Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
2. srp 2009

Ivi musíme doufát, že se trochu ochladí všude. Já dnes strávila celý den u bazénu (a v baz=nu) a i tam bylo vedro i když osvěžení to bylo takže aspoň něco.

nensy
2. srp 2009

jo adel jako tady je venku chladno ale doma je vedro fakt na p 😝 mi jsem taky byly u bazenu ale pak už byl takovej pařák že se to nedalo a muselo se jet domu

adellaide03
2. srp 2009

Tak my byli u našeho bazénu co máme doma a byli jsme samozřejmě chvlemi schovaní i pod stromy. Byl tady brácha se švagrovou a děckama, pak teta a nakonec ještě přijeli přítelovi rodiče takže se nám doma být nechtělo. snad už bude zítra líp.

johanka007
4. srp 2009

ježíši holky co je????? 😲 😲 😲 co se děje???nikde-nikdo? 😕 😕

adellaide03
4. srp 2009

Ahoj Johanko-Janičko no jo nějak to tady vázne. A jak se máš Ty?

johanka007
4. srp 2009

Děkuju za optání 🙂 Ale ano. 😎 Mám se dobře.S klukama se nenudím.Mareček-bobeček 😉 raraší,aby strhl pozornost(co se mu nedostává tolik jako dřív)a Honzulka......Honzulka je milovátko 😵 ,neplače....jen když ho bříško bolí.Užívám si ho.Než mě vyroste.Ani nevím,kdy vyrostl Mareček.Byl to hroznej fofr! ☹ Najednou je prostě velkej.Je to samej meč a puška a roboti a já nevím co ještě. 🙄 😅 Naštěstí večer(když už je po těch věčných bitvách unavenej),tak přijde za maminečkou a chce se tulit.No......atˇmu to vydrží do 18-ti 😅 😀

johanka007
4. srp 2009

A co vy dva Adi???? 😕

maicky
4. srp 2009

Ahojky holky 🙂 Koukam, že je to tu na bodu mrazu 🙂 Asi všichni užívali hezkýho počasí 😉 Dneska to stojí za prd. Pořád tu jen prší a nebo aspoň mrholí, ale i tak sme vyrazily ven. Nejsme přece z cukru 😉

Johanko: Ahojky 🙂 Tak to je paráda, že si takhle Honzíka užíváš 🙂 Je pravda, že ty dítka rostou jako z vody. Člověk se ani neotočí a už pomalu lezou, za chvíli chodí a najednou dou do školky... Je to děs. ☹ Zrovna včera jsem si prohlížela Dády fotky, když sme byly ještě v porodnici 🙂 To byl takovej malej uzlíček a teď už je drzá jak opice 😀

adellaide03
4. srp 2009

Ale jo Jani děkuju za optání máme se dobře. Zatím je vše v pořádku tak snad bude až do konce.
No jo holky mě každý říká ať si užívám toho mrňouska, že pak strašně rychle vyroste, že člověk ani neví jak.

johanka007
4. srp 2009

Čauvec Maiiii 😉 A hele....už se to tu plní 😉 Už máš všechno na baby?Tedˇjak byla ta horka.....to Ti muselo být strašně....co? 😖Trochu vody z mraku jsi asi jen uvítala 😀

johanka007
4. srp 2009

Už se ženete do finále.Tedˇto začne být ten paravej ADRENALIN 😅
A kde je dneska Nensy?? 😲 😕

maicky
4. srp 2009

Johanko: Na mimi mam už všechno 🙂 Jen teda plenky a tak to dokoupim až dýl. To už jsou takový drobnosti. A ještě čekam, až mi známej udělá přebalovák, ten by měl bejt hotovej nejdýl do 14 dní, tak se na něj už těšim 🙂 Dneska mi teda hrozně bolí v kříži, nemůžu ani sedět, tak pořád něco dělam, abych byla v pohybu, protože jak jsem v klidu, tak to bolí jako čert 🙄 A jak vlastně Honzík v noci spinká? Nechá tě odpočnout? Asi toho máš až nad hlavu, viď, ale určitě to za ty honičky stojí 😉

johanka007
4. srp 2009

Honzula je moc hodnej.Moc. 🙂 Večer ho položím do postýlky s plyšouvou myškou a spí do půl sedmé. 😅 🙂 Ale přes den....kouká,směje se.Ale taky zaplače......to by nebylo ani normál! 😀

maicky
4. srp 2009

Johanko: To je jasný, že si taky musí procvičit hlasivky 🙂 Tak to máš doma hotovýho andílka 🙂

adellaide03
4. srp 2009

Teda Jani to je nádherné takhle hodné miminko bych taky chtěla. Nensy říkala jen něco o včerejšku, že jedou do Motola tak tady nebudou, ale proč tu není dnes to teda opravdu netuším.

ojo
4. srp 2009

ahoj holky 🙂

ahoj Johanko 🙂 koukám, že Honzula je už vzorný dítko 🙂 to Tomáš je takovej pořád 😎 😎 a už přikrmuješ?? 🙂

Adel, tak jak je? mohla by jsi zase vyfotit bříško 😉 🙂

dneska jsme byli u dr., Tomíkovi se zvětšila ta boulička po TBC, tak mu vymáčkla hnis a léčit framykoinem 🙂
a už se začíná smát i nahlas 😵 😵 zatím teda jen párkrát, ale je to sranda 😀 😀 😀 v noci chrápe ukázkově a přes den klasika stále hodnej a už i ukecanej 😀 😀 a začíná si objevovat ručičky 😀

mirka755
4. srp 2009

ahojky
my jsme měli návštěvní víkend a včera jsme byli ještě u známých na chatě. U nás je vždy přes den tak nějak dobře, i když fouká vítr ale odpo se to otočí a začne pršet ☹. Teď mi prďolkové usnuli, tak musím vytírat a nadlábnout 🙂. Dělala jsem svíčkovou, musím se pochválit-je výbornááá 😀 (já vím samochvála smrdí).

adellaide03
4. srp 2009

Zuzy no to máš pravdu mohla bych ho zase vyfotit. Je bezva, že je Tomášek taková šikulka.
Miruš proč se nepochválit. 🙂

pajulinkka
4. srp 2009

Ahojky holky, tak dneska je u nas zatazeno, spadlo asi 5 kapek a to bylo vsechno 😠 ale je trosku lespi mno... vcera jsem byla na te krvy tak si mam bud zitra nebo ve ctvrtek zavolat na vysledky tak jsem zvedava 😒

ojo
4. srp 2009

Miruš, já dělala štrůdl a je výýýýborný 😉 😀 😀 😀

jasně Adel, jen foť co nejčastěji 🙂 ...uvidíš, že pak na ty fotky budeš koukat a říkat si, jak je to dávno, že jsi měla bříško 😉 🙂 🙂

pááá holky a dobrou noc

adellaide03
5. srp 2009

Ahoj holky,
dneska opět nikdo?
Zuzy no jo asi máš pravdu. Často slýchávám od maminek jak se jim zdá jeskutečné, že vůbec kdy bříško měly. 🙂
Paji tak jak dopadla krev?

pajulinkka
5. srp 2009

Ahojky Adélko, já nevim jestli tam mám zavolat dneska nebo až zítra....sama jsem jak na jehlách ☹

adellaide03
5. srp 2009

No Paji to záleží na Tobě, ale já bych to asi zkusila už dnes ať vím. Ale neboj musíš věřit, že bude vše v pořádku. Držím pěstčky.

pajulinkka
5. srp 2009

Mno asi to skusim uz dneska 😉

adellaide03
5. srp 2009

Jo zkus to budeš pak aspoň vědět na čem si, jestli ty výsledky teda už mají.

liviky
5. srp 2009

hoj holky 🙂 ......hlásím že blázním 😅 😀 ....pokojík už bude přichystaný na pomalé stěhování nábytku zpět 😀 ....te
´d sem dodělala druhý nátěr laku parket 🙂 a nepřilepila sem se 😉

...a co Vy jak se vede? 🙂

pajulinkka
5. srp 2009

Ahojky tak testy teda mam suprove 🙂 ted musim pockat na MS a pak jdu 1.9. na gyndu na kontrolu a jsem zvedava co teda mi bude delat nebo co mi napise 😖

liviky
5. srp 2009

paji tak to sou skvělé zprávy 😉 ...to vždy zahřeje na srdíčku 🙂

adellaide03
5. srp 2009

Paji bezva zprávičky no vidíš a teč si aspoň klidná že? Já myslím, že Ti možná dá nějaké léky a nebo pošle přitele na spermio. Mě teda mudr říkal, že on nejdřív zkoumá jestli není problém u muže a pak se řeší ženja, ale asi každý gyndař to má jinak.
Livi mě se vede dobře. Teď jsem si zacvičila a je mi dobře na tělíčku i na dušičce 🙂

lenkakubickova
autor
5. srp 2009

Ahoj holky 🙂 Koukala jsem ,jak tu bylo nějak pořád mrtvo a najednou koukám,jak to tu jede 😀 Já jsem zatím pořád doma, do Pá, tak odpočívám a flákám se 🙂

Johanko: koukám, že kluci jsou asi fakt v pohodě,to je dobře,však si to zasloužíš po tom, co jsi si s nima taky užila, nebo spíš s Honzíčkem. To je paráda,jak ti Honzík krásně v noci spí a i docela dlouho 😵 Jen tak dál!!! 😵

Miruš: a co u vás? Malej pořád hodnej a pořád kojíte? Musí být asi super si užívat s mimčem krásného počasí venku. Když se mimi narodí v zimě,asi si těch procházek tolik člověk neužije...

Pavli: držím mooooooc palečky,ať vše dobře dopadne!!! 😵

Adélko: tak co ty a mimi? Už tě aspoň řádně kope a zlobí? 😉 😀 A co bříško??? Žádná nová fotečka 😢

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru