Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

mirka755
24. únor 2010

Zuzi no já bych do toho ani možná nešla, ale i manžel začíná hudrovat, že je lepší je očkovat. Tak furt nevím - právě, že není očkování proti Všem typům - že to můžou chytit i tak. Furt váhám no

ojo
24. únor 2010

Miruš a teď je to i zadarmo, ne?? no my jsme byli s Mírou za jedno...já jsem teda váhala, ale to spíš Míra řekl, že to nemá cenu....a teď už to nijak neřeším 😅 když se nezmíní doktorka, že by to bylo vhodné, tak to necháme tak 🙂

lenkakubickova
autor
25. únor 2010

Ahoj holky 🙂
Psala mi Zuzka, že jsem tu dlouho nebyla, tak jdu na vás nakouknout 😉

Jsem v jednom kole, mám moc háčkování a do toho si dělám o víkendu rekvalifikační kurz na manikůru a modeláž nehtů, takže fakt NIC nestíhám 😀 😀

Jak jsem psala do alba, našli mi nějaký problém,který není zrovna příjemný a možná to bude ještě na dlouho,ale snad to bude ta příčina... držte mi palce příští ČT, jdu v 8:00 ráno do tunelu, tak se jen modlím,abych neměla nádor, nechci na operaci s hlavou 😢 Ale uvidíme...jsou to věci na světě....

Zuzko: ještě jednou gratuluji k dalšímu miminku 🙂

Holky a vy ostatní hlavně,ať máte zdravé dětičky a užívejte si sluníčka, až bude čas, já se zas nějak objevím,ale já teď ani v práci na net moc nemůžu. Sedím v kanclu se šéfem,který mi čučí do monitoru, takže využívám volné chvilky 😅 A doma se už upřímně k PC nedostanu.

Mějte se všechny moc krásně 😵 😵 😵 papa

lenkakubickova
autor
25. únor 2010

Miruš: koukala jsem,jak malej roste...brrrr, to letí,ale je kouzelnej a přijde mi,že má úplně stejný očička jako Anetka 🙂)

Adélko: malej je taky kouzelnej 🙂)

Všem vám nějak rychle ty robátka rostou 🙂)

adellaide03
26. únor 2010

AHoj holky

Leničko ve čtvrtek na Tebe s Deniskem určitě budeme moc myslet ať je to v pořádku. Moc moc držíme pěstičky.

Zuzy to si dobrá řídit pět hodin. Asi to musel ale být děsně únavné že?

mirka755
26. únor 2010

ahoj Leničko
jj, Ondráš je to hodně podobný Anetce - jsou jako dvojčata. Minule Libor nachytal svoji mamku, když jí ukázal fotku nahé Anetky a zakryl prstem pipku a říká: to je cvalda, co? A máma, no to je. A Libor: tak se koukni 😉. Oba mají navíc hnědé očka po mě 🙂, ale rysy mají po Liborovi 😵

lenkakubickova
autor
26. únor 2010

Miruš: tak to se mamce ani nedivím, jsou si fakt hodně podobní! 😀 Jen škoda, že tak rychle rostou ☹

ojo
26. únor 2010

Leni, taky budem myslet a držet palečky 🙂 díky za gratulaci, věřím, že je pro tebe těžké s námi sdílet ty radosti...ale určo ti to dopadne dobře 🙂 🙂 🙂

Adel, no byla jsem fakt zdrchaná z tý cesty 😝 ztuhlej krk jak blázen....no obdivuju ty naše chlapy, jak řídí takový štreky 😅 🙂

Miruš 😀

adellaide03
26. únor 2010

Teda Zuzko už 12 týden toto ale letí že?

mirka755
1. bře 2010

ahojky
tak jsme dnes absolvovali 8 měs. kontrolu 🙂 s mírami 74cm a 9,960kg 😀 . To jsou míry roční Anetky 😉 , dokonce mají teď i stejně velkou hlavu - 46cm. Celou poradnu na dr vyplazoval jazyk, že sedí jí nechtěl ukázat, protože si rovnou stoupal 😝

ojo
2. bře 2010

Miruš 😀 😀 😀

já jdu s Tomášem příští týden na 10.měsíční...ale na vás fakt nemáme 😀 😀 😀 ještě si ani nestoupá 😅

jinak asi se mi udělali na tváři pigmentový skvrny pod oběma koutkama rtů ☹ ☹ ☹ a zítra jdu do poradny, tak se ohlásím, jak jsem dopadla 🙂

ojo
4. bře 2010

Ahoj holky 🙂

včera u dr. dobrý, prcek odpovídá přesně jako MS 12+2, takže termín mám 13.9., mlel tam sebou o stošest mám i fotečku, tak jí pak dodám 🙂 prcek má nějak okolo 5cm 🙂
těhu průkajdu mám taky a překvapilo mě, že už to neni takový to leporelo, ale normoš knížečka...ale vypadá pěkně 🙂 další poradnu mám až 2.5. 🙂

adellaide03
4. bře 2010

Ahoj holky

Teda Miruš to je šikulka

No Zuzy za chvíli je za Tebou první trimestr to to letí že? Jo průkazka už je knížečka? To jsou novinky člověk byl těhotný před chvílí a už tam zavádějí novinky
🙂

Jinak my dneska byli na čtyř měsiční prohlídce (i když měl 4 měsíce už před 11 dny). Paní doktorka ho chválila i když je stále trošku menší, ale prospívá hezky a to je důležité. Má 5980 g a 59cm. Taky jsme byli na kyčlích. Ty už máme dobré takže tam nemusíme. Byla tam jedna paní jejiž miminko váží ve třech měsících přes devět kilo, vypadalo minimálně jako půlroční.

lenkakubickova
autor
4. bře 2010

Ahoj holky 🙂

Vůbec se m nestíhám zaskočit, nic nestíhám 😝 Dneska jsem byla v tunelu na té magnetické rezonanci, bohužel výsledky budou až v Út, takže jen držte palce, ať tam není žádný hyperprolaktinový nádor!!! A až budou výsledky, objednám se do Gennetu 🙂
Je to takové nepříjemné vyšetření,ale v pohodě. Jen je šílenej pocit, že jdeš s hlavou do tunelu a v tu chvíli, kdy tam jsi přikurtovaná a dělá to kravál jako blázen, tak ti hlavou lítají různé myšlenky... Do ruky mi zaváděli nějakou kanylu s kontrastní látkou a docela mě ta ruka bolí ještě teď 😅 . Bohužel,jak jsem psala, tak výsledky budou až v Út. ale už abych tam byla a nasadili mi konečně nějaký léky!!!

Zuzko: gratuluju k těhu průkajdě a hlavně, že je vše v pořádku! 🙂

Adélko: to je super, že malej je v pořádku a buď ráda, že je malinkej,aspoň si dýl užiješ to "miminko" a hned ti z toho nevyroste 😉 😀

Miruš: koukám, že malej je pěknej ďáblík 😀 Hlavně, že je v pořádku!!! Joooo a udělala si u mě objednávku jedna paní z krámku z Kladna na 15 čepiček, že má obchod pro dětičky s oblečením jmenuje se to: Dětská móda Jana Kleinmondová, Suchardova 694, Kladno. Tak se tam asi setkáš s mýma čepičkama 😀 😀

Mějte se fajn, papa 🙂)

ojo
4. bře 2010

Leni, tak držím, držím 🙂 ....už jsem na tebe myslela od rána 🙂 🙂 🙂 tak určo pak napiš výsledky, doufám, jak píšeš, že jen nasadí léky a už bude vše jen dobré 🙂 🙂 🙂

adellaide03
4. bře 2010

Leni to víš, že jsem ráda. Já nepotřebuju obříka. Hlavně, že přibývá a je spokojený a to je nejdůležitější. Tak dej určitě v úterý vědět jak to dopadlo. Já teda nevím jestli bych to do toho tunelu zvládla. Asi bych měla klaustrofobii, ale asi kdyby to bylo nutné tak jo. Si šikulka, že tak všechno zvládaš. Taky věřím, že to bude v pohodě

mirka755
8. bře 2010

Leničko držím palečky, aby to zítra dopadlo v pořádku. Já se na tebe také chystám 🙂 s čepičkama na jaro, pro obě děti 🙂

lenkakubickova
autor
8. bře 2010

Miruš: díky, já věřím, že to bude O.K. hned vám sem písnu, jak budu moct 🙂 A díky za obchůdek!!! 😉

Adélko: přesně, jak píšeš, hlavně, že malý přibývá a je mu dobře 🙂 Musela by jsi to zvládnout, je to sice nepříjemný,ale věř, že v životě jsou horší věci 😉 Život mi už dal hodně na frak, tak jsem hold asi odolnější,ale to víš, že to na mě kolikrát padne a jsem na dně,ale pak si nakopu zadek a uvědomím si, že musím jít dál, že to špatné je prostě pro něco dobré 🙂 A jak já říkám: co tě nazabije, to tě posílí 😀

adellaide03
8. bře 2010

Leni taky se se mnou živor nepáral takže Ti rozumím a i já jsem stále pozitivně naladěná a říkám si, že po tom špatném zase příjde něco pěkného a proto pevně věřím, že sis už toho špatného zažila dost aspoň na dvacet let a teď už Tě čeká jen krásné období o které se snad s námi taky podělíš 🙂

ojo
9. bře 2010

Leničko, dneska taky na tebe myslím 🙂

včera jsme byli celý den v tahu...u Mírovo tety a pak na plavčo 🙂 Tomášovi se klube druhý zoubek, zahlídla jsem tam špičičku...včera byl teda pěkná protivka, dopoledne spal jen půl hodiny, tak jsem se bála, že bude na plavču plakat, ale zvládl to....pak byl chudát tak odevzdanej, že jen co jsme sedli do auta, tak usnul 😅 a večer už byl zase spokojený a dováděl 🙂
a zítra jdeme na 10.měsíční kontrolu 🙂

copa asi nensy?? dlouuuuho tu nebyla 🙂

jo a taky už jsem nám konečně objednala dovču 😵 😵 😵 pojedem do Jizerských hor, do nějakého penzionu, pro děti jak dělaný a i venku je bazén, krb, ohniště, dětské hřiště, i jídelní židličky 🙂 🙂 🙂 a okolo spousta výletů do Liberce a do Jablonce 🙂 tak se stráááášně těším 🙂
původně jsme chtěli do toho Maďarska, ale pak kdyby se mi jako těhuli něco přihodilo, tak by byla komunikace horší, tak radši doma 😀

adellaide03
9. bře 2010

Zuzko to je bezva, že budete mít takovou pěknou dovolenou. My zřejmě pojedeme k přítelově babičce do Jižních Čech no a odtud snad uděláme nějaké výlety, uvidíme. Tak pak napiš jak dopadla kontrola 🙂

lenkakubickova
autor
10. bře 2010

Ahoj holky
jsem v jednom kole doma i v práci, nestíhám skočit na koníka Všechno je O.K. Teda doufám! Dr. neměl v Út ještě výsledky z magn.rez., ale nasadil mi rovnou léky dostinex 1/2 tablety 1x týdně, tak jsem zvědavá na efekt A Za měsíc jdu na kontrolu, jak klesá Prolaktin. Jsem zvědavá, jak tento měsíc dorazí MS ... Dr. si na mě vzal tel. a prý, kdyby něco na té meg.rez. zvláštního našli, tak budou volat,ale zatím nikdo nevolal, tak věřím, že je vše O.K.

Mějte s ekrásně, papa 🙂

ojo
10. bře 2010

Leničko, to je super 😵 jsem nedočkavě čekala už od včera, jestli sem napíšeš 🙂 🙂 tak se určo nezapomeň ozvat, až pak budeš po té kontrole...měsíc uteče jako voda... 🙂 🙂 🙂 mooooc držím palečky beruško 🙂

adellaide03
11. bře 2010

Jee Leni tak to je bezva taky jsem byla nedočkavá co se dozvíš. Snad už teď půjde vše dobře, léčba se povede a Ty budeš mít vytoužené mimi.

nensy
20. bře 2010

ahojky zdravím všechny

no nechodím pač tady taky nikdo není a kolikrát si připadám že si píšu sama 😝

jinak hodila sem nové fotečky tak jukněte

teda zuzko tobě ty týdny pěkně letěj nahoru

luci1980
20. bře 2010

Ahojky holky, moc vás zdravím 🙂

Leničko, nemám dočteno, ale koukla jsem Ti do alba. Drž se, nemáš to jednoduché, ale miminka se jistě dočkáš! Opatruj sebe a nevím co napsat, tolik vás toho už potkalo. Ale všechno bude dobré!

Ojo, gratuluji k těhu. Vy jste fofrníci 😵

U nás vše ok, dětičky dělají radost 😵

adellaide03
20. bře 2010

Ahoj holky

Luci teda Ty si tady nebyla, ale chápu s dětičkama to už tak nejde že?

Ivi ahojky. Já sem teda chodím, ale máš pravdu nikdo tady není tak mi to taky připadá jakobych si povídala sama ze sebou.

lenkakubickova
autor
20. bře 2010

Ahoj holky 🙂
Jen jsem nakoukla, nestíhám sem fakt vůbec chodit, PC je pro mě čím dál víc tabu a ono se tu stejně moc neděje 😅

Ivo: tyyyyyjo,Nela už je velká, to je mazec!!! 😕 Ale je moc krásná, má kouzelný vlásky 🙂

Luci: díky, musí už se to letos zlomit 🙂 Jinak koukám,jak Davídek roste, to je mazec...je kouzelnej 🙂

tyntyna
20. bře 2010

Ahoj holky,
koukala jsem jak vám děti rostou.

Adélko jak se máš? Jak ti denisek spinká? A ještě plně kojíš? A co je u tebe nového?

Zuzanko, to je dobře, že je všechno v pořádku. Ale strašně to letí. Necháš si říct co budete mít?

Leničko, jak se máš? Koukala jsem, že máš moc pěkný nechty to sis dělala sama? A co v létě plánujete nějakou dovolenou? Uvidíš, že se brzo povede a budete mít miminko moc ti to přeji.

Lucinko, jak se máš? Koukala jsem na fotečky moc pěkná berušky. 🙂 Davídek taky roste jako z vody.

Miruško, a co u vás je nového? Koukala jsem jak Ondrášek hezky sedí v židličce. A co Anetka nepůjde do školky?

Ivu, koukala jsem na fotky Nelinka vypadá jako princezna. Pekla jsi na její druhé narozeniny dort? A jak ty se máš? Děti jsou zdravé?

Holky musím končit Honzíček je zase vzhůru moc přes den nechce spinkat. Manžel je nemocný tak mu jdu udělat cibuli s medem a citrónem poradila mi to babička tak snad mu to zabere. Péťa půjde od září do školky. A Honzíčkovi asi roste zoubek aspoň to tak vypadá. Až budu mít čas tak napíšu víc,ale bohužel se na počítač teď moc nedostanu. Mějte se moc krásně

luci1980
21. bře 2010

Ahojky, dala jsem do alba něco nového od nás, vše tam bylo jen krátce po narození Dády.

Leničko, určitě se to letos všechno v dobré otočí, vy už máte vybráno! Pusu, jsi neuvěřitelně statečná a zasloužíš si štěstí a radost. Neznám Tě, ale takhle přes net jsi mi přirostla k srdci, myslím že jsi moc hodný člověk a moc Ti přeju jen dobré.

Dáda má dva zuby, je to pohodář, v noci tedy spí jako že nespí, ale znám to i s Anulis, takže mě nic nepřekvapuje. Je to sluníčko vychechtaný a Anetka taky 😵

Mějte se krásně, zase někdy nakouknu 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru