Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

lenkakubickova
autor
21. kvě 2009

nooo,tak se tu právě zatáhlo,je úplně černo a vypadá t na déšť ☹

adellaide03
21. kvě 2009

Leni Jejda už ty mraky k vám dorazily. Oni slibujou, že se má k večeru zatáhnout a pršet a zítra má pršet u nás což mě teda štve.
Konečně mám dopsanou tu praxi. Ještě jednu úvahu, pak dát do pořátku portfolio, co děláme ve škole a uf mám to.

lenkakubickova
autor
21. kvě 2009

Adélko: ty jsi šikulka, že už to takhle máš "hotový" 🙂 ...jojo,mraky dorazily a nějak se jim nechce pryč ☹

nensy
21. kvě 2009

jo to je škoda a proč ne doma na balkoně 🙂

nensy
21. kvě 2009

fakt jo holky tady zatím nic tak snad nebude pršet

nensy
21. kvě 2009

tak holky zatím mi jedem na nákup

adellaide03
21. kvě 2009

To víš Leni musím máknout ať to mám všechno.

nensy
21. kvě 2009

nazdárek tak jsme doma

andrea2210
21. kvě 2009

ahojky holky🙂

Ojo ahojky , dekuju ty mas taky kraaasneho prdolku 😵 😵 je dobre ze jste ok.-) za chvili bude i spodek zahojeny uvidis... jen se casto sprachuj! a nech to vetrat 😉 uvidis ze to bude v pohode 😉

holky maly byl zas protivny☹ nechce ani cumlik ma zas dole dasna pekne natekle chudacek muj maly 😒
ted sem ho uspala, a kraval, takoveho ho neznam,,, ty zuby jsou desny fakt! 🙄

adellaide03
21. kvě 2009

Ahoj holky,
tak zítra ráno jedu do té Olomouce na ten ultrazvuk, tak na mě prosím myslete ať je všechno v pořátku. Dobrou noc.

nensy
22. kvě 2009

nazdárek dobré ránko všem tak jsme včera pogrilovali bylo to super 🙂

andrea2210
22. kvě 2009

adelko myslim na tebe to bude v poradku uvidis 😉 🙂

ahojky nensynko 🙂 tak my jsme meli skvelou nic,,, maly hamal az v 5 rano 😀 ale je vzhuru tak si
jdem hrat 😀

nensynko to je dobre ze bylo fajn 😉 🙂

lenkakubickova
autor
22. kvě 2009

Ahoj holky 🙂

Andrejko: no to je skvělý,že malý zase dobře spinkal!! 😵 😵

Adélko: neboj se, všechno bude v pořádku! 🙂 😉

Ivuš: nooo, tak to jste si včera museli dát do nosu!! 🙂

nensy
22. kvě 2009

tak to je super andrej že jste se vyspali 🙂
jo leni grilovali jsme maso ještě zbylo na dnešek na večeři

andrea2210
22. kvě 2009

Lenulko ahojky🙂 no a dneska zkusim dat na noc jen Nutros AR vetsi davku🙂
kdyz pres den pije 166 ml i s odmerkama a s vodou tak dam na noc dnecka 200ml s odmerkama a svodou
nutrose a kasi az za 14 dni🙂 no jsem zvedava 😀 podle me vydrzi tak samo jak s kasi🙂

a co vy holky,?? jak je u vas?
kouknu pozdeji jdu narychlo poklidit maly si zas urco zdrimne na pul hodky 😅

nensy
22. kvě 2009

no uvidíš andrej jak vydrží 🙂 tady je hezky doufám že to vydrží 🙂

nensy
22. kvě 2009

tak já pujdu za chvíli dodělat dort at to mám hotové

andrea2210
22. kvě 2009

nensynko tu je zatazeno☹ dneska by melo skoro vsude prset, no jsem zvedava, hlavne at je zitra
hezky 😝
tak pak vyfot dortik 😵

nensy
22. kvě 2009

jasně pokud stihnu nabít baterku u fotáku

adellaide03
22. kvě 2009

Ahoj holky,
tak jsme zpátky. Podle ultrazvuku to vypadá, že je miminko zdravé, ale pro jistotu jsem si nechala vzít plodovku. Tak snad to bude Ok, už jsem klidnější

nensy
22. kvě 2009

adel tak teprve jdeš na tu plodovku nebo ti jí dneska brali 😕

adellaide03
22. kvě 2009

Ivi dneska mi jí rovnou vzali. Výsledky se dozvím ve středu připlatila jsem si abych to věděla dřív kvůli škole ať se můžu v klidu učit na státnice. Sice jsem teď daleko klidnější a věřím, že to fakt bude OK, ale úplná jistota bude až mi řeknou úplné výsledky. A to braní plodovky nic není, měly jste s Johankou pravdu.

nensy
22. kvě 2009

aha a co jaký to bylo 😕 jasně jsem to říkala že se to dá vidržet tak to je super pak když už budeš vědět že je vše v pořádku ta plodovka je dobrá mě to u lukáše taky dělali

mirka755
22. kvě 2009

ahojky
tak hlásím návrat z chaty :o), bylo tam nádherně ale doma je doma 😉. Jsme z toho nic nedělání nějak zmoženi 😀 😝 . Akorát peru 1. várku prádla, ještě mám před sebou dvě 😖
Dnes byl dobrý slejvák, akorát jsme vyjížděli když začali padat kroupy - absolutně jsem nic neviděla takže celou cestu max 60 km/h.
Adél držím palečky, aby plodovka vyšla - když už ultz nic neukázal
Zuzi Tomík je teda poklad, jen tak dál 😵

už toho na mě začíná být nějak moc 😒 , dnes jsem vytírala chatu a byla jsem potom jak po 2 denním flámu 🙄

mirka755
22. kvě 2009

dnes jsem si stačila ještě vyzvednout na poště balík, přišli mi 2 prostěradla, stupínek pro Anetku za kočárek a zavinovačka do autosedačky v letní verzi která jde i do kočárku. Pak to nafotím 🙂

lenkakubickova
autor
22. kvě 2009

Adélko: supeeeeer!!! Mám radost,že utz je v pořádku, věřím, že plodovka to jen potvrdí 😉 🙂 ...je skvělý,že to není nic bolavého 🙂

Miruš: tak to jste si to parádně aspoň užili 🙂 A moc se nedři, to víš, už to máš za pár,no 😉 😀 pak to vše nafoť ať to omrkneme 🙂

Ivo: tak ještě 3 řady a klobouček bude hotovej 😉 🙂

nensy
22. kvě 2009

teda leni ty jsi šikulka 😀
ahoj miruš 🙂 tak to je dobře že jste si to užili

lenkakubickova
autor
22. kvě 2009

Ivo: pak ještě udělám pár kytiček a dám ti vybrat,kterou tam chceš.

nensy
22. kvě 2009

jasně leni tak to pak hod do albíka já se kouknu

mirka755
22. kvě 2009

po tom grilování 😉 mám takovou chuť na nudle s mákem 😀 - už jsou na plotně 😝 . Tak jsem vložila zavinovačku, je moc měkoučká - nejradši bych se do ní zavrtala sama 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru