera kopaneček jen večer a dneska ďáblíkuje a kope už od rána. Akorát teda nevím jestli to tak má ještě být nebo ne že me kope popíkem jestli už by to neměl být výš, no ale snad ne.
Ahoj Johanko - Janičko ano Lenička by měla dnes vědět co bude dál tak nakukuju jestli napíše, ale asi je zatím ještě brzy.A jak se máš co Honzík?

johanka007
3. čer 2009

Honzík je poklad. 😵
Ale Mareček je nemocnej.....ted spí.Má vysoké teploty,kašle,teče mu z nosu a očí.V noci měl halucinace-až si sedal.Chvilku rybařil(prej),potom ho pokousal dinosaur.Takže noc plná akce. 😒

nensy
3. čer 2009

ahoj johanko copak že by jsi chtěla další že koukáš po kočárkách 😀

johanka007
3. čer 2009

no......to-jo......do třetice rybičky
😠 😀

johanka007
3. čer 2009

............jen,že je pěknej.....to je všechno.Se mi líbí tento styl.NNo a tříkolky. 😉

maicky
3. čer 2009

Adelko: to je v pohodě. Třeba se tam jen převaluje, tak tě kope dole. Mě taky Tomík kope často pod pupíkem 🙂 Tak se toho neboj 🙂

Johanko: Ahoj 🙂 Tak to je mi Marečka líto ☹ Snad se z toho brzo dostane. Teď prej zase řádí nějaký nemoci 😝

adellaide03
3. čer 2009

chudáček Mareček tak snad se z tho brzy dostane. Jani pěkný kočárek, ale pro mě na hory by asi moc nebyl. Já teda zatím moc nekoukala po kočárkách (jen mališko) a vůbec nevím jaký tady do toho našeho terénu.

nensy
3. čer 2009

rybičky jo a na to se taky prodávaj kočárky 😀

adellaide03
3. čer 2009

Veru jo snad je to tak jak říkáš a je vše OK. Jo nemoci te´d dost řádí moje mamka dostala dokonce zápal plic je to děs je to tím počasím.

maicky
3. čer 2009

Adel: tak to si už druhá kdo mi říká tenhle tejden, že jeho známej má zápal plic.. To je děs. Babča měla předevčírem nějakou střevní virozu, říkala, že nic a nejdnou letěla jak o život a jen tak tak to stihla. Lítala takhle den a pak už to naštěstí bylo dobrý.

andrea2210
3. čer 2009

holky tak maly zvalil asi 180 🙂 zroutik muj maly🙂 chutnalo mu teda hodneeee 😵
akurat ho toneprohnalo ani za boha se nevykadi nebo co ale prdi prdi... budu mu muset k veceru asi zas pomoct
a to mel vcera presnidavku a prrrrrd 😠 😠 😒

ahojky Johanko tak at je Marecek brzy zdravy 😉

adelko asi nejaky s nafukovacima kolama,,, at se dobre jede 🙂 a spis asi normos ctyrkolak 😉

andrea2210
3. čer 2009

jo a myslim 180 mrkvicku s bramborem🙂

andrea2210
3. čer 2009

a my jedem ven tak se mejte hezky 😉

nensy
3. čer 2009

no teda andrej to mu teda fakt chutná

andrea2210
3. čer 2009

nensynko ze jo teda jako bylo toho snad pulka talire,,, 😅
aspon sem nemusela dodelavat mliko 😀
a taky doufam ze se k veceru vykadi,,, bobek 🙄

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru