Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

luci1980
17. kvě 2009

Ahojky holky,
nemohla jsem vás najít, kde teď povídáte.
Moc vás zdravím 🙂
Zuzi a Tomíku, moooc gratuluji k narození maličkého, je krásný a jste šikulové, jak to spolu krásně a hravě zvládáte 😵 S kojením držím palce, určitě vám to půjde krásně a bolístka přejde, až se tvorba uklidní podle potřeb malého.
Já jsem 23tt a už mi teče mlezivo proudem, taky cítím nalité prsa, tak snad kojo půjde.

Miruš, a je to na Tobě 😵
to je fofr 🙂

Mai, gratulace k pindíkovi, páreček, no nádhera

😵

maicky
17. kvě 2009

Ahojky holky 🙂 Tak mam další čepičku hotovou 🙂 Už je v albíčku u Dády pokračování.

Ojo: Ahojky 🙂 Tak to je paráda, že Tomíka nic nezlobí 🙂 Toho si važ, prdy jsou děsný 🙄
Jo jo budeme mít taky Tomáška 🙂 Já jsem teda původně chtěla toho Marečka, ale David ho nechtěl, tak sme se shodli na tomhle jméně 🙂 Hlavní je, že sme oba spokojený 😉

Luci: Děkujem za gratulaci 🙂 A vy už víte co to bude? Vypadá to teda na chlapečka? A už Vám to potvrdili?

paji: Tak další den MS mešká? Tak to je paráda 🙂 Snad to vyšlo 😉

nensy
17. kvě 2009

ahoj luci a jak je tobě 🙂
veru čepička je moc hezká

nensy
17. kvě 2009

tak manžu už mám doma tak pujdem ven

andrea2210
17. kvě 2009

ahojky holky jdu jen pozdravit,,,, zajdu jak bude vic casu pres tyden🙂

vlozila sem fotecky tak jestli chcete kouknete,,, 🙂 🙂

no ahojky Luci stav se za nama casteji🙂

Paju taky drzim palecky aby tehu vyslo🙂

pajulinkka
17. kvě 2009

ahojky holky zrovna ted sedime venku a grilujem vzala jsem si sem aji notas 😀 mno jsem asi zavislak na netu 😀 mno snad ta MS nedorazi ja bych si to tak prala jejda jejda 🙂

nensy
17. kvě 2009

neboj paji já si myslím že nedorazí 😀

nensy
18. kvě 2009

ahojky dobré ránko všem 🙂

nensy
18. kvě 2009

andrej hezký fotečky a to jste adámka už stříhali jo 😕

andrea2210
18. kvě 2009

nensynko ahojky.... 🙂

jo ja jsem ho smikla.... 😉 mel ty vlasy spocene a ulepene .-( hrozne se mu potila hlava a dost drsne
to smrdelo☹ ☹ jak to ma tak nema to slepene ani tak mokre 😉

nensy
18. kvě 2009

ale moc mus to sluší je to takovej rošták a co ta kaše jak jste dopadli papá ji

andrea2210
18. kvě 2009

nensynko ono ja ho strihat nechtela☹ ale kdybys videla jak to vypadalo ☹ ☹ musela sem 😉

predevcirem sem ji zkousela.... koupila sem ryzovou a prvni kasi,,,, napred sem zkusila tu ryzovou,,,,
a byla dooost ridka,,,, zkousel to na me uz pred pul ze chce jist 😝 🙄 ¨sice vydrzel dyl ale i tak 🙄
no a vcera sem zkusila tu prvni kasi..... dala sem mu po lzicce jenze sem nestihala on brecel at mu davam rychle
a kdybys videla jak mlaskal:D
dala sem mu ji dopit a vstaval v 4:45 hod 😵 dostal mliko a spi dal.... musim utikat nez se vzbudi musim
jeste zehlit a varim 😀
je to muj maly jedlik... .jo a vis co je fajn??? pil mi 200 pres den.... a ted mi vypije co davam tu kasi 166
a nekdy 180 ml 200 vubec 😵 takze myslim ze tak nenabere 😀 😵

lenkakubickova
autor
18. kvě 2009

dobré ráno všem 🙂
přez víkend jsem se k vám nedostala ☹ ...jinak mám v albíčku další světle zelenkavou čepičku a teď dělám šátek 😀 😀 ...mám tady toho dneska hodně,tak nevím,jak se k vám přez den dostanu. Ale doma dočtu, co jste nedrbali 😉 🙂 🙂

Andrejko: malý je krásný,je to kus chlapa,no! 😉 🙂 A je super,že kaše pomohla 😵 😵

Lucinko: ahooooooj 😵 No vidíš,že jsi nás našla a to je důležitý 🙂 A ak ty se máš, co malej mimísek,nezlobí tě? A co bříško? 🙂

Pavli: ahooooj 🙂 No super čepka!!! Jsi šikulka, neboooj,časem ti to půjde samo,ještě jednu čepku a máš to v ruce, moc mě zas nechval, nebo zpychnu 😉 😀 😀 😀

Ivuš: ahoj 🙂

Veru: tyyyyjo,super výtvor!! Ty jedeš jako drak 😀 😀 😀 Teď budu všem známým obháčkovávat holčičky 😀 😀 😀

nensy
18. kvě 2009

teda andrej tak to je dobře že ti takhle krásně spí a kašička mu chutná to bude jedlík co 😀
ahoj leni tak jak bylo

nensy
18. kvě 2009

já jsem na ní koukala je moc pěkná leni 🙂

nensy
18. kvě 2009

🙂 tak co ta janča jak dopadl ten dortík doufám že dáš fotky už se na ně těším 🙂

andrea2210
18. kvě 2009

Ahoj Lenulko cepicky jsou vazne NADHERNE!!! 😵 😵 😵

nensynko akurat ta ryzova je nejaka ridka☹ nechapala sem☹ ☹
nevim proc 😒
ale ta prvni kase co mel vcera tos nevidela,,, po lzicce jak to hezky papal.... uplne mlaskal😀
ale nestihala sem fakt ani nabirat pistel 😀 tak to dopil no🙂 🙂
jsem rada ze ji papa,,,, 😵
Podle me ani tak nenabere kdyz denne vypije o davku min a staci mu to na ty 4 hodky 😀

andrea2210
18. kvě 2009

akurat nevim,,,, jsme na Nutrilonu tak musim mit jen Nutrilon kase? nebo muzu zkusit i jine?
ale pozdeji... 🙂 ???
aby ho treba bricho nebolelo

nensy
18. kvě 2009

no tak to taky nechápu já teda dělám rýžovou a je hustá ale ona muže rychle zřídnout 😝 no tak vidíš jak mu to chutná 😀 jo určitě andrej.ne to nemusíš mit nutrilon kaše mužeš dávat jaké koliv od jinech firem to je jedno nemusíš dávat stejnou značku co pije

adellaide03
18. kvě 2009

Ahoj holky,
tak jsem tady po delší odmlce, nakonec jsem na tu svatbu Martinova bratra na Slovensko jela a bylo super, potřebovala jsem se trochu odreagovat od učení a taky od zlých myšlenek. V pátek jsem totiž volala na výsledky triplů, sestřička mi teda neřekla nic konkrétního jen, že mi doporučují velký ultrazvuk v Olomouci a popřipadě, že by mi odebrali plodovku. Byla jsem z toho špatná a to jsem stále, ale tam jsem se aspoň fakt odreagovala a tolik na to nemylsela. Na tel ulktravuk jdu v pátek, strašně se bojím ☹
Leničko krásně uháčkované věcičky fakt si šikulka.
Zuzi vítám Tě i s malým Tomáškem.
Jinak pokud jsou nějaké novinky tak se omlouvám, že o nich nevím, ale nějak se mi nechtělo číst, taky se musím zase ještě učit takže toho je opravdu dost.

nensy
18. kvě 2009

ahoj adel 🙂 neboj adel to bude dobrý uvidíš to nic neznamená

adellaide03
18. kvě 2009

Já vím všichni mi to říkají. Dneska dojdu k sestřičce pro žádanku a dá mi i ty výsledky. Sice z nich asi moudrá nebudu, ale myslím, že něco pochopím a budu aspoň trošku vědět. Vím, že tady hodně holek psalo, že triply jen člověka vyplaší, že hodně holkám vyjdou špatně, ale víš jak to je. Navíc jsme se tak dlouho snažili tak i proto se bojím. A co Ty a děti už jste zdraví?

nensy
18. kvě 2009

no jasně podívej se kdo to tady měl gřeba miruška a má to dobrý 🙂 jo lukáš už jenom trochu kašle a já teda furt jsem se musela přeobjednat k zubaři

maicky
18. kvě 2009

Ahojky holky 🙂

Adelko: Neboj, to nic nebude 🙂 Určitě to bude stejný jako u Mirušky 🙂

nensy
18. kvě 2009

ahoj veru tak jak je 😕

maicky
18. kvě 2009

Ivi: dneska nic moc. Špatně jsme spala. bolelo mě břicho a pořád jsem běhala na záchod. 😝

nensy
18. kvě 2009

to se ještě naběháš co 😝

maicky
18. kvě 2009

Ivi: Jo jo bude hůř 😀

nensy
18. kvě 2009

ale pak zas bude dobře 😀

tyntyna
18. kvě 2009

Ahoj Holky

Zuzanko, malý Tomášek je nádherný. 🙂 Taky mě bolela při Péťovi prsa a vždy jsem trošičku odstříkala. A jak Tomášek spinká?

Paji tak si myslím, že Ms nedostaneš kdy budeš testovat? Moc pěkná čepička. 🙂

Leničko ty jsi strašně šikovná tak nádherný čepičky. A jak se máš?

Luci teda tobě, už teče mlezivo to je teda brzo. A jak se jinak cítíš?

Veru taky děláš krásné čepičky prostě jste moc šikovný. 🙂 Tak , už máte vybraný jméno to je hezký jméno taky se mi moc líbí a chtěla jsem ho taky dát, ale nehodí se k našemu přijmení.

Adélko uvidíš, že všechno dobře dopadne. Moje sestra taky byla na plodové vodě a velkém ultrazvuku.Všechno bylo v pořádku a má zdravou holčičku. To je bezva, že si byla na té svatbě aspoň sis trochu odpočla. 🙂

Ivu a jak ty se cítíš, už jsi zdravá?

Andrejko a jak ty se máš?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru