Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
1. zář 2009

dík adel 🙂 no ale už je to hruza leze to nahoru 😀 no ty děti a manžel to bude horší 😀

pajulinkka
1. zář 2009

Tak to Nensy teda vsechno nej nej k narozeninkam!!!!At hlavne deti poslouchaji a nejvic manzel jinak dostane za usi :D

nensy
2. zář 2009

nazdárek dobré ránko 🙂
paji dík 🙂
jinak tady je dneska zataženo ale zima není

mirka755
2. zář 2009

ahojky
LENIČKO drž se holka moje 😢 ♥

u nás žádná změna, naštěstí musím zaklepat že Ondrášovi jdou prdíky sami - děsila jsem se toho jak všichni okolo mě říkali že kluci na to hrozně trpí, že se nevyspím. Ale je to fajn, vyspím se - někdy mi stačí i pár hodin. Také pravidelně jím čokoládu 😀 😝 - dodává i energii 😀 . Akorát nám Ondra nastydnul, nějak kašle a občas se mu spustí rýma 😖 ☹

nensy
2. zář 2009

tak jsem tady dokoukala jsem film je tady furt zataženo ale dusno 😝

adellaide03
2. zář 2009

Ahoj holky,
tak u nás je sluníčko, ale zima. Včera večer jsem žehlila oblečky na mimi, už je mám naskládané v komodě a Martin do jedenácti zavařoval mošt, ale je výborný.

nensy
2. zář 2009

tak mi budem mít dneska na oběd žemlovku
adel hod recept na mošt

adellaide03
2. zář 2009

Ivi nemám přímo recept prostě aby se to nekazilo tak se to zavaří, ale ne aby to úplně bublalo, pak dáš plastovou láhev do studené vody a přes gázu to tam naléváš a to proto aby se to nekazilo.

pajulinkka
2. zář 2009

ahojky holky, tady je pekne ale nesmim to zakriknout...sice pofukuje vitr ale zatim je pekne

adellaide03
2. zář 2009

Paji k nám na Moravu má prý nějaký deštík dojít až zítra takže si ještě dnes snad užijeme krásného počasí.

liviky
2. zář 2009

hoj holky 🙂
nensy - k dnešním narozeninám vše nej nej nej a hlavně hodně zdraví,štěstí,pohody a spokojenosti Ti přeje celá naše rodinka 😉 i s hafanem samo 😀

...jinak holky držte nám dnes pěsti ať máme štěstí,dnes zase budu volat do školky,jestli se jim uvolnilo náký místo a Viki bude moct nastoupit .....pořád dokola se mě ptá kdy půjde do školky a že tam chce být sama!!!

..jo a já dnes holkám dělám vývar z žebra a nám hlívovej gulášek,už to tu vše pěkně voní,akurát je tu děsnej hic a venku je slunka až běda a vítr vůbec,asi bude stejnej pařák jako včera!!! 😝

maicky
2. zář 2009

Ahojky 🙂 Dnešním oslavenkyním přeju vše nej a nej 🙂 Ať se jim daří vše, co si přejí a naplánovaly 😉 🙂

ojo
2. zář 2009

ahojda, konečně nám zapojili net, rozbila se ta krabička, či co 😕 🙂

Leničko 😨 to je mi moc líto 😢 drž se, beruško!

Paji, tak snad vitamíny zaberou, konečně aspoň už víš, kde je problém... 😕

Livi, tak ať se místo uvolní, jsem zvědavá, jestli to tam Viki SAMA vydrží 😉 😀 😀

nensy slaví?? 🙂 tak přeji vše nej nej nej, hlavně to zdravíčko a štěstíčko 🙂 🙂

se máte, že někde je ještě krásně....včera jsme tu měli oblahu bez mraku a teď je to samej mrak, neni ani vidět nebe 😖 v noci i pršelo...ale teplota docela jde, krásně se pročistil vzduch 🙂

tak zatím pááá, já ani nevím co budu vařit 😕 😅

adellaide03
2. zář 2009

Verčo děkuju.

nensy
2. zář 2009

adel aha já myslela že máš nákej spešl recept 🙂

holky díky moc dneska to pořádně zapiju 😀 normálně mi vyhazuje pračka pojistky fakt mě stoho picne a to mám rozepráno

pajulinkka
2. zář 2009

ojo: mno snad to konecne pomuze...pokud to nepomuze do prosince tak asi pujdu na umele ale to je moc predcasne!!!
Adel: az zitra ma prijit destik?Tak to je dobre aspon se dneska jeste vyhreju 😉 a kde mame tu fotecku?

pajulinkka
2. zář 2009

nensy a nemas jeste neco zapleho?Nam to dela kdyz mame zaplou mycku a pracku a jeste telku a pak staci zapnout konvici a sup a litame ven

ojo
2. zář 2009

nensy, jak píše Paji, jestli ti k pračce ještě něco neběží, to se mi taky stávalo 😉 🙂

adellaide03
2. zář 2009

Paji teď nějak nebyl čas na focení přes víkend se pořát něco dělalo a teď pondělí úterý vlastně taky. No snad to doženu a ještě pár fotek s bříškem budu mít.

pajulinkka
2. zář 2009

Jo já jsem četla že jste delali generalku ;) Já budu teď uklízet ale nejjak se k tomu ne a ne premluvit....ted tu byl jeste synovec rocni takze jsem to zas odlozila 🙂

nensy
2. zář 2009

tak holky akorát odešel opravář pračka už nejde opravit takže musíme odpoledne koupit novou 😠

pajulinkka
2. zář 2009

Mno Adelko, vse nej k svatku!!!!A kdy is rikala ze u nas bude prset?U nas uz prsi 😨

adellaide03
2. zář 2009

Ivi teda to naštve. Jak dlouho si jí měla? A vybírej pračku pořádně protože mamka měla pračku necelý rok a měla ji zkaženou. A opravovali jí na třikrát.
Paji cože u vás fakt prší tak to je teda síla, no říkali , že na Moravě až zítra tak to já už jim nevěřím ani slovo. A děkuju za přáníčko.

pajulinkka
2. zář 2009

Mno Adelko, uz prselo ale prestalo....ale je porad pekne teplo!!!! 🙂 Ale docela potrebovalo zaprset 😉

ojo
2. zář 2009

Adel, také vše nej k svátku 🙂 a honeeeeem fotečky 😉 🙂

nensy, teda to máš pěkný dárek k narozeninám s tou pračkou , co?? 😖 😖 a je pravda, že teta si před 4 měsícema koupila pračku Beko s tím displejem a už jí taky blbne, že pere třeba i 3 hodiny nebo naopak nechce začít prát a tak 😝 dneska ta kvalita je tatam 😠

u nás sem tam vysvitne sluníčko a je tu taky teplo, akorát dělám zapečený brambory s masem 🙂

nensy
2. zář 2009

jo holky to mám už jsme pračku koupili mám ji doma zapjenou už peru stála 10tis

adellaide03
2. zář 2009

Ivi to šlo teda rychle.
Zuzy děkuju za přáníčko.
Pavli tak u nás nepršelo.

nensy
2. zář 2009

jo adel to šlo potřebuju prát tak jsem nemohla čekat

mirka755
2. zář 2009

Ivi vše nejlepší k narozeninám 🙂

viděli jste tu někdy Andrejku?

nensy
2. zář 2009

ahoj miruš díky moc.ne andrejka tady není nejde jim net budou dělat jinej ale neví kdy jim ho zapojí

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru